Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gosiak ja tez siw w tym mcu nie nastawiam, pozyjemy zobaczymy. tabelke zmienie jak bede w domu bo teraz z telefonu pisze ;-) exe ale masz barwne zycie ;-) ja tez jestem swieza mezatka, bo slub bralam w styczniu ale nie krylam sie z tym, rodzice mojego m nie zyja, wiec na tesciowa narzekac nie moge.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna ja chyba muszę też to przyjąć do siebie bo jego nie zmienię raczej, tylko, że ja nie mam siostry ani takiej bliskiej przyjaciółki więc komu ja się mogę wygadać? :( Fajnie, że ciąża szybko ci mija, oby te ostatnie miesiące minęły rónie gładko :) gosiak to się nie nastawiaj a i tak spróbuj ;) kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg ostatnie usg w 12 tyg. miałam przez brzuch :) Wełna ja bym właśnie wolała żeby tym razem wolniej czas leciał :) bo mam tyle zaplanowane różnych rzeczy, z którymi chciałabym się wyrobić przed porodem (między innymi przeprowadzka) że boje się że się nie wyrobię ;) a w ogóle to uwielbiam byc w ciąży i chcę celebrować ten stan jak najdłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
racuszek ja też będę się przeprowadzać we wrześniu :D więc akurat zbiegnie się to z porodem, więc będę miała totalny sajgon a wcześniej wiadomo wybieranie kafelek, kuchni, łazienki itd więc też mam full roboty, a jakoś mi się nie chce w ogóle za to zabrać... z tą różnicą, że ja w ciąży chodzić nie lubię i marzę o wrześniu jak o niczym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebralam badania krwi i wszystko mniej wiecej ok oprocz cytomegalii mam 37 ! to strasznie duzo z tego co widze. strasznie sie boje, bo 9 mam sie skontaktowac ze swoim lekarzem. czy ktoras z was wie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam przed chwilą o tym na necie ale nie piszesz czy na plusie czy na minusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam robione badanie na cytomelagowirus kl.IGC wynik 248,000 i cytomelagowirus IGM 0,200 A Ty jaki masz odczyt wyniku napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
pre kurcze nie mam pojecia sięgnęłam po swoje badania i ja miałam igm 0,390 a pod spodem miałam podane normy Ty nie masz podanych norm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna przede mną też totalny remont i urządzanie więc jedziemy na jednym wózku ;) Preg niestety nie pomogę Ci bo ja nie miałam robionych badań na cytomelagię, a sprawdzałś w necie jakie są normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
ha! racuszek cieszę się, że nie jestem sama :) jak masz jakieś fajne sklepy z kafelkami, podłogami, agd i milionem innych to podsyłaj mi koniecznie!!!! błagam! bo ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy :) preggers zaczęłam czytać w necie: tu wypowiedź jakiejś dziewczyny która miała cytomegalię w ciąży i jak twierdzi zna się na rzeczy (trochę wyrwane z kontekstu, ale wiadomo o co chodzi) : skoro IgM ujemne to nie wiem po co robić inne badania!!! skoro IgG dodatnie a IgM ujemne to na litośc boska ona teraz nie choruje i IgG jej nie podskoczy bo musiałaby mieć IgM choć ciut podwyższony!!!!! jeżeli IgG dodatnie ale IgM ujemne to nie ma o czym myśleć nie mówiąc juz o badaniach sprawdzających kiedy była choroba bo była już dawno, na pewno więcej niż 3 miesiące temu, ponieważ IgM podczas choroby jest bardzo wysokie i nie ma możliwości żeby w ciągu kilku tygodni czy nawet 3 miesiący spadło do wyniku ujemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
czyli jak rozumiem to IGM ma być ujemne, a reszta się nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze kochane juz chyba rozumiem i mam tak jak powinno byc igg dodatnie a igm ujemne! jeszcze zadzwonie do lekarza sie upewnic ale chyba wszystko dobrze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg! Ja przez Ciebie zawalu dostane! Szybko daj znac co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
no całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. wysle mojego M. na szkolenie do Preg :D gosiak, ja mam 33 lata, moj maz 32. Nie mowilismy rodzinom, bo nie chcielismy ich stresowac nasza miloscia ;) hahah tzn moja mama wolala zebym wrocila, osiedlila sie gdzies za miedza :) i znalazla kogos po sasiedzku :) Jego rodzina to juz zupelnie inna historia. Maja zupelnie odmienne od naszych tradycje no i ja jako osoba z zewnatrz zupelnie nie pasowalam do obrazka. Oj dlugo by opowiadac :) Welna, czasami latwo odwage pomylic z glupota :D prawda jest, ze moja rodzinka to ma sie troche ze mna, bo nigdy nie wiadomo gdzie jestem i co sie wlasciwie ze mna dzieje. Dlatego tez dlugo zwlekalam z malzenstwem, bo jakos trudno mi korzenie zapuscic, a i do tych co to lubia miec wszystko zaplanowane tez raczej nie naleze. Jedyny plan jaki sie zrodzil to bycie mama. Boje sie jednak tych wszystkich zmian, ktore mnie czekaja. A Ty jak sie czujesz? I jak brzusio? Puszek, masz dopiero 25 lat i staz malzenski bardzo maly, wiec spokojnie, nie stresuj sie, dzidzia zaraz sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam teraz o tej cytomegalii i normalnie uwierzyc nie moge! Ja nigdy wczesniej o tym nie slyszalam. Boje sie, ze tu to mi nie zleca wszystkich potrzebnych badan, a ja zielona jestem i zupelnie nie wiem o co powinnam sie upominac :( Za miesem nie przepadam, ale po namowach przyciagnelam dzisiaj wola do domu, tzn nie zywego a w plasterkach :D Dzis namaczam, jutro bede smazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregers ja ze swoimi wynikami byłam w piątek i miałam podobnie.Także na pewno masz dobre wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie czytałam od ostatniego razu co pisałyście, ta dziewczyna, o której pisałam, że raka wykryto i co mnie tak uświadomiło odnośnie tego raka, dzisiaj zmarła, tak strasznie mi szkoda tej jej siostry, matki, ojca, męża nie wiem co pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka J jejku przykro mi bardzo:((Kurcze młoda dziewczyna:(( (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mize
Hej dziewczynki. Niewiem czy któraś z was mnie kojarzy kilka razy pisałam ale czytam was "nalogowo" ;) mam za sobą poronienie w zeszlym roku, teraz staraliśmy sie znów i kiedy liczyłam ,mierzylam itd... Nic z tego nie wychodziło w tym cyklu poklucilam sie z moim facetem i myślałam ze Juz z tego nic nie będzie (3 dni przed owulacja mieliśmy ostatnie przytulanko) dziś miałam dostac@ wczoraj wieczorem zrobiłam test i DWIE kreseczki dziś rano powtorzylam to samo:) jestem w szoku ale tez sie bardzo boje żeby sie nie powtórzyła historia z poprzedniej ciazy... Teraz najważniejsze proszę was o radę mianowicie niewiem który to tydzień ciazy. Od owulacji dziś jest 18 dni,czyli 3 tyg ale od ost @ 4 tyg wczoraj tez byłam na dawno Juz umówionej wizycie u ginekologa oczywiście nic nie podejrzewajac ze moge być w ciazy i miałam robione usg dopoch i nic nie wspomniał lekarz ze Moge być w ciazy tylko ze była owulacja z prawego jajnika i tyle. Czy naprawdę nic jeszcze nie mógł zobaczyć czy Cos jest nie tak i dlatego nie widział . Boże nic tez nie czuje dziwnego,specjalnego oprócz ciągłej sennosci i bolacych piersi.... Ktoś mi doradzi???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozmawialam z lekarzem i wszystko gra:) ten wynik oznacza ze mam juz w sobie przeciwciala wiec jak najbardziej jest w porzadku!:) dziekuje Wam za wsparcie bo bylam naprawde w pewnym momencie przerazona! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mize nie denerwuj się,jesteś w ciąży i to jest najważniejsze:)A nerwy nic Ci nie pomogą a tylko zaszkodzą.Nie dziwi mnie,że nic lekarz nie zobaczyl,bo było jeszcze za wcześnie.Opiszę Ci troche jak ja poszlam teraz dzień po spodziewanej@do ginekologa a On mi na to,że On ciąży nie widzi,że może być to ciąża antymechaniczna czyli przed @Kazał mi poczekać do poniedziałku zrobić betę i brać luteinę.@nie dostałam zrobiłam bete z 18,3 wzrosła do 100 także ciąża była i jest do tej pory.Byłam w piątek na powtórnej wizycie u Niego ciążę zobaczył a raczej pęcherzyk i powiedział,że jest to ciąża około 4 tygodniowa.Ja jestem po 3 poronieniach ostatnie miałam ponad 6 lat temu,zrobiłam badania jakie mi zlecił na anty i wszystkie wyszły dobrze.Jestem obecnie około może 5 tygodniu ciąży biorę 2 razy dziennie po 2 tabletki dopochwowo luteiny i po 2 razy dziennie po 1 tabletce kwasu foliowego.Mam nadzieję,że teraz do tego lekarza co chodzę,damy radę utrzymać moją ciążę.Dlatego Ty się nic nie martw będzie wszystko dobrze,ciążą jest,tylko,że za wczesna do wykrycia.Mówią,że ciążę lekarz widzi przez usg około 6 tygodnia po spodziewanej @także głowa do góry,miej dobrego lekarza a na pewno wszystko będzie dobrze:)Trzymam kciuki i się nie denerwuj:) P.S.Jak ja poszłam do lekarza po dniu spodziewanej @ to mi powiedział,tak jak Tobie,że jajeczkowanie było ale z lewego jajnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregerrs Od tego jesteśmy aby się wspierać:)Dobrze,że jest dobrze:) Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mize gratulacje w takim razie! Dziwna sprawa, ze zaszlas 3 dni przed jajeczkowaniem ale to bardzo pocieszajace dla starajacuych sie;-) Exe staz malzenski mam krotki ale slub to byla tylko formalnosc bo my od 4 lat sie wogole nie zabezpieczamy i mimo, ze nie mierzylam nigdy temperatury ani nie obserwowalam owulacji ( nie staralismy sie o dziecko )to dziwna sprawa, ze przez 4 lata nie zaszlam w ciaze! No a jak juz zaszlam to poronilam ;-( niektorzy po jednym razie wpadaja a inni musza sie starac latami:-( Mam w pracy dziewczyne, ktora wpadla bo im gumka pekla. Poszla do lekarza zeby jej dal tabletke PO ale ginekolog ja opierniczyl i powiedzial ze u niego takiej tabletki nie dostanie. Pytalam sie jej dlaczego chciala zqabic swoje dziecko to mi sie w twarz krowa zasmiala i powiedziala, ze nawet nie ma pewnosci ze zaszla( a jednak zaszla) wiec to nie grzech! Myslalam ze k***e udusze golymi rekoma! Teraz pokazuje wszystkim zdjecia z usg i gra cudowna mamusie oczekujaca dziecka A CHCIALA JE ZABIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a wyobraz sobie ja mam znajoma, ktora 5 razy wpadala z tym samym chlopakiem (byli ze soba 7 lat) i 5 razy usunela!!!! Mnie tez trafia jak slysze takie historie, zwlaszcza jak posiedzialam na tym forum i zdalam sobie sprawe ile kobiet dzielnie walczy wiele lat by zostac mama! Powiedz, a teraz to mierzysz temperature? trafiasz w owulke? I jak u Ciebie z cyklami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×