Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

gera, ja kolo 5 :D niestety, 1 krecha. chociaz sie troche pospieszylam i to bylo przed spodziewana @. jesli @ nie przylezie, to sprobuje jeszcze raz sprawdzic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbym poszła do gina jutro to mi coś wybada, czy za wcześnie jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a co ze śluzem ??? jaki jest ??? bo ja zaczęłam miec taki biały jak troche ścięte białko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a co ze śluzem ??? jaki jest ??? bo ja zaczęłam miec taki biały jak troche ścięte białko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a co ze śluzem ??? jaki jest ??? bo ja zaczęłam miec taki biały jak troche ścięte białko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
zdechła żaba moge zrobic ale martwie sie ze znowu sie przejade na 1 kresce wiez ja sie staram 1-5roku niestety poniewaz jedna ciaze poroniłam i dlatego doszukuje sie kazdego szczegółu sory ale chce wszystko wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ja tez sie tyle staralam co ty i tez stracilam ciaze... ale doszukiwanie objawow na sile nie da gwarancji ze jestes w ciazy....trzeba byc cierpliwym...choc to trudne...zamiast szukac objawow zrob test lub zmierz tempke....bedzie łatwiej i zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to jak rano bedzie powyższona to jest możliwość ze jestem w ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
zdechła zaba powiedz mi jaka jest ruznica miezenia temp. rano a 2-3 godz po wstaniu z łuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miezyłam dziś temp. i jest 37,2 ale gdzies czytałam ze przy karmieniu sie temka nie liczy... a ze świrowaniem juz sie uspokoiłam.. ;) :P cierpliwie czekam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
powiedzcie mi czemu niegdy mi sie nie udaje mam juz tego dosyc ile mozna sie starac od rana tylko siedze i becze najgorsze jest to ze martwie sie ze juz niegdy nie bede mogła miec dziecka jak skonczy mi sie @ w srode to w czwartek ide do prywatnego lekaza niech mi zrobi wszystkie badania bo ja juz od zmysłów odchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widzę, że ktoś odgrzebał mój stary topik:) Wtedy test wyszedł mi pozytywny, a synek ma prawie półtora roku. Wam dziewczynki też życzę dwóch kreseczek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej dziewczyny mam takie pytanie dostałam @ zawsze to zwijałam sie z bólu przy okresie a teraz 1 raz w rzyyciu nieboli mnie ani brzuch ani nerki kompletnie nic ale zato mam straszne skrzepy @ dostałam w dniu tak jak powinnam czy mam sie martwic ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igła24
dziewczyna a powiedzcie czy to może być objaw ciąży jeśli boli mnie dół brzucha tak jakby to był ból pęcherza? Tzn mam coś jakby skurcze w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej laski mam problem zawsze od monentu gdy dostałam okres zawsze trwał 5 dni ale niestety teraz okres dostałam i skonczył mi sie wczoraj czyli wychodzi ze trwał 3 dni ale mozna powiedziec ze dwa bo ten 3 dzien to miałam czysta podpaske nawet nic nie zleciało juz natomiast 1 dnia miałam straszne skrzepy krwi jak wczesniej pisałam zawsze miałam bóle zawsze a teraz nawet mnie przez chwile nie zabolał co wy otym sondzicie i czy powinnam sie nie pokoic prosze o pilna opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolla - idz do gina... będzie najlepiej... tak to nic nie powiemy... a może miałaś więcej stresu, albo coś się pozmieniałao u Cienie w życiu i organizm tak reaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
własnie zyje jak dotychczas nie miałam stersów kłutni kompletnie jest tak jak zawsze do gin pojde w czwartek az sie boje bo tak miałam 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - hmmm no to mam nadzieje ( jeżeli tego chcesz ) że to fasolka :D :D :D a ja dziś na becie byłam , wyniki w piątek albo wtorek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no bardzo bym chciała zeby to była fasolka ale czy przy takich upławach jej nie straciłam bo to chyba swiadczy ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
niestety nie byłam bo miejsc juz nie było ide dopiero po weekendzie we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, myślę, że to dobry pomysł z tym prwatnym lekarzem, tylko żeby był dobry, 1.5 roku starań i poronienie wcześniej to już na pewno powwód, żeby się Tobą zajął na serio, jak chcesz to możesz do niego iść już choćby ze zrobionym tsh i prolaktyną, progesteron powinnaś zrobić na 6-9 dni przed spodziewaną miesiączką, ale rozumiem, że jesteś na początku cyklu, w pierwszych dniach cyklu robi się FSH, nie wiem, czy warto, żebyś robiła sama te badania, ale podejrzewam, że lekarz podobne Ci zleci na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innej beczki, Dziewczyny, mam problem z kupieniem testów, których czułość wynosi 10 IU/ml, np. bobo test strumieniowy (niebieski)... bobo test żółty (płytkowy) ma czułość 25 IU/ml..... on raczej nie ma szans wykazać niczego parę dni przed datą spodziewanej miesiączki, prawda? myślę, że u mnie się nie udało, ale oczywiście mam trochę nadziei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dzieki wam laski za rady zapisałam sie juz do prywatnego ide we wtorek dzis mnie jeszcze zaniepokoiły upławy one sa białe taki dziwny zapach maja i wygladaja jak smietana takie geste geste ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lattina - nie nie wolisz beta Hcg zrobic ??? kalollaa - oj ja nie wiem ale ja też mam wiecej teraz tych upławów... ale mam stresa, jutro może beda moje wyniki... :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×