Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość Olikooola
szukajcie a znajdziecie, osobiscie polecam Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Z tego co się orientuje to W Warszawie można zamówić sobie wizytę domową Z Baeuty Homecare. Wszystkie zabiegi są wykonywane przy użyciu profesjonalnych kosmetyków dobrej jakości, zarówno na ciało jak i twarz. No i nie trzeba wychodzić z domu, bo przyjeżdżają do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagidkka
jak super, to radze odwiedzić Denique w Arkadii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam Salon Empire na Saskiej Kępie lub w al. Jana Pawła II. Oba odwiedziłam i szczerze powiem że warto. Mam lekkie problemy z cerą a po zabiegach oczyszczających naprawdę widzę poprawę. Cena na każdą kieszeń, ludzie bardzo mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deni 33
Jeśli mogę polecić salon to tylko Izis na Pradze chodze tam na mikrodermabrazje jestem zadowolona z efektów mają tam też fajne zabiegi na ciało z użyciem sauny czekoladowy rewelacja /ceny przystępne jakość usług bardzo dobra i suprer milutka kosmetyczka pani Małgosia moja koleżanka chodzi do niej na oczyszczanie twarzy super robi masarz twarzy i zawsze doradzi jak jest problem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proponuję Beauty Homecare. Szczególnie lubię ich masaże, czekolada. Bardzo relaksujący zabieg, ale wiem, że maja szeroki wachlarz zabiegów od manicure przez masaże po bardziej specjalistyczne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygra
Polecam salon na ul.Radzymińskiej 234/236 STUDIO DESIGN jestem bardzo zadowolona z makijażu,trzymał się aż do białego rana,fryzura wystrzałowa,myślałam że z moich piórek nic mi nie upną!a tu prosze,świetne dziewczyny,uśmiechnięte ,pełen profesjonalizm i doświadczenie.W następnym tyg. wybieram się na tipsy,widziałam portfolio Pani Arletki co mnie przekonało do ich załorzenia .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzazaZs
hmm a ja chodze juz od jakiegos czasu do Denique :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaaatrycja28
A ja szczerze polecam salon Prestige Studio na ul. Wilanowskiej. Pani Agnieszka zrobiła moją buzię tak gładką jakiej nigdy nie miałam. Warto wydać trochę więcej, ale mieć pewność, że płaci się za jakość. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delia80
Ja polecam na Wilanowie (daySPA ) kosmetyczki Monike lub Gosie - ul. Marconich 3. Bardzo duzy wybor zabiegow i troszcza sie o ciebie niesamowicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam wspaniałą kosmetyczkę, która pracuje w salonie w Piasecznie - salon Paula - fryzjersko-kosmetyczny. profesjonalna obsługa, naprawdę widać, że kobieta zna się na rzeczy. Przy ulicy młynarskiej. robiłam tam sobie oczyszczanie, kawitację, a poza tym depilację. jestem bardzo zadowolona www.salonpaula.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmin.pl
Polecam artykuł na temat kosmetyczek w warszawie Oczyszczanie skóry twarzy jest zabiegiem, który można wykonać samodzielnie w domu. Polega głównie na usuwaniu zaskórników łojowo-rogowych czopów zatykających pory skóry, które w lustrze widzimy jako czarne kropeczki na skórze, oraz prosaków niewielkich, białych „ziarenek umiejscowionych pod naskórkiem. Do domowego zabiegu oczyszczania trzeba jednak być dobrze przygotowanym, by zamiast korzyści nie wyrządzić sobie szkody w postaci zaczerwienienia lub nawet niewielkich, trudnych do usunięcia blizn. Ceny i adresy pod artykułem wpisz w google firmin.pl oczyszanie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania005
W Warszawie jest świetny salon na Merliniego. Jeśli chodzi pazokcie to bije wszystkie inne, dosyć często tam chodzę i jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona. Wejdzcie na stronkę, teraz są jakieś promocje http://zadbajosiebie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4angie
Polecam odwiedzić salon Empire na Jana Pawła II 29. Zapisałam się właśnie drugi raz, ponieważ z pierwszej wizyty byłam bardzo zadowolona. Na szczęście, a muszę się przyznać, że byłam pełna obaw, pani nie zrobiła mi krzywdy i wcale nie wyglądałam gorzej niż przed wizytą, lecz wręcz przeciwnie o wiele lepiej. Zabieg oczyszczania twarzy, przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Naprawdę serdecznie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Diva Clinic na ul. Indiry Gandhi 35, maja tam szeroki wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych z których korzystałam już nie raz i za każdym razem byłam zadowolona. Profesjonalne podejście, dobrze wykonane zabiegi i miła atmosfera. Teraz mają fajną promocje, można wybrać jeden z pięciu zabiegów za 1zł :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSZ RIMMEL
TUSZ RIMMEL 1-2-3- LOOKS ODSTĄPIĘ ZA 15 ZŁ WARSZAWA ODBIÓR OSOBISTY NOWY NIEUZYWANY KOLOR EXTEME BLACK PROSZE PISAC NA kat-har-sis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate-90
czy ktoś ma jakieś informacje o nowym salonie na Karolkowej 50? Szukam ich cennika, ale nie mają chyba strony internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do p. Olgi na wszelkiego rodzaju zabiegi juz od kilku lat i jestem naprawde zachwycona jej kompetencjami i podejsciem do innych osob. Mozna ja znalezc w salonie Perfect You w Warszawie (www.perfectyou.pl). A masaz w jej wykonaniu to naprawde bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do p. Olgi na wszelkiego rodzaju zabiegi juz od kilku lat i jestem naprawde zachwycona jej kompetencjami i podejsciem do innych osob. Mozna ja znalezc w salonie Perfect You w Warszawie (www.perfectyou.pl). A masaz w jej wykonaniu to naprawde bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polne_maki
A ja znalazłam taką super kosmetyczkę i każdemu polecam!!!Jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem,a przede wszystkim ma cudownie delikatne dłonie.Masaż w jej wydaniu to bajka.Chodzi do nirj i moja mama i siostra ,namówiłam tez kilka koleżanek.Robimy rózne zabiegi-czyscimy gł twarz,maseczki z alg,koleżankla miała mikrodermabrazję,wszystkie byłyśmy super z efektu zadowolone,Niestety nasza miła pani chwilowo zmienia dzielnice i lokal,który posiadała na- inny.Przyjeżdza jednak do swych wiernych i nowych klientek do domku i tam zamienia sie w czarodziejkę...Generalnie metoda bardzo wygodna dla klientek,polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldoneczka001
Bartycka 115 - studio Impress!!!! Pani Basia - chodziłam do wielu kosmetyczek ale ta bije wszystkie na głowe - ręce które leczą, inaczej wypowiedzieć się nie mogę, począwszy od depilacji na czyszczeniu czy kwasach skończywszy, każdy zabieg jest jak rytuał spa.Ufam jej bezgranicznie i jeszcze nigdy się nie przejechałam. Zresztą ogólnie salon godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
Polecam wybrac się do salonu na korolkowej Jest tam szeroki wybór zabiegów kosmetycznych. Ja aktualnie chodzę tam do manicurzystki pani Kaludii, która oferuje mi przeważnie masaż oraz maseczki by moje dłoni eprzetwały znośnie tę zimę. Fachowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morte5
Polecam Annę zajdel z warszawianki - robiłam u niej makijaż permanentny, ale wiem, że ma również więcej usług - z których wszakże nie korzystałam, ale jestem bardzo zadowolona z tego makijażu. Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu (czemu nie centymetrze;P?). Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mogę z czystym sumieniem zaprosić do swojego gabinetu. Będziecie Panie otoczone dobrą opieką, miłą atmosferą oraz przede wszystkim otrzymacie dużą dozę profesjonalizmu. Jestem kosmetologiem z 12 letnim stażem, szkoleniowcem z zakresu kosmetyki dermatologicznej i stylizacji rzęs. W naszym salonie zajmuję się głównie kosmetyką dermatologiczną jak i estetyczną. Wykonuję zabiegi mezoterapii igłowej, RF oraz złuszczania dermatologiczne: peelingi glycolowe HPP do 70%,, Mandel Plus, Yellow peel, pirogronowy itp. Zabiegi pielęgnacyjne, woskowanie, hennę, pielęgnację dłoni i stóp wykonuje moja współpracownica, z której na pewno Panie będziecie zadowolone. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do: Atelier Relaksu Salon Kosmetyki Profesjonalnej ul. Sołtana 7 tel 22 405-33-52 Proszę pytać o Beatę ze wskazaniem iż jesteś osobą z forum Kafeterii - 10% na pierwszy zabieg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polne_maki
Jeśli szukacie bdb kosmetyczki w Warszawie w Centrum polecam p.Iwonkę na ul.Pięknej(salon"Piękne Włosy")-obok pl.Konstytucji,wysoki profesjonalizm,indywidualne podejście do każdego klienta i szeroka gama zabiegów,bdb ładny kameralny gabinet,jestem jej stałą klientką od kilku lat.Warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×