Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Moze ten drugi cien to wlasnie cien kreski. Moze jutro jak zrobisz z porannego bedzie lepiej widoczne a jak zrobisz za kilka dni to beda grube dwie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
zazwyczaj regularne , czasem z poślizgiem o jeden dzień , tylko jesli bym miala dostać to bym miała straszny ból brzucha i nawet siadac lub wstac bym nie mogła a tu nic . Mam koleżanke która zawsze dostajemy tego samego dnia , ona dostała dzisiaj rano a ja mam wciąż biały śluz , A wynik negatywny może jest spowodowany tym że codziennie 2 lub 2,5 litra soków wypijam , i dzis tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misieczek wiem, że to łatwo powiedzieć, no ale niestety musisz czekać do jutra rana - taka jest prawda mocz faktycznie mógł być "rozcieńczony" trzymam za Ciebie kciuki i za dobre wieści jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
no to czekam do jutra :) i dziękuje wam za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek2507 Ja też jestem z Tobą :) i trzymam mocno kciuki żeby się udało. Mam nadzieję że jutro bedzie szczęśliwy dzień miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Ja również życzę wam przede wszystkim udanej nocki dla staranek w dniach płodnych :) i dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam wszystkie kobitki. Wczorajsze wpisy czytałam z zapartym tchem. Misiaczek czekamy na dobre wieści. Trzymam kciuki bo wydaje mi się że zaskoczylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka mam corcie która w kwietniu skończy 3 latka i również w kwietniu będziemy obchodzić 4 rocznicę ślubu. Marzy nam się jeszcze syneczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka mam corcie która w kwietniu skończy 3 latka i również w kwietniu będziemy obchodzić 4 rocznicę ślubu. Marzy nam się jeszcze syneczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, to tak jak ja, moja corcia w styczniu skonczyla 3 latka;), a jestesmy z mezem 5 lat i rowniez marzy nam sie syus;), albo corcia druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w tej cudny 1 lutowy dzień :) wg.mojego kalendarza wczoraj zakończyłam 2 miesiąc ciąży a dziś weszłam w 3-ci :) miałam koszmarną noc, było mi niedobrze w nocy i bolała mnie okropnie głowa, dziewczyny mam dość! dziś rano poryczałam się już tego wszystkiego bo nie mam siły, dobrze że idę dziś do gina nie wiem może mnie zaczaruje ;) ja Wam chyba nie pisałam, ale ja biorę luteinę ze względu na te krótkie cykle i się tak zastanawiam czy to możliwe że to przez nią jest mi aż tak niedobrze??? wiecie coś na jej temat? brała któraś z Was? bo ja naprawdę nie czułam się tak koszmarnie w poprzedniej ciąży i cały czas mam wrażenie że to przez tą panią luteinkę mam takie jazdy...co myślicie? jak tam misiaczku dzisiaj? powtórzyłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie luty podkuj buty... a u mnie 1 kreska , także czekam na @... dziś już jak nic powinna być.. Wełna zazdroszczę Ci tego cholernego samopoczucia :* też chcę mieć lokatora w brzuszku a tu pusto... no nic następny cykl...kiedyś się w końcu uda.. Racuch testowałaś? Majka skusiłaś się? Misiaaczek? kurcze poplątały mi się kompletnie te nicki i kto jest kto..serio..poproszę o klarowne wyjaśnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja się dopisze do staraczek nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3............... ....22 wrzesień jest misiaczek w ciąży, a słoneczko, drugi misiaczek, doti? kurczę nie kumam... help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Isia nie wiesz co mówisz! :) nie zazdrościsz mi, nie chciałabyś takie objawy ciąży fajnie wyglądają jak je się czyta a przysięgam Ci że dałabym WSZYSTKO, żeby nie mieć tych cholernych mdłości! fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu żeby tak dobrze czuć się w ciąży, jezuuu marzenie a kiedy ty masz mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia! Na pewno jest tylko jedna kreska? Nie wierze! Jak sie nie pojawi @ do konca tyg to powatrzaj koniecznie! Misiaczek jak u Ciebie powtarzalas dzis rano? Ktos jeszcze zdecydowal sie dzisiaj na testowanie? Welna, wiem ze jak juz ma sie te wszystkie objawy to juz by sie chcialo zeby odeszly, ale jak narazie modle sie o to zeby przyszly. Chociaz minimalne zebym mogla poczuc to nowe zycie. To bylby cud! U mnie wczoraj bylo przytulanko 'na zgode' wiec moze cos zaskoczylo. Dzisiaj zmierzylam rano temp. wiem ze powinno sie dopiero po dokladnych obserwacjach cokolwiek wnioskowac ale mam podwyzszona. Wiec moze nie bede musiala w razie czego czekac na @ do 40 dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! Misiaczek powtorzylas test? wydaje mi sie,ze jednak zaciazylas!trzymam kciuki. Isia @ nie ma wiec ciagle jest nadzieja:) Racuszek a jak u Ciebie! Ja jeszcze nie robilam testu ,wacham sie czy go wogole zrobic do soboty!Tyle tutaj I kresek,ze az sie boje swoj test zrobic. Welna jak jestes juz w 2 miesiacu to pociesze Cie,ze jeszcze ok 4 tyg i mdlosci pojda w zapomnienie! Dasz rade!Musisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna, jeszcze 3-4 tygodnie męki. Wiem, że ciężko wytrzymać bo przechodziłam to chyba tak samo ciężko jak Ty, ale na szczęście ok 12-13 tyg wszystko wraca do normy. Wełna, powiedz, czy tylko masz mdłości czy też wymiotujesz? Czekam na wieści w sprawie tego posmaku, może Ci coś lekarz doradzi i liczymy na fotkę Fasolki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka nie wymiotuję, jest mi tylko niedobrze ja od zawsze miałam blokadę psychiczną na wymioty :) nienawidzę i duszę w sobie, nie wiem skąd ja to mam, ja ostatni raz to wymiotowałam może z 10 lat temu :) kurcze a Ty nadal masz ten posmak?? kiedy on mija?????? kiedy go masz "najbardziej"?? bo ja mam po zjedzeniu czegoś największy piję miętę, rumianek, tic taki próbowałam ale niestety mi nie pomagają margotka wiesz, że pewnie gin mi nic nie poradzi znając życie, ale zapytam napewno jak będę miała foto to wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, ja czuje, ze tym razem sie Tobie udalo;) Isia, tetsuj jeszcze raz za dwa dni jak @ sie nie pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniany, zazdroszczę braku wymiotów, u mnie był taki problem, że jak coś zjadłam, to wymiotowałam, więc czasem mnie mdliło z braku jedzenia w żołądku a jak coś zjadłam to zwracałam, więc często chodziłam z obolałym żołądkiem, głodna, zmęczona i z mdłościami. Z posmakiem też mam problem po jedzeniu, więc jak coś zjem albo myję zęby jak mam możliwość a jak nie, to tic-taki na potęgę, ale to działa tylko na chwilę. Jak dużo mówię, to też czuję, że się to wzmaga. Żadna z moich znajomych nie miała tego problemu, więc ciągle szukam rozwiązania na własną rękę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka to współczuję tych wymiotów :( faktycznie to musiał być koszmar... co do posmaku naszego ulubionego to mam to samo, jak dużo mówię to jest gorzej, w ogóle najlepiej nie otwierać buzi, ciekawe kiedy to minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniany, to co znalazłam: Masz wrażenie, że trzymasz w ustach małe monety? Otóż ten dość specyficzny posmak w ustach jest częstym, chociaż rzadko omawianym objawem ciąży. Za jego powstanie odpowiadają hormony - one to bowiem uczestniczą w kontrolowaniu zmysłu smaku, a kiedy ulegają pewnej modyfikacji np. na skutek miesiączki, ciąży zaczynają także szaleć Twoje kubki smakowe. Metaliczny smak w ustach powinien ustąpić lub złagodnieć w trakcie drugiego trymestru ciąży kiedy to hormony się uspokoją. Jednak do tego czasu na pewno będziesz chciała w jakiś sposób uspokoić swoje hormony i zniwelować posmak w ustach, który uprzykrza Ci życie. - Jedz owoce cytrusowe i pij lemoniadę - Ssij kwaśne landrynki - Spożywaj kwaśne potrawy pod warunkiem, że Twój żołądek nie ma nic przeciwko. Usuwają one metaliczny posmak, a także wzmagają produkcję śliny co może zniwelować smak metalu w ustach. Ponadto szczotkuj język po każdym posiłku, a jamę ustną płukaj roztworem soli kuchennej lub roztworem sody oczyszczonej, pomoże to zneutralizować pH w ustach . Skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym, może On zaleci Ci inny preparat, który pozwoli Ci uporać się z nieprzyjemną dolegliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×