Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość karollaa20
to jak dostaniesz wyniki to napisz cotam wyszło nanich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to moze masz tam jakas fasolke mnie strasznie piersi bola niewiem czemu jestem po tym dziwnym 2 dniowym okresie a bola mnie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży nie mogłam się do piersi dotknąć tak mnie bolały :O :O :O więc może Ty też coś... ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no mnie nie az tak ze niemoge sie donich dotknac ale bola mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda r
dla mnie to ważne bo może mam szansę napisz jaka skala wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda r
ja mam tak samo tylko pierwsza wartośc zaczyna się od 50 i powyżej tej wartości jest dopiero ciąża więc u ciebie te liczby po lewej stronie to tygodnie cąży a po praeej to wartości bhcg z tym 0,2 po lewej to błąd laboratorium lub wydruku wpisz w google betahcg wyniki i porównaj nie chcę cię martwic ale ten wynik to brak ciąży sprawdż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda r
miało byc wartośc zaczyna się od 5 sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jeszcze raz w pon do przyszpitalnej przychodni... a do tego lab. to sie przejde i rozpiździel zrobie... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
magda nie denerwój sie napewno jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszła jedna krecha.... ide na bete jeszcze raz w przyszłym tygodniu i sprawdze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej madzia niemartw sie ja tez zrobiłam test i wyszła 1 krecha ale do gini i tak ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritaaaaaaaaaaa
Ja robiam test 3 dni po stosunku, i test wzkaya ciąże, kreseczka druga była bardzo słaba, na drugi dzień znów zrobiłam i była wyrazniejsza, nie wiem może role odgrywały też zaburzenia hormonalne, dodatkowy progesteron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_sz
Miałam bardzo regularne okresy, co 28 dni jak w zegarku. Współżyłam z mężem w 11 dniu cyklu, czyli ewidentnie w czasie płodnym. Stosunek był przerywany, bo wtedy nie planowaliśmy jeszcze dzidziusia. Ale z ciekawości zrobiłam test, najpierw jakieś 7 dni po współżyciu. Jedna krecha. Nie byłam zdziwiona, ponieważ to były jakiś cud, zajść za pierwszym razem. Nadszedł 28 dzień cyklu, a tu miesiączki nie ma. Myślałam, że to z przepracowania i stresu w pracy się opóźnia. 31 dnia urwałam się z zajęć, zrobiłam test i wyszły dwie cudne kreseczki:). Radość ogromna:). Teraz planuję druga ciążę i test zrobię nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki. Wcześniej może być po prostu przekłamany! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
laski cos mnie niepokoi jak wczesniej pisałam okres miałam tylko 2 dni z tym ze dzis a dokładnie teraz cos sie zemnie leje to jest dziwne takie jak by biały wodnisty sluz był połaczony z lekka krwia to ma taki dziwny jasny brazowawy kolor jest to bezzapachowe ale leci tego duzo i zauwazyłam ze rano jak wstaje brzuch mam płaski a koło południa robi mi sie taki jak bym była w 5 miesiacu ciazy i tak w kółko rano płaski od południa do wieczora jak w 5 miesiacu najbardziej mnie niepokoi to co zemnie leci co o moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
byłam ale pocałowałam klamke byłam zapisana na dzis ale nikt mnie nie powiadomił ze lekaz wzioł urlop i lipa czekam do nastepnego wtorku ale afere zrobiłam jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdi
witam mam nie lada problem do zgryzienia .moja dziewczyna ma strasznie nieregularne miesiaczki raz 30 dni raz 43 (rekord) . nie stosujemy zadnych zabezpieczen po prostu środek okresu post i tyle no i w 31 i 35 dniu zaryzykowalem i skonczylem w środku bo bolały ja juz piersi ( co zawsze zwiastowało okres) , o dziwo piersi przestaly ja bolec i nie ma miesiaczki wiec zrobilismy test w 38 dniu i wyszedl negatywny czy to mozliwe ze w 31 dniu mogla jescze miec jeszcze dni płodne ? dzisiaj jest juz 40 dzien i nie wiem kiedy zrobic drugi test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej laski powiedzcie mi czemu ciagle bola mnie piersi mam na nich widoczne zyłki bola mnie jak cholera a w ciazy nie jestem i od czego okres mam prawdo podobnie 16 ale one od 2-3 tygodni mnie bola juz mam nerwice bo co dzien to mocniej zawsze mnie bolały lekko przed okresem a teraz ciagle i od czego to???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam bolały jka w ciąży byłam... ale tak że dotknąć się nie dało... i żyłki też wychodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
znowu dostałam okres o tydzien za wczesnie cos musi byc nie tak to juz jest 2 raz z rzedu ze cos zawczesnie przychodzi miałam dzis isc do gin ale tak mnie brzuch boli ze niedałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
a ja mam dostac jutro, tes wyszedł negatywny z druga kreską jak cień hmmmm może sie uda:) nadziej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitkax ja bym powtorzyła, z Olką też pierwszy miałam z "cieniem kreseczki.. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtesftewt
jestem ok tydz po stosunku, i wczoraj zmierzylam sobie temp w pochwie dzis rano tez i bylo 37 czy to moze oznaczac ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×