Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Ja moge polecic pania Magde na KABATACH Klinika BBC www.klinikabbc.pl/ swietnie mi byzie wyprowadzial kwasami ;)) dla stalych klientow rabaty :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaori
Cześć dziewczyny, jeżeli nie macie swojej konsultantki Oriflame, a bardzo lubicie kosmetyki tej firmy lub same chciałybyście do nas dołączyć, to serdecznie zapraszam: sylwiachot@gazeta.ok www.sylwiaori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka 624
Ja chodzę do studio prestige w warszawie na obrzeźnej 1a i jestem zadowolona póki co. rozne opinie czytałam ale jak to opinie-każdy ma swoją:) jeśli coś wiecie o tym salonie to napiszcie. maja dużo promocji na gruponie więc korzystam póki tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasy studio prestige
jeśli chodzi o kwasy to ja też robiłam w studio prestige. bardzo dobra obsługa,faktycznie bardzo opłaca się robić zabiegi z grupona u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuściutka cera
ja robiłam tam mikrodermabrazję i tylko ten zabieg powoduje u mnie jakies dłuższe efekty.też tak macie czy po kwasach lepiej,czy jakie zabiegi najlepiej sie sprawdzaja w przypadku baaardzo tłustej cery? do:kwasy studio prestige -podaj imię tej kosmetyczki do której chodzisz? bo wiem,że nie tylko salon jest ważny ale konkretna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojezdanie11
tak.ja tez tam chodze. może nie jest to miejsce do ploteczek i odwiedzania tak normalnie po ich cenach-ale z grupona zawsze sa super promocje i szybko sprawnie czysto,łatwy parking co w Warszawie też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotowwarszawa
Jeśli chodzi o studio prestige w Warszawie to ja polecam u nich najbardziej masaże.Mają przygotowane profesjonalnie kobitki do tego. Fajny klimat. zawsze polecaja dobre kosmetyki odpowiednio dobrane.Mam tylko opinie o masażch wiec w innych kwestiach sie nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasta
www.pieknapani.com Ursynów P.S. Oczyszczanie maualne jest najlepsza opcja na glebokie pory i zaskorniki. Zadne cuda na kiju nie pomoga w takim przypadku. P.S. 2 Kwasy. Sesja wiosna i jesienia rozwiazuje problemy z cera na dluzszy czas! Kosmetyczka nie chirurg. Genetyczne tendencje i styl zycia maja wplyw na skore wiekszy niz jakikolwiek krem czy zabieg. Nawet gwiazdy maja na twarzy kg tapety a przeciez korzystaja z najlepszych uslug:) http://ankasta.bloog.pl/id,330917447,title,Realistyczne-podejscie-do-sprawy,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w studio prestige jakimi kwasami robią zabiegi?? To co się dzieje z moją twarzą to już przechodzi wszelkie granicę. Od roku zmagam się z trądzikiem. Leczyłam się u dermatologa, ale nie przynosi to większych efektów. Chciałabym spróbować u kosmetyczki tylko nie wiem gdzie iść. Tych salonów jest strasznie dużo. A wiem, że można różnie trafić. Pomóżcie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanna 32
Witam polecam kosmetyczke p.magde na Pradze polnoc na ul Tarchominskiej 13 super wykonany zabieg na twarz peeling kawitacyjny bylam bardzo zadowolona,i za dobra cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8890
Witam,niedawno byłam w salonie Mariposa,dzielnica Anin. Miałam duży problem z trądzikiem,dużo pryszczy,zaskórniki no i świecenie po godzinie :/ załamka.Na szczęście jest lepiej, miałam mechaniczne oczyszczanie dwa razy z jakąś maską antybakteryjną i darsonvalem,a później weszłyśmy z kosmetyczką w kwasy i widać dużą poprawę :) już nie mam gęby jak potwór,hehe. Pryszcze zniknęły,cera się rozjaśniła,zaskórniki są maleńkie no i przetłuszczanie-o wiele się zmniejszyło!Jestem zadowolona z zabiegów i z atmosfery,jest tak jak w domu,ale bardziej elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkna
ja mieszkam na Powstańców sląskich i mam blisko do denique. tam przyjmuje pani Grażyna, bradzo dobra i rzetelna kosmetyczka. chodze od jakies 5 miesiecy i reklamacji brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famka08
Już kiedys słyszałąm o tymDenique, a powiedz jakie tam sa ceny za manicure i pedicure, jak długo sie czeka itp? gdyby ta kobitka byla zajęta to jest tam ktos jeszcze do kogo moge isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkna
Ta babka ma na imie Grażyna. czy sie czeka? Maks 1-2 dni, ale moze byc inaczej. musisz zadzwonic i ci powiedza. ktos inny? nie wiem, u nikogo innego nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzcie tam fajna atmosfera i fajnie robia zabiegi :) ja robilam frencha ale fajne maja zabiegi na twarz i spoko ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkowa1
Polecam p.Magdę W. z salonu FABRYKA URODY na Świętokrzyskiej 31/33a Jest świetna w swoim fachu,zawsze dobrze doradzi,pomoże w wyborze odpowiedniego zabiegu,robi świetnie wosk. Jest miła i sympatyczna. POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jestem z Warszawy ale do kosmetyczki chodzę do Grodziska Mazowieckiego do Life Beauty po prostu jest mi po drodze z pracy. Musze przyznac, że ceny dużo tansze niż w warszawie a uslugi na bardzo wysokim poziomie. Najczęściej korzystać z zabiegów złuszczającch typu mikro i kwasy efekty jak dla mnie super bo pozbylam sie przebarwien po opalaniu. Z tego co zdażyłam suę rozeznać mają duzo zabiegów z medycyny estetycznej i laseroterapii. Nawet moja kolezanka ma sie wybrac na zamykanie naczyn na nogach bo dowiadywała sie ze to robia i jest duzo taniej niz tu w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzli13
ja bardzo polecam kosmetyczkę z salonu na Pradze. Salon nazywa się Studio Urody. Mają bardzo szeroką ofertę zabiegów, do tego masaże fryzjera - pełna opcja, naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadżka
słuchajcie boski manicure robi p.Marta z tesco górczewska trzymał mi się prawie 2 tyg.piękny french Jestem zachwycona bo nigdy tak nie miałam ,no i zawsze te paski takie grube i krzywe były.W maju biorę ślub i tak się cieszę że znalazłam dobrą kosmetyczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroooliczek
Mój ulubiony salon to Beauty Center Józefów. Niedawno byłam tam na zabiegu oczyszczającym i wyszłam naprawdę zadowolona. Możesz wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroooliczek
Mój ulubiony salon to Beauty Center Józefów. Niedawno byłam tam na zabiegu oczyszczającym i wyszłam naprawdę zadowolona. Możesz wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kosmetyczka
ja chodzę do salonu na Muszyńską 31 ( sadyba/ wilanów ) w obecnym czasie zabiegi mikro i kwasy. Naprawde polecam jeżeli szukacie dobrych kosmetyczek, ja chodze od lat do tego samego salonu i nie zamierzam zmienić. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriantka
Chodzę regularnie na zabiegi odmładzająca oraz na oczyszczanie twarzy dermokosmetykami Environ w Extragavanzie, przystanek od metra marymont. Naprawdę widać to po mojej buzi:) Kosmetyczka nie naciąga,a radzi i obiera zabiegi odpowiednie dla mnie. Polecałam tą kosmetyczkę koleżankom i są też zadowolone.Można też zrobić u nich profesjonalny permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoraDa
Ja polecam panią Zuzę - gabinet MezoSkin na Egipskiej w Warszawie. Najlepsze że trafiłam do niej z grupera, jak przyjmowała jeszcze w innym miejscu. Dotąd chodziłam na lipolizę, ale dziś byłam na mikrodermabrazji z nawilżaniem i to dopiero był czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singi
fsdfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna25
Hmm, zalezy w jakich rejonach Warszawy sie szuka, bo mozna mieszkac na Bialolece, albo mozna mieszkac po drugiej zupelnie stronie. Chociaz do dobrej kosmetyczki czy dobrego gabinetu warto jechac kawalek drogi. Ja moge polecic odkryty niedawno gabinet kosmetyczny Lico. z Wilanowa Bardzo spokojna, przyjazna atmosfera i zabiegi na poziomie. Jakby co na stronie jest ich cennik: http://www.li-co.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valkiria85
Ja mogę polecić jedno miejsce, które warto odwiedzić. Gabinet kosmetyczny Lico (http://www.li-co.pl). Lubię takie miejsca, bo gabinet nie jest za duży, panuje tam spokojna atmosfera, no i zabiegi naprawdę na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×