Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość Klasyczka111
Pani Monika Studio Corrective tel 22 665 36 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza878787
ja powiem tylko ty : http://perfect-line.pl/ profesjonalnie, tanio, elegancka, kameralna klinika. kolor metra natolin. swietna atmoswera, doswiadczony zespol - jedna pani ponad 20 lat pracuje w branzy :))) ja uwielbiam tam przychodzic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hym, nie polecam z pewnoscia Pani p. Anny Zajdel (w Warszawie, ul. Merliniego 4).bynajmiej gdy ja robiłam makijaz o była pod tym adresem a było to z 4 lata temu. Zrobiła mi usta, krzywo i nie tym kolorem którym sobie zyczyłam. Mimo poprawek wygladały okropni, wiec udałam sie do innego salonu na poprawke, W tym salonie mi te usta poprawiono i były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiula79
Polecam Panią Violę z Gabinetu Estetiq bardzo sympatyczna, dokładna i z dużym doświadczeniem. Po jej zabiegach naprawdę są efekty na twarzy. Mi wyprowadziła buzię, a mialam przebarwienia i blizny po trądziku. ps i ma piękne kolory hybrydki ;) Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiula79
Zapomniałam podac namiar, ach ta skleroza :P estetiq.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam szczerze nie polecam salonu urody blueberry instytut urody w warszawie na kaziemierza wiekiego. wlascicielka ktora rowniez ywkonuje tam zabiegi ta cala pani jagoda to naciagaczka ktora naciagnela mnie podczas mikro na oczyszczanie twarzy + maske za bagatele dodatkowe 100zl po prostu po mikro zaczela mi oczyszczac twarz i klasc te maske myslalam ze to w cenie mikro a przy kasie ona zaczela mi liczyc za mikro tyle co bylo umowione 150 i oczyszczanie 40 maska 30 a ja ze jak to a ona no tak to przeciez miala pani robione pani cera tego potrzebowala... zaplacilam bo co mialam zrobic? ale dodam ze jest to totalnie chamskie wciskanie innych rzeczy kiedy to ja umowilam sie tylko i wylacznie na mikro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze tego oczyszczania nie potrzebowalam ona wycinela mi tylko z 5 malych zaskorniakow ale przeciez za to 40zl do przodu a ta maska to byla taki plat z bawelny nasaczony plynem na allegro takie cos kosztuje 5zł a mi policzyla 30... kiedy zaczela mi robic te dodatkowe oczyszczanie to ja sie nie odezwalam no chyba logiczne ze jak umowilam sie tylko na mikro to tylko to ale moze ona uznala ze jesli nie sprzeciwilam sie tzn ze nie zapytalam czy to dodatkowo platne to ona miala prawo tak? ja po prostu nie wiem to co nastepnym razem mam usiasc jak oparzona i powiedziec nie dotykaj sie pani bo chce zapytac czy kolejna czynnosc zabiegowa dodatkowa platna? ja myslalam ze to taki gratis do mikro azbylo mi milo podczas zabiegu a przy kasie gorzkie rozczarowanie. wolalam jej zaplacic bo balam sie ze wezwie ona policje. a czy policja by mi uwierzyla?czy jesli nie zapytalam w trakcie kiedy ona automatycznie rozpoczela to oczyszczanie to moja wina? a co jesli klamalby w zywe oczy przy policji? czy wie ktos ogolem co robic jesli taka sytuacja by sie powtorzyla w innym salonie bo do blue berry juz nigdy wiecej sie nie wybieram? czy z takimi osobami da sie wygrac jesli by odmowic zaplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyczka no to chyba zalezy akurat od sytuacji :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 7777777
Ja polecam salon kosmetyczny na Wilanowie nazywa sie Belladonna to ich stronka www.belladonnabeautycenter.com Bardzo mila obsluga pyszna kawka z miodem przepisu szefowej Mam bardzo tlusta cere wykonuje tam mikrodermabrazje i kwasy kupilam tez boski fluid normalizujacy i nieziemsko pachnacy krem nawilzajacy tak nawilzajacy w dzien normalizuje buzie w nocy nawilzam ( niewiedzialabym gdyby nie swietny personel) robie tez tam depilacje laserowa goraco goraco polecam nigdy nie trafilam na lepszy salon i tak fajne podejscie do klienta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTRZEGAM przed Eris w Promenadzie w Warszawie - nie chodźcie na manicure/pedicure - moja znajoma zaraziła się tam przy robieniu paznokci, tak więc ewidentnie coś tam jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Warszawie na Targówku wiec jakby ktoś szukał super salonu w tej dzielnicy to mogę szczerze polecić salon Esthetique http://www.esthetiquegabinet.pl/. Za dwa miesiące mam ślub a moja twarz pozostawia wiele do zyczenia bo mam cere mieszaną i wiecznie powracające krosty, twarz mi sie świeci ale miesiąc temu zaczęłam tam chodzić i już widzę poprawę i to dużą. Miałam juz czyszczenie, jakieś algi i mikrodermabrazję i z tego co widzę to wydaje mi sie że na ślub moja cera bedzie super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna opinia, bo miesiac temu to teg salonu jeszcze nie było tylko był jakiś cristal costam... Czy napewno mówimy o salonie na goscieradowskiej. Szukam prawdziwych komentarzy na temat salonów na Targówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa86
Hej! Petit Spa jest również na Targówku. Ja z kolei nie mieszkam w tamtych rewirach, ale mimo to systematycznie odwiedzam tam Panią Marysię.Koleżanka poleciła mi salon, ponieważ mając kłopot z trądzikiem dopiero tam dostała konkretna poradę (akurat ona chodzi do innej Pani w tym salonie) i została wysłana do dermatologa. Pani Marysi ma w sobie dużo życzliwość połączonej z super doświadczeniem. A i ważne Pani Marysia jest po studiach a nie po kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia 1234
Z tej strony dowiedziałam się o salonie Estetiq na Bemowie i potwierdzam opinie kolezanki powyżej. Krótko mówiąc, miło, profesjonalnie, sympatyczna kosmetyczka i naprawde aż chce się wracać :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annatekla
a ja nie polecam kosmetyczki z Tarchomina (ul. Odkryta 53c) . Każe czekać godzinę na telefon, a potem i tak nie oddzwania ani nie odbiera. Mało profesjonalnie, szczególnie jeśli ktoś ma ważną okazję na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od paru miesięcy chodzę do Pani Ani, sympatyczna, zna się na ty co robi i przede wszystkim ma konkurencyjne ceny, przyjmuje na bemowie a to jej telefon 501-639-929 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniam861
Polecam Studio Urody Ikona www.studioikona.pl . Najlepszy salon w mieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam studio Ikona na Migdałowej. Profesjonalne podejście, świetna obsługa. www.studioikona.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godna polecenia jest Ikona na Migdalowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia30
Witam Was, ja uwielbiam wizyty u Pani Asi w gabinecie Beautiful Skin na Gocławiu,tel: 506835456. Ma dużą wiedzę i potrafi dobrze doradzić. Wykonywała mi serię zabiegów na twarz z kwasami z uwzględnieniem potrzeb mojej cery (tłusta, z bliznami potrądzikowymi). Jestem mega zadowolona z efektu! Skóra jest oczyszczona, jaśniejsza, zdecydowanie mniej się przetłuszcza a porów nie widać. Teraz chodzę profilaktycznie, nawilżam i odżywiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WirginiaW
Ja uwielbiam Extravaganzę http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/#. Świetny klimat tam panuje,naprawdę może człowiek odpocząć a makijaż permanentny w wykonaniu Pani Świeckiej -rewelacja. Moje kreseczki na powiekach są idealne,nie za wąskie,nie za szerokie. Lepiej trafić nie mogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola K
Ja za to polecam za całego serca Panią Justynę z salonu na Nowogrodzkiej 25. Nie będę tu powiadać i przechwalać, tylk o zapraszam do obejrzenia certyfikatów i dyplomów, które są na ścianach. Ja byłam w N25 na peelingu i ciepło jakie okazała mi Pani Justyna, jest nie do opisania. Profesjonalne podejście do klienta i taka opiekuńczość, a cenowo przystępnie. Warto tylko podkreślić to, ze wchodzi się w taką bramę i na początku wrażenie jest słabe, ale kiedy otwiera się drzwi od salonu to wchodzi się w inny świat,taki intymny,cichy,spokojny, wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia0511
Nowy, fajny salon kosmetyczny w Warszawie Polecam Studio Depilacji i Kosmetyki Easy Waxing w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 39. Wykonują bardzo profesjonalną depilację woskiem i pastą cukrową, w tym depilację brazylijską. Byłam też na paznokciach na manicure i pedicure Vinylux i również tą usługę polecam. http://easywaxing.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelegrina
A ja polecam Panią Magdę z alchemy day spa w śródmieściu to doświadczona kosmetyczka myślę że ma ze dwadzieścia lat doświadczane, miałam problem z cerą nie tylko prowadzi mnie od kilku lat ale również poleca kosmetyki do pielęgnacji domowej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz super kosmetyczki to polecam Salon Ikona na Migdałowej. Gwarantuję, że będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sie wybierz do http://medicor.krakow.pl/ , mają tez salon w Warszawie :) Ja do nich zawsze na hybryde chodze i zabiegi na ręce - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super kosmetyczka jest w Salonie Ikona na Migdałowej, ursynów - Żaneta. Kapitalnie wykonuje wszytskie usługi. Ostatnio doradziła mi Magic Pot - cały cellulit w cudowny sposób się ulotnił, bez mogego wysiłku. Podobno też wpływa napracę mięsni podczas sezonu narciarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie rzeczywiscie jest ich sporo ale sztuką jest też trafić na ten naprawde dobry. Dlatego ja mam kilka swoich wybranych i ulubionych i jeszcze teraz tez w sumie niedaleko mnie na ul. Zimnej2 trafiłam do salonu Dorothy http://www.dorothystudio.pl/ i w sumie tutaj tak naprawde mam wszystko pod ręką. Bardzo fajne miejsce, takie bardzo babskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Yasumi na krepowieckiego , miła obsługa i obszerna oferta w spoko cenie...mają dużo promocji.Aha i fryzjerka fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×