Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość aniula_87
http://www.body-lab.com.pl/ z czystym sumieniem polecam gabinet kosmetyczno-medyczny body-lab na al. 3 maja 2, pracują tam przemiłe osoby z długoletnim doświadczeniem, potrafiące doradzić, a nie nastawione na robienie kasy. Korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i jestem b. zadowolona, szczególnie, że dla stałych klientów przewidziane się liczne promocje i zniżki. Na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalalaka
Świetną kosmetyczką jestem Pani Grażyna z salonu Denique w CH Bemowo. Bardzo doświadczona klientka. uwaga! trzeba sie zapisywac wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Antosi
a byłaś na Woli? www.almarevital.pl 240m2 samego luksusu w przystepnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość readerka
"natalalaka" - czytaj wątki, bo już wcześniej ktoś pisał o tej kometyczce z Denique:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wybrać sobie zabieg na twarz "Czyste Ja" w Beauty Center Józefów. Salon godny polecenia, miła obsługa i dobre podejście do klienta. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniacz
Polecam Studio Urody Le Desir, obsłużą Cię kompleksowo - buzia, dłonie,włosy - co tylko sobie zażyczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaWawa
DoraDa ale jaja ja też chodzę do MezoSkinu, jak tam trafiłaś? Taki mały gabinecik, jest w sumie od niedawna, a jednak, świat jest mały :D Alma Revital również znam, jestem pod wrażeniem ogromnego wnętrza, mnóstwa gabinetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty :*
Cześć, Jestem konsultantką avon i mam ogromna prośbę-biorę udział w konkursie i liczy się duża ilość unikatowych wejść (chodzi o sygnał IP który wysyła Twój internet), niestety ilość moich znajomych na Fb jest za mała żeby wygrać. Proszę wejdź tylko na ten link i nic więcej! TO NIE JEST ŻADEN SPAM, WIRUS NIC TAKIEGO TYLKO EKATALOG AVON GWARANTUJE!(widać to po adresie linka) Będę wdzięczna za pomoc.W celu weryfikacji mojej prawdomówności zachęcam wejść na mojego walla by się o tym przekonać że do moich znajomych tez to wysyłam - Twoja fatyga będzie dla mnie bezcenna!Mogę wygrać cenne nagrody dzięki jednemu Twojemu kliknięciu w link! http://katalog.avonpolska.pl/betty77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo szukałam dobrej kosmetyczki w Warszawie. Dopiero niedawno znajoma dala mi namiar do pani Małgosi z Targówka.Tak profesjonalnej obsługi jeszcze w życiu nie miałam. Pani Małgosia posiada ogromne doświadczenie jest kosmetologiem, wykładowcą na uczelni dla kosmetyczek.W salonie atmosfera jest taka, że czujesz się wspaniale. Jeżeli chodzi o listę zabiegów, to chyba nie ma takiego zabiegu, którego tu się nie wykonuje. Salon nazywa się "gabinetMK" - wygooglajcie sobie to wyskoczy stonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo szukałam dobrej kosmetyczki w Warszawie. Dopiero niedawno znajoma dala mi namiar do pani Małgosi z Targówka.Tak profesjonalnej obsługi jeszcze w życiu nie miałam. Pani Małgosia posiada ogromne doświadczenie jest kosmetologiem, wykładowcą na uczelni dla kosmetyczek.W salonie atmosfera jest taka, że czujesz się wspaniale. Jeżeli chodzi o listę zabiegów, to chyba nie ma takiego zabiegu, którego tu się nie wykonuje. Salon nazywa się "gabinetMK" - wygooglajcie sobie to wyskoczy stonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo szukałam dobrej kosmetyczki w Warszawie. Dopiero niedawno znajoma dala mi namiar do pani Małgosi z Targówka.Tak profesjonalnej obsługi jeszcze w życiu nie miałam. Pani Małgosia posiada ogromne doświadczenie jest kosmetologiem, wykładowcą na uczelni dla kosmetyczek.W salonie atmosfera jest taka, że czujesz się wspaniale. Jeżeli chodzi o listę zabiegów, to chyba nie ma takiego zabiegu, którego tu się nie wykonuje. Salon nazywa się "gabinetMK" - wygooglajcie sobie to wyskoczy stonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceliniak
Oj naszukałam się dobrej kosmetyczki, która odpowiednio zaopiekuje się moimi paznokciami. W końcu przyjaciólka zabrała mnie do swojej - Sylwii Kossowskiej, ze wspomnianego Le Desir. Pani Sylwia jest genialna, więc polecam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycyjka
Też oddałam swoje dłonie pani Sylwii z Le Desir i jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centrumme.pl
Mezoterapia igłowa za 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlekowa
Polecam salon na Merliniego 4 jest tam Kosmetyczka marta zabiegi wykonywane są profesjonalnie i na dobrych kosmetykach firmy thalgo co ważne Pani uświadomiła mnie ze mam cerę naczynkowa wrażliwa i nie mogę robić mikrodermabrazji a wcześniej często robiono mi mikro i wyciskano pod wapozone. Pani Marta dba o cerę klientkę i chce je uświadamiać a nie tylko kasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja z czystym sumieniem mogę polecić moją "kosmetyczkę", pana Łukasza :) Akurat tak się złożyło, że udałam się do salonu SPA i trafiłam na niego. Na początku myślałam, że tak trochę dziwnie facet - kosmetyczka... ale już od ponad roku chodzę tylko do niego :) Najlepsze jest to, że nie muszę chodzić do salonu tylko przyjmuje normalnie u siebie albo przyjeżdża do mnie i ceny ma naprawdę fajne :) Jakby ktoś chciał kontakt niech śmiało pisze na maila: wiktoria.gub@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na momotowie gdzies w poblizu galmoka macie moze jakis sprawdzony salon kosmetyczny z nieprzesadzonymi cenami? :) polećcie proszę, też szukam nowej kosmetyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllwia, mogę Ci podać nr i kontakt do mojej - post wyżej, napisz tylko maila i dam Ci namiar :) Co prawda centrum ale ścisłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jao1
a co powiesz na Denique? ja tam byłam kiedyś na oczyszczaniu twarzy i było ok. efekt osoągnięty :) zapisz sie do pani Grażyny na bemowie ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatya
Polecam z całego serca Starflower (tutaj macie link do strony : http://www.starflower.waw.pl/ :)) ) Dla mnie dużym plusem była świetna i profesjonalna obsługa, Panie pracujące w salonie widać, że znają się na rzeczy, indywidualnie podchodzą do klientek. Bardzo miło, kiedy widzisz zadowoloną obsługę, która jest zadowolona ze swojej pracy i robi to, co lubi, dzięki czemu w salonie panuje przyjemna atmosfera. Ja osobiście chodzę tam na oczyszczanie twarzy już od jakiegoś czasu i jestem naprawdę zadowolona! Miłe panie, uśmiechnięte, salon zadbany, czysty! Polecam! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta866
Ja też mogę polecić Starflower. Zachęciłam się opiniami znalezionymi w Internecie, wprawdzie większość osób chwali przede wszystkim przedłużanie rzęs, ale ja potrzebowałam znaleźć solidne miejsce na mezoterapię dłoni. Jestem już po 2 zabiegach i muszę przyznać, że jestem zaskoczona - już widać efekty!! Nie mam żadnej reakcji alergicznej, żadnej opuchlizny. Fajnie, bo Pani w salonie mi wszystko wytłumaczyła, spytała jaki efekt chcę uzyskać, zrobiła mały wywiad tak, zeby dostosować liczbę zabiegów indywidualnie. Naprawdę duży plus za podejście do klienta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joulupukki
ja byłam dziś na nowogrodzkiej w m25, znalazłam ich przez przypadek (grzebałam gdzieś na fejsie i dokopałam się do konkursu fit miejsc figury - www.facebook.com/mojanowafigura/app_251214408351517 ) no i wyszłam bardzo zadowolona. tanio nie jest ale za jakość się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie słyszłaś może o denique? mają całkiem sporo salonów w Wawie, więc możesz sobie nawet wybrać, czy wolisz Bemowo czy np. Mokotów ;) a tak poza tym to dobry salon i nie popsują Ci na pewno zabiegu. Jeśli jesteś zainteresowana to looknij sobie stronkę albo po prostu przejdź się do salonu i popytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak8
Ja polecam taką dziewczynę która przyjmuje również u Siebie w domu na Grochowie. Chodzę do niej na oczyszczanie i na wosk. Strasznie precyzyjna i delikatna a ceny ma jak na Warszawę bardzo niskie. jej mail to dgarstka5@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mia
czy wy wiecie, ze w deniqe kamery sa w gabinetach? wg mńie poziom tam niski, on ale komuś może odpowiadać. ogólnie widzę ze większość postów jest reklama nie opinia, a szkoda, bo warto poznać opinie innych, łatwiej wówczas podjąć decyzje, gdzie sie wybrać. ogólnie, trzeba spróbować samemu, bo nawet jeśli ktoś zamieszcza szczera info, to pamiętajmy ze jest to opinia subiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert81
Polecam Body-Lab. Od kilku miesięcy leczę trądzik na twarzy. Póki co jestem zadowolony, widzę efekty. http://www.body-lab.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×