Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Natka wlacz pozytywne myslenie ;-) pregg nawet nie wiesz jak ja marze o wymiotach itp ;-) wtedy. Bede wiedziala, ze wszystko jest dobrze i poczuje ze naprawde jestem w ciazy;-) musze sie wam pochwalic, bo zrobilam przed chwila kolejny test i na nim jest juz wyrazna, gruba, rozowa krecha ;-) mimo, ze robiony po poludniu ! Tak wiec hcg rosnie ach jak ja bym chciala juz rodzic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata22
czy ktorej z was wyszedl dosyc pozno test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka wlacz pozytywne myslenie ;-) pregg nawet nie wiesz jak ja marze o wymiotach itp ;-) wtedy. Bede wiedziala, ze wszystko jest dobrze i poczuje ze naprawde jestem w ciazy;-) musze sie wam pochwalic, bo zrobilam przed chwila kolejny test i na nim jest juz wyrazna, gruba, rozowa krecha ;-) mimo, ze robiony po poludniu ! Tak wiec hcg rosnie ach jak ja bym chciala juz rodzic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Puszek nawet nie wiesz jak ja sie ciesze, że Ci się udało!!!!:) Nie wiem jak to jest ale po takim czasie na tym forum (u mnie jest to już 7 miesięcy:O) jak ktoraś zachodzi w ciążę to ja czuję się taka spełniona ;p wiem że to głupio brzmi, ale nie potrafię tego wytłumaczyć. Tak jakby sukces każdej z Nas był i trochę Naszym wspólnym;p Także bardzo bardzo się cieszę, że ta krecha coraz wyraźniejsza;p hehe ja się bałam powtórzyć test bo bałam się, że za 2 razem nie będzie. Ale ten jeden mam zachowany:) I nie martw się już niedługo poczujesz mdłości, wymioty, zgagę :) Ja dzisiaj znowu rano wymiotowałam, więc wymiotuję chyba częściej w 2 trymestrze niż 1;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Exe ja nie wiem co będę miała, bo nawet nie wiem jeszcze czy jestem w ciąży :) Natka super, że u maluszka wszystko ok :) A u lekarzy to już tak jest, że się kogoś spotka i trzeba wysłuchiwać ale Ty się nie przejmuj kochana, bo u Ciebie wszystko ok :) Puszku piękne te Twoje kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka mnie założył kartę ciąży w 12 tygodniu! ale to było pare lat temu no i lekarz jakiś taki wyluzowany. puszku druga kreska jest już po prostu baaardzo różowa, piękna ciąża :):):) gosiak rozumiem, że w poniedziałek lub wtorek testujesz? mam nadzieję, że pochwalisz się nam fotką ;) czekam, czekam! a mnie dzisiaj zaczął brzuch pobolewać (troche za wcześnie) a mamy jechać na basen z okazji dnia dziecka, mam nadzieję, że nie dostanę na basenie bo będę się wstydzić strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j raczej jutro nie będzie już potrzeby żebym robiła test, bo temperatura mi poleciała mocno więc @ przyjdzie, ale dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czytam te forum od tygodnia i też bardzo chcę zajść w ciążę. 2 tygodnie temu mialam owulację i wydaje mi się, że z mężem 'trafiliśmy w nią' prawie idealnie. Zaraz po owulacji zaczęło mnie boleć podbrzusze, powiększyły mi się piersi. Tak bardzo szuakalam objawów, że nie wiem, czy nie zadziałała na te zmiany moja psychika. 1 test zrobilam po tygodniu od owulacji, 2-gi dziś i pokazuje tylko jedną kreskę. Faza lutelana trwa u mnie 10-11 dni, więc okres powinnam była dostać ok środy,czwartku. W piątek i w sobotę miałam niewielkie, delikatne plamienie na kolor jasno brązowy. No i nie wiem co mam myśleć na ten temat. Jutro chyba pojde sobie zrobić beta hcg, ale czy jest sens? czy testy, które można kupić sobie a aptece/drogerii są takie niezawodne? proszę o poradę, pozdrawiam Was serdecznie i 3mam kciuki , żeby tym , którym jeszcze się nie udało zajść w ciążę- w końcu się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essi
wczesc Dziewczyny :) czytam Wasze wpisy juz od kilku miesiecy, dopiero jednak teraz postanowilam tez cos skrobnac :) Przede wszystkim gratuluje wszystkim ktorym sie udalo i mooocno trzymam kciuki za te ktore wciaz walcza ! My z narzeczonym staramy sie od 3 miesiecy, dzis jest moj 26dc (zwykle 28 dni), zrobilam rano test i pojawila sie bladziutka ledwo widoczna kreseczka... boje sie nawet cieszyc, ale wciaz jakis wewnetrzny glosik mowi mi ze sie udalo :) nie pytam Was 'co o tym sadzicie' bo wiadomo ze zadna z Was w moim brzuchu nie siedzi, pisze zeby sie wygadac bo boje sie narazie komukolwiek powiedziec zeby nie zapeszyc, a mysle o tym 24h na dobe ! pozdrawiam i przyjemnej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, po bardzo długiej, długiej nieobecności. Widzę dużo nowych osób, tyle wątków, że w sumie ciężko nadrobić. A ponieważ nie jestem osobą starającą się zajść w ciążę, nie chciałam "zaśmiecać" forum swoimi wypocinami. W sumie ten wpis jest takim lekko pożegnalnym. Powinnam się zapisać na forum jakiś sierpniówek, ale tak się z Wami zżyłam, że w ciężko było tu nie pisać. Zresztą odstawiłam całe forum, by na spokojnie móc się przygotować to tak ważnego wydarzenia, jakim będą narodziny mojej Córki. A zostało ok 9 tygodni. Niesamowicie czas ten zleciał. Jestem aktualnie na końcowym etapie organizowania wyprawki i powoli zaczynam pakować szpitalną torbę. Zmieniłam lekarza prowadzącego moją ciążę. Lekarka do której chodziłam do tej pory straciła troszeczkę moje zaufanie, lekarz do którego będę chodzić od przyszłego tygodnia jest najlepszym w mojej okolicy, dodatkowo pracuje w szpitalu, w którym będę rodzić. Ciągle pracuję i jeśli nie będzie przeciwwskazań, to będę pracować do końca czerwca a później już zasłużony odpoczynek. Brzuszek mam już bardzo duży, Julka żyje w nim bardzo aktywnie, powodując niejednokrotnie bolesne dla mnie odczucia. Powoli przekręca się główką w dół, czuję jej stópki w moich żebrach. Na pewno odezwę się po porodzie, dam znać jak było. tymczasem trzymam kciuki za wszystkie które się starają i czekają na ten moment co ja. Preggers, Wełniany kamyku, Siluetto, Gosiaku, Doti, Lidko, Roxikct, zawsze będę myśleć o Was ciepło!! Ściskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, wzruszylas mnie, ciesze sie, ze u Ciebie nadjescie corci zbliza sie wielkimi krokami, to niesmowita i nie do opisania chwila, piekna, poprzedzona oczekiwaniami, nerwami a pozniej i bolami chwila, lecz jedyna, wyczekiwana i niezapomniana!!1 Wiem co pisze przyjscie na swiat mojej corci bylo najpiekniejsza chwila mojego zycia i pozostaje do dzis...milosci mojego zycia;) Zycze Tobie z calego serca spokojnosci, wytrwania do konca w pelnej swiadomosci i radosci. Buzi Margotko! odezwij sie koniecznie jak juz bedzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
gosiak @ nie może przyjść to Ty mnie tak pozytywnie nastawiasz , puszek piękny test , loop zrób betę , bo może Twoje plamienie to implantacja (w zaleznosci kiedy mialas owulację ) lub niestety @ sie zaczyna , co do aptekowych testów to z nimi roznie Tylko prawidłowo przyrastająca beta Cie nie zawiedzie , Esii , nawet słaba kreseczka przeważnie oznacza ciążę powtórz test za 48 godzin lub zrob bete A my z m dalej działamy Jutro ide na usg kontrolne i zaczynam monitoring:) a popołudnia do lekarza z moimi chormanami mam nadzieje ze moje usg wyjdzie kolorowo:) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ja się nie zgadzam na twoją @ i koniec! loop czasami właśnie takie brązowe delikatne plamienia to chyba implantacja zarodka a testy to wiesz, to tylko przedmiot, ja bym przemyślała tą betę bo to już pewny wynik, powodzenia w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers to maluszek zrobił ci prezent na dzień dziecka :) Gosiak będą II krechy zobaczysz :) A do mnie przyjechała dzisiaj czerwona Ciocia z Ameryki. No ale w lipcu już jej nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann wygoń ciotkę bo to chyba nie jest twoje ulubiona "krewna" ;) z tabelki wynika, że jeszcze kilka osób ma zbliżające testowanie. no właśnie ann może dopiszesz się do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje :) Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków, dodawania otuchy i za miłe słowa, ale niestety @ przylazła rano także nic z tego. buuuuuuuuuu.......... Witam także nowe staraczki :) Loop87 beta hcg zawsze jest pewniejsza niż domowy test ciążowy, ale jeśli jeszcze dasz radę to wytrzymaj do terminu @ :) A takie brązowe plamienia to może być implantacja zarodka :) Trzymam kciuki! Essi to już pomalutku gratuluję :) Zrób drugi test jutro - o ile jeszcze nie zrobiłaś dziś :) - i zobaczysz piękne mocne krechy. Gratuluję raz jeszcze :) Margotka kochana moja :* Nie opuszczaj nas i pisz tutaj od czasu do czasu i nawet nie myśl tak że zaśmiecasz nam forum! Zabraniam Ci tak myśleć nawet :) Pamiętam jak niedawno jeszcze pisałaś, że zobaczyłaś dwie kreseczki, a to już zaraz Julka będzie z Wami :) Matko jak ten czas szybko leci :) Życzę Ci kochana szczęśliwego rozwiązania i trzymam mocno kicuki :* Pokaż nam jeszcze proszę "domek" Julki :) Ściskam i całuję :* Iwonko no niestety @ przyszła, sama się postanowiłam pozytywnie nastrajać, myślalam że może jakoś się "zaklnę" tym pozytywnym myśleniem ale niestety... A Tobie życzę miłych, a przede wszystkim owocnych staranek ;) Ann8912 to witaj w klubie :) Ja swojej też już nie zapraszam w lipcu, w końcu trzeba odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmieniam się w tabelce... nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ......19.03 Mmalaykaa............22..............1................... .......24.03 Ann8912...............23..............1.................. . .......03.06 Misiaczek2507........20..............5................... .. .....04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... . .. ..05.06. Muna....................33.............19................ . .......06.06 taka j. .................31.............26(9)....................... 08 .06. Majeczka_83..........29..............8................... .. ......16.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17........................22 . 06 gosiak666 .............26..............8...........................02.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Fasolka jak samopoczucie??Pewnie zdenerwowana chodzisz??Trzymam kciuki za Ciebie:)Na pewno wszystko będzie dobrze:) Miłego poniedziałku Wam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witajcie Drogie Panie:* Natka ogolne samopoczucie moje jest ok tylko spac bym mogla non stop, przed chwila wstalam wiec nawet nie zdazylam zaczac si denerwowac, zyje nadzieja ze wszystko musi byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witajcie Drogie Panie:* Natka ogolne samopoczucie moje jest ok tylko spac bym mogla non stop, przed chwila wstalam wiec nawet nie zdazylam zaczac si denerwowac, zyje nadzieja ze wszystko musi byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosiak kuuurcze no, co tu gadać, szkoda! ale wiesz, że teraz się uda? będziesz rozumiem teraz brać ten lek, tak? i mąż na miejscu??? :) magotka nie uciekaj jeszcze od nas, pisz od czasu do czasu co tam u Ciebie...bedzie mi strasznie smutno jak sobie stad pójdziesz no! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Kochane Moje jestem po lekarzu, Moje hormony sa ok ten podwyższony testosteron nie jest znowu taki zły, Mój lewy jajnik :( ma torbiel 24 mm nadajacy sie tylko do laparoskopii ( na co narazie mam czekać ) z tego jajnika to raczej owulacji nie bedzie ale wszystko jest możliwe , Mój prawy janik superowy :):) jest pęcherzyk dominujący 14 mm endometrium 9mm , nastepna wizyta pojutrze mam nadziej ze ładnie urośnie i pęknie jesli miałoby byc ksiązkowo to bedzie przyrastał 2mm na dobe więc owulka by była około czwartku , oby sie cudowny wychodował i ładnie pękł pozdrawiam Was Wszystkie , ' Gosiak Twoja wiara postawiła mnie na nogi a to , że @ przyszła to smutne ale wierzę ze nam się udaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30................14(3).......................19.03 Mmalaykaa............22................1...........................24.03 Misiaczek2507........20...............5...........................04.06 puszeknieokruszek...25..............5...........................05.06. Muna....................33..............19..........................06.06 taka j. .................31..............26(9).......................08 .06. Majeczka_83..........29..............8...........................16.06 magduniaa............25...............4...........................18-19.06 lidka33 ................33...............17..........................22 . 06 Ann8912...............23...............2...........................01.07 gosiak666 .............26..............8...........................02. 07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30................14(3)............. ..........19.06 Mmalaykaa............22................1................. ..........24.03 Misiaczek2507........20...............5.................. .........04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... .......05.06. Muna....................33..............19............... ...........06.06 taka j. .................31..............26(9)...................... .08 .06. Majeczka_83..........29..............8................... ........16.06 magduniaa............25...............4.................. .........18-19.06 lidka33 ................33...............17......................... .22 . 06 Ann8912...............23...............2................. ..........01.07 gosiak666 .............26..............8...........................02. 07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ??? Ann jak się czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×