Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

JA naprawdę? o boże pisz mi tutaj szybko naprawdę, naprawdę sie udało???? o mój boszee.... ale się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mam się bać?
Ja mam cykle 29 dniowe owulacja w 15 dniu a pozytywny test w 23 dniu :-O nie źle hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to gratuluję cóż mogę dodać mam nadzieję, że i mnie się uda ;) I Miśce i wszystkim innym staraczkom :) Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie odpowiadasz mi tu? ogromnie, ale ogromnie ci gratuluję. Ja niestety dostałam na jutro rano skierowanie do szpitala, mam zbyt wysokie ciśnienie bo 160/110 i stąd konieczna wizyta w szpitalu. Ale wkrótce się odezwę. JA musimy się jakoś zgadać poza kafeterią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Dziewczyny, to nie ja napisałam, że sie udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to możliwe? ktos chyba się zalogował na mój nick!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Robiłam rano test i jedna krecha, a okresu jak nie było jak nie ma. Dziwna sprawa z tą wypowiedzią z wczoraj, nawet o tej godzinie nie byłam przy kompie!!! Suelen, 3maj się dzielnie, na pewno wszystko będzie dobrze. Daj nam oczywiście znać co Ci powiedzieli, a zgadać poza kafeterią mozemy się jak najbardziej :):):) Ale mi dziwnie, że wy sie ucieszyłyście, a to nie prawda...jak w ogóle to mozliwe, że ktoś się tak bezczelnie podszywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Do tego ktoś zmienił hasło do mojego konta... Założę nowe konto, ale dopiero w poniedziałek, bo teraz wyjeżdżam i nie zdążę. Miłego dnia :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82,
No ale ktoś jest dowcipny Ja83 naprawdę godne tylko politowania. No cóż....Ja83 no to powodzenia!!! i Tobie również Paolka25 i wszystkim nowym starającym się. Ja póki co to na urolpie jestem i troszke zaniedbałam forum....ale myślałam o Was i byłam ciekawa.Niestety uropik sie kończy i od wtorku znowu do pracy. My będziemy zaczynać od przyszłego m-ca znowu. A Suelen jak samopoczucie, kopie już Maleństwo:)Pozdrawiam Was gorąco buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82,
Ja 83 ja co prawda nie miałam nicka na haslo i ktoś to wykorzystał. Nie mogłam wysłać wypowiedzi bo ktos zajął mi pseudonim. No cóż komuś się najwidoczniej nudzi..... Musiałam dodać przecinek ale wiecie, że teraz ktoś cały czas może za nas pisać. GODNE POLITOWANIA naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie ktoś żarty stroi a te wasze nicki są na hasło? Bo mój tak może zróbcie się na "czarno " jak ja i Suelen to wtedy nikt nie powinien się zalogować na Was. Z resztą tak do końca nie wiem tylko zastanawia mnie czemu Wy jesteście "pomarańczowe" a my "czarne" :) Ja - to ponawiam trzymanie kciuków. Suelen napewno wszystko będzie ok z ciśnieniem wracaj do nas szybko. Miśka miłego powrotu do szarej rzeczywistości (pracy). o ile tak owy może być miły :) Niestety ja mam dopiero urlop pod koniec grudnia :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! ja 4 pazdziernika powinnam dostac miesiaczke a jej nie bylo zrobialm test wyszy 2 kreseczki 1 lekko bladsza ale byla pozniej zrobialm 2 tez pozytwyny i 3 tez:) we wtorek ide do ginekologa moze juz zobaczy moja fasolke:) a w sumie czy dajmy lekarz po 3 tygodniach moze zobaczyc ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, też chcę się do Was przyłączyć, okres spóźnia mi się już tydzień a test wychodzi negatywnie, mimo to bolą mnie jajniki. Poczekam jeszcze troszkę i dam Wam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, za wcześnie jeszcze :) lekarz może ci tylko powiedzieć, że przypuszczalnie możesz być w ciąży bo macica rozpulchniona itp. Poczekaj do 6-8 tygodnia i dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA no to okropnie ktoś sobie zażartował, zmień koniecznie nick. A Ja nie wiem dlaczego mój nick jest na czarno bo loguje się za pomocą hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny. do jakiegos czasu staramy sie o dzidzie. No i mam niejasna sytuacje. Okres spóznia mi sie 12 dni a ponadto czuje sie senna i mam od okolo tygodnia zawroty głowy.robilam test ciążowy 2 dni temu i negatywnie wyszedł.powiedzcie mi czy jak jutro pojde zrobic beta hcg to bedzie wynik wiarygodny czy to za wczesnie? prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko idź z samego rana, bo popołudniu będziesz mieć wynik i będzie na pewno wiarygodny już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci za odp.Byłam rano na pobieraniu krwi i po 15stej mam miec wynik. Probuje nie myslec jaki bedzie wynik ale z trudem mi to przychodzi. Trzymajcie kciuki zeby nam sie udalo:) obawiam sie ze to moga byc jakies zmiany hormonalne a nie ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic
cześć dziewczyny dzisiaj mam 16 dzień cyklu! 14 dnia oczywiście współżyłam i od tego czasu (wieczorkiem był seks od rana ) boli mnie podbrzusze! nigdy tak nie miałam! w tym cyklu na poczatku przez 5 dni brałam tabletki które miały spowodować jajeczkowanie... czym może być spowodowany ten ból? czy ktoś też tak miał? bardzo poroszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMIANA NICKU Z JA83 NA MALEŃSTWO83!!!!!!!! Kochane, zmieniłam już konto i nicka. Pierwszy raz mi sie to zdarzyło na forum... W niedzielę dostałam @, w 32 dc, od ponad roku nie miałam tak długiego cyklu! ostatnio miałam 26-29 dc. trudno... Suelen, co tam Ci powiedzieli w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny nick :) wyszłam, ale pod warunkiem obietnicy złożonej lekarzowi, że będę brać leki, które muszę brać do końca ciąży, nie wrócę do pracy czyli musiałam iść na zwolnienie :( nie będę się denerwować i przestrzegać diety. KROPELKO daj koniecznie znak ja wyszła beta, Ja trzymam kciuki, aby to była bardzo wczesna ciąża. Co do bólu brzucha w połowie cyklu, to Ja nic nie miałam takiego, jedynie pod koniec całego cyklu bolał mnie brzuch jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Maleństwo, ale fajny nick - kojarzy mi się z kangurkiem z Kubusia Puchatka ;) Suelen to musisz teraz dbać o siebie i łykać lekarstwa od lekarza. Kropelko i jak wyszła beta? U mnie bez zmian czekam na okres już mnie zaczęły piersi boleć więc i tym razem pewno nic z tego, ale póki nie ma @ nie tracę nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko myślałam, że jak przyjdę i włączę net to już będzie informacja od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny. Sorki ze dopiero dzisiaj pisze o moim wyniku krwi.Niestety tak jak podejrzewałam nie jestem w ciąży a dziś rano dostałam okresu który się spóźnił 2 tyg!:( wychodzi na to ze jakieś problemy z hormonami chyba bo w zeszłym miesiącu tez miałam spóźnioną miesiączkę ale o 11 dni. Najbardziej się martwię teraz tym ze od około tygodnia mam zawroty głowy. Dostałam skierowanie do neurologa ale myślę ze to wina hormonów co o tym myślicie te zawroty są bardzo uciążliwe i są codziennie. proszę napiszcie o o tym myślicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Suelen ze tak się ociągałam z napisaniem ale byłam troszkę zalatana tymi badaniami dodatkowymi na zawroty głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro, że się nie udało :( Idź do ginekologa, powiedz mu co się dzieje, on wtedy powinien skierować cię na badania krwi oraz hormonów, a także może sprawdzić twój cykl podejrzy jak zachowuje sie jajeczko, czy jest uwalniane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny mam takie pytanie do was dzisiaj rano robiłam test i wyszedl pozytywny i mam takie dziwne bóle jak na @ boli mnie podbrzusze i kregosłup czy te objawy sa normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMI Ja pisałam juz nie raz, że mnie bolał brzuch jak na bolesny okres, ale nie przychodził, a potem test, beta, lekarz, a dziś zaczeliśmy 17 tydzień. Ja myślę, że to jest bardzo normalne, lecz pamiętaj, że każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie w poniedzialek ide do lekarza ale strasznie sie martwie o dzidzie jesli naprawde jestem w ciazy no ale @ spóznia mi sie 8 dni do tego takie bóle no i ten test dzisiejszy pozytywny wiec to raczej ciaza.... ale martwie sie tymi bólami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, może też delikatnie plamić, bo może się jajeczko zagnieżdżać. Mnie też bolał brzuch i to tak do 9 tygodnia. Nie martw się bo stres nie jest wskazany dla dziecka, łykasz folik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka25
Mimi gratuluję Ci. Wszystko będzie dobrze zobaczysz :) I nie zamartwiaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×