Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość dorciaw
Maleństwo, ja badań nie robiłam jeszcze żadnych. bo to dopiero kilka miesięcy. myślałam, żeby pójść po nowym roku, ale jeszcze z tym poczekam, bo grudzień ( w staraniach) nam przepadł. na -razie daję na luz :) a jak się nie uda jeszcze jakiś czas, to pójdę sie przebadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu regularnie do was zaglądam i czekam na dobre wieści :) JA czyli już krok w przód, jak jest śluz to już dobry znak :) MALEŃSTWO grunt, że cykl se wyrównał, grunt, że wszystko idzie w dobrym kierunku, teraz tylko liczyć na szczęście spotkania się komórki z jajeczkiem :) Co do mnie, troszkę zrobiłam się krągła, mam +6kg na plusie. Ale powiem wam, że jak wreszcie udało mi się zajść w ciążę to myślałam, że teraz to z już z górki, bo najtrudniejsze za mną. Niestety 3 razy zaliczyłam szpital :( mam bardzo duże nadciśnienie, mały ostatnio chciał się rodzić (szanse na przeżycie 15%), teraz mam złe wyniki krwi, moczu. Człowiek, który chce dziecko musi tak bardzo o nie walczyć, nie jedną łzę już wylałam :) ale ogólnie jest ok :) Natanielek teraz czeka, aż jakaś ciocia do nas dołączy :) I PAMIĘTAJCIE JA TU BĘDĘ ZAGLĄDAĆ PÓKI OSTATNIA NIE ZOBACZY DWÓCH KRESEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, to życie jest pokręcone, żeby nie powiedzieć gorzej... Najpierw ludzie walczą o ciąże, a potem o jej przetrwanie do konca... Domyślam się, że juz jesteś zmęczona walką przez tyle miesięcy...ale wiesz, że nikt nie ma tyle siły ile kobieta. Wszystko będzie dobrze, tylko nie poddawaj się. Miśka (Halo) - super że śluz w końcu zawitał :D Ciekawe co lekarz na to :) napisz nam. Dorcia, masz rację, nie można zwariować, luz-luz-i jeszcze raz luz. U nas właśnie luz - już nie mam takiego parcia na dziecko, jak kilka m-cy z rzędu, modlę się żeby w końcu kiedyś było, ale nigdzie mi się w sumie nie spieszy. Chyba musiałam przez to przejśc i dojrzeć, że nie wszystko można mieć od razu...cierpliwość i pokora... Kochane, myślę o was i każdej z was kibicuję :) Buźki :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja82
Hej dziewczyny!!! Suelen ile w Tobie siły!!!!i badzo dobrze teraz musisz być bbb silna. Tyle miesięcy walki i jeszcze teraz...musisz kochana bb dbać o siebie. Tyle kobieta musi znieść...to niesamowite. No ale później jak już przytulisz swojego Skarba kochanego to o wszystkim zapomnisz:) Już niedługo.....:):):) Maleństwo, Dorciaw musimy być wytrwałe i dać na luz. Ale wiecie mi znowu ciężko jest wyluzować, jak się zaczepi kawałka nadziei to przestaje się być cierpliwym i nadal sobie się wkręca.... Ja dziś byłam u ginekologa i mi powiedział że za późno przyszłam i dodał że juz po owulacji (była wg niego 2 dni temu) a dziś mam 18dc. Ja już cała w skowronkach, że chociaż owulacja była to mnie trochę przystopował zebym sie nie cieszyła za wcześnie....i moje łudzenie się zaczęło od nowa:) Tylko co mnie dziwi Dziewczyny jak to jest bo niby w sobote była owulacja a w niedziele strasznie mnie jajnik bolał.(nawet chodzic nie mogłam) To chyba jajniki na owulację bolą? a nie po??? cos mi tu nie gra....no ale jestem bbb ciekawa. Powiedział mi że jak dostane okres to nadal Clo bede brała. Teraz zrobie już badania LH, TSH i prolaktynę. Pozdrawiam Was gorąco buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Dziewczyny u was słychać??? cisza i spokój na forum, pewnie przez przedświąteczną gorączkę :p :) ja po owulacji już jestem, planowo powinnam dostać @ ok. 30 grudnia... akurat będę w górach na nartach :/ więc po powrocie napiszę co i jak. Korzystając z okazji pragnę złożyć wam życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt i stosunkowo udanego Sylwestra :D:D:D no i żeby w przyszłym roku wszystkie starające się pary zasiadły do świątecznego stołu w powiększonym składzie :) oczywiście sobie również tego życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO niby dużo siły, ale nie ma innego wyjścia. Jutro idę do szpitala, bo stwierdzono zatrucie ciążowe :( Dziewczynki trzymam za was dalej bardzo mocno kciuki. Maleństwo mam nadzieję, że ten rok zakończy się dla ciebie prawdziwą niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)jestem 6 dni po owulacji i odczuwam dziwne bóle w dole brzucha jakby menstruacyjne co to może oznaczać.dodam ze przytulanko bylo tak od 18 do 25 prawie codziennie kiedy moge zrobic test ?ostani okres mialam 9 grudnia terz powinnam dostać 6 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Suelen Ty to się masz!!! Jakie to przykre, że człowiek tyle czeka na upragnioną ciążę, a później jeszcze się martwi przez kolejne 9 m-cy. ALe już niedługo kochana!! Daj znać koniecznie jak wyjdziesz. Maleństwo trzymam paluchy wyszalej się i wracaj z dobrą nowiną!! Justynka85 powtórz test ok 2 tyg po przypuszczalnym zapłodnieniu. Moja siostra i kolżanka robiły test w dniu planowanej miesiączki i wyszedł negatywny, 5 dni po planowanej miesiączce widziały już tą drugą kreseczke ale bbb jaśniutka a znowu po kilku dniach były II krechy. W zależności od testu i kobiety to zależy. Lekarz mi powiedział, że czasem testy w ogóle nie wychodzą a jest się w ciąży. Tak przynajmniej jest przy policystycznych jajnikach. Dziewczyny a u mnie to sama nie wiem co jest i co mam myśleć. Lekarz mi powiedział, że owulacja była 11.12 (tj 30 dniowy cykl) Powinnam okres dostać 25.12. Od 23 miałam minimalne plamienia przez 3 dni (tak naprawdę malutko) do dziś nie mam okresu, test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny. dziś 2 dni po spodziewanej miesiączce i nie wim poczekam ze 3 dni i zrobię test. Mam pytanie czy okres może się opóźnić pomimo , że owulacja była??? Wiem, że może się opóźnić ze stersu (wtedy owulacja się przesuwa) ale czy odwronie też. Nie wiem, może po tym Clo jakieś zaburzenia mam:(:(:( Ciągle coś!!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie robilam testu, ale mam ochote zrobic kilka dni przed@a może warto do dnia spodziewanej czyli do 6 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko85 wiem, że ciężko wytrzymać ale najlepiej jest zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki czyli 6 stycznia. Niektóre testy mogą wykryć bb wczesną ciążę już 6 dniową ale to też zależy od kobiety i od hormonów. Jak nie możesz się doczekać to zrób ale możesz się rozczarować tą I krechą nawet jeśli masz świadomość, że to za wcześnie. Ja dziś mam 33 dc już też się niecierpliwię:) ale obiecałam sobie że w czwartek zrobię i się tym razem nie złamie:) Robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i I krecha:( Wczoraj wyczytałam że te plamienia mogą występować po tym moim Clo (zaburzenia miesiączkowania) albo mogą to być krwawienia implantacyjne (zagnieżdżenie zarodka) Ta 2 wersja bardziej mi się podoba ale nie nakręcam się bo dość już mam tych rozczarowań. Paolka25, dorciaw co u Was dawno się nie odzywałyście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pieć dni po spodziewanej to juz za dluugo :)he he he zrobie jeden w dniu spodziewanej @ chyba ze mnie wyprzedzi a potem zobaczymy jak wyjdzie neg to powtorze za 5 dni mysle, że to dobry kompromis:))daj znac jak u Ciebie jutro wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie negatywny....już nie wiem co jest 5 dni po spodiewanej miesiączce (bo owulacja wg usg była 11.12)także cykl powinien być 30 dniowy dziś 35 dc. A mój lekarz chory jest....i dopiero 4.01 będe mogła pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czasem testy mogą kłamać może idzć jutro na krew i wtedy bedziesz pewna ja jeszcze cale siedem dni, nawet nie wiem czy to pic czy nie pic w sylwestra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Przeczytałam watek od pierwszej strony (zajeło mi to kilka dni :)) i mam wrażenie jakbym znała Was od zawsze. Przyłączam się do trzymania kciuków za dwie kreseczki i dodam, że czekam teraz na @ a jak nie bedzie to pędzę po teścik, bo w święta podjęliśmy z mężem decyzję o poczęciu dzidziusia. Powiem jeszcze, że jestem już mamą niespełna dwuletniej córeczki-małego diabełka. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzal
Witam was wszystkie :) Ja również czekam na miesiączkę z niecierpliwością (albo i nie czekam). Chociaż mam dopiero 20 lat wiadomość, że zostanę mamą naprawdę by mnie ucieszyła. Co prawda dziś mija dopiero 8 dzien od potencjalnego zapłodnienia, ale czuję uczucie pełności w brzuchu i bolą mnie piersi (choc przed okresem również) ale nie mam podwyższonej temeratury. Nie chcę robić jeszcze testu aby się nie rozczarować .. Czy to moze byc objaw ciąży czy raczej sama czegoś się doszukuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia 33
ja czułam się inaczej już 8/9 dni po zapłodnieniu, a w 10tym dniu z porannego moczu baaardzo blada kreseczka, która dziś ma 4 miesiące :-) Były bóle podbrzusza i dołu pleców, dreszcze wieczorem i blade niebieskie linie na piersiach, trzymam kciuki za Wasze kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia, a jakiego testu używałaś, że tak szybko wykazał ci ciąże? Ja mam termin @ w czwartek, a juz nie moge wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka85
hej:) ja tez czekam do czwartku i nie moge sie doczekac,i zobaczymy czy @ przyjdzie, w sumie to nie mam zadnych objawów oprócz dużych zawrotów głowy i temperatury 37,00 od tygodnia a moja normalan tempka ostatnimi miesiecy to okolo. 35,9 lub nizej, najgorsze to czekanie i szukanie w sobie jakis objawów(tzn nadzieji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! niczym się nie przejmujcie, ja z M staraliśmy sie przez 5 miesięcy i stało się tak , że ostatnią miesiączkę miałam 1 kwietnia, 2 maja zrobiłam test- dwie kreseczki 3maja pojechałam do innej apteki po test innej firmy też 2 kreseczki a za 2 dni na badanie krwi i wyszło że 5 tydzień :) dziś jestem w 40 TC i już za 5 dni mam termin porodu:) ma być chłopiec.ale póki co nic nie zapowiada na rychły poród- brzuch jeszcze wysoko, skurcze nieregularne:) tak więc 3mam za Was kciuki z całych sił:) Ciąża to wyjątkowy stan, wszyscy są mili, martwią się, uważają na Was, Wy na siebie- niesamowite doświadczenie!! POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży nie miałam zadnych objawów, poza tym oczywistym, że nie pojawiła się miesiączka. Test zrobiłam w dniu spodzewanej @ i były 2 kreski. Teraz czekam do poniedziałku 10 stycznia. Myślę, ze wcześniej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja.Dowi
Witajcie ....czytalam wszystkie wypowiedzi i czulam sie super.... ja jestem mama juz 4letniej amelki staram sie z mezem o kolejne okres sie spoznia ale strach mi robic test bardzo chcemy miec malenstwo i boje sie ze bedzie tylko jedna krecha.... pozatym mieszkam w Norwegii juz od paru lat niby klimat sprzyja swieze powietrze itp.... dziewczyny wszystkie was serdecznie pozdrawiam i zycze kazdej z was 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka85
czesc dziewczyny , u mnie dzisiaj dwa dni do @ i niestety moja temperatura spadla o 0,2 wiec raczej szansy na ciaze nie ma i tak w kółko................wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja 4 dni po planowynym przyjsciu okresu byc moze ale strach test zrobic,,,, poczekam byc moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale was kochane przybyło!!!! nowy rok niestety nie przyniósł mi dobrych informacji - 01.01.2011 - @ .... znowu mówię sobie, że za m-c się może poszczęści... to już rok bez zabezpieczeń... i nadal nic. Damy sobie jeszcze czas do kwietnia, a później już naprawdę zacznę się martwić. Halo, i co? udało Ci się dostać dziś do lekarza? ciekawe dlaczego tak ten cykl miałaś. Może ciąża a może Clo... Oczywiście z całego serca życzę tego pierwszego :D:D:D Dzewczyny, 3mam kciuki za wasze kreseczki w liczbie mnogiej :) Suelen, bądź dzielna, kibicuję Ci mocnooooooo!!!!!! tak mi przykro, że znowu coś wyskoczyło... Buziaczki :*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja najwcześniej robiłam jak
miałam 19 lat i był to wynik mojej głupoty - seksu bez zabezpieczenia. Więcej nie popełniłam tego błędu, więc mimo upływu czasu nie musiałam już później robić testu i mam nadzieję, że jeszcze długo nie będę musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja82
Hej Na poczatku pozdrawiam wszystkie nowe forumowiczki:) Razem będzie raźniej. Życzę starającym się tych upragnionych II kreseczek. Maleństwo ja podobnie 31.12 dostałam @ i meczę się z nią do dzisiaj. NIGDY u siebie nie pamiętam tak długiej miesiączki dziś 7 dzień!!! zawsze miałam max 4 dni. Może to wynik Clo. W poniedziałek lub środę idę do lekarza zobaczymy co mi powie. Dziwi mnie to, że pomimo w miarę wczesnej owulacji okres mi się przesunął.....kurde a mój lekarz taki małomówny, wszystko z niego musze wyciskać!!!! Wczoraj skończyłam 2 cykl z Clo i tym razem lepiej się czułam, nie było takich zawrotów głowy i strasznego roztargnienia:)A jak Mleństwo było na nartach? Mam nadzijeję, że ten rok będzie dla nas łaskawszy:)U nas już 6 m-cy prób....ale już też mam czasem takiego doła. Zwłaszcza jak ost się dowiaduję, że kolejna koleżanka w ciąży jest....co prawda 2 z nich poroniły:( jedna w 5 druga w 8 tyg!!!straszne!!!!!teżtak bardzo chciały mieć Malestwo. Ta jedna co poroniła w 5 tyg od 9 m-cy się starali.... ok koniec ze smuceniem w Nowym Roku:) W końcu nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie ie przyszla dzisiaj wg planu wiec zrobilam sobie test wynik byl nastepujacy po 5 minutach pojawila sie druga bardzo ale to bardzo blada kreska(prawie niewidoczna) i nie wiemjak to interpretowac?jak myslicie ?czekam dalej ale powiem szczerze ze caly czas odczuwam bole jakby przed @ i tak to wyglada u mnie wiec dalej niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×