Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

widzę, że wczoraj działo się tutaj strasznie dużo :) nie mogę teraz wszystkiego tak przeczytać bo jadę do pracy czekam tylko na testy marcysi i gai, nie wiem czy ktoś jeszcze testuje w najbliższym czasie gosiak raz jeszcze dziękuję ci bardzo, nie wiem jak ty to zrobiłaś!!!! dziękuję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j nie ma sprawy :) Chętnie służę pomocą w razie jakbyś miała jakieś pytania :) Widzę, że gorąco tu było ale pozwólcie, że nie będę tego komentować :) Lidziu ja nie mam żadnych objawów, ale dziś to dopiero 24dc więc czekamy :) Zakupiłam dziś w Tesco testy o czułości 20ml/ul za 5 zł były więc kupiłam 3 od razu :) Lidziu trzymam mocno kciuki za owocne staranka i daj znać jak Ci idzie :P Trzymam kciuki za testujące, żeby ujrzały piękne II kreseczki :) I dajcie znać koniecznie jakie wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_ewelinka
Hej, zrobilam test - negatywny. To 29dc. Temp mam nadal wysoka ale troche spadala 37,2. Poczekam kilka dni i powtorze. Wkrecam sobie objawy na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam;-) kilka dni mnie nie bylo a tu tak goraco, az myslalam, ze topiki pomylilam;-) Drogie panie zaczelam dzis wymiotowac, ledwie udalo mi sie do pracy dojechac, jak tylko dopadlam toalete, to myslalam, ze juz z niej nie wyjde! Na sniadanie zjadlam tylko kilka herbatnikow, wiec nie bardzo mialam czym zwracac ale i tak mnie wymeczylo. Nie wiem co bedzie dalej bo do pracy musze chodzic do konca wakacji:-( kurde ten kto wymyslil haslo ze ciaza to nie choroba to napewno byl to facet! Ja ciagle sie czuje jakbym sie czyms zatrula, zmeczona jestem bez powodu i strasznie senna, wiec czuje sie tak jakbym byla przewlekle chora! Ja chce do domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek, wiem, że to może nie na miejscu, bo Ty się kiepsko czujesz, wymiotujesz, ale strasznie Ci zazdroszczę. Przeprszam:) A tak a propo wymiotowania w ciązy. Moja siostra wymiotowała od 2 miesiąca do 9tego ( dzien przed porodem) i do tego miała ślinotok. Wiem, że rozne specyfiki tam jej dawali i tydzien było lepiej i potem kolejny tydzien gorzej, było to ponad 7 lat temu, ale pamietam, żę witamina B6 pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa_ewelinka szkoda :( Ale wiesz co? Póki nie ma @ jest nadzieja :) Puszku przykro mi, że tak się źle czujesz ale każda która nie jest jeszcze w ciąży Ci tego zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu123
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac http://www.szuszu.pun.pl/viewtopic.php?id=4&p =139 ZAPRASZAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa_ewelinka... w temtym cyklu byłam mistrzynią wkręcania sobie objawów ciąży:) W tym wyluzowałam i nie widzę żadnych... puszku... niestety ja miałam to samo, wymioty i mdłości od drugiego do czwartego miesiąca ciąży. Jednak i w takiej sytuacji znalazłam plusy: do piątego mc nic nie przytyłam;) Przejdzie Ci musisz to przebolec. Co do stwierdzenia "ciąża to nie choroba", uwielbiam moją teściową, która twierdzi, że dzisiejsze kobiety to są nadwrażliwe w ciąży. Ale gdy jej porównałam dwa miesiące mdłości i wymiotów do grypy żołądkowej zamilkła, bo często to ma i przeżywa katorgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_ewelinka
Puszeknieokruszek - wspolczuje. Mnie w ciazy tylko mdlilo lekko a i to bylo juz dla mnie ciezkie do zniesienia. Trzymam kciuki zeby przeszlo do II trymestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam sobie swoje testy i się okazuje, że są o czułości 10ml/ul :) hmm to jeszcze bardziej kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie dalej temp. 37. wiec to chyba dobrze ;) , kurde pozazdroscic tym ktorym szybko sie udalo, ;) moja siostra za 1 razem zaszla, to i ja mialam nadzieje ze tak bedzie a tu lipa... jak nic nie wyjdzie w niedzielnym tescie to nastepny sroda czwartek o ile @ nie przyjdzie :) musze szczerze powiedziec ze lekka nadzieje mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witajcie Dziewczynki :) Przyszłam trochę posmęcić. Byłam wczoraj u gina. Moje złe samopoczucie i bóle brzucha, które mam praktycznie non stop są podstawą do twierdzenia że ciąża jest zagrożona. I tak wylądowałam w łóżku na l4 z luteiną 2x2tabl. Amen ;/ W przyszłą środę mam usg prenatalne i teraz tak myślę w książeczce mam wpisane że 06 czerwca miałam 8 tdz. ciąży na usg wyszło dokładnie 8tc 3d a wczoraj nie robiąc mi usg stwierdził że to 12 tc a ja mam w 12 tc zrobić to usg bo tamta lekarka która je robi tak sobie życzy. I teraz już nie wiem nic. Aktualnie mam dość. Ja chcę już styczeń!!! Puszku współczuję Ci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, liczę na twoje 2 krechy!!! lidka, jedziemy na tym samym wozie:) u mnie staranka dopiero od poniedziałku, bo wtedy zaczynają się płodne. Wzięłam dziś znowu ten wiesiołek - przeboleję te wzdęcia. chcę dzidzię. dla niej wszystko. więc biorę dalej. przecież tylko do owulacji, więc zostało mi tydzień brania. dam radę;) gosiak, strasznie kuszące te testy o czułości 10 ojjjj baaaardzooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, bidulo ty. idź na usg, może to już 11 tydzień. Bo 12ty to za wcześnie. usg prenatalne robi sie od 11 tygodnia do 14tego. od 11tego oznacza, że po skończonych 10 tygodniach ciąży, a to chyba u ciebie tak jest w przyszłą środę. więc nie bój żaby, będzie dobrze! leż i wstawaj tylko na siku. w II trymestrze poszalejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, nie no....teraz liczę... 6 czerwca 8dc3dni (to jest 9 tydzień) więc dziś masz dokładnie 11dc3dni (to jest 12 tydzień). biegiem na usg - nawet dziś jesteś w 12 tygodniu ciąży! gratulejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
No i szlag ;/ to w przyszłą środę będzie za późno? chyba nie skoro to się robi do 14 tc. Masakra;/ a tam na zapisy jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Uff.. zadzwoniłam, powiedziała że ten 4 lipca też może być i nie trzeba przesuwać terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, spokojnie do 14tc możesz zrobić, ale przyszły tydzień to ostatni dzwonek. w dniu usg będziesz miała 12tc1d (jakoś tak) - czyli początek 13 tygodnia ciaży. leż i się nie ruszaj;) zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamarek
Ja w 27dc i wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam po skończonym 13 tygodniu na Usg prenatalnym. Tak lekarz kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Leżę leżę, i jestem grzeczna :) Ewa_ewelinka dopóki nie ma @ to jest nadzieja mi przy 28 dniowych cyklach w 27 dc wyszedł super czuły bobotest negatywny, a w 29dc zwykły taki chyba pink test był już pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam opini
Hej dziewczyny dzisiaj bylam na pobraniu krwi na beta hcg. Czekam na wynik ok 15tej bedzie, ile musze miec zeby byla ciaza? A jeszcze mam pytanie od wczoraj i dzisiaj rowniez mam bol podbrzusza zwlaszcza lewa strona tak jakbym caly czas kolke miala. Czy to normalne? Czy to jakis objaw ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy bety:) tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 Fasolka dużo odpoczywaj:) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sama sobie zazdroszcze tej ciazy;-) mialam tylko taka cicha nadzieje, ze bede sie cieszyc tylko urokami ciazowymi, jakos nigdy nie myslalam, ze mnie beda dotyczyc mdlosci ani wymioty, no taka troche naiwna jestem:-) moja mama kilka razy w ciazy byla i zawsze sie super czula, zadnych mdlosci, wymiotow ani nawet zgagi - szczesciara! mieszkam narazie z rodzicami, wiec musze wszystkim powiedziec o ciazy bo wymioty ciezko ukryc;-) a mialam mowic wszystkim dopiero jak skoncze 3 miesiac. Najgorsza jest jazda autobusem! Wysiadam co 10 min w drodze do pracy i czekam mna nastepny bo nie moge wytrzymac i tak robie sobie dwie albo trzy przerwy, wiec droga do pracy zamiast trwac pol godziny dzisiaj trwala poltorej godz.... he he ale nawet teraz wiedzac co mnie czeka zdecydowalabym sie na to dziecko. Tylko jak przetrwam te 7 miesiecy jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Silu :* Głupia zrobiłam test, bo mnie tak kusił strasznie i jedna kreseczka wyszła. Następny test w niedzielę, o ile wytrzymam mając jeszcze dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam opini
Dziewczyny odebralam wynik hcg wyszedl powyzej 5,3 czy to oznacza ciaze? Jutro mam lekaza ale juz dzisiaj prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opinii podobno powyżej 5 to już ciąża więc gratuluję :) Jesteś we wczesnej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opinii,tak jesteś w bardzo wczesnej ciąży:)Gratulacje:) Mój wynik dzień po spodziewanej@wynosił 18,3,po 3 dobach wynosił 100:)Także jak będziesz uważała to możesz zrobić powtórną Betę za 3 doby:) Lekarz podejrzewam,że nic nie zobaczy jeszcze na usg,ale możesz do niego iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opini... tak, wynik ten oznacza bardzo wczesną ciążę. Jednak z wizytą u lekarza wstrzmałabym się trochę. Jest bardzo możliwe, że na monitorze USG nic nie zobaczy. Nic odkrywczego Ci nie powie. Kartę ciąży założą Ci dopiero po stwierdzeniu akcji serca, ale to jeszcze kilka tygodni. Przyjmuj kwas foliowy i zdrowo się odżywiaj:) Pozdrawiam i oczywiście gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak666...ja też mam trzy testy w domu i omijam je szerokim łukiem... oj kuszą kuszą:) Muszę wytrzymac do niedzieli. Mój Mąż zadał mi wczoraj pytanie: Dlaczego wogóle myślisz, że nie jesteś teraz w ciąży? Napewno jesteś! Nie zdziwiło mnie jego pytanie, jest urodzonym optymistą. Musiałam biednemu wytłumaczyc, że nie tak łatwo o dziecko, a że synek udał nam się za pierwszym razem to mieliśmy WIELKIE szczęście. Oj ci faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×