Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Znalazlam dobra kosmetyczke na Bemowie. Sama mieszkam w centrum Wawy, ale warto do Niej podjechac! W dobrej cenie doradzi odpowiednie zabiegi na twarz i cialo. Gabinet nazywa sie Studio-corrective. Pytajcie o Pania Monike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienneshe
Witam wszystkich.Jesli o mnie chodzi to oblecialam wiele gabinetów,salonów,spa etc..od tych mniejszych po te tzw.giganty na rynku...mam cerę problematyczna i spory tradzik..tzn.w tej chwili moge powiedzieć"miałam".Odnalazlam swoje miejsce w Warszawie,do którego wracam i z czystym sumieniem polecam.Patrze na efekty i podejście kosmetyczki a nie na panie patrzace nerwowo na zegarek nie wkladajace swojej pracy i zaangażowania bo myślą,ze zrobi to za nie marka gigant broniąca sie PRem i wyglądem salonu.Chodze do gabinetu przy ul.Żytniej 13 na warszawskiej Woli i naprawdę polecam bo zabiegi są wykonane sumiennie i uczciwe przez kobietę, która zna sie na tym co robi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_Wawa
Od paru miesięcy korzystam z usług oferowanych przez Dom Piękna, tuż przy metrze racławicka. Polecam! Ładne wnętrze lokalu, przede wszystkim czysto bo zwracam na to dużą uwagę.Obsługa miła, zawsze kawka herbatka. Korzystałam z manicure, pedicure, wosku i z dwóch zabiegów ujędrniających ale nie potrafię podac ich nazwy bo zawsze idę niezdecydowana i tam mi Panie dobierają odpowiednią usługę. Jestem wymagającą klientką takze łatwo ze mną nie mają a jednak ciągle jestem miło witana i traktowana! Także dla wszystkich wybrednych Pań idealne miejsce! Ceny wbrew pozorom także przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła ale doświadczona
" Pracujemy na znanych i profesjonalnych markach : Kosmetyka: Maria Galland Paris Organic Series Tso Moriri " Bosze kobieto, a od kiedy Organic Series jest znaną i profesjonalną firmą? Przecież to najgorsze kosmetyki jakie do tej pory miałam. Już prędzej kup Bielendę niż te Organic Series - miałam je przez jakiś czas, te kosmetyki praktycznie doprowadziły do zawieszki w moim salonie, w porę się ich pozbyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnnnnaaaaaaaa
polecam kosmetyczki ze studia select kabaty. 730 607 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia009
Ja polecam bardzo dziewczynę Panią Anię, która przyjmuje na Powstańców Śląskich niedaleko. Bemowa Ratusz. Jest świetna w tym co robi a dodatkowo ma bardzo atrakcyjne cenny! Telefon: 501-639-929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam nowo otwarty salon www.dietamedic.pl na zaciszu przystanek KOŚCIELISKA ul. radzymińska 204. Salon jest czysty i schludny a panie w nim pracujące chętnie udzielają rad, dodatkowo w tym samym budynku jest hurtownia kosmetyczno fryzjerska, gdzie można kopić kosmetyki dożo taniej niż w sklepie www.splendore.pl, www.dietamedic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam panią Agnieszka, salon Agdar a raczej gabinet, polecam bo już kilka razy byłam. Wysłałam też mamę na zaproszenie i również była bardzo zadowolona (nie tylko dlatego że nie korzysta na co dzień;) Byłam i na oczyszaniu i innych zabiegach, najpierw z grupera a potem już normalnie i jestem bardzo zadowolona..piszę to bo też wcześniej szukałam opinii..więc to dla tych niezdecydowanych:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Be
Ja polecam salon Prowansja na Nałęczowskiej. Bardzo przyjemne klimatyczne miejsce, spokojna wyciszająca muzyka, cudowne zabiegi. Osobiście polecam zabiegi Decleor! Przychodzę tutaj już od jakiś 2 lat i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Dorotkę z salonu na Łuckiej, salon Expression. Zrobiłam u niej makijaż permamentny brwi, mikrodermabrazję oraz czyszczenie twarzy. Z każdego zabiegu jestem zadowolona i napewno tam wrócę. Namiary znajdziecie na stronie www.expression-salon.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina 123
ja chodzę do super kosmetyczki skoro o tym mowa ;) zabiegi wykonywane są na profesjonalnych kosmetykach firmy Jean D'Arcel. usługi na wysokim poziomie, ceny wysokie nie są, a sama atmosfera sprawia, że samopoczucie się niesamowicie poprawia. salon mieści sie na bemowie przy ulicy Czumy 11, Studio Corrective. mają również rewelacyjną fryzjerkę i masażystkę. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz mogę Ci polecić Denique w Arkadii. Salon mega profesjonalny, a poza tym pracownicy tworzą fajną atmosferę. bardzo lubię tam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiag
Mogę polecić salon Expression na Łuckiej 20, nie dość że mieści się w centrum to jeszcze fajna i miła obsługa. Robiłam tam kilka zabiegów na twarz, najlepszy jest masaż twarzy :) Skusiłam się ostatnio na rzęsy SUPER :) Makijaż permanentny również tam wykonywałam jak widzę koleżanka wyżej. Mam zrobiony pełny super wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon www.bijin.pl na ulicy Wspólnej 50 ( róg Marszałkowskiej). Pracuje tam pani Monika - kosmetyczka, która bezboleśnie wykonuje manualne oczyszczanie twarzy. Jest rewelacyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci denique. myślę, że nie powinnaś być zawiedziona czy coś. ja ten salon wybieram od dawna i nie przejechałam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia13
ja polecam serdecznie Siluette na Sadach Żoliborskich korzystam od 2lat, jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną kosmetyczkę szukałam ponad rok! Pani Justyna wcześniej pracowała w salonie na al.Jerozolimskich nagle przychodzę a tu inna Pani.To długa historia,ale sedno sprawy! w koncu udało mi się znaleść P.Justynę ,która robi najlepszy wosk bikini pod słońcem!!wosk jest praktycznie bezbolesny i babeczka jest super,stważa taką luzną atmosferę,że wogóle się nie krępuje :) Polecam w 100%moją specjalistkę :) Teraz pracuje w ,,Salonie Kosmetycznym N25" na Nowogrodzkiej, wiec same centrum :)Czekam na opinie założę się, że każda z Was będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denique Arkadia kosmetyka szczerze odradzam. Niestety byłam 2 razy i więcej nie pójdę. Pani niesympatyczna, zarozumiała, wszechwiedząca i generalnie bardzo przeciętne umiejętności o skuteczność. Polecam za to fryzjerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukiwania świetnego salonu kosmetycznego to duże wyzwanie. Tutaj chodzi przecież o nas, o nasze samopoczucie i relaks, który ma nam zapewnić miła obsługa. Jak dla mnie można spróbować w miejscu takim ja www.kosmetyka-warszawa.pl. Oczywiście każda z was zrobi jak uważa, ale jeśli mam polecić jeden z warszawskich salonów jestem zdecydowana właśnie na ten. Do następnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~Evelajna~
Nie polecam salonów-sieciówek... niestety o indywidualnym podejściu do klienta można pomarzyć, a rachunki nieziemskie, dopłata dosłownie za wszystko :/ ja mogę polecić gabinet MezoSkin z Saskiej Kępy. Korzystałam z mikrodermabrazji z kwasem migdałowym, a moja siostra z peelingów (przetestowała kilka i każdy okazał się fajny). Ludzkie ceny i kameralna, wręcz koleżeńska atmosfera. Gabinet jest tylko na zapisy, nie ma żadnego szyldu, reklamy, nic, a dziewczyna ma obłożenie praktycznie cały rok więc to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM kosmetyczki ze Studia Prestige ul.Zegadłowicza obie panie super,po 3 wizytach pozbyłam się uporczywego trądziku,,ładny salon i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.12.13 evelajna Nie ma reklamy? A to, że ogłasza się na gruperze to nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~Evelajna~
Chodziło mi bardziej o reklamę zewnętrzną. Nie wiedziałam, że ogłaszają się na gruperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkajuzbezpryszczy
hej a ja polecam doriscosmet na Skierniewickiej. no rewelacja. Ludzie ja mialam mega trądzik..brałam już nawet bardzo silne leki, ale zbyt wysuszaly mi cale usta i strasznie swedziało ze nie dalam rady ich brac.Nie takim kosztem, pomyslalam, ze schodzaca wrecz skora. Pojechałam na te Skierniewicka i tam w niepozornym miejscu maja jakies francuskie kosmetykijakiegos uczonego...cera robi sie jak marzenie. Naprawde polecam jak ktos ma problemy z cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 87
Jeżeli szukacie dobrej i niedrogiej kosmetyczki polecam Panią Anie, ona przyjmuje na Powstańców Śląskich, bardzo miła uśmiechnięta i zna się na tym co robi polecam ;) tel: 501 639 929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraSi
ostatnio na wileńskiej 37 otworzył się nowy salon, mają tam sporo zabiegów i na twarz i wyszczuplających i pazurki też. Polecam panią Elę, chodzę do niej od listopada na biorad z kwasami rewelka! www.centrumestetykiciala.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_qumica
Ja również polecam Life- Beauty w Grodzisku Mazowieckim. Pani Kasia robi bardzo dokładnie mikrodermabrazję, bardzo profesjonalnie. Cena bardzo przystępna. Jesli chodzi o Grodzisk, to tylko do Life- Beauty chodzić na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaaaa
Ja chodze do p.Malwiny do salonu ,,Przy Parku'' to jest kolo górki szczęścliwickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyczka111
Drogie Panie i Dziewczyny! Polecam Pania Monike ze Studio - Corrective Bemowo (Jelonki) niedaleko Urzędu Dzielnicy Bemowo. Jest kameralnie i miło, można zatem się zrelaksować i wyluzować. Pani bardzo profesjonalnie robi różne maseczki, które odmładzają i wygładzają. Ja polecem maseczke pepetydową! Po 4 zabiegach wyglądałam według moich koleżanek o 10 lat młodziej. Jest to mały salon, więc o ceny są zachęcające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×