Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

dzięki Margotka :) pociesza mnie jedynie w tym artykule to, że powinno minąć ;) bo cytrusy u mnie wręcz nasilają ten smak cukierki nie pomagają a soda oczyszczona...sorry ale ja nie spróbuję jak narazie bo chyba bym jednak haftowała 1 raz od 10 lat ;) a Tobie cytrusy pomagają? i faktycznie odczuwasz to jako smak metaliczny? bo dla mnie to nie jest typowo metaliczny smak, może w małym ułamku jedynie, nawet nie wiem do czego porównać ten smak zapytam gina, napisali że jednak może coś na to polecić, no ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tego smaku nie potrafię opisać, coś jak taki mętny posmak. Najgorzej jest po słodkim. Cytrusów nie jem za dużo, podobno nie powinno się, mnie tylko ta mięta pomaga. Nie zabija smaku tylko go na chwilę "tuszuje"... Wełna, rozumiem że jesteś w 8-9 tc? To będzie pierwsze USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka to będzie 2 usg, bo pospieszyłam się z 1 wizytą i na 1 jeszcze nie było widać dziecięcia, więc kazał mi przyjść za 3 tygodnie, dziś chyba powinno bić już serce, mam nadzieję... co do witamin, narazie nic nie biorę, ale znając życie dziś mi coś przepisze, bo w tamtej ciąży (prowadzonej przez tego samego gina) odrazu kazał mi brać witaminy, już nie pamiętam jakie pre coś tam...napiszę Ci dzisiaj wieczorem co mi dał do tego brałam jeszcze żelazo jakoś od połowy ciąży...miałam nawet w normie, ale on i tak kazał, podobno wiele dzieci ma anemię i warto brać żelazo już w ciąży...takie słyszałam plotki i to tyle niektore dziewczyny piszą, żeby nie brac dodatkowo witamin bo dzieci potem duze się rodzą...ja obalam tą teorię, bo brałam witaminy od samego poczatku a moja córka wazyla 3430, wiec była raczej "normalna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o te witaminy, bo ja jak tylko zobaczyłam dwie kreski na teście zaczęłam brać centrum materna. I moja ginekolog odradziła mi brać witaminy w pierwszym trymestrze, bo one mogą powodować większe mdłosći. Zamiast tego kazała brać kwas foliowy i witaminę B6 która faktycznie mdłości łagodzi. Ale to faktycznie, co lekarz, to coś innego doradzi. Czekam z niecierpliwością na fotkę Bejbusia, serduszko już na pewno zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3............... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5...................19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3.................... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
jedna kreska . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
jedna kreska . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Dziś to samo co wczoraj , jedna kreska i brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Dziś to samo co wczoraj , jedna kreska i brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Dziś to samo co wczoraj , jedna kreska i brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
kurcze mam cos problem w dodaniu wpisu, a co do testu, to samo co wczoraj , i @ nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Przepraszam was bardzi że tyle tu wpisów wyszło , nie wiem czemu cos sie zawiesiło . i nie chcialo dodać . a potem wszystkie dodało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek2507, przykro mi :( Poczekaj jeszcze z 5 dni, jeśli @ nie przyjdzie zrób test, jeśli dalej negatyw, wybierz się do ginekologa. Na tą chwilę trzeba chyba tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
puki nie ma okresu to chyba jest szansa jeszcze . no nic ja uciekam . bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek, przykro mi, ale skoro @ nie am to jest nadzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka dziekuje za wiare we mnie! :) Mam nadzieje ze sie udalo! :) Misiaczek przykro mi ale jeszcze moze sie to zmieniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dopisałam sie i czuję się tu weteranką. nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Muna..................33.........15..........................5.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień Muna................33..........15.............05.02 magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
coś dziwnie podwajaja sie wpisy dlatego narobiłam balaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
po tylu cyklach prob czlowiek zastanawia sie czy z nim wszystko w porzadku i czy nie za pozno juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mdłości i do tego wymiotuje, ale tylko rano. posmaku nie mam na szczęście. rano myśle ze umieram. moje złosci są nie do opanowania! nie można ze mną wytrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
chociaz jedno dziecko juz mam wiec teoretycznie nastepne tez powinno byc a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×