Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

wełna po zdjęciu trudno uwierzyć w te 9 kg na serio!!! brzuszek piękny :) iwa zrób test i zatrzymaj na pamiątkę, ja mam z ciąży i czasami spoglądam z nostalgią :) słowiki mi się wydaje, że temp. jest ok bo utrzymuje się w granicach 37 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam coś odnośnie mojego m. otó przedwczoraj poprzytulaliśmy się trochę, to był mój 13dc. wiadomo po tej wieści od lekarza bez większych nadziei a wczoraj był 14dc. i mówię mu, że coś mnie kłuje w jajniku i nie wiem czy owulacja czy mnie coś łapie czy co no i on mi na to, że w takim razie działamy, no to ja, że jasne, dlaczego nie pobaraszkować ;) potem jak przygotowywałam sobie termometr na poranne mierzenie to się mnie pytał o to czy mierzę temp. i na czym to polega więc mu powiedziałam ile mam przed owulacją, ile wzroasta i że jak się podniesie to znaczy, że była owulacja, i wyobraźcie sobie, że on dzisiaj dzwoni do mnie po południu i się pyta czy mierzyłam rano temp. i ile miałam! zdziwiłam się, że w ogóle pomyślał o tym! Oczywiście nie przypuszczam, żeby się coś zmieniło w jego postawie, pewnie coś go tylko naszło, jakieś chwilowe olśnienie ale i tak mnie zdziwił, że sobie przypomniał i zainteresował się tym. a do lekarza drugiego pójdę chyba ok. połowy czerwca jak będe po okresie, tak na 70% jestem przekonana, że chcę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. a co u Ciebie? Wiesz, tak sobie mysle, ze te nici z awansu to moze jednak znak, ze nie powinnas jeszcze rezygnowac ze staran o dzidzie, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. nie widzialam Twojego wczesniejszego postu, hahaha, a widzisz, wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia, ze nie powinnas rezygnowac :) oby takie olsnienia nasi mezowie meli czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe ten awans gdyby był nie przeszkadzałby mi w ciąży, taką miałam mieć uprzywilejowaną sytuację no ale na bank nici z awansu i na 99% nici z ciąży, tak to jest, chciało się mieć wszystko i się nie będzie miało nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. a ja mysle, ze szanse sa! Nie poddawaj sie kochanie, ale i nie stresuj :) Ja mam przeczucie, ze bedzie dobrze. Moze tez warto wykorzystac te chwile slabosci meza, wiesz moze i on cos zrozumial, a moze rozumial wczesniej tylko , ze jak kazdy facet nie umie okazywac pewnych uczuc czy tez obaw. Zobaczysz, dacie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki Trzymajcie za mnie kciuki :) Teraz mam wrażenie że nic sie nie uda, ale z drugiej strony nadzieja jest wielka!!! Lidka, jaktam sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowiki, u mnie ok, zadnych objawow ciazowych;), samopoczucie dobre, choc wiem ze jutro jedna kreska, ale co tam , zatestuje) a ty jutro tez testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba, przecież jesteśmy umówione:) solidarnośc musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że nawet nie wiem kiedy przyszedł ten czwartek i wasze testowanie, mnie się wydawało, że to tak daleko a to już jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
dziś czwartek jak tam wsze testy ??? trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się sprawdzić w pracy co z testami jak mi się uda, trzymam kciuki! mam nadzieję, że nowe dziewczyny się podopisują bo sama w pierwszej tabelce zostanę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, jedna grubasna krecha...bleeee Slowiki a jak Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale i tak do niedzieli mam nadzieję i trzymam kciuki lidka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taja j fajnie, że mąż zaczął się interesować, strasznie miło :) a Ty się przekonaj na 100% do wizyty a nie tam na 70 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi temp spadła dziś do 36.70 wiec szans nie ma co potwierdza i kreska na tescie. Lidzia za miesiac testujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowiki, testujemy za miesiac;) Nie ma bata, kiedys musi sie udac!!!!!!!!! Ja sie nie poddaje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie tak miało być :(:(, nawet z ciekawości przemyciłam się na chwilę w pracy do kompa. no nic, to za miesiąc będę gratulować, spoko, poczekam, grunt, że macie dziewczyny dobre humory. chociaż ja jeszcze taka stuprocentowo pewna nie jestem, że nie wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 lidka33 ..............33...............16........................28. 05 Misiaczek2507.....20...............5..................... .....04.06 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 puszeknieokruszek..25..............5..................... .. ..05.06. Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Majeczka_83........29..............8..................... ......16.06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ??? wklejam tabelkę bo strasznie daleko była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu, Słowiki przykro mi z powodu Waszych kresek :( ale dziewczyny dopóki nie ma @ to jest nadzieja i tego się trzymajmy :D Lidziu trzymam kciuki także za pracę, żeby Ci się udało :* Taka j super, że mąż zaczął się interesować :) Może małymi kroczkami jakoś do niego przemówisz i zacznie dbać o siebie czego Ci z całego serca życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Gosia ma rację dopóki nie ma okresu to szansa jest zawsze na fasolkę :) mi przed okresem testy zawsze wychodziły negatywne... miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, gosiak, racuszku, dziekuje za wiare we mnie, chyba jest ona wieksza od mojej;), fajnie, ze jestescie!!!! Zaczyna mnie kluc jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje lidka i slowiki super, ze macie takie bojowe nastawienie!!!!! Z nim na pewno niedlugo zajdziecie, trzeba walczyc o swoje marzenia, a to w koncu jest wielkie!:) I życzę Wam oczywiście, żeby testowanie w przyszłym miesiącu było właśnie spełnieniem tego marzenia!:) gosiak niedlugo i Ty testujesz kochana!!!!!:) trzymam kciuki jak i za cala reszte!!!!!:) a ja wstawiam zdjecie mojego brzuszka ktory na zdjeciu jest wiekszy niz w rzeczywistosci! Uwaga nie przestraszyc sie!!!!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d621a8078eacf8a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24ba77eeb3da54ba.html a poza tym nie za bardzo u mnie robic sobie takie samojebki wiec nie potrafilam jakos ladnie uchwycic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaaaa Pregg jaki brzusio superaśny! Śliczny :) Dziękuję za trzymanie kciuków :* To testowania jeszcze kawał czasu, bo aż 10 dni ale ja w tym cyklu nie zastanawiam się czy jestem w ciąży czy nie, poprostu zakładam, że jestem i już! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers słodki brzusio:) Dziewczyny w przyszłym miesiącu będą dwie wielkie krechy- trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg ale super brzusio, i jaki duży jak na 12 tydz. :):):) widać dzidziuś zdrowo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×