Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość taka jakas see
ja zrobilam w 27dc i wyszly dwie wyrazne kreski magda jak tam test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to gratulije dziewczyny zeby mi sie naresczie udało bo staram sie ale nie widac efektów i dotego 2 raz z rzedu dostałam za wczesnie okres teraz dostałam o 8 dni za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
laski powiedzcie mi kiedy moge starac sie o dzidzie okres dostałam 8 lipca i potrwa 5 dni czyli do 13lipca który dzien po okresie bedzie najbardziej płodny z tym ze teraz jest to mój 2 raz z rzedu jak mam nieregularnie okres ostatnio miałam od 20do 23 czerwca moze któras z was by jakos mniej wiecej obliczyła te dni płodne z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo laski chyba zescie wszystkie nie wyjechały pomuzcie kiedy mam zaczas starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisza-00025
hej, przeczytałam całe forum, osobiście planuje drugie dziecko, i niestety test dzisiaj wyszedł mi negatywny, ale jestem tydzień od owulacji, więc mam nadzieje że wszystko przede mną.. a co do mojej poprzedniczki, polecam strone : http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2008-06-18&josMP=37&josML=3 rzeby zabrać się do pracy i wykryć owulację zrobiłam 10 testów płodności i wyszło mi tak samo jak na kalendarzyku na podanej wyżej stronie.. martwie się że test wyszedł negatywny i troche trace nadzieje, choć kochaliśmy się tylko raz w dzień bardzo płodny, a do tego całą noc spałam z poduszką pod pośladkami, tak żeby nic niemogło wypłynąć na zewnątrz, jedno dziecko już mam więc jestem raczej płodna.. zobaczymy pozdrawiam wszystkie uczestniczki forum, i trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam karolaa kontrolujesz cykl ?? ja nie mam cierpliwości do tego :P ;) ide dziecie usypiac.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej no zapisuje sobie wszystko zobacze jak teraz okres dostane powinnam dostac 2 sierpnia zobaczymy jak dostane wczesniej to juz na 100% ide do gin miałam isc jutro ale sie nie zapisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa 005
Hej dziewczyny! dołaczam do was. Ja miałam okres 5 lipca i też nie wiem czy już dzisiaj mogę zrobić test. Jeden oczywiście już zrobiłam tydzień po przytulanku i wyszedł mi negatywny. Boję się dzisiaj zrobić zeby się nie rozczarować, bo cały czas mam nadzieję, że jednak jestem w ciąży. Siedzę i czytam to forum, ale zaraz chyba polecę do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
noi niestety dostałam okres ja juz niemam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa005
Ja też niestety dostałam okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo24
witam wszystkie dziewczyny starajace sie o dzidzie.ja w zeslym roku ostatnia miesiaczke "normalna" mialam 6 lipca .i niby wszystko dobrze caly miesiac.kolejna @ 3 sierpnia ale zupelnie inna ,takie tylko plamienie 3 dniowe,zaraz po tym powiekszajace sie piersi i dziwna bladosc na twarzy.pod koniec sierpnia znowu 3 dniowe plamienie w ramach terminu@.piersi wieksze juz o conajmniej 1 rozmiar.i w koncu 31 sierpnia kiedy wieczorem zauwazylam siatke niebieskich zylek na piersiach.nastepnego dnia test ciazowy i dwie wielkie krechy.lekarz juz tylko potwierdzil ciaze.dzis moj synek ma prawie 4 miesiace.chcialam wam powiedziec ze oprocz tych dziwnych piersi nie mialam zadnych innych objawow typowych dla ciazy.takze kobietki glowy do gory i walczcie dalej bo tak naprawde to ze dostajecie @ nie znaczy ze nie jestescie w ciazy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia-29
02.08.2008r. kochałam się ze swoim mężem a dzisiaj robilam test i jest negatywny. Wiem , że to za wczesnie, ale nie mogłam sie doczekac i myślałam ze moze jednak beda 2 kreski, tym bardziej ze z 1 ciążą to było tak, że zrobiłam test na 6 dzien od stosunku i wyszedł pozytywnie. Jak myslicie, kiedy moze najwczesniej zrobic test, tylko mi nuie piszcie ze po 10 dniach od stosunku bo tyle nie wytrzymie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
czesc dziewczyny ja również dołanczam do was ,jestem 10dni po przytulanku i pobolewa mnie brzuch i czasami jajnik kupiłam sobie wczoraj test i go zrobiłam ale po obiedzie bo juz niemogłam wytrzymać i wyszedł negatywny ,chyba za szybko się pospieszyłam ale od dziś czuje jakieś mdłosci i ten brzuszek pobolewa chyba bede testować po niedzieli gratuluje tym co sie udało , wytrwałosci tym co czekają niecierpliwie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzilec
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda. Dla tych co zaglądają: U mnie ciąży brak i okresu też, a jest 33 dc, od 6 dni mam ciągłe plamienia( pierwszy dzień czerwona kropka wielkości paznokcia i potem brązowy, brudny śluz i maleńkie skrzepy), ale na pewno to nie okres, bo takiego nigdy w życiu nie miałam. Nie wiem co mam robić? Poczekać aż okres przyjdzie i iść do gin, bo te plamienia mnie niepokoją. Co do ciąży to jestem niestety bardzo zaskoczona, że się nie udało, bo poprzednie były od pierwszego razu (jak powiedziałam mężowi, że dzisiaj może coś być to było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi okres się spóżnia 10 dni i dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny dlaczego ???bardzo byśmy chiali z narzeczonym mieć dzidziusia ps od 3 miesięcy mam rególarną miesiączkę pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nawet plamień mam tylko biało mleczną wydzielinę i czasami jasno żółtą a przed miesiączką tak nie było do tego mam zmienne smaki i ból piersi i sutków oraz brzuszek jakiś większy ???:(pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie cykle mam o 29-30 dni i od 3 miesięcy mam regularne 10 dni opóżnia mi się miesiączka ale zrobiłam test i wyszedł nagatywny co jest nie takpomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza moze test za wczesnie idz na badanie krwi BetaHcg... albo zrób test za tydzien... karolla i jak tam staranka ?? 🌻 obserujesz i mierzysz tempki ?? ty masz cierpliwosc anielską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka83
kurcze ja jestem w 27dc, cykle mam 30 dniowe, test ciążowy leży i czeka ale się boję go zrobić bo boje sie tejk jednej kreski...Kilka dni temu miałam okropny ból żoładka, że az maz musial mnie zawiezc do lekarza wieczorem a pani doktor powiedziała,żebym zrobiła test ciążowy, bo w ciąży bol żoładka się zdarza... dzisiaj jest 10 dzien podwyzszonej temp po owulacji, moze by juz cosik wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no witam was no niestety do tej pory nic napiszcie mi kiedy mogła bym miec dn płodne jak ok.miałam od 11 do 16 pazdziernika ok. mam co 20dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo laski juz zadna nie odwiedza naszego profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisza-00025
witam, ... do mojej poprzedniczki : według moich obliczeń dni płodne występują u Ciebie zaraz po ostatnim dniu okresu, więc jeśli dobrze obliczyłam dzisiaj masz ostatni dzień okresu, a to nam daje, że najlepiej jutro poprzytulać się z mężusiem ;) pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapolap
Ja tez sie boje zrobic test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszedl pozytywny test 4 dni przed planowana @ tylko to byl super czuly test,jak zrobilam zwyklym nie wyszlo nic. pozdrawiam i powodzenia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapolap
Patinka, co to byl za test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisza-00025
no właśnie napisz dokładną nazwe testu jeśli możesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free agentka
dołączam się do prośby o nazwę testu,robie test niemalże codziennie:) Jestem 7 dni po przytulance i po raz kolejny dzis rano wyszedł negatywnie;/Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellfa
zrobiłam test ciążowy z rannego moczu , 7 dni od owulacji, niestety wyszedl negatywny :( w poprzednim miesiącu zrobiłam podobnie i jednak wykrył prawke, nie byłam w ciązy, mam malenka nadzieje iz w tym miesiacy jest zbyt wczesnie , zrobie test ponownie za kilka dni staram sie pól roku i jestem niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooo
kurde musze sie wyzalic, zrobilam test dzisiaj rano - 2 dni przed @ i dupa znowu negatywny, a ja tak baaaardzo wierzylam ze teraz sie udalo... :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjvne
dziewczyny minelo 11 dni od domniemanego zaplodnienia,nie wiem czy juz moge zrobic test,a bardzo mnie korci.zmierzylam sobie temp. w pochwie - 37.4. czy to mozliwe ze jestem w ciazy? mozna juz testowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×