Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość lidka32
emachines doskonale cie rozumiem, ja tez nie potrafie o tym nie myslec, ale staram sie w miare trzymac, aby potem nie bylo zbyt duzego rozczarowania...nie lubie tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
dokladnie tak, choc ja czuje pobolewanie podbrzusza i jakby lewy jajnik tez mnie boli, piersi obolale, ale moze to i na okres, tez juz sie zameczam...a dzis mialam temp. 37,5 hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Hej dziewczyny!!! No to gratulacje!!!!:) Ja też miałam takie II jasne kreseczki przez 3 dni z rzędu (od dnia spodziewanej miesiączki) Także 2 kreseczki nie wyparują już:) Tylko trzeba uważać bo na samym poczatku często dochodzi do poronień. Ale trzeba być dobrej myśli!!!!3mam paluchy żeby było dobrze:) A moja dzidzia przez tydzień urosła 2,5 cm:) Już ma 5cm:) już się nie martwię, że jest za malutka. I słyszałam już dziś bicie serduszka. łzy ciekły mi strumieniem:) Niesamowite uczucie....wszystkim starajacym się tego zyczę z całego serducha!!!! To czekam na info!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
daj koniecznie znac jak juz go zrobisz!!! Mnie brzuch bolal a raczej podbrzusze, zreszta teraz tez tak mam i takie dziwne uczucie pelnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Rumcajsowa Hanka objawy na @ i ciążę są takie same!! Także rób test i życzę powodzenia!!! Mnie brzuch pobolewał i piersi strasznie też bolały (ale to i na okres tak miałam) Byłam pewna że @ przyjdzie i II strasznie mnie zaskoczyła. A już nawet jak test zrobiłam to miałam takie chwilowe i mocne kłócia w podbrzuszu. Także nie nastawiaj się ani w jedną ani w drugą stone (choć ciężko):) i daj oczywiście znać POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testować za namową Suelen będę w sobotę, bo dziś mam 28 dc, a moje cykle są 32-34 Dziwią mnie tylko moje pierchy, bo na ogół oklapnięte są jak uszko Misia Uszatka, a teraz cały czas jakby napuchnięte. Nie to, że bolą czy swędzą, ale takie pełne jakieś i duże ...A poza tym wszystko na @ wskazuje, także niewiem czy nawet dam radę zatestować :( Ale temperatura mnie pociesza narazie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMCAJSOWA Ja chodzę do dr Katarzyny Witkowskiej- Jabłońskiej, cudna kobieta, polecam ją z całego serca. Jak chcesz to mogę na maila przesłać numer i adres tylko podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN No popatrz... naciskałam trochę o kontakt bo wydawało mi się, że lepszej od "mojej" pani doktor to już na świecie nie ma. I miałam rację, bo NIE MA -> ja też leczę się u doktor Katarzyny Witkowskiej-Jabłońskiej w Zgierzu :D Faktycznie cudowna, ciepła i zawsze podtrzymująca na duchu kobietka. Od 29.08 trzyma za mnie kciuki - obiecała ;) A dzisiaj jakby objawów @ mniej... temperatura 37,07 !! Jak się do jutra "nic" nie wydarzy ->TO ROBIE TEST :classic_cool: Jutro będzie 30 dc Pięknego piątku życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
witajcie dziewczyny, napiszcie mi prosze w ktorym dniu cyklu najlepiej zrobic test, coby nie bylo za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMCAJSOWA no to się bardzo cieszę, że chodzisz do Pani Kasi, jak jak myślę o niej to, aż ciepło sie robi. Jutro będę BARDZO mocno trzymać kciuki za ciebie i na pewno zobaczysz II krechy. A tak na marginesie przedwczoraj wybiła nam się dolna prawa jedynka, a dziś dolna lewa jedynka, jednym słowem rosną nam ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Rumcajsowa ja juz czekam na wiesci o wystapieniu II kreachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam :) Dziś 30 dc Test negatywny :( Ale nie mogłam dostać nigdzie czulszego niż 25, zrobiłam PRE-TEST więc nie tracę jeszcze nadziei (chodziaż kupiłam dzisiaj tampony... 😠 ) Może za wcześnie jeszcze na dwie krechy przy moim cyklu 32-34 dni ? Temperatura 37,01 Pozdrawiam :) i miłej soboty -> mimo wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMCAJSOWA, nie mówię jeszcze, że mi przykro bo moze przez Twój pomieszany cykl za 2-3 dni test pokaże 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hi dziewczyny, co u Was nowego, jakies zmiany?? U mnie jak na razie bez zmian, czekam do czwartku, gdzie powinnam dostac okres, choc mam glebka nadzieje, ze on nie nadejdzie;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma :)
Witam Was Serdecznie Dziewczyny. Ostatnią miesiączkę miałam 6 sierpni, test zrobiłam 6 września i wyszły 2 wyraźne krechy :) i test robiłam ok godz 12.00, Jutro jestem umówiona do lekarza na wizytę :) Mam nadzieję,że potwierdzi ciąże :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Witaj Nieznajoma, moje ogromne gratulacje, lekarz zapewne potwierdzi, ze rosnie w Tobie dzidzius;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma :)
a i zapomniałam dodać,że po godz zrobiłam drugi test i też dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja bylam dzis u lekarza ale za wiele sie nie dowiedzialam.wczoraj rano zrobilam test i wyszly 2 kreski:)pani doktor powiedziala mi ze zadne badanie jak na razie nic ni pokaze wiec musze zaufac testowi:)usg mam za 2 tyg(dopiero)aha i powiedziala mi ze ciaza ma jakies 2 tyg a ja w necie wyczytalam ze ok 5!!! dlaczego taka różnica? ostatni okres mialam 10 sierpnia i nie wiem jak oni to licza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
nieznajoma, no to chyba wszytsko jasne no nie... oj ja tez bym chciala te dwie krechy wypatrzyc u siebie, czekam do konca tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
emachines,, 2 czy 5 tydzien, chyba nie ma wiekszego znaczenia prawda, wazne, ze jestes w ciazy a w swoim czasie wszytsko sie wyjasni, ktory tydzien itd gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma :)
Jeżeli licząc od miesiączki to gdzieś 5 tydzień a jeżeli od zapłodnienia to chyba 3 :) Ale każdy inaczej liczy. Niby się liczy od ostatniej miesiączki.... Trzymam kciuki za 2 kreseczki u Ciebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) ale to takie frustrujące ze nic nie moge teraz zrobic zeby dowiedziec sie wiecej:(najgorsze jest to ze musze znalezc dobrego ginekologa bo ta pani doktor to najlepsza jest w wypisywaniu recept...niestetynic nie powie dopoki sie nie zapytam masakra jakas! moze dlatego ze nfz a nie prywatnie:)moze znacie dobrego gin z okolic sosnowca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki 🖐️ U mnie dzisiaj 32 dc, następnego testu już nie będzie. Dostałam w południe miesiączkę 😭 Jak za miesiąc zacznę testować przed 32 dniem cyklu to nakopcie mi solennie w doopę ;) Smutno mi ... no ale uszy do góry -> nowy cykl, nowa nadzieja :D Nieznajoma już gratuluję ! :) Lidka życzę powodzenia ( i wytrwałości do czwartku ) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Mia
A ja mam już dwie kreski, potwierdzona ciąża przez Beta HCG i usg zrobione! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Mia
A i wybór lekarza też ciężki, bo jak dobry to drogi, jak tańszy to gorszy, albo ma złą opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
emachines, bardzo chetnie doradzilabym Tobie dobrego lekarza, ale niestety nie mieszkam w Polsce, dzieki Bogu natrafilam na bardzo dobra ginekolog, ktora wysmiecnicie doprowadzila mnie z pierwsza ciaza do konca, do samego rozwiazania z zaplanowana cesarka...no ale co z tego jak juz sie przeprowadzilam ( po raz trzeci mieszkajac 4 lata w Niemczech;)) i jesli teraz sie powiedzie czeka mnie znow szukanie nowej dobrej ginki;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
rumcajsowa, nie dziekuje, przyznam, ze wariuje, ale ze mieszkam niemalze w srodku lasu to daleko mam do apteki;) a nie wybiore sie wczesniej na zakupy jak w czwartek..hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×