Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Sara*

Harry Potter

Polecane posty

Gość Poteromanka
Na 100% zginie Hagrid:( i Drako:) z tego drugiego jestem mniej zadowolona. Lubię go. Podejrzewam, że pod koniec Snape pomoże Harremu w walce z czarnym panem i poniesie również klęskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
kolejna osoba ktora wiezy w dobro snapea? nie wiem co wy w nim widzicie :-) mozesz mi wyjasnic co on ma w sobie takiego? a co ostatniego tomu...ja mam bzika. czytam słucham ogladam, tyle razy ze juz nie pamietam ile...i myslac o tym ze to juz ostatni to jakos tak smutno, ale wiesz. w sumie wolalabym zeby kolejne tomy zachowaly swierzosc, lekkosc i poczucoe humoru. tak sobie mysle ze to z kazdym tomem coraz mroczniejsze i mroczniejsze...i to mnie juz troche zaczyna draznic. coraz mniej lekkiej czasem smiesznej lektury a wiecej powaznych problemow. obawiam sie ze ten 7 tom to bede czytac jakos tak na sile...juz czuje ze bedzie jak trzy tomy wladcy pierscieni w jednym (zeby nie bylo: ja uwielbiam władce :-) czyli wielkie poszukiwania ,łowy, walka, rozterki, dramaty etc. nie bardzo mi to pasuje do moich wyobrazen ;-P a wy czego sie spodziewacie po 7 tomie? bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chazz91
Ja na początku też myślałem że RAB to może być Regulus Black... Ale jakoś mi nie pasuje... Moim zdaniem będzie to jakaś osoba, nikomu nieznana, jedyna, której w ciągu całego życia zaufał Voldemort... A poza tym pamiętajmy, że pani Rowling ma skłonności do zabaw słownych (Tom Marvolo Riddle- I am Lord Voldemort) Będę wdzięczny za podanie mi na maila stronki z tlumaczeniem 7 tomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×