Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Wszystkim zaciążonym serdecznie gratuluję!! EMACHINES ciążę lekarz może potwierdzić ok 6-8 tygodnia, tzn. przez usg dopochwowe sprawdza pęcherzyk, czy jest już w macicy oraz czy jest już bijące serduszko. Napisałam rozbieżność 2 tygodni bo u jednych widać serduszko w 6, a u innych sam pęcherzyk i dopiero po tygodniu widac pulsujące serducho. Betę możesz potwierdzić już w dniu spodziewanej miesiączki, dwa dni później należy powtórzyć czy prawidłowo przyrasta. RUMCAJSOWA bardzo mi przykro, ale głowa do góry będziemy czekać, a Ty będziesz działać w tym miesiącu :) zobaczysz te swoje wymarzone dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma :)
hej, byłam dzisiaj na USG i widać pęcherzyk :) w sumie za dużo to mi lekarz nie powiedział :) kazał przyjść za dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjn,;l;l,njbh
ja robilam w mniej wiecej 2 tygodniu i nic nie wyszlo........ potem w 5 i juz byly dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
gratuluje Wam wszytkim tych dwoch kreseczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEZNAJOMA dokładnie o to mi chodziło, pęcherzyk jest, ale nie potwierdzona ciąża nie masz książeczki ciążowej :) dopiero za 2 tygodnie lekarz pokaże ci bijąc serduszko i założy kartę :) Ale na wiosnę będziemy mieć maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Witaj Rumcajsowa, dziekuje za pamiec i trzymanie kciukow, to bardzo mile i wiele dla mnie znaczy... Niestety w koszyku z zakupami miejsce testu zajal karton z tamponami:( Moze nastepny miesiac bedzie bardziej urodzajny i bogatszy w zasiewy;) Mimo wszytsko milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... a już miałam nadzieję, że Tobie się udało ! No ale patrząc na to z drugiej strony teraz przed nami najprzyjemniejsza część cyklu -> czyli "próbowanka" :):):):) Powodzenia Pozdrawiam pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linjaton
Udaaaaało się!!! Za 1 razem (mam nadzieję, że mężuś nie pęknie mi z dumy ;P). Dopiero co zrobiłam test :D:D:D Jestem strasznie szczęśliwa -^^-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hallo linjaton, a zatem Twoj maz sie nie mylil!!! Ma powod do dumy a Ty do radosci!!! Wiem jakie to wspaniale uczucie jest, zobaczyc dwie kreseczki ;) Gratuluje z calego serca i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja troszke z innej beczki czy ktoras z was w pierwszych tyg ciązy odczuwała czasami lekkie kłucie jajnika?np przy wstawaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo to ja_82
Suelen ale z Waszego Natanielka słodziak!!!!I jaki już duży:) Moje za rok też będzie takie:) Póki co to się powiększam. Już widać brzuszek:) Dziś już 14 tydzień się zaczyna:) W piatek idę do lekarza to dam znać. Gratulacje wszystkim zaciażonym!!! :):):)Niesamowite uczucie...i początek drogi:) Życzę powodzenia:) emachines mnie bolał na początku brzuch (chwilowe kłócia) i w pachwinach. Lekarz(po badaniu i spr że wszystko jest dobrze) powiedział, że tak jest bo macica się rozszerza. Tylko raz wzięłam nospę (z przepisu lekarza). Jak lekko pobolewa to nie biorę. Jednak każdy ból (głównie w dole brzucha)który traw dłużej najlepiej skonsultować z lekarzem. Mój lekarz mi mówi, że jeśli cokolwiek będzie mnie niepokoiło mam przyjść. Po co masz się niepotrzebnie martwić. Idz do lekarza i się upewnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO oj rośnie Nat, rośnie :) obecnie jest na antybiotykach buu... 14 tydzień :) witamy w II trymestrze, najlepszy czas ciąży, brzuszek jest, ale nie ogromny, dzidzia zacznie kopać i będziesz latać na skrzydłach :) EMACHINES ja odczuwałam ból jajnika, ale okazało się, że miałam małą torbiel, która wchłoneła się w ciąży. a bruszek pobolewał na samym początku, bo jajeczko zagnieżdżało się w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny! wiem ze wszystko bedzie dobrze:) pierwsze usg mam dopiero we wtorek choc wiem ze byc moze nie bedzie jeszcze nic widac:( bedzie ok 5 tydz czyli 7 od ost miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaKomio
Witajcie dziewczyny Czy test robiony w dniu spodziewanej miesiączki jest zawsze wiarygodny? Czy lepiej żeby się ona tydzień spóźniała? Staramy sie z mężem o dzidzię już cztery lata, nie ukrywam ze jestem juz zmęczona psychicznie ale nie trace nadziei. Zawsze już tydzien przed okresem bolał mnie brzuch , trzy dni przed okresem miałam już też plamienia i lekkie rozwolnienie a tym razem nic. Od kilku dni jestem bardzo osłabiona, tak jakby mnie brało przeziębienie konkretne, senność, brak apetytu, a jak już coś zjem to robi mi się niedobrze. Mam obolałe piersi ale sutki miękkie i nie bolą. Brzuch nie boli mnie jak na okres raczej to takie napięcie, ciężar i wzdęcie. Test wyszedł dziś rano negatywny i trochę się załamałam, nie mam żadnych objawów zbliżającego się okresu mimo ze powinnam dostać go dziś, Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ManiaKomio Witajcie dziewczyny Czy test robiony w dniu spodziewanej miesiączki jest zawsze wiarygodny? Czy lepiej żeby się ona tydzień spóźniała? Staramy sie z mężem o dzidzię już cztery lata, nie ukrywam ze jestem juz zmęczona psychicznie ale nie trace nadziei. Zawsze już tydzien przed okresem bolał mnie brzuch , trzy dni przed okresem miałam już też plamienia i lekkie rozwolnienie a tym razem nic. Od kilku dni jestem bardzo osłabiona, tak jakby mnie brało przeziębienie konkretne, senność, brak apetytu, a jak już coś zjem to robi mi się niedobrze. Mam obolałe piersi ale sutki miękkie i nie bolą. Brzuch nie boli mnie jak na okres raczej to takie napięcie, ciężar i wzdęcie. Test wyszedł dziś rano negatywny i trochę się załamałam, nie mam żadnych objawów zbliżającego się okresu mimo ze powinnam dostać go dziś, Co o tym sądzicie? *********************************************************************************** Może zrób sobie jeszcze jeden test po parę dniach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ManiaKOmo test robiony w dniu wystapienia spodziewanej miesiaczki raczej powinien byc wiarygodny, ale to tez zalezy jakiego testu uzylas...wiec glowa do gory, moze tym razem sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem z mezem zaczelismy sie starac o dziecko poniewaz wczesneij dochodzilo do bardzo wczesnych poronien przy poczatkowej ciazy.TTeraz nie wiem co sie ze mna dzieje codziennie podwyzszona tem. 37 i wiecej.zle sie czuje mdolosci i chec wymiotow w kazdej porze dnia.Przeszkadzaja mi zapachy, ktore wczesneij mi nie przeszkadzala.nie wszystko jem to co wczesniej bo mnie od tego odtraca dodatkowo meczy mnie dosc czesto bol brzucha i te straszne zawroty glowy .Tak mialam nadzieje ze to objawy ciazy tylko ze okres spoznial mi sie 3 dni i nagle przyszedl.tzn bylo troche plamienia przerwa na caly dzien potem 2 dni dosc obfitego okresu znowu jeden dzien przerwy potem troche krwi i juz dzisiaj koniec.zawsze mialam 7 nawet oj 8 dni a nie mozliwe zeby bylo inaczej dzisiaj tylko brazowe plamienie, wczesniej zero jakis skrzepow krwi itp a to u mnie tez normalne przy okresie.kochalismy sie z mezem podczas okresu 2 razy za kazdym razem maz we mnie konczy mam krotki cykl bo zaledwie 23 dni.mam isc na bete hcg tylko juz nie wiem czego to objawy...moze wy cos mi doradzicie.naprawde pragniemy tego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
Test robiony w dniu spodziewanej miesziączki powinien być wiarygodny, ale z tymi testami różnie bywa. Dla pewności najlepiej zrobić Betę dusia1234 a Ty sprawdzałaś sobie poziom progesteronu? Jak jest za niski to jest wieksze prawdopodobieństwo poronienia. Mi lekarz od razu przepisał luteinę. Moje znajome też ją biorą (po poronieniach). Suelen zrobiłam badania genetyczne. Wszystko wyszło dobrze. Ale przed badaniem moja Dzidzia strasznie mnie wystraszyła. Poszłam najpierw do położnej a ona nie wyczuła tętna:( Powiedziała żeby się nie martwić że lekarz sprawdzi. Ale jak tu sie nie martwić!!! Ponad godzinę siedziałam jak struta na korytarzu!!! Ale na szczęście było wszystko ok. Lekarz powiedział że pewnie sie odwrociła:) Straszne to było. Jeszcze tak sie nie bałam:( Normalnie jak się urodzi dostanie klapsa:) za moje stresy:):) A jak Natanielek??? Antybiotyki pomogły? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO współczuję tego stresu i wyobrażam sobie co czułaś, mnie raz tak nastraszono, ale po 5 minutach przyszedł lekarz, okazało się, że młody śpi wtulony w mój kręgosłup :) nie wiem czy sie wam chwaliłam, ale mamy 2 zębole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMCAJSOWA zawsze miałam usg u niej w gabinecie, w szpitalu miałam tylko wtedy, gdy tam leżałam, ale zawsze robił usg Górski (ordynator). Na połówkowe usg, Pani Kasia wysłała mnie do Łodzi do Dudarewicza (specjalista od usg płodu, jak on powie, że jest ok to tak musi być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMCAJSOWA no i jak wyszło, widziałaś maluszka? cudne uczucie co nie? następnym razem pozdrów ją od nas ;) od Dagmary i Natanielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Rumcajsowa pisz mi tu szybciutko, czy u Ciebie jakies zmiany zaszly??!! Jestem szalenie ciekawa co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
o ja 2 ząbale:)no to gratuluję:) Suelen napisz mi proszę jakie witaminy brałaś od 16 tc i co używałaś na rozstępy, bo już się zaczał 16tc:) W poniedziałek mam wizyte u lekarza to też zapytam o witaminy bo póki co nic mi nie kazał brać- tylko kawas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO Ja brała najpierw Prenatal Complex, ale było mi źle po nich, a potem do 25 tygodnia brałam falvit Mama :) Aby uniknąć rozstępów trzeba dobrze nawilżyć skórę i posłuchałam rady koleżanki lekarza smarowałam Kremowym Mleczkiem intensywnie nawilżającym. Smarowałam brzuch, uda i piersi i nie mam ani jednego rozstępu, aż byłam w szoku :) 16 tydzień, jeszcze 4 tygodnie i już połóweczka. A moje dziecko jutro kończy już 7 miesięcy, uczy się siadać i kombinuje jakby tu stanąć na nóżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
no to już widzi świat z innej perspektywy:) Jeszcze trochę i zacznie chodzić:) A to mleczko to jakieś specjalnej firmy, dla kobiet w ciąży? Ja do tej pory stosowałam oliwkędla dzieci, ale skóra bbb mi się wysłuszyła, aż zaczęła się łuszczyć!!!! Teraz już moge kremy stosować i tak czytam, tyle tego jest:) Dzisiaj byłam u lekarza, położna stwierdziła, że robi mi w brzuchu rozrubę!!! tak się wiercił:):):)Dziś miałam zapytać o płeć, ale lekarz nie robił mi tym razem USG wiec poczekam jeszcze:) coś czuję że Natanielek będzie miał kolegę:) Dla dziewczynek mamy kilka imion a dla chłopca ani jednego:):) Ciekawa jestem co tam siedzi mi w brzuchu. No i Pani położna twierdzi że ładnie rosnę:) w ciągu m-ca w brzuszku przybyło 5cm!!!już taki ładny jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×