Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

"morte5 Polecam Annę zajdel z warszawianki - robiłam u niej makijaż permanentny, ale wiem, że ma również więcej usług - z których wszakże nie korzystałam, ale jestem bardzo zadowolona z tego makijażu. Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu (czemu nie centymetrze;P?). Warto sprawdzić." ja również byłam u p. Ani i zdecydowanie ją polecam. byłam na depilacji laserowej łydek i jestem bardzo zadowolona z efektów. sam zabieg nie był bolesny a pani była przemiła. I nareszcie nie muszę się martwić o odrastające włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScenaUrody
Ja Polecam Panią Hannę Ryndak, która jest licencjonowanym kosmetologiem, tel. 695064404 ponizej zamieszcze równiez ogłoszenie i kupon, który pozwoli Wam przetestować jej umiejętności: Zapraszamy do skorzystania z 30 % kuponu promocyjnego do wykorzystania w salonie Urody Scena, na ul. Połczyńskiej 121/125 kupon pojawi sie : W najbliższym piątkowym wydaniu Expresu Wieczornego zniżka 30 % http://www.scenaurody.eu oraz jest do wydrukowania po adresem: http://img690.imageshack.us/i/kuponznizkowypo prkopia.jpg/ Moi Drodzy, drukujcie, wycinajcie,przybywajcie, czekamy na Was !!! niebawem ruszamy z kartami klienta , obserwujcie nasz profil, do zobaczenia na Scenie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepkojona olga vila
witam , moze ktos wie gdzie sa fajne promocje na oczyszczanko?? bo tak to cena 100-120zł, moze k5os zna miejsce gdzie troche taniej!!!!!!!!! a czy zawsze oczysczanko boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka876
W kilku komenatrzach powyżej pokazał się salon p. Anny Zajdel. Byłam niedawno na mikrodermabrazji i muszę przyznać, że jestem bardzo ROZCZAROWANA. Zabieg trwał może 6 minut, pani kosmetyczka "przeleciała" po twarzy kilka razy głowicą. Potem był nałożony krem na jakieś 20 min i do widzenia. Obsługa średnio miła - Pani na recepcji nie raczyła mi odpowiedzieć dzień dobry. Mogę polecić mały, niepozorny salonik na Pradze przy Radzymińskiej, chyba 52. Salon Margo- bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, poza tym ceny przystępne. Tam zbieg sam trwa 20-30min. potem są kremy, bardzo kompetentna Pani, która robi analizę problemów skórnych klientki i rozsądnie doradza. Pozdrawiam Forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polne_maki
Czytam z zaniepokojeniem koleżanek powyżej i pragnę dodać że na szczęście zdarzają sie też profesjonalistki w tym zawodzie,traktujące bardzo indywidualnie każdą klientkę. .Ja chodzę do p.Iwonki na ul.Piękną 11 b,dla porównania-mikrodrmabrazja trwała ok 50 min,była poprzedzona peelingiem,w trakcie były też aktywne ampułki,maska no i super relaksujący masaż twarzy,SZYI I DEKOLTU.Wszystko wykonane starannie i sympatycznie,w kameralnej atmosferze gabinetu i muzyce relaksacyjnej.twarz po-idealnie gładkaWiększość moich koleżanek namówiłam na wizyty u p.Iwonki i są juz stałymi klientkami.WARTO KOBIETY!!POLECAM WSZYSTKIM!!TEL DO GABINETU-603288655.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, polecam salon kosmetyczno-fryzjerski Empire. Jest między innymi w centrum Atrium Plaza. Doskonała obsługa, świetne usługi. Byłam tam kilka razy na różnych maseczkach. Świetne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, polecam salon kosmetyczno-fryzjerski Empire. Jest między innymi w centrum Atrium Plaza. Doskonała obsługa, świetne usługi. Byłam tam kilka razy na różnych maseczkach. Świetne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam opinię Madziulca21 byłam, sprawdziłam i kiedy czuję, że czas na oczyszczanie twarzy idę do Anny Zajdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaCzarnaKosm
PERFECT FACE AND BODY STUDIO URODY Pracujemy na znanych i profesjonalnych markach : Kosmetyka: Maria Galland Paris Organic Series Tso Moriri Zapraszam na 5 różnych sposobów i zabiegów oczyszczania twarzy i leczenia trądziku !!! Oferujemy bogatą linię zabiegów trzech profesjonalnych znanych marek kosmetycznych wykorzystywanych przez wiele gwiazd. Bardzo NISKIE CENY !!! Grodzisk Mazowiecki Plac Wolności 19 "DEPTAK" Konsultacje i zapisy : tel. 666524671 tel. 698363106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smasbox_najlepszy_jest
Panie u Ireny Eris w Promenadzie - mega czysto i profesjonalnie ______________________________________________________ www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaja
Jeśli chodzi o dobre kosmetyczki w Warszawie, to ja zachęcam aby udać się do Salonu na MERLINIEGO 4 (WARSZAWIANKA). Zabiegi różnego rodzaju wykonuje tam Anna Zajdel, która jest naprawdę dobrze wykwalifikowaną osobą. Ma ukończonych wiele kursów, także zagranicznych. Wykonywałam w tym salonie makijaż permanentny, i z początku też miałam jakieś tam obawy, żeby dobrze mi go wykonała (bo słyszy się opinię, że w niektórych salonach potrafią oszpecić człowieka, jak któraś kosmetyczka nie potrafi dobrze wykonać makijażu tego typu), ale na szczęście nie zawiodłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagicc
A ja zdecydowanie odradzam salon Anny Zajdel na warszawiance. Najgorsza obsługa i traktowanie klienta z jakim miałam okazję się spotkać kiedykolwiek.. Panie robią łaskę, że w ogóle zapiszą na zabieg, obrażonym i zniecierpliwionym tonem, opryskliwie rozmawiają z klientem i do tego wszystkiego każą czekać nawet 40 min mimo, że jest się punktualnie a nawet kilka minut przed umówionym czasem. Nie wiem czy Pani Anna (właściciel) zdaje sobię z tego sprawę, ale grono niezadowolonych i wkurzonych klientów rośnie w tempie zastraszającym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahaa666
Ja znalazłam dobrą kosmetyczkę do której teraz już zawsze chodzę na tej stronce: http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Zabiegi-kosmetyczne Jest tam wybór sprawdzonych salonów z całej Polski i fajne jest to, że stałe klientki dostają duże zniżki, wystarczy raz kupić kartę, a potem można korzystać do oporu :-) I to nie w jednym miejscu są te zniżki za okazaniem karty, ale w wielu i sieć się cały czas rozrasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, szukam super kosmetyczki w Warszawie, kogoś świetnie przygotowanego do zawodu, kompetentnego, a w zasadzie niezawodnego (jeśli to możliwe). Zabieg: tylko oczyszczanie (manualne). Ostatnio ciągle się zwodzę, chociaż znajduję osoby z dużym doświadczeniem, a nawet z dobrą opinią, efekty oczyszczania nie są dobre, delikatnie mówiąc: oczyszczanie kończy się kilkoma balonami na twarzy (nie bezpośrednio po czyszczeniu, tylko po 2, 3 dniach), wysuszoną skórą no i tylko blizn brakuje. Wiem, że efekt zupełnie inny jest możliwy, pytanie tylko gdzie...Jeśli jesteście gotowe podzielić się danymi salonu, w którym zabieg oczyszczania jest czymś zbawiennym, a nie pogarszającym wygląd skóry, to będę Wam baaaaaardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Warszawy, odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Warszawa/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Warszawy, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Według mnie dobrym salonem jest ten na Nowogrodzkiej Iq Medispa. Mają tam kompleksowe usługi i specjalistów, którzy faktycznie znają się na rzeczy. Lubię to miejsce bo mogę wszystko w jednym miejscu załatwić i mam pewność, że będzie to wykonane dobrze. Pamiętam moje pierwsze woskowe depilacje u innej kosmetyczki, które trwały zbyt długo i był niesamowicie bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bark
Profesjonalnej i sprawdzonej kosmetyczki z Warszawy znajdziesz na www.ofachowcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Kawka 26
http://www.guinot-spa.pl/en/ polecam ten salon naprawde pełen profesjonalizm, a kosmetyczka P .Edyta Młynarska wykwalifikowana i przemiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_1985
Kiedyś byłam w instytucie lavender na Ptasiej w Warszawie http://instytut-lavender.pl/, robiłam tam mikrodermabrazję korundową. Jest tam taka fajna i znająca się na rzeczy kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Idealist na mokotowie. Ceny przystępne jak na jakość usług i standard salonu/kosmetyków. Trafiłam tam z promocji grupera na endermologie i zostałam. Wypróbowałam tam endermologię, masaże i zabiegi na twarz dla cery naczyniowej. Obsługa miła, zawsze chętnie doradzi,a co ważne mają indywidualne podejście do klienta. Polecam, szczegóły na ich stronie. http://idealistspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bardzo zbulwersowana
Czy możecie wskazać salony kosmetyczne, do których nie wpuszczają mężczyzn? Bo to jakaś plaga się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozecie mi polecić
kogoś kto umie zrobić ładny makijaż oka z przyzwoitą ceną warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia90
POLECAM! Kosmetyka Profesjonalna Madame! Super salon, Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera, polecam wszystkim! Przede wszystkim niski koszt zabiegu, a Panie kosmetyczki bardzo przyjazne, tworzą gościnną atmosferę! Warto się tam wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deborka1985
Ja moge sie przylaczyc do pozytywnej opinii Salonu Sharley - wczesniej tu wspominany, czesto ich odwiedzam, natomiast bylam ostatnio w odwiedzinach w Opolu i trafilam do Salonu Yasoda podaje link: http://www.yasoda.pl, wiec jak bedziecie np na opolskim festiwalu to moge zasugerowac to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saba1
Ja chodze do kosmetyczki w centrum Warszawy do salonu N25 .Polecam !!!!!!!! jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZOLLLA
A ja Polecam Insytut Estetyczny w Warszawie. Miałam jeden kupon groupon który tam wykorzystałam (robiłam mikrodermabrazję, peelingi migdałowe i zabiegi nawilżajace). Wykupiłam sobie drugi kupon jednak przeprowadzka unimożliwiła mi wykorzystanie go. Ale może ktoś bedzie chetny żeby go odkupić : http://allegro.pl/zabiegi-pielegnacyjne-warte-1000-zl-groupon-i2216288658.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 27
Super kosmetyczka do której chodzę od 4 lat to Sylwia,która teraz pracuje w Domu Piekna na Al.Niepodległości przy Wiktorskiej.Sama mówiła,że kiedyś miała taką problematyczną buzię i dlatego pewnie wie jak z nia się obchodzić.Czyszczenie robi na kwasach także twarz i dekolt jak się ma problem.Dziś pryszcze i zaskórnik to nie móje zmartwienie a do tego robi świetnie wosk szczególnie bikini brazylijskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam p. Julię która pracuje w studiu Starflower na ul. Foksal 10 , Nie dość, że wykonuje zabiegi na twarz to jeszcze przedłuża rzęsy :) i to jeszcze w bardzo przystępnej cenie! Jestem jej stałą klientką i cieszę się że trafiłam w tak dobre ręce! http://starflower.pl/ http://starflower.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×