Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

puszku to było dobre - ja juz swoje wyrzygałam, teraz wy :D lidka trzymam kciuki mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje dziewuszki kochane, loco ślicznie wyglądasz :) Margotka Ty też, nie wiem gdzie Ty upchnęłaś te 16 kg... lidzia, jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, Taka j. , Welna, Gosiak, Pregg, kochane moje....nie ma jeszcze:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liddddkaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja narazie dalej mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Syn również!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preg, hehehe nie dziekuje... choc ja sie nie nakrecam, poniewaz wydaje mi sie, ze owulke mialam nieco pozniej jak powinnam, sama nie wiem, ale jakies 2-3 dni mi sie przesunela, wiec to moze byc powod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wklejam tablekę żeby się nie zapodziała gdzieś daleko mam nadzieje, że znalazłam tą najbardziej aktualną::) nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 magduniaa............25...............7.................. ..... 14.08 Nemira................20..............3.................. ...........? gosiak666 .............26..............9........................30.08< br /> Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
Witam kobietki! Jedno pytanko mam do Was.czy ktoras z Was zaszla w ciaze po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.ja ostatnia @ mialam 26 czerwca i zastanawiam sie nad testem tylko zawsze jak zrobie test to na drugi dzien dostaje @ :p pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyni bardzo dziekuje za miłe słowa :) :) :) Dallia ja odstawiła tabletki w październiku zeszłego roku ale o dzidziusia zaczelismy sie starac dopiero w marcu i zaszłam od razu. Pewnie nie wiele Ci to pomoże. Ale znajoma zaszła odrazu po odstawienu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
slyszalam ze zdarza sie zajsc w ciaze od razu po odstawieniu tabletek.najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy powinnam teraz dostac @. nie staram sie o dzidziusia ale nie przeraza mnie tez zajscie w ciaze.jak zrobie test i wyjdzie negatyw to pewnie troche bedzie smutno ze sie nie udalo. A wszystkim przyszlym mamusiom gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dallia z tego co pamietam (jesli sie myle to przepraszam) ale Silu tutaj zaszla w 1 ciaze po anty wiec poczekaj az wejdzie i napisze, bo ona jak pisze to same madre rzeczy na pewno Ci doradziD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
o dziekuje;) poczekam na madre rady,tego mi trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka nic nie napiszę, ale Ty wiesz... :D Dallia podobno po odstawieniu tabletek od razu zachodzi się w ciążę, bo organizm robi nadprodukcję jajeczek, które do tej pory były hamowane. A kiedy miałaś ostatni @? Wg mnie kolejnego powinnaś się spodziewać mniej więcej po tylu dniach po ilu miałaś podczas brania anty. A można wiedzieć dlaczego ostawiasz tabletki jeśli nie chcesz się jeszcze starać? Margotka! Co ta Twoja Julka taka uparta? :) Niech już wychodzi! Powiedz jej, że ciotki nie mogą się już doczekać naszego pierwszego forumowego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, kochanie, nawet nie wiesz jak się cieszę, że okres się nie pojawił. Każdy dzień radości bez okresu się liczy i ja mocno wierzę, że nie przyjdzie, bo ty masz zawsze jak w zegarku cykle... dalia, gosiak mądrze napisała:) pregg, co za pamięć;) tak ja jestem tą szczęśliwą mamą synusia, który począł się w 1 cyklu po odstawieniu tabletek anty. Po odstawieniu okres pojawia się zwykle bardzo regularnie, do 3 cykli liczy się 28dniowe cykle, więc licz ciążę jeśli jesteś w niej normalnie książkowo. Test rób 28dnia cyklu licząc od 1 dnia miesiączki i wyjdzie wtedy wiarygodny. Ja z synkiem zrobiłam ten test jeszcze wcześniej bo 27 dnia cyklu i wyszedł już pozytywny. Ja ogólnie jestem typem bezokresowym, lub okres spóźnia się tygodniami (bez leków). Natomiast po antykoncepcji okres mam książkowy 28dniowo cyklowy przez pierwse 2-3 mc. Życzę upragnionego dzidziusia, bo to samo szczęście:) lidka, powiedz skarbie, bo wiem że masz 2 zaskórne testy pochowane po kątach...nie kusi cię by zrobić? dziś przecież termin okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, nie wiem czy pisałam już bo ja mam sklerozę w ciąży, biorę 3 dzień Mamarin (imbir plus wit B6) w dawce maksymalnej tak jak pisze na opakowaniu (przed wstaniem z łóżka 4 tabsy popić czymś słodkim) i uwaga jest lepiej......ale dopiero na 3 dzień stosowania. Polecam mamom wymiotnym i mdłościowym. dziś jest wspaniale, tylko mnie lekko mdli, ale to już nie te wymioty... dziękuję wam wszystkim za info o witaminkach. posłuchałam się was i również zapytałam lekarza i tak biorę jak i wy - tylko kwas foliowy do 12tc, a później kwasy omega i ewentualnie witaminy. więc teraz łykam tylko kwas foliowy i ten Mamarin na mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, biorę 3 dzień Mamarin (imbir plus wit B6) w dawce maksymalnej tak jak pisze na opakowaniu (przed wstaniem z łóżka 4 tabsy popić czymś słodkim) i uwaga jest lepiej......ale dopiero na 3 dzień stosowania. Polecam mamom wymiotnym i mdłościowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
aleee duzo informacji na raz:D wiec jesli chodzi o tabletki anty to mam do nich chyba pecha.odstawilam je przez problemy zdrowotne.to bylo pierwsze opakowanie nowych bo po starych caly czas plamilam a po tych sile zawroty glowy i mdlosci.robilam badania blednika zatok itd i lekarz kazal odstawic. A ostatni @ mialam 26 czerwca.test chcialam zrobic w poniedzialek chociaz pewnie co mialo sie stac to sie stalo albo nie. Bardzo Wam dziekuje za informacje.w koncu sie moge wygadac bo moj facet tylko mnie slucha i smieje sie pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dallia juz na pewno mozesz robic tescik i wyjdzie!:) Powodzenia i zapraszamy :) zawsze mozna sie tu wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, obliczyłam twój ostatni cykl i trwał 25 dni. dokładnie 25tego dnia dostalaś okres. Zwykle masz 24dniowe cykle. Ale powiedzmy, że teraz masz 25 dniowe. Jeśli jest tak jak powyżej, to okres powinnaś dostać dzisiaj. Więc jutro możesz z rana robić test jeśli go nie dostaniesz, lub poczekać kilka dni, ale po co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, a kiedy ty masz usg połówkowe? bo to już czas się dowiedzieć kto mieszka w Twoim brzuchu:) stawiam, że dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, serce, zadziwiasz mnie...hehehhe, jest dokladnie jak piszesz, ostatni cykl 25 dni;), miewam krotkie cykle 24-25, dzis, badz wczoraj powinnam dostac okres, poki co nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i dobrze wiesz Silu, ze mam dwa zaskorniaki schowane w szafie, ale poki co nie korci mnie na testowanie, dobrze mi bez okresu i boje sie zobaczyc jedna kreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
Lidka widze ze chcialabys zeby pojawily sie dwie kreseczki na tescie;) zycze powodzenia!ja im dluzej czekam na okres tez mam taka nadzieje;) dzis dostalam jakis sluz z kawalkami krwi wiec pewnie @ sie zbliza a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×