Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Boże dziewczyny przepraszam, ale muszę Wam się wyżalić. Moja rodzina na wiadomość o tym że będzie chłopaczek zareagowałą super wszyscy się cieszą , bo najważniejsze oczywiścieżeby maluch był zdrowy. Ale rodzina ze strony Narzeczonego jest wyraźnie rozczarowana. Bo będzie " kolejny chłopak". Moja teściowa ma już 3 wnuków i 1 wnuczkę ( z nią nie ma niestety w ogóle kontaktu od 2 lat) no i na wiadomość o Olku jej reakcja była taka : " I co teraz?" i to całkowicie poważnie. Chyba miało być na zasadzie po co mi kolejny wnuk. Po czym dzwoni do mnie siostra P., która znała już płeć i mówi smutno-poważnym tonem "no i jak?" Jakby dla mnie to miał być koniec świata załamka itd. nie wspominam już o późniejszych reakcjach "O nie!". Pewnie normlanie miałąbym to gdzieś jeśli chodziłoby o mnie ale co to znaczy że Nasze dziecko już nie jest takie ważne, bo to już "kolejny" chłopiec? Traktują to jakby był koniec świata i stala się najgorsza rzecz. Jestem wściekła. Na szczęście moja mama normlanie do tego podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers...pozostaje mi współczuc Tobie takich bliskich. Niektórzy nie przemyślą i palną jakieś głupstwo. U mnie w rodzinie była podobna sytuacja. Teście mają 3 wnuków (chłopczków), pierwszy (5lat) od ich córki, drugi(2lata) mój i trzeci(miesiąc) od córki. I powiem Ci, że stworzyli taką nagonkę, że ich własna córka kłamała do końca ciąży, że spodziewa się dziewczynki. Później tłumaczyła, że lekarz się pomylił. Spotkaliśmy się w weekend całą rodziną i teście ciągle mówili tylko o tym, że liczą na nas (na mnie i mojego męża) że zaraz będę w ciąży i urodzę im wnuczkę. Szwagierce było przykro. A co usłyszę jak będę w ciąży i urodzę chłopca!? Musimy pamiętac, że to nasze dzieci i nie stworzyliśmy ich dla naszych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg, to oczywiście przykra sytuacja :( Ale pamiętaj, że to przede wszystkim WASZ Syn! Płci dziecka przecież się nie wybiera... Najważniejsze, żeby Maleństwo było zdrowe i szczęśliwe, cała reszta nie ma znaczenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg ale dziwni ludzie, najważniejsze, żeby było zdrowe przecież. Moja babcia ma już 3 prawnuków i kolejna wnuczka jest teraz w ciąży ale jeszcze nie zna płci bo jest chyba ok. 9 tygodnia i babcia powiedziała, że może doczeka się prawnuczki ale jak nie to przecież kompletuje sobie drużynę piłkarską więc jak będzie chłopak to będzie jak znalazł :) Wiecie co, nam też wszyscy mówią, że kiedy to drugie dziecko, że już powinniśmy się postarać (nikt nie wie, że od 3 lat probujemy), albo jak składają mi życzenia urodzinowe to zawsze mi życzą żebyśmy mieli jeszcze dziewczynkę do pary, a sorry, a może ja wolałabym chłopca? Nie mówię, że tak jest czy nie jest bo zdrowie najważniejsze tylko skąd ktoś może wiedzieć co ja chcę i jakim cudem inny człowiek składa mi życzenia i życzy mi tego co on by chciał a nie pomyśli o tym, że może ja nie chcę tego samego co on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja dokladnie ja nie rozumiem w ogole skad takie myslenie:( mimo wszystko jest mi bardzo przykro, bo nie chcialabym zeby Nasz Olus byl pokrzydzony tym ze jest chlopcem. Przeciez w tym nic zlego, wrecz odwrotnie cudownego. My juz nie mozemy sie go doczekac i odliczamy tygodnie!:) juz tylko 16 i bedzie z Nami!:) Przez te komentarze ze strony rodziny kocham go chyba jeszcze bardziej ( jesli sie w ogole da).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, rozpisałam się, chodziło mi tylko o to, że ludzie mi zawsze życzą ciąży-dziewczynki, a może ja jestem bezpłodna i robią mi przykrość? a może ja nie chcę mieć już dzieci i mnie wkurzają? a może ja wolałabym chłopca i też mnie wkurzają? nie myślą o tym zupełnie. ja oczywiście chciałabym mieć drugie dziecko, może być chłopczyk, może dziewczynka (choć przyznam, że przyzwyczaiłam się już do chłopców ;) ), a bezpłodna to tak po trochu jestem. Obiecywałam sobie ostatnio, że na następnych urodzinach jak mi będą życzyć dziecka to im powiem, że nie mogę mieć dzieci więc się nie spełni bo mnie bolą te zyczenia, nie chcę już tego słyszeć, nie chcę się tłumaczyć a jakbym im powiedziała coś takiego to może się odpieprzą na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka cudowna prababcia musi byc!:) a dokladnie moze Ty wolisz chlopaczka, teraz jest straszne parcie na płeć, musi byc taka jak wymarzona, i to musi calej rodzinie odpowiadac. Kiedys kobiety nie wiedzialy do konca ciazy i moze bylo tak lepiej Margotka dokladnie Nasz Syn i Nasz największy cud staram się nie przejmować ale w ciąży moje emocje naprawdę są bardzo wyostrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka no właśnie ludzie zupełnie nie pomyślą jak Ty możesz to odebrać. A przecież w tym wszystkim Wasze odczucia są najważniejsze, no ale ludziom czasem brak wyobraźni jeśli chodzi o mówienie nieodpowiednich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam szczerze, że jak my poznaliśmy płeć dziecka to potem jak rozmawialiśmy z rodzicami męża to mąz im mówi, że poznaliśmy płeć a jego matka takim niepewnym głosem z lekkim zapytaniem "dziewczynka?" a mąż mówi "chłopak" to jak się rzuciła do ściskania itd. to byłam w szoku. To jakby była dziewczynka to co? Wkurzyłaby się, zmartwiła? Jej reakcja sprawiła mi troche przykrości przyznam szczerze. Bo był chłopak to się ucieszyła ale co jakby była dziewczynka. Moi rodzice normalnie przyjęli, że chłopak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem takich ludzi. Jeszcze z takimi tekstami, jakby siusiaczek to jakaś choroba była... Współczuję... ale zobaczysz jak się urodzi to płeć przestanie się tak dla nich liczyć. Najważniejsze że rodzice są zadowoleni, w końcu to Wasze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierze, poprostu nie wierzę... Preggers kochana Ty się w ogóle nie przejmuj takimi gadkami! Przecież liczy się tylko WASZ Synuś i to jest WASZE dzieciątko a nie rodziny. Pewnie tak mówią, bo słysząc wcześniej, że będzie dziewczynka już się nakręcili. Przejdzie im pewnie z czasem i jak zobaczą malutkiego Aleksandra to się w nim zakochają na zabój mówię Ci :) A teraz najważniejsza dla malutkiego jest miłość rodziców :) Tulę mocno i postaraj się o tym nie myśleć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja w 1 trymestrze brałam tylko kwas fol. witaminy chyba dopiero jakoś od połowy drugiego więc wg mnie kwas narazie wystarczy, niektórzy lekarze w ogóle są przeciwni co do witamin, jeśli badania będziesz miała ok to wg mnie nie ma narazie co brać dodatkowo...ale to moje zdanie preggers współczuję, wściekłabym się jak nic...ale to pewnie taka pierwsza reakcja zaskoczenie (bo wcześniej usg pokazywało córę), a babcia będzie przecież kochać wnuka, nie ma innej możliwości, chociaż tak jak mówię ja też bym się zdenerwowała i jakaś tam zadra by mi została...ehhh najważniejsze, że Wy szczęśliwi :) lidka jak tam? jakieś testowanie jutro będzie czy spokojnie czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg właśnie do mnie dotarło że już wcześniej pisałaś że być może będzie córeczka, a teraz na 3d wyszedł chłopczyk. ja mam nadzieje że mi się nic nie zmieni, oczywiście chłopca uwielbiałabym tak samo ale już zdążyłam zaszaleć z różowymi ciuszkami... Pregg w którym tyg miałaś tamto Usg? Ja miałam robione 3d na koniec 20 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny wiedziałam że mogę Wam o tym napisać i zrobimi się lepiej;p no Wełna nie powiem ostatnio teściowa trochę u mnie sobie skrobie;p mi to mocno zapada w pamięc ... Loco nie martw się w 16 tc powiedzieli mi że prawdopodobnie dziewczynka w 21 już nie byl taki pewien i mówił że może coś tam widzi a w 24 tc na 100% chłopaczynka się ukazał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to naprawdę wcześnie Ci powiedział, ja w poniedziałek mam kolejna wizytę u mojego lekarza prowadzącego i ciekawe czy potwierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, twoja rodzina jest okropna, po prostu okropna. Jak można mieć parcie na płeć? to jest istne szaleństwo, jakby to od kogokolwiek zależało... nie przejmuj się, ja na twoim miejscu to bym się do nich nie odzywała a na pewno żarcikiem wypominała im ciągle jak się mały urodzi, że tak go teraz uwielbiają...a tak marudzili, że nie jest dziewczynką. niech się biją w piersi, bo to oni mają porąbane w głowach i wyrzuty sumienia ich będą gryzły! a z przyjemnych rzeczy, jaki cudny jest twój synuś. Słodki taki przytulony do twojego brzucha. To jest cud nad cudami takie życie w Tobie. Przypomniały mi się czasy jak się mój kochany synuś urodził. U mnie na szczęście było wielkie szczęście wśród rodziny, mimo, że mój Oliwier był już 4tym chłopczykiem w rodzinie męża, no i samych starych było 3, żadnej babki:) ale szczęście niesamowite, nikt nawet za bardzo nie chciał wiedzieć. Jakoś z góry wiadomo, że chłopczyk:) No i jak mi się przypomniało, to chciałam załączyć kilka fajnych zdjęć mojego szczęścia w postaci mojego synka jak sie urodził:) pregg, Oluś będzie podobny:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/870e5ae44bb7dc34.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/070746abc966a2b3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f76430b719806eb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki są też wspaniałe, słodkie i cudowne, ale tak samo są i chłopcy. W identyczny sposób. A fakt, że maluch jest właśnie waszym dzieckiem, z waszej krwi, tylko potęguję uwielbienie właśnie tej konkretnej płci i jest to naturalne. Bardzo dziwne jest zachowanie tej rodziny. zapomnij o tym, postaraj się. no i zakupy przed tobą:) na pewno poszalejesz:) chłopczykowe reczy potrafią mnie wzruszać (np. takie mini ogrodniczki lub maleńkie piłkarskie bodziaki). To jest takie urocze mieć małego księcia. Nie rozumiem jak można się z tego nie cieszyć. Tym bardziej, że jesteś jeszcze w ciąży. Rozumiem ich narzekanie poóźniej, jak łobuzuje żartem tu i ówdzie, ale teraz? wstydziliby się. za grosz nie mają inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane my po dzisiejszej wizycie:) niunia nasza ma juz 3600kg az w szoku bylismy...:) hihi juz szyjka sie skraca rozwarcie na 1 cm wiec trzeba czekac i meza wzisc dzis w obroty bo my juz mamy 39 tydzien:) wiec mozna juz rodzic:) lekarz przy badaniu czul glowke niuni wiec moze naruszyl mi tam i pojde nie dlugo:) preeg wspolczuje bardzo ci takiej rodziny ale to jest nie wazne:) wazne aby synus byl zdrowy:* Margotka idz juz rodzic ok:) czekamy z niecierpliwoscia albo jeszcze cie przegonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti super że już zaraz będziecie w 3!:) Czekamy już na Wasze dziewczyny z niecierpliwością tutaj wszystkie!:) No powiem Wam że rodzina ogólnie jest w porządku tylko z tym przegieli no i moze nie zgadzam sie z ich metodami wychowania dzieci ( ktore np ich zdaniem nic nie rozumieja i nie trzeba z nimi rozmawiac). Poza tym do czasu ciazy byli ok dopiero w ciazy jakos nie jestem przekonana;p Ale najwazniejsze ze moja rodzina jest cudowna:) Ja cały czas oglądam filmik z usg i nie mogę się napatrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha Silu nie uwierzysz obejrzałąm narazie tylko pierwsze zdjęcie ale mam tą samą koszulkę którą ma Twój Synuś na nim haha tzn dla Naszego maluszka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, no mówię przecież, że twój będzie do mojego podobny:):):) ja lubię słodziuszkowe rzeczy dla dzieci, przede wszystkim żywe kolory. Od tego jest dzieciństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, dziękuję:):):) lejesz miód na moje serce:) ja niedługo będę lała na Twoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco, dziękuję za komplement:) dziewczyny dziś dostałam zwolnienie lekarskie, byłam u lekarza. Powiedziała, że mam gigantyczną betę i że to ten hormon powoduje te wymioty i że ona podejrzewa bliźnięta.... albo taka silna ciąża... w każdym razie piątkowe usg rozwieje wątpliwości. ja tymczasem zostaję w domu do 30 sierpnia i rzygam...... Ten mały ktoś lub ich dwoje dają mi popalić. Chciałabym już ich zobaczyć, tych małych łobuziaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×