Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

dziewczyny przepraszam, chyba przez jakiś czas nie będe się udzielać, dzisiaj okazało się, że plamki, które mi wyskoczyły tego lata to bielactwo, obejrzałam sobie zdjęcia w necie, szkoda słów, zupełnie nie wiem co dalej, nie ma na to lekarstwa, martwię się, mam 31 lat ... wiem, nie umiera się od tego ale nie chcę tak wyglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie ciekawa wiadomość. moja znajoma na to choruje, wie o tym juz od lat i ma tylko małe plamki na stopie i dłoni. Nie każdy ma starzne plamy. Ja długo nie zauważałam tych plamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco zmienilam cene na troszke tansza;p Taka przykro mi na szczescie jest tak jak mowisz ze nie zagraza to zyciu. Nie wiem za duzo o tej chorobie, ale wiadomo choroba jak kazda inna przykra sprawa:( Duze masz te plamki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ciesze, a miałam juz nic nie kupować. Ale ciężko jest sie powstrzymać :) takie słodziutkie te ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam że bedę szerokim łukiem omijac sklepy z dziecięcymi rzeczami, bo za każdym razem znosiłam do domu... A ta kurteczka dla synka BOSKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam koło oka taką 0,5 x 1 cm, na dłoni 1x1 cm, drugą na dłoni 0,5 x 0,5 cm i trzecią na dłoni 0,5 x 1 cm. Tyle zauważyłam, aż się boję :( Jest mi po prostu bardzo smutno i żal, niestety mąż mnie nie rozumie, twierdzi, że przejmuję się jakimiś pierdołami. Tłumaczę mu, że jestem kobietą i jak każdej mnie także zależy na moim wyglądzie, no na pewno wiecie o co mi chodzi. To nie jest NIC TAKIEGO, on tak twierdzi http://www.google.pl/search?q=bielactwo+zdj%C4%99cia&hl=pl&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4SMSN_plPL393PL393&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=b6cqULLgO4iLswbupYCYBQ&sqi=2&ved=0CFYQsAQ&biw=1366&bih=562 ja nie, martwię się, może za 20-30 lat mniej by mnie to obchodziło ale jestem jeszcze młoda a nie czarujmy się, tutaj, w polsce nie ma tolerancji dla tego typu spraw, ludzie są okrutni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna smaruje sie caly czas. nic to nie daje:( a tesciowa na razie sie uspokoiła. nie przeprowadziliśmy sie bo robiliśmy remont. myśle że juz w przyszlym tygodniu sie przeprowadzimy. a tesciowa nawet ostatnio mila, chyba boi sie ze nie bedzie miala kontaktu z wnukiem. wkoncu porod lada dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j nie martw się, mój brat ma bielactwo i to nie u każdego idzie pełną parą...:) więc spokojnie. Mój brat miał kilka plamek na plecach, zaleczył, 3 lata z głowy, potem znowu sie odnowiło. Spokojnie. Polecam ci kosmetyki Dr Nona - są lecznicze na wszystkie choroby skórne. Wprowadź je do swojej łazienki. Pregg, super ta kurtka dla Olka. Gdzie ją kupiłaś? sama bym chciała taką dla mojego bąbla tylko w rozmiarze 92:) jest extra! A te dziewczynkowe ubranka szybko sprzedaj, bo tyle kasy to aż szkoda:) Ja nauczona twoim przykładem jak kupię to tylko unisex. Jak widać usg nie zawsze powie prawdę:) Ja zauważyłam po czym mam największe mdłości...po kanapkach z szynką/serem/pomidorem. To już jest pewnik. dziś na śniadanie zjadłam kanapkę z dżemem i o niebo lepiej. w ogóle kanapek będę unikała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ze troche nie w temacie :-) ale dalej tego testu nie zrobilam :-) a @ nie ma, zaczynam podejrzewac jakas chorobe, w sensie grype czy cos, bo wczoraj sie fatalnie wieczorem czulam, wiec wzielam teraflu i przespalam jak bobas cala noc.. No nic trzeba czekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wczesnej ciazy kobiety czesto sie czuja jakby mialy grype. sama sie tak czulam. dziewczyno rob test :)) taka j mam nadzieje ze choroba nie rozwinie sie tak bardzo. napewno jest to dla ciebie szok, facet tego nie zrozumie. im nie zalezy na wygladzie tak jak kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillith, testuj babo!!!!!!! nie kaz nam czekac;) Taka j, moze silu ma racje, wcale nie musi byc tak, ze Cie cala obsypie, moze choroba wcale sie nie rozwinie, glowa do gory, sciskam Cie mocno! Jesli chodzi o ciuszki, to ja jestem zakochana w firmie Next, robia przeslodkie ciuchy, kolorowe, wesole izywe;), moja corcia jest zakochana m.in w peppa pig!!!! polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu kupiłam w Zarze:) cena taka jak na stronce 95,90 wiec uwazam ze nie tak drogo jak na zimowa ciepla kurtke:) jest naprawde super gruba pikowana a w srodku jeszcze na polarku takze milutka:) i jest rozmiar na 2 latka tam widze:) No mam nadzieje ze pojda te ubranka:) Ja dzisiaj od jakiejs 5 nie spie bo mojego P boli zab a wiecie jak to jest z facetami i ich bolesciami:;) Roxi dobrze ze tesciowa sie uspokoila, ale jeszcze lepiej ze bedziecie mogli niedlugo sie od niej wyniesc. A niech sie martwi bo to od Ciebie zalezy ile bedzie sie widywala z wnusia... Ja powiedzialam rodzinie P. ze nikt nie ma prawa do mnie przyjsc po porodzie bez zaproszenia, przez pierwsze 3 dni to w ogole nawet nie maja prawa dzwonic jesli ja nie wykaze checi. Czas na odwiedziny bedzie pozniej, a pierwsze dni chcemy spedzic w trojke:) na szczescie u mnie w szpitalu nie wpuszczaja na odwiedziny ja musze do nich wyjsc wiec ode mnie wszystko bedzie zalezalo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) W Pierwszej kolejności przekazuję wiadomość od Margotki: "Gosiu, przekaz prosze przez nasze forum, ze w nd o 8.55 przyszla na swiat Julka. Mialysmy ciezki porod, odezwe sie jak wydobrzeje. pozdrawiam serdecznie:) " Taka j wiem, że to nikłe pocieszenie ale tak jak pisały dziewczyny - każdy przechodzi to inaczej, ja Ci życzę żeby na tych plamkach, które masz się skończyło. Myślę, że widoczność tego zależy też od karnacji i jak ktoś ma ciemną to się rzuca bardziej w oczy. A zalecił Ci coś lekarz? Jakieś maści czy coś podobnego? Kochana najważeniejsze to się nie załamywać i nie opuszczaj nas, przecież nie musimy rozmawiać tylko o starankach i jak będziesz miała ochotę się wygadać to wiesz, że zawsze możesz :) Lilith ja nic nie chcę mówić, ale co najmniej dwie z naszych dziewczyn też przed zrobienie testu tak się czuły jak na chorobę. Wiem, że jedną z nich była na pewno Wełna, która nie chciała zrobić testu ale ją namówiłyśy i wyszły jej piękne dwie krechy, a też myślała że to tylko choroba :) Także nie trzymaj nas w niepewności i testuj czym prędzej! Silu spróbuj może coś innego jeść na śniadania, jakieś musli, płatki, jogurty itp i zobacz po czym masz mniejsze mdłości. Dobrze, że odkryłaś już też po czym masz największe to mam nadzieję, że już nie będziesz się tak męczyła. Miłego dnia kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ciesze sie ze wreszcie znalazlas jakis sposob na mdlosci, mam nadzieje ze juz niedlugo beda CIe meczyly:) Lilith ROB TEEEEST!!!! Loco dobrze mowi duzo kobiet na poczatku ma jakies przeziebienia z tego co pamietam Welna tez tak np miala:D TEST TEST TEST TEST! Rob nawet teraz nie czekaj juz do jutra rana, bo po terminie powinien Ci wyjsc juz nawet wieczorem!:D Albo beta! taka a masz dobrego lekarza od bielactwa? Nawet nie wiem do jakiego powinno sie isc z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie SIlu mi np. pomagało jak jadłam czekoladowe płatki na mleku rano:) i dalej mi to pomaga:D wiadomo kazdy ma inaczej ale warto sprobowac;p zaden chleb i inne platki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny co do rad nt. śniadań:) o dziwo jak na razie jest dobrze, choć mnie największe bałwany dotykają wieczorem, dlatego o 20 już śpię, żeby ich nie czuć. musze się zatem wybrać do zary, bo dla synka nie mam kurtki na zimę;) jest śliczna. zgadzam sie z lidką, peppa pig jest the best. Jak tylko zakładam synkowi kolorowe bluzeczki z motywem świnki peppy, to każdy się tak zachwyca małym i tym jak go ubieram. Śmiesznie tak, ale poważnie zawsze to robią jak mu zakładam peppę;P Uwielbiam peppę, dla chłopców jak i dla dziewczynek te ubranka są przepiękne. Robi je nie tylko next, również wiele innych firm, trzeba trafić. W Polsce nie widziałam, ale ja często szaleje po ciucholandach angielskich z ekskluzywną odzieżą dla dzieci i tam zbieram te najpiękniejsze łupy (nawet z metkami) w postaci właśnie takich bluzeczek:) Nie mogę się doczekać jak poznam płeć drugiego malucha. Nie mogę się doczekać tych szalonych zakupów:) Po synku rzeczy, które są nadal ładne mam tylko 2 torby, reszta poszła na PCK, bo jak dla mnie po tylu praniach te ciuchy są okropne, ale wyrzucać też szkoda. Może ktoś skorzysta. Takich w miarę ok, zostało mi 2 torby, z czego jedną torbę chcę sprzedać, bo wolę za to kupić coś nowego dla drugiego chociażby synka:) co nowe to nowe, poza tym to nowy dzidziuś, chciałabym, żeby miał swoją własną garderobę;) a nie wszystko po braciszku. Tak więc próbuję posprzedawać. Na razie nieźle mi idzie, w sobotę przyjeżdża pani kupić kilka sztuk, może namówię ją na więcej:) Chcę kasiorki i chcę nowych ciuszków, a co! to przecież moja druga i ostatnia ciąża, muszę się nia nacieszyć. Więcej dzieci niestety nie planujemy, bo finanse...choć los płata różne figle:) ale będziemy się starali skupiać na naszych 2 pociechach. fajnie, że margotka jest już po. Domyślam się,że poród niełatwy, ale sama nie chciała cesarki:) roxi, zazdroszczę ci tej cesarki, ominie cię ten niewyobrażalny ból! Może i mnie kopnie ten przywilej jak moja niunia będzie w poprzek sobie leżała, no zobaczymy...ucieszyłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, ja wystawiam na gumtree, lokalna strona Warszawy i tu zgłaszają mi się osoby z bloku obok:) i tam nie mogę zamieszczać zdjęć. Tzn niby się da...ale mi się nie udaje. A ludzie są zainteresowani bo sprzedaję ciuszki w stanie bdb lub idealnym (tylko takie zostawiłam) za grosze. Np. teraz mi poszedł beżowy kombinezon z h&m za 15zł. stan idealny, nigdy nie prany (kombinezonów miałam 3, więc używałam na zmianę z innymi). Jak podasz mi maila, to spróbuję pocykać fotki i ci przesłać. Może coś sobie wybierzesz. Sprzedaję po taniości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłabym cały czas oglądać ciuszki dla dzieci :) ubranka dla swojego maleństwa oglądałam juz chyba tysiąć razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Loco moj sie ze mnie smieje ze chyba codziennie przegladam te ubranka i znam je na pamiec:D Silu to wysylaj m_olka3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg jakbym swojego słyszała :) :) ale w sumie to ma racje :) znam je na pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Loco dokladnie:D a duzo Ci jeszcze zostalo do kupienia? takie grubsze zakupy juz macie zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam do kupienia został wózek, pościel do łóżeczka. Butelki smoczki itp i takie pielęgnacyjne rzeczy. Z ubranek musze tylko kupić zimową czapeczke i rękawiczki :) Sporo rzeczy już dostałam. Sama kupiłam tylko kilka ubranek ale dopiero jak poznaliśmy płeć. Ale ciotki i babcie szaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam do kupienia został wózek, pościel do łóżeczka. Butelki smoczki itp i takie pielęgnacyjne rzeczy. Z ubranek musze tylko kupić zimową czapeczke i rękawiczki :) Sporo rzeczy już dostałam. Sama kupiłam tylko kilka ubranek ale dopiero jak poznaliśmy płeć. Ale ciotki i babcie szaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, właśnie wróciłam z działki, widzę, że na forum ciuszkowo się zrobiło :) margocia trzymam za Was kciuki, odpoczywajcie dziewczyny Lilith-marlie testuj! :) gosiak jak zwykle dobrze pamięta, ja miałam "grypę żołądkową" na początku ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×