Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

beta 195 ale się cieszę:):):):):):):):) w labolatorium Pani powiedziała że to 4-5 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Gratulacje dziewczyny:) Suelen - wiesz martwię się troszkę, że moje maleństwo jest za małe:( Wczoraj byłam u lekarza i on powiedział, że dobrze rośnie....ale to był równo 7 tydzień a dzidzia ma 24mm. Od zeszłego tygodnia urosła 6mm. Według norm 10 tydzień 25-33mm a 11 tydz 34-42mm. U mnie jest poczatek 11 ale to i tak minimum o 1cm jest za małe:(:(:(Bardzo trudno jest nie mysleć i nie martwić się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
miało być to równo 11 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO wyluzuj kochana, bo to jeszcze 29 tygodni :) a może maluszek będzie drobny? Ty i mąż nie jesteście szczupli :) mój według usg był zawsze mniejszy o 3-4 tygodnie niż czas ciąży i urodził się drobny :) A jak się czujesz jeszcze tydzień i zaczynasz II trymestr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Wiem, że masz rację ale ja juz taka z natury jestem że się martwię:)Ja urodziłam się 2200 tylko i całę życie byłam raczej szczupła (ost troszkę to się zmieniło):) Mój mąż jest szczupły ale ma 196 cm:)to dzidzia powinna rosnąć szybko:):):) Nawkręcałam sobie. Chodzę do bbb dobrego lekarza. Zawsze u niego są tłumy a u innych lekarzy po kilka os. i on twierdzi że jest dobrze. W poniedziałek mam jeszcze wizyte w Szczecinie (tam mają lepszy sprzęt) zobaczymy co mi powie drugi lekarz. A jak się czuję...w sumie to już lepiej, mdłości ustąpiły (zostały tylko te wieczorne)Teraz bb szybko zadyszka mnie dopada:)Wystarczy ze chodzę po domu!!!!Brzuszek już sie mocniej zaokraglił. Juz pomału przestaję się dopinać w spodniach. Dobre sa tylko biordówki:D:D ciążowe już czekaja....:)Mam już 2 kg do przodu!!!!Na początku wcale nie chudłam (bo nie wymiotowałam)a więcej jadłam bo pomagalo na mdłości:):)No i te wieczorne duszności i wzdęcia strasze!!!!!Ale takie uroki ciąży:) A jak Natanielek? Mojej siostry córeczka jest w podobnym wieku - 19.02 Masakra jak rosnie! Z Natanielka pewnie też już kawał chłopa:) Pozdrawiam i dzięki za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO to kruszynka z Ciebie była, może wasz Junior także będzie drobniutki :) ale wiem, ze się martwisz i będziesz miała tak do końca ciąży, a potem się urodzi dziecko i będzie tylko gorzej ;) będziesz czasem wstawać sprawdzać czy oddycha, czy ma ciepło, czy ma sucho... wiesz jak to się nazywa...bycie MAMĄ. Nat był drobny, ruszył troszkę z wagą i długością ok. 25 tygodnia. ja czekam na zdjęcie tego ''mojego'' wyczekanego brzucha :) co do dolegliwości, no kochana w końcu jesteś w ciąży i niech dzieje się co chce, ale maluch niech rośnie. A 2 kg na 11/12 tygodni to naprawdę ładnie. A my z Natanielem wróciliśmy ze szpitala, moje dziecko niestety jest strasznym alergikiem (wygląd odziedziczył po tacie, alergię po mamie). Czekamy teraz na wszystkie wyniki do środy. oprócz tego Ja wylałam na siebie gotującą się wodę w garnku i poparzenie III i II stopnia, szpital (ale nie zostałam) chirurg co drugi dzień, zastrzyki, maści.... ale już jest lepiej :) I rosnie Nati jak drożdżach, za 5 dni kończy pół roczku, waży 7800g, mierzy 70cm, ślini się na potęgę, przewraca z pleców na brzuch, kombinuje z raczkowaniem i jest największym i najbardziej wyczekanym szczęściem :D Czy ty masz konto na nk? tam zamieszczam na bieżąco zdjęcia Nata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczkaaromatyzowana
28 dzień cyklu, czułość 25, bladziusieńka kreseczka. Test z Rossmana. Teraz 10. tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linjaton
Witam, jesteśmy z mężem dopiero na początku starań (1 miesiąc). Oczywiście mąż twierdzi, że jemu uda się za 1 razem :D, więc myślę, że pod koniec miesiąca udam się po teścik (chyba, że @ mnie uprzedzi :(). Początki starań o dzidzię są rewelacyjne, ale potrafię sobie wyobrazić jak męczące (psychicznie i fizycznie) mogą być lata starań. Oby udało się jak najszybciej! Polecicie mi może jakiś dobry teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że uda wam się za pierwszym razem. Polecam test ciążowy ACON jet bardzo czuły bo od 10 mlU/ml :) daj nam koniecznie znać po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Ja 2 pierwsze robiłam Quick'em a 3 z rosmana. Wszystkie wyszły pozytywnie (II kreseczka jasniejsza). Suelen jednak nie pojechałam do Szczecina. Wiesz zle obliczałam tydz. ciąży. Bo na tych str faktycznie podają w zaokrągleniu do tygodnia. i jak mi wyskakiwal 5 tydz to ja myślałam że to jest np 5+5 a to był 4+5:)Zakręciłam się. Ale jak sama policzyłam to tak wyszło:):)) Teraz tak jak pisałam jest 11 tydzień ale 10+5 a nie 11+5:) Zadzwoniłam do lekarza i mi powiedział, że za szybko na przezierność kaczku. Że najlepszy okres tj 12,5 - 13,5 tygodnia:)Także jeszcze 2 tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy 2 tygodnie :) może Twoje dziecię też się ujawni, Ja wiedziałam kim jest Nataniel w 12 tygodniu :) i powiesz mi czy masz konto na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Ja czuję że córcia będzie, ale bez różnicy mi to. Kiedyś zawsze mówiłam że córki chcę a teraz po tylu przejściach chcę ZDROWE DZIECKO!!!!:):):) Suelen mam konto na NK Wyślę Tobie dane na skrzynkę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wysłałam zaproszenie teraz możesz zobaczyc jak Nataniel urósł :) Ja też miałam przeczucie, że będzie chłopak i się sprawdziło, marzyłam o dziewczynce, ale potem chciałam tylko zdrowe dziecko, aby w ogóle się pojawiło na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hallo dziewczyny, dwa dni temu robilam tescik na poczatku nic a potem pojawila sie bladziusienka druga kreseczka, po tym jak miejsce wystapienia kreseczki dotknela paluszkiem moja coreczka, jak myslicie moglo to miec wplyw na wystapienie owej wyczekiwanej drugiej kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
musze dodac, ze tescik robilam na 12 dni przed planowana@, okres mam dostac 16 wrzesnia, choc wolalabym go nie dostac;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 👋 Ja też dołączam do topiku bo czekam albo na II krechy, albo - na tfu, tfu @ Czy 10 -tego dnia po potwierdzonej przez USG owulacji test już będzie w miarę wiarygodny ? Mam długie cykle 32-34 dni. Jutro będzie 28 dc Testować czy nie ... oto jest pytanie ;) A i jeszcze mam pytanko do Suelen Moja Droga czy możesz podać mi namiary do swojej Pani doktor ? Byłabym bardzo wdzięczna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że mierzę codziennie temperaturkę Od owulacji "wskoczyła" na wyższy poziom, ale dzisiaj osiągnęła dla mnie NIESAMOWITĄ 37,02 ! :D Rekordem w 3 obserwowanych cyklach było 36,86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMCAJSOWA a Ty ze Zgierza jesteś :) Poczekałabym z testem chociaż do 30 dnia cyklu i zrobiłabym ten czuły test acon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suelen :) Tak jestem ze Zgierza, ale pracuję w Łodzi, więc to żaden kłopot :) Dzisiaj znowu temperatura 37,02 ... zaczynam mieć coraz większą nadzieję. Ale z drugiej strony wszystko zaczyna pobolewać jak na @ Niewiem czy wytrzymam jeszcze te conajmniej dwa dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej dziewczyny, rumcajsowa hanka dwa dni to niewiele, dasz rade;), ja musze czekac jeszcze 9 dni, wtedy powtorze tescik. aa no i daj znac koniecznie co ci tam wyszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
a i wytlumaczcie mi dziewczyny co jest z ta temperatura, powinna byc mierzona zawsze z rana tak? i jak dlugo? kiedy najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem tu nowa wiec prosze o komentarz a wiec @ spoznia mi sie kilka dni ale brzuch lekko cmi jak na okres.wczoraj robilam test i wyszly dwie kreski z czego ta jedna bardzo słabiutka ( oczywiscie mąż niczego nie widzi)dzis znowu zrobilam i to samo. cyklwe mam co 25-28 dni. ostatni okres mialam 10 sirepnia.nie wiem czy juz sobie wkrecam ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej alutka, to ciaza jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka 32 baardzo chce w to wierzyc a jednoczesnie boje sie ze nagle pojawi sie okres:( w poniedzialek mysle isc na badanie krw hcg, ale nie wiem czy to nie za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ja poczekalabym jeszcze z badaniem krwi i powtorzyla w poniedzialek test, jesli wyjdzie druga krecha, nawet blada, to jest ciaza! i wtedy zrobilabym krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he:) tylko ze ja juz dostaje fioła:)i jeszcze jedno-testy robilam nie z porannego moczu i moze dlatego kreska słabiutka,jestem strasznie niecierpliwa:) ..ciagle o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka32 Temperaturę mierzy się codziennie najlepiej przez cały cykl o tej samej godzinie ( + - 0,5 godziny ) -> rano przed wstaniem z łóżka i wykonaniem jakichkolwiek czynności. Mierzymy w pochwie, ustach lub w odbycie przez 5 minut najlepiej specjalnym termometrem rtęciowym ( ale ja mierzę minutkę -> specjalnym owulacyjnym elektronicznym ;) ) To jest naprawdę super sprawa ! Bardzo pomaga w planowaniu rodziny. Ale także pomaga nam poznać swój organizm i prawa nim rządzące :) Mogę polecić Ci bez wahania stronkę http://28dni.pl/ jest tam istna kopalnia wiedzy :D - możesz tam się zalogować i miesiąc obserwacji masz gratis, jeśli zechcesz przedłużyć konto -> to jest to wydatek rzędu kilku złotych m-cznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
bardzo dziekuje za wyczerpujace informacje, na pewno zaczne obserwowac swoje cialo;) a co do mojego testu to robilam go rwoniez po poludniu a nie z samego rana i druga kreseczka pojawila sie nie od razu i byla bardzo slabiutka...takze czekam do dnia wystapienia okresu i jak sie nie pojawi, to zrobie drugi tescik! Staram sie nie zwariowac i niczego sobie nie wmawiac, ale przyznam ze juz od stycznia z mezem staramy sie o druga dzidzie, nasza coreczka ma juz prawie 3 latka, wiec przydaloby jej sie rodzenstwo.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×