Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość DoRoTa___
Niecałe 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty. Okres miałam 19 września i ostatnio 18 października. 27,28,29 i 31 października kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia. Kiedy najszybciej mogę zrobić test?? Czy możliwe żebym miała jakieś objawy ciąży?? Cykle mam 28-29 dniowe więc okres powinnam dostać za tydzień (15 listopada). Czy mogę już zrobić test?? jak myślicie?? I czy w ogóle jest możliwe żebym wtedy zaszła w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Cieszę się, że w końcu znalazłam takie pozytywne forum (przeczytałam cały wątek). Podziwiam niektóre dziewczyny, że zaglądają tu już tyle czasu. Na wstępie gratulacje dla Suelen :-) Szkoda, że nie zagląda tu już Maleństwo83, ciekawe co u niej... Ja mam już 2-letnią córkę i właśnie zaczęliśmy staranie o 2 dziecko. Oczywiście zrobiłam dziś test w przypływie szału ;) ale z popołudniowego moczu, oczywiście negatyw ;) jutro mam mieć @ i pewnie nie wytrzymam i znów zrobię rano test to czekanie i ta niepewność są po prostu zabójcze... Trzymam za Was wszystkie kciuki i za siebie też ;) chociaż ten dzisiejszy negatywny test pewnie był prawdziwy no ale cóż nadzieja umiera ostatnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
Hej, Witajcie, Ja tak bardzo chcę być w ciąży. Mąż za bardzo nie może się zdecydować, ale kochamy się przez s. przerywany, więc liczę, że choć tak się uda... Mam cykle 25dniowe. Kochałam się w nocy z 8 na 9 dc, owulacja była 11dc (czułam ją). Do terminu miesiączki jeszcze 10 dni. Zwariuję z tym czekaniem:( ale nie będę robiła testu wcześniej. Marzę o dziecku. Mam już przepięknego synka, ma 15mc. Mąż waha się, czy nie za wcześnie, ale ja o niczym bardziej nie marzę, jak o drugim cudzie. Trzymajcie kciuki. Może którejś z was udalo się przerywanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
z moim synusiem, jak zaszłam w ciążę miałam 7 dni po zapłodnieniu już lekkie objawy: -" szczypanie" sutków w nocy, jakby pieczenie...tylko sutków - denerwowały mnie już zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niestety przywitała dziś rano @, więc du*a. Smutno mi, ale widocznie tak miało być. W pierwszą ciążę zaszłam w 1 cyklu starań, dlatego teraz też się tak nastawiłam, o ja głupia. Coś czuję, że tym razem nie będzie już tak lekko....ale i tak nowy miesiąc starań uważam za otwarty :) Siluetta trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że Tobie się uda, a jak długo starałaś się o 1 dziecko? Piszcie dziewczyny jak tam wasze testy, roxikct testujesz jutro? :) DoRoTa moim zdaniem b. możliwe, że zaszłaś w ciąże, a test...wiesz najlepiej poczekać do dnia spodziewanej @, ale ja np. przy pierwszym dziecku zrobiłam test 2 dni wcześniej (przy cyklach 28 dniowych) i wyszły mi 2 kreski, więc nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Dzieki Suelen. Właśnie tak słyszałam, że apap można brać. Mój gin jednak trochę umył ręce. Bo powiedział, że leki w ciąży bierze sie na włsne ryzyko, bo nie to, że zaszkodzą ale nie ma badań które potwierdzą, ze nie zaszkodzą:) W sumie to ma rację, bo powiedział, że producenci leków zwalają odpowiedzialność na lekarzy a oni dlaczego maja odpowiadać jak coś się złego stanie.... Siluetta, welnianykamyk 3mam kciki. Macie już po jednym Małym cudzie, wiec na pewno szybko się uda:)Za 1, czy 2 razem o szczęście na całego:)wiec cierpliwośći. Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
welnianykamyk, z syneczkiem starałam się krótko, odstawiłam tabsy, 1 cykl dupa, a 2 cykl bomba;) Och taką mam nadzieję... na razie nie mam żadnych objawów tych bardzo wczesnych ciąży. Czasem mnie pobolewa podbrzusze, ale to może być 1000 przyczyn. Welnianykamyk, może być i tak, że w kolejnym cyklu zaczniesz. Masz o tyle lepszą sytuację, że twój mąż idzie na całość, a ja musze kombinować, bo on sam się nie zdcyduje, boidudek;( Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
dziewczynom które zaciążyły, gratluję ciąży z całego serca. w ciąży poprzedniej miałam bóle głowy okropne, lekarz kazał brac apap bez gadania, żeby nie męczyć się, bo to gorzej wplywa na ciąże niż ten apap. brałam bo myslalam,ze głową ścianę rozwalę, przechodziło. zdarzalo mi się raz na 2 tyg przez pierwsze 3mc ciąży. bez paniki...dodam, że poprzednią ciążę przechorowałam. moje dziecko było silne i przetrwało te wszystkie infekcje, bo jest dziś zdrowym i pięknym bobasem. Ale miałam: infekcję pęcherza moczowego z paciorkowcem (antyb.), potem anginę (antyb.) z zapaleniem gardła i oskrzeli łącznie, a na koniec infekcje pochwy (antyb dopochwowy) i paciorkowca w pochwie czyli na sam poród dożylnie antyb. Kto mnie przebije? chyba nikt. Mój synuś jest okazem zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
i wiecie co mi się teraz porobiło? Od wczoraj mam przezroczystą wodnistą wydzielinę na majtkach i zaznaczam nie jest to mocz. Co to może być? Bardzo bym chciała usłyszeć "objaw ciąży", no ale pewnie nie jest to żaden objaw ciąży. Dziwne to jednak, bo owulacja dawno za mną, a wydzielina zwykle pojawia się w owulację. Wtedy miałam jednak śluz ciągnący się czyli typowo owulacyjny. Czyli co to jest ta woda? dziwneeeeeee mam dziś 16 dzień cyklu (cykle 25dniowe), od owulacji minęło ok. 7dni... oj jeszcze tyle czekania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnianykamyk ja dzisiaj znowu zrobiłam test i znowu negatyw:( jutro mam dostać@. myślę ze te 2 negatywne są już potwierdzeniem że tym razem się nie udało. ale jeszcze mam troszkę nadziei dopóki nie przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełniany kamyk, jak nie w tym miesiącu, to w następnym, na pewno zajdziesz. elita, gratuluję ciąży!! co do testów, ja kupię bobo test strumieniowy - ten jest najczulszy. W poprzedniej ciąży robiłam kilka, ten strumieniowy akurat mi nie wyszedł, bo źle go wykonałam;/ ale najlepiej było widać na pre-test. Kupię chyba oba:) na ulotce piszą, że wykrywa już 6dniową ciążę, to moja od owulacji ma już 9 dni. Ale wątpię ,czy wyjdzie teraz. Muszę się uzbroić w cierpliwość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Siluetta, mam córkę, ma 2 lata i 5 miesięcy Twój synek ma 15 miesięcy tak? No tak mój mąż jest zdecydowany i akurat nie mam tu problemu, bardziej chyba ja się boję jak to będzie przy dwójce, czy dam rade itd...a najbardziej chyba obawiam się reakcji mojej córki, czy zaakceptuje rodzeństwo, boję się że nie będę już miała dla niej tyle czasu co teraz...może jestem świrnięta ale jak przytulam się do niej wieczorem jak ona idzie spać i sobie pomyślę, że nie będę miała może kiedyś na to czasu to mi się płakać chce...ehh...mam też takie głupie myśli czy będę drugie kochać tak samo jak ją, chociaż czytałam że wszystkie matki mają takie rozterki i jednak kocha się taką samą siłą drugie :) roxikct trzymam nadal kciuki, daj znać co u Ciebie... a na ból głowy w pierwszej ciąży ja brałam paracetamol, podobno też bezpieczny siluetta Ty masz 25 dniowe cykle? ja mam teraz 24 dniowe, podobno to nienajlepiej niestety jeśli chodzi o zajście w ciąże, mało jakiegoś tam hormonu jest czy coś takiego, nie pamietam dokladnie a tez nie chce glupot pisać, może jakaś dziewczyna się zna to napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Hej dziewczyny dzięki za rady:) Mnie na razie tylko raz bolała głowa i się męczyłam strasznie. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy....ale jeśli to na pewno wezmę apap. Siluetta ja od początku ciąży mam wodnistą wydzielinę. Czasami jest jej naprawdę sporo. Pytałm lekarza, on sprawdzał i powiedział, że w ciązy jest to normalne. Są dni że jej prawie nie ma a czasami to masakra:) Mało komfortowe ale cóż...:)Na pocżatku tylko latałam co chwilę do WC spr czy to na pewno wydzielina a nie krew...teraz już się nie stresuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
welnianykamyk, to rzeczywiście córci przydałaby się siostra lub brat. Świetny czas na rodzeństwo. Twoja malutka będzie się cieszyć z rodzeństwa, razem będą się bawić, a jako dzewczynka będzie ci też pomagać się maleństwem zajmować. Na pewno będzie ją wszystko ciekawiło - pieluszki, kąpiel. Będzie go pilnować, kiedy ty skoczysz do WC. Mam znajomych, co mają taką różnicę wieku i to wygląda uroczo jak 3,5letnia dziewczynka opiekuje się swoim braciszkiem, nawet chce go wozić w swoim wózku dla lalek;) A ty zakochasz się w nowym dziecku równie mocno jak w córci. Jestem pewna! Poza tym maluszek chodzi spać non stop jak taki mały, to zaśnie ci po kąpieli o 19tej, a wtedy swoją córcię będziesz mogła wypieścić i wyprzytulać przed snem i jeszcze na bajkę będzie czas. Głowa do góry! Pragnij maleństwa i życzę powodzenia w staraniach. I gratuluję męża, co się nie opiera. Jestem pewna, że i mój zacznie chcieć maluszka jak nasz synek będzie miał 2,5 roku (bo sam tak gada, że chce, ale teraz jeszcze za wcześnie). To ja mam świra i chcę drugie:) teraz, zaraz, najlepiej dziś:) Po prostu kocham dzieci ponad wszystko i gdyby nie kasa, chciałabym mieć 5tkę, serio! dałabym radę. Tak, synek ma niecałe 15mc, więc jeszcze malutki jest, ale wszystko już rozumie. Może dlatego pragnę drugiego dziecka tak szybko, bo po piwresze mam złote dziecko, grzeczne, słuchane i przekochane, czasem tylko coś tam zbroi. A tak to biega po całym domu i się cieszy:) Po drugie, moj synek uwielbia dzieci, aż się trzęsie jak widzi na spacerze. Jest w domu na zmianę z tata i z nianią, kiedy ja pracuję, do żłobka nie dajemy go, bo chodziłby tam tylko 2 dni w tyg, a to podobno gorszy szok dla dziecka niż jakby chodził cały tydzień dzień w dzień. I tak sobie myślę, że siostrzyczka by mu się przydała, lub braciszek. Obojętne, aby zdrowe. hallo, dziękuję za info o tej wydzielinie wodnistej. Trochę to pocieszające, bo a nóż jestem w ciąży:) dziś jej akurat nie mam, za to czuję podbrzusze cały czas, jak się mąż przytulał dziś do mnie to mnie ścisnął mocniej, to zabolało, cos tam się dzieje;) Jestem 2mc po odstawieniu tabletek anty więc albo to ciąża, albo po prostu przedmiesiączkowe bóle (bo wiadomo na tabletkach to nic tam się nie dzieje więc i bóli nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta dziękuję Ci za miłe słowa wsparcia :) mam nadzieję, że naprawdę tak będzie że mała się ucieszy z rodzeństwa, oby, oby, i że kiedyś w przyszłości będą dla siebie najważniejsze, bardzo bym chciała, bo sama mam rodzeństwo bez którego nie wyobrażam sobie życia... Kiedy dokładnie masz mieć @? bo już też się nie mogę doczekać Twojego testu :) Trzymam za Ciebie mocno kciuki i mam nadzieję, że Ci się udało, a ja dołączę do Ciebie w przyszłym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
welnianykamyk, ja też mam rodzeństwo, brata, 4 lata młodszego ode mnie i całe dzieciństwo z nim w 1 pokoju. Teraz odwiedzamy się ciągle, nie wyobrażam sobie życia bez brata. Będzie dobrze i u ciebie! Co do moich cykli, po odstawieniu tabsów zrobił mi się 25 dniowy cykl, tak jest regulowany przez lekarza (biorę luteinę od 16dc do 25dc) i tak wychodzi. Owulkę mam 11dc czyli typowo dla 25dniowych cykli i teraz też taki sam cykl, a jaki będzie następny to nie wiem...19tego idę do gina, zobaczymy co wymyśli. Ogólnie to ja mam bardzo nieregularny okres, ogromnie długie cykle, bywało, że po 90 dni, ale jestem leczona cały czas od paru lat. Dzięki temu mam Oliwierka, syneczka mojego. Wyczytałam dziś, że ta wodnista wydzielina może oznaczać płodne dni, tzn szczyt owulacji. U mnie to możliwe, bo mam problemy hormonalne i takie przestawienia to standard u mnie. Jeśli by tak było, hmmm to dziś z mężem było przytulanko i oboje jesteśmy pewni,że coś skapnęło:):):):) Brzuch mnie dalej pobolewa, podczas przytulania też dzisiaj. Okres wg 25dniowego cyklu mam dostać 18 listopada, a jeśli będzie 28dniowy to 21 listopada. Wg 28dniowego cyklu, mam dziś nadal dni płodne. Więc nadzieja jest:) A na forach doczytałam że ekstremalnie czuły jest test ACON. 3-4 dni przed okresem wykrywa ciążę. Wszystkie babki polecają, przynajmniej na 3-4 forach:) Może warto się w niego własnie zaopatrzyć. wykrywa już 10 czegoś tam beta hcg. Welnianykamyk, przytulam, na pewno w nast. miesiącu się uda! Ja tam wierzę, że do końca, że kropelka wystarczyła, a jak nie, to całe życie przed nami:) no może do 40stki:) Choć moim marzeniem było urodzić dzieci do 30stki. No to mi roczek został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta no miejmy nadzieję, że trafiliście :) Twój mąż niby coś tam się opiera, ale widzę że chyba nie aż tak do końca.... :) :) ja też wierzę, że jedna kropla wystarczy, ja w ogóle nie wierzę w coś takiego jak stosunek przerywany jako metoda antykoncepcji...ile razy się słyszy, że dziecko jest ze stosunku przerywanego właśnie :) A gdzie ten test ACON można kupić? Ja chyba nigdy takiego nie widziałam... ja mam 30 :) ale ja zawsze wychodziłam z założenia, że drugie dziecie po 30-tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTa__
Zrobiłam test tydzień przed spodziewaną @ i wyszedł negatywny :( Myślicie że to za wcześnie?? Jest jeszcze jakaś nadzieja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
welnianykamyk :) ten Acon w aptekach normalnie, ja widziałam nie raz. Kupię chyba kilka, bo zrobię test 18tego i potem 21, bo nie wiadomo, czy po dzisiejszym czego nie będzie:) Dorota, no pewnie, że jest szansa, za wczesnie zrobiłaś. Minimum to 12 dni po owulacji, a i wtedy często jest negatyw. Poczekaj na okres. welniany kamyku, a ty dostałaś już okres? ja w sumie tez bym mogła po 30stce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta, jakaś ślepa chyba jestem :) albo widziałam i nie pamiętam...a okres tak niestety już dostałam...dziada jednego ;) Dorota moim zdaniem za wcześnie, poczekaj jeszcze parę dni...a z tego co pamiętam to Ty miałaś spore szanse na ciążę, więc się nie załamuj tym negatywnym testem, bo spokojnie mógł jeszcze nie wyjść Dziewczyny ja wyjeżdżam na weekend, więc zajrzę do Was dopiero jakoś niedziela/poniedziałek(żebyście sobie nie myślały, że o Was zapomniałam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
ale tu pustki... roxi odezwij się, sylwia odezwij się. Co u was? jest tam kto?? welniany, miłego weekendu! po weekendzie nowy miesiąc i nowa szansa. Zaczynaj już od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Siluetta a u mnie narazie oki leci powoli nowy miesiąc nowe staranie o dzidziusia zobaczymy mam nadfzieje ze sie uda coą trzymajcie kciuki w tym tygodniu powinna byc owulacja trzymajcie kciuki dziewczynki jak cos bedzie na zeczy dam znac i sie poradze sie was co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Siluetta:) Ja nic nie pisałam bo u mnie narazie bez zmian. Dostać@ miałam wczoraj, ale do teraz sie nie pojawiła:) Może to dobry znak, bo cykle mam zazwyczaj regularne. Poczekam do jutra, jak sie nie pojawi, to zrobie znowu test:) Napisze jak się cos zmieni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
No to nie pozostaje mi nic jak trzymać za was mocno kciuki. Ja zrobię test po 18tym, wiem,że wczesniej nic nie wyjdzie, więc nie warto tracić kasy na testy. 10zł drogą nie chodzi:) Zakupić zakupiłam 2 teściory, niestety nie udało mi się dostać Acona ani innego, co wykrywa 10mlU/ml, no trudno...takie beznadziejne apteki mam wokoło. Kupiłam bobo test płytkowy i jakiś nieznany Kardioline czy jakoś tak. Takie tylko mieli. 23zł niemoje. Testować będę w przyszły weekend. Na razie objawy ciąży to: apetyt wzmożony i kłucie jajnika przy przeciąganiu się/kichaniu - tak miałam tylko jak byłam w poprzedniej ciąży. Ale za to żłopię kawę bez obaw, a w poprzedniej ciąży już na samym początku jej nie znosiłam. No i piersi mnie w ogóle nie bolą, jakby ich nie było. Może być i tak i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dalej się nie pojawiła @. Jutro robię test, ale się boje że znowu wyjdzie nagatyw:( A okres mi się nigdy nie spóźnia, więc nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jeszcze dodać że piersi bolą mnie tak bardzo że ich nawet dotknąć nie mogę. Zawsze przed@ mnie bolą ale nigdy tak bardzo. Mam też takie objawy jak kłucie jajnika z prawej strony, co sie u mnie nigdy wcześniej nie zdarzyło. Śluz jest przezroczysty i jest go bardzo dużo, a zawsze przed@ był gęsty, mętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
roxi, ty chyba jesteś w ciąży. masz dużo objawów!!! a to, że test nie wyszedł, to może jakiś słaby, albo nie dopatrzyłaś się cienia drugiej kreski. Patrz zawsze pod światło dzienne, najlepiej na balkonie. Nawet ten cień cienia oznacza ciążę. Trzymam mocno kciuki. I czekam na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
mnie akurat piersi nie bolały w poprzedniej ciąży, ale miałam kłucie w jajnikach (będąc już w ciąży, zaraz po owulacji się zaczęło) i śluz właśnie przed niby okresem. Może to to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
Teraz za to mam: -apetyt -kłucie, pobolewanie w jajnikach/podbrzuszu -jak się przeciągam zakłuwa w jajniku -intuicję, że mam w sobie już nowe życie;) hehe, ciekawa jestem strasznie co z tego będzie. Testuję w następny weekend. Jeszcze kupa czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×