Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

haha Welna a co Cie tak zauroczylo? ;p dzieki dziewczyny:) nie nie Racuszek nie jest duzy jest ogromny! wygladam jakbym byla w jakims 20 tc;p ale zaczynamy juz zaraz 14;) tzn w pon ale dla mnie jak juz zaraz;p takze 13 tc w toku:) pokaz swoj:) a jak myslicie na co wyglada ? dalej na mojego cudownego synulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka sliczna suknia!!:) i gratuluje jesli jeszcze nie gratlowalam a jak gratulowalam to gratuluje 2 raZ:) (mam w tej ciazy pamiec jak bym jadla opakowanie masla dziennie;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
:( szkoda , że jedna kreska Wam dziewczyny wyszła , ale dopóki nie mam @ to wszystko jest mozliwe ja jednak wierze ze sie udało :), Mnie natomiast dopadło straszne samopoczucie masakra jakas buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, moim zdaniem tam u Ciebie siedzi dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
mała literówka chodziło mi oczywiście , że dopóki nie ma @ to wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście z rana :) preggers mnie się wydaje, że chłopczyk bo brzuszek masz bardzo nisko, wiem, że to przesądy itd. ale na razie się sprawdzają u znajomych :) a mnie mąż wczoraj znowu napadł i z siebie wychodził a ja chyba owulacji wcale nie mam, facet się zajedzie po nic, nie dość, że nie wiem czy to miałoby sens bo się boję tego ewentualnego poronienia to jeszcze chyba owulacji brak, mam 17dc i 36,9 a od początku temp. utrzymuje mi się w granicach 36,6-36,8 więc wiele nie podskoczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowiki, a co sie mialo stac;) Fasolka, piekna suknia, bedziesz wygladala w niej jak krolewna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziękuje Dziewczyny:* ale sie teraz dowiedziałam dla mnie strasznej rzeczy moja znajoma w 16 tygodniu ciąży trafiła do szpitala i okazało się że od 8 tygodnia nosiła martwy płód, oczywiście wzięłam to sobie do serca i znów zaczynam się bać, w szczególności, że jakieś paskudne przeziębienie mnie złapało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Witajcie , piękna dziś pogoda ja niestety męcze się okropnie :( , a dzis niestety do pracy nie wiem czy nie wezmę wolnego ale pasowałoby do poniedziałku jakoś przetrwac , czy to mozliwe abym tak wczesnie dostała mdłosci :( caluje was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko suknia śliczna! z tą znajomą to straszne po prsotu, nie widzieli wcześniej na usg, że jest coś nie tak? że serduszko nie bije? no bo chyba pomiędzy 8 a 16 tygodniem była u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa nie miałam mdłości ale wydaje mi się, że mogą pojawić się wczesnie, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Właśnie w tym największa kpina, bo była i zdaniem lekarza wszystko było ok. Nie wiem czy ją badał albo coś ale jej mama coś mówiła ze 3 tygodnie temu lekarz słuchał serca dziecka i niby biło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Fasolka wierzyć mi się nie chce,że lekarz robił usg ,,niby''3 tygodnie temu i,że serce biło,przecież widział by jakby nie by było?Coś mi tu ,,śmierdzi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jak ja piszę,wybaczcie dziewczyny od rana głowa mnie strasznie nawala,że nawet ma klawiaturę i ekran nie mogę zbytnio patrzeć.Chciałam napisać tylko,że jakby było coś nie tak na pewno by to zauważył,dziwna sprawa i mnie zastanawia,że ta kobieta w ciągu 8 tygodni nie zauważyła różnicy nawet w swoim samopoczuciu jak i ,że brzuch nie rośnie przecież to jest 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, sliczny brzusio! Faktycznie taki duzy czy tylko zdjecie tak wyszlo? A i zaskoczylas mnie! Zawsze sobie wyobrazalam Ciebie jako blondynke :) Fasolka, suknia przepiekna! A kwiaty jakie bedziesz miala? slowiki, lidka, szkoda, ze nie wyszlo, ale strasznie podoba mi sie Wasze podejscie :) W przyszlym miesiacu musza byc 4 kreski :) teacher, a co u Ciebie? Cos sie nie odzywasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez chwilę nie mogłam znaleźć tematu i się wystraszyłam :D no właśnie szok, że w ogóle tego nie odczuło, w sensie, że ciało nie dało jakoś znać, organizm, że się jakoś nie bronił czy coś. moja znajoma miała tak, że ciąża obumarła, płód przestał oddychać, w 8 lub 9 tygodniu i od razu dostała krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka no niestety nie zawsze przy poronieniach jest tak ze wystepuje krwawienie, ja przy poronieniu w ogole nie plamilam, gdyby nie zabieg to pewnie w ogole bym nie krwawila. ale zgadzam sie z tym ze strasznie dziwna sprawa z ta kolezanka, jesli od 8 tc plod byl nie zywy to czemu dopiero w 16 to zauwazyli i powiedzieli? przeciez chyba nawet dla matki to nie jest zdrowe jesli tak dlugo nosi obumarly plod w sobie, bo nie zostal samoistnie wydalony. moj lekarz tez dla upewnienia czekal i robil mi rozne badania czy dzidzia na pewno nie zyje, i trwalo to od jakiegos 8tc chociaz mnie jakos specjalnie tez nie uswiadamial, zebym sie chyba nie stresowala, ale w 11 tc powiedzial ze to juz najpozniej jak mozemy zrobic zabieg, zeby bylo i ze mna wszystko ok itd. exe no nie wiem czy to normalne ale rano brzuch jest zdecydowanie mniejszy niz popoludniu, a na tych zdjeciach wydaje mi sie ze wyszedl troszke wiekszy niz jest w rzeczywistosci;p ale spojrzalam na zdjecia sprzed ciazy i wow, normalnie wtedy to mialam plaski brzuch, a uwazalam, ze jest za duzy;p chyba zrobie sobie takie porownanie przed i w trakcie ciazy, np w 37tc i zestawie razem haha, to moze smiesznie wygladac. i dziekuje kochana:) wstaw swoj jak tylko sie pojawi:) fasolka przestan sie martwic bo moim zdaniem zle myslenie tez moze na nas sprowadzic neistety zle rzeczy. a pozytywne naprawde potrafi dzialac cuda. ja od samego poczatku bylam cholernie przerazona, ale powtarzalam sobie bedzie dobrze,musi byc bede miala piekne zdrowe dziecko! i to dziala po jakims czasie przestajesz juz myslec, ze cos bedzie nie tak. nawet ja jestem najlepszym przykladem tego. w zeszlym roku o tej samej porze pewnie ryczalam, bo poronilam, a w tym jestem najszesliwsza przyszla mama swiata!!! POZYTYWNE MYSLENIE to klucz do sukcesu!:) kiedy masz wizyte u lekarza? jeny ale sie rozpisalam ale caly dzien mnie nie bylo w domu i musze troche sie wygadac:) moje dziecko na pewno musi miec dryg do muzyki bo juz 2 raz bylo na koncercie:) i nie wiem czy to jest tylko moje wyobrazenie ale cos czuje w brzuszku;p jakby ktos mnie tam tak delikatnie jednym malym paluszkiem dotykal;p juz zaraz zaczynam 14tc wiec moze faktycznie;p chociaz wiem ze to jeszcze bardzo szybko. wiem ze Welna poczula szybko swojego malucha, jakie to było uczucie? juz nie pisze wiecej bo zanudze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witajcie Dziewczyny :) Ja mam wizytę 1 czerwca, chyba tak dla urozmaicenia dnia dziecka heh :) A co do tej koleżanki to nie znam szczegółów bo rozmawiałam tylko z jej mamą, wiem tylko że ona od pewnego czasu i przeziębiona była i potem źle się czuła, tylko dziwi mnie to że płód ma być martwy od 8 tygodnia a ostatnio jej brzuszek wybiło, może jej mama postanowiła za koloryzować trochę a faktycznie stało się to później. I obawiam się że szczegółów się nie dowiem, bo będzie mi głupio wypytywać . Z tego co ta mama mi mówiła to płód jest wielkości tak dwóch złożonych rąk w "budki" więc trochę chyba duży jak na 8 tydzień ... nie wiem chyba lepiej przestanę o tym myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny czy w 6 tyg i dniu dzieciątku będzie już biło serduszko?? bardzo bym chciała już je usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka moim zdaniem w 6 tygodniu zdecydowanie bije serduszko, nie wiem ale chyba już w 21 czy którymś zaczyna bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, chcialam zameldowac, ze punktualnie dzis, zastukala do mnie cioteczka z czerwona walizeczka ;)... Milej niedzieli kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie zatem w tabeli nick..................wiek..........cykl starań..................@ magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 Misiaczek2507.....20...............5..................... .....04.06 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 puszeknieokruszek..25..............5..................... .. ..05.06. Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Majeczka_83........29..............8..................... ......16.06 lidka33 ..............33...............17........................22.06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka przykro mi co za wrednota nooo!!!!!:( ale juz macie z dziewczynami zawarty pakt, ze nastepny miesiac Wasz wiec tak bedzie!!!!:) fasolka serduszko juz wtedy zdaje sie ze bije bo zaczyna bic w granicy 21-23 dnia zycia plodu , ale nie przestrasz sie jesli na usg jeszcze nie bedzie widac bo moze byc za malutkie dzieciateczko!!!!:) ja bylam w 7 tc4d i wtedy juz bylo. ale wiele dziewczyn z forum grudniowek poszlo za wczesnie i bylo widac sam pecherzyk. teacher co u Ciebie? Welna tak samo jakos nas nie odwiedza tak czesto, juz nie mowie o Doti i Margotce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po imprezie, skończyliśmy o 2 w nocy bo mąż dzisiaj ma masę roboty ale było fajnie, jakaś jego zakładowa impreza, była tam dziewczyna baardzo podobna do księżnej kate, tylko jej mąż zupełnie nie przypominał księcia williama :p lidka ehh no ale w sumie już byłaś nastrojona na NIĄ, za 2 tygodnie do BOJU!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco fotka super i dzidziuś robi się taki wyraźny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×