Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemonkowa

JAK SKONCZYC Z NAPADAMI, KOMPULSAMI I WRESZCIE SCHUDNAC???

Polecane posty

daje znak, że jestem ciagle z Wami 🌻 ja juz po sesji, siedze calymi dniami w domu, oczywiscie nie mam zadnych znajomych trudno, zeszle wakacje spedzilam w ten sam sposob :) moze za 2 tyg pojade pod namiot nad morze :) oczywiscie sama... jakos to bedzie :) jem bardzo duzo jak na mnie ale beznapadowo ciagle. na wadze juz od bardzo dawna 45 kilo wiec nie zaluje sobie przysmakow :) trzymajcie sie dziewczynki if you want---> 👄 czas czas czas....... ten ból trochę minie :) anoxa--> opanuj sie wreszcie dziewczyno! jestes mloda, cale zycie przed Toba! olej te 5 kilo i jedz normalnie! ja przestalam myslec obsesyjnie nad zrzutem i oto efekt- metabolizm szybki, jem duzo, waga niska i stala od bardzo dawna. marzylam o 44 ale 45 tez jest ok :) lemonkowa---> ja w ten sposob spedzam juz kolejne wakacje :) siedze w domu, nigdzie nie wychodze... ale ciagle wierze, ze to sie kiedys zmieni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam jeden z tych dni kiedy wszystko mi sie nie udaje..... od rana placze, widze same zle strony wszystkiego.... rano kolejny raz dostalam po tylku od bliskiej mi osoby. jak zwykle za duzo chcialam, za duzo sobie wyobrazalam. ale przeciez to normalne, ze mnie ma sie w dupie. ze nie ma sie dla mnie czasu. ze na moje prosby odpowiada sie krotko: nie... po co sie tlumaczyc.... jestem tak beznadziejnie samotna...... to juz dwa lata mojej calkowitej samotnosci, w kompletnym odcieciu od innych. dwa lata bolu, wyrzutow sumienia i beznadziejnosci. dwa lata podczas ktorych tak mocno walczylam ze swoim cialem, ze pozwolilam odejsc K. dwa lata ciaglych upadkow. znowu o tydzien przelozylam wyjazd nad morze. tak bardzo nie chce jechac tam znowu sama. bo znowu bedzie tyle samotnych dni... tak bardzo chcialabym jeszcze wierzyc, ze bedzie dobrze....... ale juz nie wierze...... nie mam zludzen.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luffka - bardzo mi przykro, ale wiem coś o tym też nieraz obrywałam od bliskich mi osób ile było płaczu i bólu tylko ja wiem ;( zawiodłam sie na bliskich mi osobach i dlatego juz mam taki uraz, ze jetem nie ufna a teraz jeszcze On spowodował to, ze przestałam wierzyć w ludzi całkowicie. Nie chce by mnie już nikt więcej ranił i nikt tego nie zrobi , bo On to zrobił bardzo skutecznie. dlaczego przełożyłaś wyjazd? Moze akurat on cos zmieni? Ja teraz po tej całej sytuacji z M zrywam większosć kontaktow, poprostu się nie odzywam i milcze. Chce być sama. Mam wrazenie, ze i tak nikt mnie nie zrozumie. Już mi wszystko zobojetniało... nic mnie nie interesuje... nic mnei nie cieszy... Jest tylko praca, której poświecam się całkowicie, najgorzej jest w wekendy, wtedy płacze w poduszke. Tak bardzo kocham, mam wrażenie, ze za mało się starałam , M sie nie odzywa.... :((((((((( Boli strasznie Nieweim jak mam Cie pocieszyć, bo sama sobie nie moge pomóc :( Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensei_Z_Czerwonego_Stawu
Jestescie bardzo slabymi jednostkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wpadłam w dołka małego ale juz z niego wyszłam. w piatek nakupiłam słodyczy,peirwszy raz od 2,5 miesiecy. i stwierdzam ze zupelnie niepotrzebne mi to było.usprawiedliwiam sie tym ze byłam pijana,wiem nie ma sie czym chwalic ale bylam kompletnie załamna i zrozpaczona. weszłam nawet do baru na dwie zapiekanki i cheiwjac sie do sklepu gdzie kupilam 6 batonow,zelki i orzeszki. potem dopchalam sie nalesnikami ech. i wróciłam kompletnie zalana do domu i poszłam spać. wczoraj mialam głodowac ale zjadłam na noc z 7 ciastek i bułke,co jest sukcesem ze nie skonczylo sie wiekszym zarciem. a dzis 5 ziemniaków,marchewka z groszkiem i sałatka ryzowa. swterdzam ze ten napad w piatek byl mi zupenie niepotrzbeny ale naparwde nie umiłaminaczej rozaldowac stresu zwiazanego z zakonczeniem roku i tym wszystkim....wiec sobie wybaczam i mam nadziejie ze to juz sie nie powytorzy oprzynajmniej w te wakacje;] w ten weekend bylam 2 razy na fitnessie;] podobno schudlam chcoiaz ja nie widze. widze za to 2,5 kg wiecej na wadze..... dzis wypilam juz dwie xenny a od jutra planuje głodowac do wtorkowego wyjazdu. nie wiemjak dam rade ale MUSZE. kupilam 2 pary boskich spodni w ktorych o dziwo zgrabnie wygladam(mimo ze grubo;/) no ale kobieco heh.i te spodnie msuz abyc na mnie luzniejsze. rozpisałam sie i jak zwykle cały post o zarciu i kilogramach...no ale coz. pozdrawiam wszystkie walczące:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anoxa---> gdzie jedziesz? i nie gloduj lepiej bo to sie zle konczy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad Cow Between Bulls
Skonczy sie jak zawsze - bedzie miala napad. Ja nie rozumiem po co stosujecie ciagle te same, durne metody, zeby schudnac - dieta glodowa - jak wiadomo, ze po nich przychodza napady, tycie. Czy Wy az tak bardzo nie kochacie siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obóz jadę:) a głodować to ja uwielbiam. w sumie to nie głoduje tylko jem mało.a napady i tak sa czy jem mało czy normlanie wiec co za roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam luffka - do jakiej miejscowoci chcesz jechać? Ja mam dopiero urlop we wrześniu i marzy mi się wyjazd do Zakopanego, bo mam do tego miejsca nie uzasadniony sentyment, ale pewnie nie bede miała z kim pojechać. Wczoraj się dowiedziałam, ze Ona naprawde istnieje... ciągle miałam nadzieje , że On tak specjalnie mówi o niej, zebym ja sobie odpusciła.. zresztą na żadnym spotkaniu ze studiów nie był z Nią. Ale jednak Ona istnieje, ma na imię Adriana, imie które zawsze mi sie podobało i tak chciałam nazwać w przyszłości swoej dziecko :( Poznał ją na czacie. Wszystko takie cieżkie. U mnie dalje bez zmian, jeść nie umiem, ciągle tylko On i tak całe dnie. Jutro wyjeżdzam ale tylko na 3 dni. Marcin się nie odzywa, cisza, głucha cisza/ Wzeszłe wakacje, było też nie tak ale zawsze się odzywał i było dobrze. Nie daje sobie rady. Jest jedynym chłopkaiem przez którego mi łzy leciały. wiem że już nigdy nie bede normalnie szczesliwa Nigdy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimm2OhneZucker
Adrianna jest ladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimm2OhneZucker
Poza tym samo imie nic nie mowi, ona moze byc szkarada o paskudnym charakterze. P.S. to tak na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if you want---> do Władysławowa jadę- jak zawsze. jakoś ostatnio nie mam nastroju. jest mi żle i smutno. siedzę całe dnie w domu. ehhhh kilogram przytyłam :( wiedziałam że w końcu to nastąpi- bo jem cały czas- z nudów........ nienawidzę tego swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie źle ;( Marcin do mnie zadzwonił wczoraj późnym wieczorem... Po co? Mam dość. zadzwonił z nowego numeru , a z mojego powodu Go zmienił... To jest chore, czemu on taki jest... gadaliśmy 20 min, po co ??? Nigdy w życiu to się nieskończy.... odezwał się, bo nie umi zapomnieć??? ;( ale co z tego jak ja Go KOCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a ja wczoraj sie znowu upiłam ostro;] i sie najadłam jakieś płatki fitness,chleb,kabanos,ziemniaki,szynka kawałek babki;/ wszystko na noc ale trudno wkyurzaja mnie tylko 2kg wiecej na wadze ale powinno zejsc za 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimm2OhneZucker
anoxa ... stosuj wiecej glodowek!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimm2OhneZucker
Na poczatek moze koteczeq albo pieseczeq :) Pozniej jak sie rozkrecisz to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie o czym marze ostatnio? chcialabym przytulic sie do meskich ramion, poczuc sie bezpieczna i kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystkiego dość, zrywam większosć kontaktów, nieweim co się za mną dzieje. Mam tak wielki żal, ze nic juz nie ma dla mnie sensu, żyje bo zyje bez celu Byłam dzis na siłowni sama zmusiłam sie, ale spoko było , za tydzień też to powtórze. Z Marcinem to mętlik w głowie, męczy mnie to wszystko.. po jaką cholere musiałam Go poznac? Po taką zeby cierpieć do końca życi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym najchetniej tylko piła i głodowała. a i ćwiczyła. boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimm2OhneZucker
Nie ma to jak korzystac z wlasnego rozumu, zeby rozwiazac swoje problemy i byc szczesliwa :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziłam, że muszę się znowu \"pozbierać\". przestaje się smucić, to i tak nic nie daje. zaczęłam ładniej jeść, mam nadzieję, że to ustabilizuje znowu wagę. jakoś ostatnio smutno na tym topiku... przykre jest to, że mamy lato, ciepło, słonko grzeje a my się zamartwiamy... trzymajcie się :) nimm2ohnezucker----> a ty kto? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobie Anka
Wczoraj po raz pierwszy zawiazalam skakanke na haku i o malo nie zawislam .... Brak mi wiary ze kiedykolwiek juz dojde do wymarzonej wagi. A grubasem juz nie chce byc, bo jestem szpetna z twarzy to chociaz z figury bym byla piekna i jakis facet zwrocil by na mnie uwage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja.........................kupiłam........pełno jedzenia i zaniedługo zawisnę na drzewku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga, jak myślałam najblizsza mi osoba mnie olała, w nocy napisała sucha wiadomość na gg, z powodem tak głupim i płytkim, ze dziecko z przedszkole zrozumie, ze to kłamstwo nic już nie chce. skoro nie mogę być z Marcinem to nic mi w życiu już nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×