Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

puszku, a ty się już starasz? kiedy okres? może uda się od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j, to jeszcze mały:) 5latek to super chłopczyk musi być. jak ma na imię? Super, że JEST!!! inaczej byś do tego podchodziła, gdyby to było Twoje pierwsze staranie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) Silu u mnie staranka w toku, właśnie leżę z nogami w górze;) dziś 14 dc i mam nadzieję że coś się zasieje ;) A za Ciebie kochana trzymam mocno kciuki i wierzę że Ci się udało :) Miłego dnia, kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziekuje dziewczyny za poicieszenie:) a co do tego mojego biustonosza, to obawiam sie ze nie znajde bo ja mam miseczke H! Wyobrazacie to sobie? Czysta masakra, juz chcialam operacje pomniejszenia biustu ale trzeba liczyc 12 tys. Za taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu siostra okresu wtedy nie dostała... i ja już pare razy mialam napisać że tesknie za maniną!!!!! dokładnie tak jak Ty, ciekawa jestem co u niej strasznie manina jak nas czytasz to się odezwij! gosiak miłego leżenia :) być moze właśnie teraz powstaje w Tobie nowe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Witam Was wszystkie jestem nowa;) pierwszy raz odwazyłam sie wejść na forum.........o dzidziusia staramy sie od jakis 9 miesięcy na razie nic........ obecny cykl jest inny niż wszystkie. Okres miałam 27 kwietnia od wtorku 8 sluz jak na dni płodne i straszny ból jajników śluz utrzymywał się tak do piątku przytulanko było 8,9,11,13,15 od 17 dnia cyklu zacżał mnie pokłuwać jajnik , podbrzusze delikatniej jak na okres, i bardzo bolą mnie piersi..... czekam czekam na mozliwość wykonania testu pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
mały błąd nie od 17 dnia cyklu tylko od 17 maja czyli (21 dnia cyklu) teraz jest 24 dzień cyklu nie moge sie doczekac testu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś moj 29 dc Wczorsaj lekkie bole jakna okres ale bardzo delikatne czasem cos zakłuje. Oprocz tego wczoraj miałam strrraszny bol głowy i sutków bola nadal przy dotyku, piersi też ale chyba raczej dlatego ze sutki są obruszone. Na to jestem po bromerg**** więc nie wiem czy to normalne czy nie bo to moj pierwszy cykl z tym lekiem. No i jak pisalam wczesniej 19 i 20dc test owu +, podobnie wtedy sluz jak marzenie, mam nadzieje że coś z tego będzie. Zwłaszcza ze miedzy 13 a 16 dniem miałąm małą infekcję wiec moze się przesuneło. No i dziś temp wyższa bo od 21 do 28 dc miedzy 37.06 a 37.12 a dziś 37.25 i raczej nic nie zakłociło. Czekam cierpliwie, piszcie dziewczyny jak u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Gosia ddd czekamy razem a czemu testu nei zrobisz ? Jak długo się staracie i jak długie amsz cykle?? pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatnia @ mialam 20 .04. nastepna powinna pojawic sie kolo 14.05 . Cykle mam nieregularne. 12 05 w piatek bole brzucha/ @ sie nie pojawila wiec 18.05 zrobilam test na ktorym pojawil sie niewyrazny plusik. Na drugi dzien zrobilam drugi , na poczatku byla jedna kreska i po paru minutach pojawila sie druga Jutro dzwonie zarejestrowac sie do lekarza. Przez ten bol spac w nocy nie moge. Moj partner juz jakis czas temu powiedzial ze na pewno jestem w ciazy. Widzial po twarzy ,tak jak moja siostra. Mam wrazenie ze brzuch rosnie z godziny na godzine, nigdy nie byl plaski. Dosyc przytylam po ostatniej diecie, efekt jojo Dziwne skoki 2 kg na plus i minus srednio co tydzien,dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, U mnie to troche bardziej skomplikowane bo zażywam lek bromergon, który sie bierze przy wysokiej prolaktynie. Lek powinien regulowac cykle do ok 30 dni. Jak wczedsniej przeczytasz moje wypowiedzi to sie dowiesz ze stracilam dziecko w listopadzie i ze stresu [prolaktyna tak wzrosła ze mialam cykle po 38 dni a ostatnio 60 dni nie bylo az po 3 tabl ( po 1 na dzien) bromergonu przyszla. przed ciaza mialam cykle ok 32 dni czasem 28 dni, w tych granicach. teraz nie wiem czego sie spodziewac bo to moj pierwszy cykl z tym lekiem. Ale jesli testy owu i śluz sie nie mylily i owu byla w granicach 20-21dc, to jeszcze za wczas na test ciazowy. Poza tym robiony w pt wyszedl negatywnie wiec po co sie dołowac. a odnośnie piersi, to wyszly mi na brodawkach niebieskie zyłki, a na sutkach białe grudkowate punkciki / nie wyglada to zbyt pieknie/ nie wiem moze tak macie po miesiaczce? mi na piersiach po tamtej ciazy zylki zostały ale na brodawkach nie mialam nic. Ciekawe to wszystko. PS Dove gratuluje :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to czy macie takie sutki i brodawki przed @, nie po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ddd, to bromergon nieźle na ciebie dziala, że po 3 tabletkach wrócił ci okres. Mi aż tak okresu nie normuje. Myślę, że na samym bromergonie (bez luteiny) nie miałabym dalej okresu, podobnie myśli mój lekarz. Więc na razie się go słucham:) ja brałam najpierw po 1 tabletce bromergonu, a teraz biorę po 0,5 bo moja prolektyna była straaaasznie niska przed i po obciążeniu (badanie w 3 cyklu brania bromka) i lekarz powiedział, że za niska prolaktyna to też źle, bo za niska też utrudnia zajście w ciążę. więc i tak źle i tak niedobrze. biorę 0,5 i zobaczymy. wełna, a pewnie nie wiesz ile dni przed okresem twoja siostra zaszła w ciażę (tzn kiedy współżyła i zaszła)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ddd, mi się wydaje, że na 90% zaciążyłaś:) test bym zrobila na twoim miejscu za 5 dni. na bank bedzie już pewny. jeśli owulacja 20 dzień cyklu to za 5 dni będzie 14 dni od owulacji, czyli wtedy kiedy zwykle robi sie test i wychodzi pozytywnie. życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam sobie temperaturę z ciekawości i mam 37,4!!!!! tam oczywiście na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby się silu spełniło. Wciaz wydaje3 mi sie niemożliwa tak pozna owulacja bo bromergonie, zobaczymy. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu rano czy teraz ? Za dnia ponad 37.3 to też dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ddd,teraz zmierzyłam, tzn godzinę temu, czyli o 11:55. czy ma to znaczenie? dziś moj 33 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, nawet nie wiesz jakie jaja może sprawiać nam nasz organizm. Ja ciągle slyszę o ciążach zasianych na dzień przed terminem okresu, podczas okresu, dzień po okresie, 20 dnia cyklu to chyba najczesciej - bardzo często owu się tak przesuwa. nie wspomnę już o ciążach na tabletkach antykonc. naprawdę kobieta jest istotą bardzo płodną:) moja siostra zaszła w każdą swoją ciążę po prostu isntym przypadkiem. Ona jednak jest wierząca i nigdy się nie zabezpiecza (2 ciąże poroniła, 2 udane teraz jest w 3iej) i mówi mi, że za każdym razem kiedy zachodziła w ciążę współżyła raz w miesiącu i były to dni totalnie niepłodne, np. dzień po okresie lub na 3-4 dni przed okresem. Na razie ma 2 piękne córeczki. A teraz trzecia ciąża. Po 2 poronieniach, na razie się jeszcze nie cieszą. Czekają na usg 28 maja i wtedy będziemy wiedzieli czy dzidzia rozwija się dobrze. tak więc gosia dd, jestem wręcz pewna, że szanse masz ogromne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki nie pojde do lekarza to nawet nie wiem ktory to moze byc tydzien. My wspolzyjemy codziennie Wy mierzycie temperaturke, obliczacie dni cyklu itp Zapomnialam napisac ze we wtorek w nocy, mialam taki bol brzucha, nie wiedzialam co to. po nospie przeszlo i od razu zasnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Silu wszystkie znaki na niebie i ziemi mi mowia ze niedlugo zobczysz 2 kreseczki:D oczywiscie zycze tego wszystkim - jeszcze- niezaciazonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Mam jeszcze takie bardzo glupie pytanie w szczegolnosci do Ciebie Silu bo sie znasz, moja kolezanka postanowila zaczac starac sie o druga dzidzie i za pomoca net mamy wyliczyla sobie owulacje i cyba dzien czy dwa przed kochala sie ze swoim facetem nastepnego dnia wieczorem w momencie ja zemdlilo i poczula taki jakby skurcz w dole brzucha, dodam moze jeszcze ze nigdy nie miala zadnych objawow na owu. Jak myslicie co to moglo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że przed miesiączką sobie też mierzyłam raz tylko jakoś parę dni temu i miałam 36,8. dobra, już się nie nakręcam:) i tak test jeszcze nic nie wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogła wtedy zaciążyć. nie są zbadane reakcje organizmu kobiety na moment zapłodnienia. wiele razy słyszałam, że kobieta czuje moment kiedy zachodzi w ciążę - dla mnie dość dziwne i wręcz nie do uwierzenia...ale ja to juz we wszystko uwierzę. a na pewno w te bajki jesczze mocniej uwierzę, jeśli mi się udało teraz zaciążyć:):):) dopiero 5 dni po stosunku jestem w ktorym mogłam zaciążyć. ale dużo jeszcze czekania. przynajmniej tydzień, jak nie dłużej. lepiej o tym przestać myśleć na razie, bo czas wolniej wtedy płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, jesli temp sa wysokie to szansa jest. Ja wiem że za dnia jest to tak zmienne ze trudno określic, rano pewniejsza po kilku godzinach snu i bez wstawania. Ja w tym cyklu mierze niestety dopiero od 15dc wczesniej nie mogłam, ale jakis obraz mam. Mysle że Ci się uda, w koncu @ nie ma. Ja zgodnie z Twoja radą test robię w piatek i niech mnie reka Boska broni żeby sie nie skusic na robienie wcześniej !!! brrr Jesli mi w tym cyklu nie wyjdzie to bede mierzyc codzien od nowego i wtedy bede wiedziala cos wiecej, i tobie też radzę. Duzo dziewczyn potwierdza sobie test owulacyjny i śluz skokiem temp po owulacji, zawsze to lepsze niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
gosia mi też sie wydaje że Ci sie udało czekamy razem ja tes najwczesniej moge zrobic w czwartek no chyba ze nie wytrzymam i pojde wczesniej na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, To może razem w czw żeby było raźniej ?? :P Mam nadzieję że wytrzymam, jeśli zrobisz wcześniej to oczywiśce daj znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×