Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Ja polecam mikrodermabracje w Warszawie na Bielanach w salonie Silk Spa. Miałam i ja i moja mama i fajnie oczyszcza twazr dekold itd oraz działa przeciwzmarszczkowo. Ja probowalam juz wielu metod oczyszczania glownie naturalnie kremami pilingami masażami itd ale efekty byly tak mizerne ze zrezygnowalam na rzecz konkretnego zabiegu i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam informacji o tym gdzie mozna zapisać się na kriolipolizę.Z góry dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry salon zarówno fryzjerski jak i kosmetyczny w Gdyni to http://dolcevitasalon.pl byłam kilka razy i na pewno będę tam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser Care na Grzybowskiej http://lasercare.pl/pl/kriolipoliza-dla-kobiet.html Aczkolwiek polecam zapisać się z wyprzedzeniem ponieważ jest to bardzo popularne miejsce i mają wiele chętnych na zabieg ( jeśli nie zapisze się wcześniej to nie dostaniesz się z dnia na dzień, szczególnie,że jest teraz okres robienia takich zabiegów) Wybrałam sie tam na cała serie, wykupiłam sobie pakiet aby było taniej. O ile po pierwszym zabiegu dużych efektów nie widziałam to jednak po serii były bardzo dobre. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaWoron
Samui Spa w Novotelu na 1 sierpnia Bernadetta, super , polecam, bardzo miła i wie, co robi, mają fajne zabiegi na twarzm dłonie ciało POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku chodzę do pani Renaty w Akademii Perfect Hair. Znalazłam ją z polecenia, bo wcześniej chodziłam do salonu tylko na koloryzację i strzyżenie. Teraz mogę robić niektóre zabiegi jednocześnie z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiAnia
Ja wszystko załatwiam w Ikona Studio. Super mieć jedno miejsce, gdzie można zrobić tyle rzeczy. Fryzura, paznokcje, masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidziadzia
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale ja ostatnio korzystałam z usług Studio Urody Santi na Stawki 6. Rewelacja! Nie mogłam oczu od lustra oderwać, jak weszłam do domu! Skorzystałam z usług fryzjerstwa (strzyżenie i farbowanie) i wosk na całe nogi. Dziewczyny są niezastąpione. Na pewno jeszcze przyjdę tam nie raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjabliss
Polecam zabiegi twarzy u kosmetyczki w Novotelu na okęciu. Bardzo profesjonalna osoba i miejsce bardzo klimatyczne. Korzystała z serii zabiegów RF, teraz zimową porą kwasy i skóra twarzy wygląda dużo lepiej. Pani robi też bardzo dobrze manicure hybrydowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.wellderm.pl, maja swoje gabinety zarówno w Warszawie. Chodzę tam od bardzo dawna, zabiegi robione w miłej, przyjaznej atmosferze przez najlepszych profesjonalistów. Przystępna cena tez jest jak najbardziej plusem, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie loveskinclinic - przyjemna atmosfera, świetny personel i bogata oferta skutecznych zabiegów, zawsze wychodzę stamtąd bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie. Ja mogę polecić salon futuro (strona internetowa salonfutur.pl) przy rondzie wiatraczna. Wszystko tam miała wykonane bardzo dobrze, ale bardziej polecam ten salon ze względu na atmosferę, która jest tam niesamowita. Zero stresu, bólu, dużo śmiechu i dowcipnych sytuacji. Szczerze polecam także ze względu na dosyć niskie ceny jak na Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam https://wellderm.pl/, bo znajdują się tam wyłącznie doświadczeni lekarze medycyny estetycznej. Zajdziesz tam pomoc z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii. To Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii zrobiło na mnie szczególnie dobre wrażenie, dlatego polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o zrobieniu makijażu permanentnego w http://biotekpolska.pl/? Z informacji, które znalazłam, wiele osób poleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
polecam salon przyjaciółka przyjaciółki na Bielanach, dziewczyny robią zabiegi na buzie, manicure i pedicure. Ze wszystkiego skorzystałam i jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Dream of Beauty Warszawa Mokotów. Pani Iza to świetny i wykwalifikowany kosmetolog zaś Pani Hania robi piękne paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie moge polecić ten gabinet https://www.loveskinclinic.pl/. Korzystam z ich usług od ponad roku i jestem mega zadowolona. Zawsze pełen profesjonalizm. W ofercie maja sporo fajnych zabiegów (szczególnie polecam DermaQuest) Można tam naprawdę się zrelaksować. gabinet też jest dobrze wyposażony a pracownicy sa na bieżąco z trendami i nowinkami. Polecam tez masaże bo robią cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg oczyszczania kwasami polecam w salonie przyjaciółka przyjaciółki, dziewczyny idealnie dobierają kosmetyki i jest to moja godzina relaksu, zasypiam u nich zawsze jest tak przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny gabinet jest na Gocławiu, nazywa się The Beauty Room by Binatural. Robią sporo na sprzętach, nie tylko takie zwykłe zabiegi typu henna, mają też taką fajną komorę Iyashi Dome:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat korzystam z usług p.Bozenki z salonu Bądź piękna Polecam polecam i to nie zadna reklama tylko informacja bo nie jest łatwo o termin ale jak juz sie dostane to naprawde cuda robi p.Bozenka. Korzystam również z uslug p.Kasi tytan przez nia zrobiony to mistrzostwo świata. Tylko jedna wada tu jeszcze ciężej o termin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Jeśli chodzi o zabiegi laserowe to proponuję wizytę w Beauty Adress przy Inflackiej. Miałam duży problem z rozszerzonymi porami i wtedy poradzono mi zabieg z wykorzystaniem lasera. Nie tylko całkowicie pozbyłam się swojego problemu, ale i odmłodniałam. Zresztą, sami zobaczcie: https://www.beautyaddress.pl/na-twarz/laserowe-odmladzanie-skory-resurfacing/ - nie myślałam, że taki efekt można osiągnąć, ale jestem najlepszym przykładem tego, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megiii

Ja uwielbiam chodzić do mojego ulubionego salonu piękności Monic Studio  na Warszawskiej Sadybie.  Salon oferuje mnóstwo  super zabiegów takie jak mikrodermabrazję, hennę, przedłużanie rzęs różnymi metodami oraz przekłuwanie uszu czy mezoterapię mikroigłową, kwasy złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne dostosowane do każdego rodzaju cery, mikrodermabrazję, hennę, przedłużanie rzęs różnymi metodami oraz przekłuwanie uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka

Cały ten wątek to zbiór abstrakcyjnych życzeń + marketingowy shit :((((

przepraszam Drogie Panie. Albo wiecie czego chcecie i szukacie konkretnej usługi albo szukacie porady.

Jeśli konkretna usługa to w Waszym rejonie,  bo nie ma co jeździć pół miasta, chyba że jakiś polecony gabinet.

A jeżeli nie wiecie co, to trzeba się zapisać do gabinetów oferujących darmową diagnostykę i potem podejmować kurację.

 

Na Mokotowie mogę polecić ALOE Kosmetyka i szkolenia (www.aloe.waw.pl) ale zapewne jest i kilka innych... Przede wszystkim diagnostyka!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bayila

Ja osobiście polecam salon kosmetyczny monicstudio.pl można kompleksowo naprawdę zadbać o siebie, zrelaksować się itd. Szczególnie polecam manicure-pedicure, do tego też depilację i masaże. Świetna sprawa, rozsądne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do grupy: https://m.facebook.com/groups/kosmetyczka.warszawa/

Tutaj można znaleźć prawdziwe porady od rzetelnych kosmetyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Tarchominie znajduje się świetny salon kosmetyczny. Polecam wam zapoznać się z ofertą www.sibella.pl Byłam tam na kilku zabiegach i zawsze spotykałam się z miłą i profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Miałam robiona epilację Motusem w BeautySkin i jestem zachwycona efektami 🙂 Poważnie, nie spodziewałam się że będzie aż tak wygodnie i bezboleśnie! Kto wie, może nawet uda mi się namówić mojego faceta na takie golenie...bo co jak co ale on boi się bólu i ja o tym wiem, on o tym wie, ale oficjalna wersja brzmi tak – że po prostu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Chodze do loveskinclinic i z reguly decyduje sie na oczyszczanie twarzy kwasami lub oxybrazje. Moim zdaniem efekty sa swietne i naprawde warto 🙂 problemy z cera zniknely i stala sie bardzo promienna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×