Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemonkowa

JAK SKONCZYC Z NAPADAMI, KOMPULSAMI I WRESZCIE SCHUDNAC???

Polecane posty

mam teraz ferie i przez pare dni siedzialam w domu (goraczka itp) i strasznieee mi sie nudzilo. Na topic wchodzilam po kilka razy dziennie :P Mam straszna ochote zapalic.. Nie, nie jestem uzalezniona, czasami pale wiecej, a potem mam miesieczna przerwe. I to potrafie kontrolowac. Jesli widze, ze pale coraz czesciej i to staje sie przyzwyczajeniem to stopuje. I wychodzi .. :D lemonkowa - nie wiem co mam ci powiedziec. Z jednej strony chce ci te 500 kcal wybic z glowy, bo wiem czym to grozi. A z drugiej strony sama chce szybko schudnac, bo nie potrafie patrzec na swoj tluszcz.. Czy ktoras z was stosuje jeszcze jakies 'odchudzajace' preparaty? tlumiace glod?? Jak bede cokolwiek brac, to bede miec podswiadoma motywacje, albo wmowie sobie, ze to pomaga (i moze pomoze? :P) anoxa - tutaj pomoze tylko specjalista. Szkoda mi ciebie, ze tak sie meczysz.. Musisz cos w koncu zmienic, tak sie nie da! livilla - witamy 🌼 :) pozdarwiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to codziennie utwierdzam sie w przekonaniu, ze nie chce zyc. i tak juz nigdy z tego nie wyjde. i tak juz zawsze bede sama - bo nie chce innych mezczyzn niz on. moje zycie to pomylka. pomylilam kierunki studiow. robie wiele rzeczy tylko po to, ze tak \"wypada\". kazdy mna steruje a ja sie temu nie sprzeciwiam. zamykam sie w swoim pokoju i bezmyslnie gapie sie w monitor pozerajac ogromne ilosci slodyczy. rozpaczliwie szukam przyjaciol. kogos, z kim moglabym pogadac o tym wszystkim...... lemonkowa.... Ty jestes z warszawy?? bo ja mieszkam 30 km pod wawa i codziennie dojezdzam tam na uczelnie... czy nie chcialabys sie moze spotkac..?? oczywiscie jesli nie chcesz to zrozumiem.... dobranoc kochane jestem wdzieczna losowi ze mam Was. jedyne miejsce gdzie moge wyrzucic z siebie wszystkie emocje i negatywne mysli... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if you want----> jaki to sposob? ja napewno nie uznam go za chory... ja juz mam czasem takie dziwne mysli, ze chyba juz nic mnie nie zszokuje... a wiesz chyba, ze tonacy brzytwy sie chwyta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luffka!!!! masz gadu gadu? ? jak tak to wyslij mi numer na lemonkowa@gazeta.pl to sie odezwe, albo ty podaj swoj email to ja sie odezwe(bez roznicy) bo chyba masz gg z tego co wyczytałam tu. pogadamy o tym spotkaniu i wogole. wiec pisz, ja czekam. zaraz chyba bedzie napad. mama wyszła z domu. dzis mnie strasznie ciagnie, nie powstrzymam sie. marze tylko o tym by sie porzadnie najesc i zabic sie. nie potrafie zyc na tym swiecie, nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemonek---> napisalam na meila moj nr gg ja dzis tez nie najlepiej...... w zwiazku z tym nie ide na impreze ostatkowa....... nie pokaze sie tak innym....... ZNOWU PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Trzeci dzień ciąg :(:(:(:( wstaje tylko do pracy, bo musze, tylko ona trzyma mnie przy życiu, chociaż nieweim na jak długo... wczoraj spotkałam się z koleżanką, niepowiem nawet pierwszy raz od dłuższego czasu się uśmiechnełam, ale dziś jest tak jak było, znówu źle... BO JEGO NIE MA:( już nie mam sił o Niego walczyć, czemu on raz jest taki a raz taki, pisze, ze myśli o mnie, ze teraz widzi co czego nie widział wcześniej :( a za chwilke znów to samo... ja wiem jedno, moje życie bez niego nie jest życiem, ja bez niego nie żyje LUFKA ---- > napisz mi proszę Twój email , to Ci napisze wiecej w mailu (mój mail: ifyouwant@o2.pl) Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if tou want-----> napisalam do Ciebie. zastanawiam sie, czemu to wszystko jest takie niesprawiedliwe?? czy ja nie zasluguje na bliskosc drugiej osoby? dlaczego wszyscy mnie zostawiaja?? ehhh to sa niestety pytania bez odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kupie tussi.. zeby dobrze wykorzystac ten ostatni tydzien ferii 3majcie sie dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idrill---> tylko nie tussi :o to tylko chwilowo pomaga... a pozniej jest jeszcze trudniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak sił,.... brak słów.... ja nie che tak cały dzień się trzymała, a teraz w ciągu godziny tyle zażarłam,:( nienawidze siebie ;( nie wierze w to, ze to się kiedyś skończy, nic juz nie chce, tylko przestać żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if you want i nala :( :* szkoda,że nie moge pomoc wam, wy mi. tez ciagle upadam. tak mi przykro... nie umiem napisac nic mądrego. trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj przegralam. ale nie poddaje sie. nie warto.. teraz juz za pozno.. Normalne zycie jest za piekne! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh :( najgorsze jest to, ze ja juz nie wierze ze sie mi jeszcze kiedys uda... co z tego ze kilka dni jest dobrze... pozniej nadrabiam to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawajmy sie dziewczyny...:* to takie okropne ze marnotrawimy najlepsze lata :( odwiedzila mnie dzis pewna dwunastolatka :) tak patrzylam na nia i tak bardzo przypominala mi mnie w jej wieku. taka cicha, niepewna, i...chudziutka. nozki jak patyki :) no i oczywiscie patrzylam jak je, tak naturalnie. zostawila pol kanapki bo juz sie najadla. takie to proste, i oczywiste -jesc tyle by zaspokoic glod, i stop. zadnego odreagowywania stresu czy smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej M znów napisał, znów, że wie, ze go kocham najbardziej..... znów zapewniał o spotkaniu ( ja o to nie pytałam) ja niewiem po co on to robi:(? z jedzeniem źle ciąg dalej trwa, może jutro się uda, jutro ładna data można zacząć wszystko od nowa, tylko skąd braci siły i wiare ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie gdzie podziala sie moja motywacja, chec do walki.. Bylo tak pieknie, a teraz codzien sie obzeram. Rzygalam wczoraj i dzisiaj tez. Musze z tym skonczyc, nie chce marnowac dluzej swoich najpiekniejszych lat zycia ;) zaczynam.. i na nowo 6weidera!! + inne cwiczonka! (opuscilam sie ostatnio) 🌼 Moze niech post bedzie dla nas ograniczeniem w jedzeniu? jestescie wierzace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 wlasnie se zrobiłam wagary, bo stwierdziłam,ze nie jestem w stanie patrzec na szczesliwe twarze, ludzi wiedzacych co chcą w zyciu majacych ambicje. ludzi ktorych nie nawidze po prostu. jestem szmatą, ktorą kazdy moze wytrzec buty. Post. tak dzis sie post zaczyna. kiedys byłam wierząca. a dziś? cały czas sie zastanawiam. jakos to na mnie nie dziala, cały ten post. nie wiem skąd brać siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakałam z godzine przy matce. załosc.zalosc.zalosc. czemu jestem taka słaba. aha. post zaczynam spierdoleniem . napad 1 zaliczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemonkowa - co ja mam co powiedziec?nie wiem jak wam pomoc. Gadanie, ze bedzie dobrze jest totalnie bezsensu, to niczego nie zmieni.. To sie musi kiedys skonczyc, nie mozemy wiecznie sie tu uzalac. Przeciez topic powstal po to, zeby latwiej bylo pokonac chorobe. A my nic nie robimy!! Wciaz piszemy o porazkach, juz od prawie roku.. Nie kupilam tussi.. bardzo chcialabym sprobowac, wiecie - ciekawosc. A z drugiej strony troche sie boje reakcji mojego organizmu. Na ile stracza jedno opakowanie? (prosze mnie nie besztac!!) {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idrill masz racje 🌼 za duzo zrzędzenie, za mało roboty. zmienie to. a co do tussi to opakowanie 20tabletek 5zł. mysle ze wystarczy wziasc 2-3tabsy na poczatku, wiec raczej to nie jest drogie. ale nie bierz. WSZEDZIE przeczytasz jakie to złe i ze nic nie daje. mi nie pomoglo . pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,że za równo 4 miesięce wakacje? do roboty ;) mozemy duzo zmieniec w tym czasie!!!! obiecuje,że tym razem sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle :D wiecie, ze nie tknelam dzis cukru ???? ahh, jednak mam resztke woli !!! nie bylo posilku zebym czegos slodkiego nie zzarla, dzis juz nawet wzielam batonika, zdarlam kawalek papierka...ale udalo sie go odlozyc :) tylko keczupu troche, on tez cukier zawiera, ale wybaczam sobie. i co z tego ze wchlonelam dwa razy wiecej niz zwykle. najpierw rozprawimy sie ze slodkim, a potem reszta :) moze to zasluga postu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Co do postu - ja jestem więrząca, ale nie chodze do kościoła. Wierzę w Boga ale nie wierzę w księży. Dziś zaczynam poraz milionowy raz, najważniejsze narazie to zachamować apetyt na słodycze (nic innego by mogło dla mnie nie istnieć). Moje postanowienie to właśnie nie jedzenie słodyczy no i mam nadzieje, że uda mi się jakąś lekką diete wprowadzić już nie wiem czego mam si e łapać, zeby tylko się udało miłego dnia 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam dzisiaj 4 tussiki i nic :o tyle sie o tym naczytalam, ze daje kopa itd.. moze za mala dawka? Jesc mi sie chce tak samo jak zawsze, ale czuje sie bardzo pobudzona (chyba raczej przez 2 mocne kawy) Ciekawosc zaspokojona :P koncze listek i daje sobie z tym spokoj ;) jak ja sie ciesze, ze w domu nie mam slodyczy :D tylko czasami, w trakcie napadow, musialam wyskakiwac po cos slodkiego.. 3mam kciuki za dziewczyny \"oduczajace\" sie od slodyczy ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala gratulacje :) oby tak dalej! if you want- bede trzymac kciuki :) idril- tez mam wrazenie ze te tussi to przereklamowane jest, ja nie widzialam jakiegos specjalnego efektu o jakim się duuuzo naczytałam. dobrze ze masz zamiar zakonczyc na tym ! u mnie dzis ok ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lemonkowa dziękuej, ja również trzymam cały czas za nas wszystkie kciuki, chociaż tak ciężko jest,,,, stwierdziłam, że jesśli nie umiem przerwać tego i odchudzić się dla siebie to zrobię to dla kogoś. Tylko w takim przypadku może mi się jeszcze udać Po kilkunastu chyba dniach ciągłego jedzenia i opychanai się czym popadnie dziś pierwszy dzień normalny ( zjadłam tylko sałatke i grahamke z serkiem i chudą szynką ) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj koniec jest bliski. nie wiem tylko czy smiac sie czy raczej płakac?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jakos bardziej optymistycznie sie zrobilo tutaj :) Anoxa -wszystko mija, nawet najdluzsza zmija :) 🌼 dzieki Lemonkowa, nie zawale tego co osiagnelam. :) tez za Was trzymam kciuki. eh, zjesc dziennie tylko grahamke i salatke -marzenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×