Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość aguś24
HEJ DZIEWCZYNY MAM PROBLEM CZY JESTEM W CIĄŻY !? POWIEM TAK ZROBIŁAM TEST JESTEM 5DNI PRZED SPODZIEWANĄ MIESIĄCZKO WYSZEDŁ NEGATYWNIE ALE MAM OBJAWY TAKIE JAK : TEMPERATURA PODWYŻSZONA OD TYGODNIA 36,8 A DZIŚ JUŻ 36,9 DODAM ŻE ZNAM SIĘ NA MIERZENIU TEMPKI GDYŻ ROBIĘ TO OD DAWNA I WIEM KIEDY CO I JAK A MIAŁAM ZAWSZE TAK : PRZED OKRESEM 36,6 W DNIU OKRESU 36,4 PO OKRESIE ZAWSZE 36,6 DODAM ŻE PIESI ZNACZNIE SIĘ POWIĘKSZYŁY , MAM GĘSTY ŚLUZ I MAM TO PRZECZUCIE . CZY TO MOŻLIWE ZE TEST PRZED @ WYSZEDŁ NEGATYWNIE A PO OKRESIE BEDZIE INNY ? JA JUŻ JESTEM MAMĄ STARAŁAM SIĘ 6LAT I TAK SAMO MIAŁAM Z TEMPKĄ Z SYNKIEM DLATEGO JESTEM TAKA NIESPOKOJNA :( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUŚ Ja myślę, że ciążą jest możliwa, ale Ja tyle razy mówię nie robić testów przed spodziewaną @ bo często wychodza negatywne. A kobieta jest rozczarowana bo przecież ona czuja, a tu jedna kreska, wyszkuje objawów... daj czas, to tylko 5 dni :) Mm nadzieję, że 6 dnia zobaczysz II kreseczki :) HALO jak tam? jak nasz maluszek w brzuszku, kopie już mocniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Mi nawet beta nie wyszła a teraz się okazało że jestem w ciąży, więc lepiej nie robić wcześniej testów ale ja baaaaardzoo dobrze rozumiem to jak trudno jest wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...mam pytanie i prosze o pomoc w interpretacji wyników...Jestem w 26 dc, cykle mam 28/30 dniowe...wczoraj robiłam test ciążowy w sumie aż cztery i wszystkie pokazały dwie kreseczki (jedne ciemniejsze inne jaśniejsze) wieczorem robiłam beta HCg i wyszło 62,25..dzisiaj byłam u lekarza ale zasugerował mi abym sie nie cieszyła ale traktował się jak kobieta w ciąży...no to jestem w ciazy czy nie !! Bardzo chcemy mieć z mężem drugie dziecko i staramy się już dośc długo i nie wiem teraz co myśleć...POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Paulusia, moim zdaniem to nic innego jak ciaza!! Czego serdecznie zycze, lekarze zawsze mowia tak jak musza a nie koniecznie tak jak czuja... Ja tez jestem juz mama 3-letniej coreczki i koniecznie chcielibysmy jeszcze jednego dzidziusia, mam nadzieje, ze wkrotce tez zobacze te wymarzone dwie krechy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaNaObcasach
moze odczekaj jeszcze troszkę żeby potwierdzić. ja test robiłam 2 dni po spodziewanej miesiączce i były 2 kreski na 2 różnych testach :) dziś tule 10 miesiecznego bobasa:) powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedź i podtrzymanie na duchu:) bardzo bardzo bym chciała żeby to była ciąża :) może powtórzę betę za dwa dni..powinna podskoczyć a to chyba bedzie dobry znak..o ile podskoczy....na 17 listopada mam kolejną wizytę i nie wiem jak wytrzymie do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULUSIU to ciążą, ale rozumiem lekarza... Ja w pierwszej ciąży miałam betę 80 i niestety był za mały wynik, ciąża się nie utrzymała. Robienie bety ma sens, jak robi się dwukrotnie tzn. po 2 dniach czy prawidłowo przyrasta. Ale Ja trzymam ogromnie kciuki i niech fasolek mocno trzyma się swojej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Suelen dziękuje za odpowiedz :) poczekam do 29 spodziewanej @ kupiłam dwa testy w cenie jednego za 9zł , a tak poza tym sama już nie wiem co myśleć :( tempka raz 36,8 a raz 36,9 a zawsze miałam tak jak pisałam 36,6 .jestem 2 dni przed @ jak narazie tylko kuje mnie prawy jajnik. choć czasami mi się wydaje że to niemożliwe z koro o młodego starałam się aż 6 lat pewnie tym razem będzie kolejnych 12lat starania ,pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Suelen teraz działa:) jakie sliczne 2 ząbale!!!! i chyba jakaś śliwa na czole??? Słodki jest!!! A moje kopie:) Tzn tak delikanie ale już coraz częściej i nawet dzisiaj już w ciągu dnia czuje:):):)takie muśnięcia. Nalepiej to się rusza ok 5:00 nad ranem. Teraz mam ogólnie problem w nocy bo spać nie mogę...:( A jak wczoraj byłam u lekarza to położna się zdziwiła i mi powiedziała że w 18 tyg pierworódki nie mogą czuć ruchów!! A ja wiem na 100% że to moje maleństwo:):):) Lekarz już się nie dziwił, tylko stwierdził, że dobrze, że czuję:) Już się nie odzywałam że na koniec 16 poczułam bo by w ogóle stwierdziła, że sobie wkręcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
hallo to ja_82 a ja ci wieżę :) ja osobiście czułam delikatne ruchy w 13tc a kopniaczki w 22tc pamiętam to do dziś w końcu to było rok temu mój Radziu 4listopada skończy swój 1 Roczek :) ma już 5ząbków raczkuje od 9m-c a teraz chodzi ze mną za 1 rączkę od kilku dni i jest niezłym urwisem czasami można oszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
a ja znow mysle i oczekuje, w poniedzialek powinnam dostac@, moze tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
no właśnie Aguś każda kobieta chyba jest inna:) A nie książkowo chcą z każdą lecieć:) Tego nie można sobie wkręcić, czuje się i już!!!:) Ja już też nie mogę się doczekać tego mojego urwisa:)Ale wiem, że szybko zleci, w końcu już 5 m-c:) Lidka to 3mam paluchy!!!!Trzeba wierzyć, że się uda, bo naprawdę w końcu się udaje:):):)POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Zrobilam dzis rano test. Jedna kreska... Czyli to juz na pewno nie ciaza? Powinnam okres dostac dzis, ostatni byl 30 wrzesnia... dni plodne od 9-16, bardzo sie staralismy wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Margotka, test robiony w dniu wystapienia planowanej @ jest raczej wiarygodnym, odczekaj moze ze dwa dni i zrob kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wczoraj w nocy bolało mnie podbrzusze oraz plecy zrobiłam rano test ciazowy i niestety niewyszedł bo pewnie za wczesnie zrobiłam ten test ciazowy bo to jest juz 9 dzien po przytulaniu sie z mezem mam miec okres prawdopodobnie 1listopada kiedy bym mogła zrobić test ciażowy zeby cos wyszło pomózcie .w tamtym tygodniu miałam płodne dni od17do 19 pazdziernika bardzo bysmy chcieli juz dzidziusia poradzcie cos mamy sznse na dziecko i kiedy moge zrobic test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO to nie śliwa :( to rumień alergiczny, Nat jest dość dużym alergikiem :( Super, że dzidziuś kopie coaz mocniej, a kiedy masz usg połówkowe? SYLWIA poczekaj do 2 listopada, zrób go rano. Oczywiście trzymam kciuki za kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JennyB
Hej dziewczyny, dzisiaj mialam dostac @ ale Zamiast tego pojawilo sie baaardzo bardzo lekkie Plamienie brazowe. Nie jest to nawet plamienie Ale bardziej brudzenie I to bardzo slabe. Do tego nie mam typowych boli Jak na @ Tylko od czasu do czasu klucia w jajnikach. Jutro Rano tobie test, mam nadzieje wielka Ze to ciaza, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej Jenny i jak tam tescik? Daj nam znac, trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
hej dziewczyny wpadłam na chwilkę czuje się paskudnie głowa mi pęka katar czuje że grypka mnie rozkłada :( a więc tak : 29 okres przyszedł bezboleśnie co mnie zdziwiło i tylko 1 plamka przez cały dzień , teraz się rozkręcił ale nie ma żadnych skrzepów ale i atk to jest dziwne bo normalnie to umieram z bólu i czuje się koszmarnie tym razem nic? piersi nadal sią dziwne duże i żołądek mnie pobolewa więc zrobiłam test z rana w 1 dzień @ i wydawało mi się ze jest 1 kreska potem o nim zapomniałam a kiedy wieczorem chciałam go wyrzucić to za uwarzyłam tak jakby 2 kreskę ale pod światło dostrzegam ją ! sama już nie wiem co myśleć :( czy to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki niestety wczoraj przuszedł okres ale jakis dziwny bo na tyko pare plamek brazowych potem wieczorkiem troszke plamek na papierze a nic na wkładce troszke dziwne to na okres ale bolały mnie plecy normalnie troszke i dzis zrobiłam test ciazowy zeby sprawdzic ale to widocznie jest okres ale jakis taki dziwny niewiem co myslec jak mi sie to skonczy pujde do mojego gin zapytac co sie dzieje czy mnie wysle na badania hormonów .pozdrawiam szkoada ale staramy sie dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim ja zrobilam test dzisiaj czyli 2dni przed misiączką bo nie moglam juz wytrzymac i niestety byl negatywny. ale poczekam do poniedzialku moze bedzie pozytywny...od jakiegos czasu kłuje mnie w podbrzusz co jakis czas niestety piersi bola mnie ale bardzo leciutko i dzisiaj zrobilo mi sie cos niedobrze. w porzedniej ciazy ktora poronilam piersi bolaly mnie okropnie i podbrzusze bardziej mnie bolalo wiec juz sama nie wiem:(moze wytrzymam do poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Hej a wiecie co można brać w ciąży na ból głowy....wczoraj mnie strasznie rozbolała - po raz pierwszy jak jestem w ciąży. Męczyłam się od 14:00 i prawie przez całą noc...dopiero nad ranem mi przeszło. Przed ciążą głowa nie przestawała mnie boleć dopóki tabletki nie wzięłam. Teraz na szczęście przeszło ale spałam prawie na siedząco z okładem na głowie....podpbno apap można brać ale ja się bałam. Wizytę mam we wtorek to też zapytam, ale przede mną jeszcze 2 noce a podziębiona jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
dziewczyny przede wszystkim nie wmawiajcie sobie rzadnych objawow...dopiero jak sie miesiaczka nie pojawi wtedy zrobcie test, nie wczesniej, oszczedzicie sobie w ten sposob niepotzrebnych rozczarowan...u mnie znow nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam gdzies.... ide do apteki...M nie pokaze najwyzej jak wyjdzie jedna krecha....to nie bedzie labidzil ze wydalam niepotrzebnie pieniandze.. mam cykle okolo 30 , 31 dni, dostalam ostatnio 10.10.11 potem stosunki kompletne 21.10 , 23.10 i 26.10 czyli w 12,14 i 17 chyba dniu cyklu... teraz spodziewam sie kolo 9,10tego okresu.. ale mnie trafia.... nie wiem czy moge aspiryne wziac a jestem przeziebiona,nie wiem czy sie na silowbnie zapisac..... ide do apteki.. ehhe apropos..jestem nowa w temacie.... choc nie nowa na forum.. jestem z marcowe 2008.):):) danielek juz duzy... trzeba m zrobic rodzenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem tu nowa, ale śledzę wpisy już od jakiegoś czasu. Ja zrobiłam test 5 dni przed spodziewaną, bo już nie mogłam wytrzymać. Ale cały czas mam nadzieję i czekam do czwartku czy się pojawi@. Pozdrawiam was wszystkie! :) Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO..... To moge spokojnie odpowiedziec ze test zrobiony przes spodziewana @ moze wyjs pozytywny! jak pisalam 2 posty wyzej--spoedziewalam sie dopiero za 2,3 dni.. kolo srody czwartku.dzis jest poniedzialek. upilam dobry czuly test.zrobilam siku do plastikowego kubeczka i zanurzylam..... po 20 sec.schowalm sdo szuflady i poszlam otworzyc mezowi.... domyslil sie wszystkiego..... razem otworzylismy szuflade... INcinta 1-2 czyli w ciazy 1-2 tyg. test clearblue digital, nie wiem czy w pl dostepny, ale chyba jhest cos takiego co zamiast kreseczek pokazuje napis i tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej elita, fajnego masz tego synalka, swietne fotki!! Gratuluje Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×