Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość ola1983r
hej dziewczyny,to dziwe ale dopiero dzis znalazlam wasze forum,streszcze szybciutko ze mieszkam z moim mezem w lincoln,jestem w 33 tygodniu ciazy i od 2 tyg siedze na maternity.poczytalam sobie troszku i wiecie co,to moje pierwsze dzieciatko i tez sie martwie co to bedzie,ale nauczylam sie juz podchodzic do anglskich lekarzy z przymrurzeniem oka,wiem ze to chodzi o zdrowie nasze i naszysz pociech ale moja pani ginkolog z polsi powiedziala mi,pani olu pani sie nie martwi ,bedzie co ma byc a taki brak ingerencji w ciaze moze jest i lepszy,chyba cos w tym jest:) z wiadomosci bierzacych,to poszukujemy fajnego wozeczka,upatrzylismy trojkolowiec w mothercare tylko ze on taki czarny caly:((poza tym, mam dziwne skurcze od czasu do czasu,myslicie ze to normalne,czytalam o skurczach broxtona czy cos w tym stylu,ciekawa jestem czy to to,pozam nasza dzidzia bardzo czest sobie czka;) juz niemozemy sie jej doczekac pozdrawiam was dziewczynki i cos tam postaram sie naskrobac przed swietami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna 30,,milo ze sie odezwalas,,,w sumie nie mialam zamiaru znikac,,chcialam zebyscie mnie zauwazyly ;) :D heheh,,,Ciesze sie ,ze chcesz tez dac synusiowi na imie Alex,,,bardzo ladne imie,,mnie strasznie podoba. Zastanawialismy sie jeszcze nad Maxell,ale Alex jakos lepiej mi wpadl w ucho ;) Marianka,,ponoc tez jestes z Irlandii Polnocnej,,,jesli mozesz powiedziec,,gdzie dokladnie jestes?? Ja niedaleko Belfastu,,,;) :) Tak czytam te Wasze wypowiedzi,,i szczerze Wam powiem,ze ja sie ciesze ,ze przez pierwsze 6 miesiecy ciazy bylam w Polsce,,mialam co miesiac usg ( i wcale to nie zaszkodzilo malemu,jest sliczny i zdrowy ) zawsze wiedziaalm na czym stoje,,wiedzialam wszystko,dlugosc kosci i kazdy najmniejszy szczegol,,,Natomiast nastepne wizyty w Londynie,,to byla porazka,,Sprawdzili mi kostki czy puchna,zwazyli,i cisnienie zmierzyli i wizyta zakonczona,,,ehhh,,, Natomiast szpital wspominam dobrze,,nie moge narzekac,,pelna swiadoma opieka medyczna poloznych i lekarzy,,,no ale to nie GP od wszustkiego czyli do niczego,,, Marianka,,,jak CI sie podoba Irlandia Polnocna?? Czy tez macie te oznaczone dzielnice,brytyjskie i irlandzkie,powywieszane flagi,pomalowane chodniki,,slupki od latarni,,,czy tez tak protestanci walcza z katolikami??? OK,,koncze,,,a tak na marginesie dodam,,ze sie zaczelismy starac o siostrzyczke dla Alexa,,,wiec moze niebawem bede znow ciezarna Polka na wyspach,,heheh,,,Oby tak sie stalo,,,latka leca,,czas goni,,;) No nic,,dobranoc wszystkim mamusiom,,kolorowych !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! witam w piekny sloneczny poranek :) Ja juz jutro zaczynam 28 tydzień...szybko to zlecialo :), a ciągle pamiętam ten dzień gdy się dowiedzialam, że będę mamą :D Jeśli chodzi o pracę to w poniedzialek mam wizytę u polożnej i spróbuje dostać ten magiczny list, jak nie to mam zamiar zmienić termin macierzyńskiego na 2 tygodnie do przodu. Co do pracy mogą mnie ejdynie przenieść na inny terminal (pracuję w cudownym Caffe Nero), a tego nie chce. Maleństwo ciągle pcha się ku wyjściu :D nie mam pojęcia czy to dobrze, ale boli. Chyba ma tą glówkę po tacie :) I pytanko czy są tu malżeństwa, związki mieszane? Bo mój \"mąż\" to Irańczyk. I jestem ciekawa czy są mamuśki, które również są w podobnym związku. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny fajnie ze forum sie rozrasta:))) shirin ja jestem z malzenstwa mieszanego moj maz co prawda nie iranczyk ale szkot:))))) sliczna pogoda dzisiaj zaraz lece z corka na basen jak tak was czytam to troche jednak zmieniam zdanie co do opieki tutaj no ale zanim wyciagne wiecej wnioskow to poczekam na spotkanie z polozna:) na razie musze sie zastanowic nad szpitalem tzn zrobic rozeznanie bo moge wybrac 4 szpitale w kencie ale nie znam nikogo kto tu rodzil (na razie:) milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
Witam Kobitki w piekny sobotni dzionek :) Od jakiegos czasu mamy z mezem dylemat, co do imienia naszej corki a prawde mowiac co do jego pisowni. Chcemy dac jej na imie Hania, tylko czy ma to byc Hanna, czy Hannah. Moze wydac sie to wam smieszne pytanie, ale naprawde gnebi nas od jakiegos czasu. Wiem jednak, ze pomozecie podjac mi decyzje :) pozdrowienia i dziekuje za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wesola_ewa,,,ja bym ci radzila dac Hannah,ale to moja sugestia,,,:)Nie wiem czy chcecie tutaj zostac czy wrocic kiedyc do Polski,ale Twojej corci latwiej w szkole i w zyciu bedzie z angielskim imieniem ;) dlatego moj synus to Alex,,a nie Aleksander ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) Widze ze coraz nas wiecej, super :) Izunia - to widze ze mamy podobne poglady :) Nasze starania o siostrzyczke dla Mieszka juz niedlugo ujarza swiatlo dzienne :) bede relacjonowac czyto byl dobry pomysl, czy raczej zbyt odwazny... Ewa - mnie sie Hannah bardziej podoba :) Poza tym jak tu na dluzej zostaniecie, mala bedzie miala mniej problemow z ludzmi przekrecajacymi imie, dlatego u nas tez bedzie Maya a nie Maja :) OK, uciekam, milej soboty/niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
Izunia i Szanta serdeczne dzieki za sugestie. Myslelismy o pisowni angielskiej, ze wzgledu na corcie, jednak nie bylismy do konca pewni. To prawda chcemy zostac na dluzej w Anglii, wiec byloby to najlepsze rozwiazanie :) udanej niedzieli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Hello!!! Dzisiaj stwierdzilam, ze juz nie dla mnie wloczenie sie po sklepach - jestem troche obolala. Izuniaz - Maxell - bardzo ladne imie, nie slyszalam o nim wczesniej. Tez bym sie nad nim zastanowila. Wiesz, odnosnie podgladania malucha co miesiac - czytam regularnie o dziewczynach w ciazy w POlsce i znam ich dylematy po powrocie od gin - dowiaduja sie np ze glowka plodu wskazuje na taki tc a inna czesc ciala na inny i dziewczyny sie martwia , bo potworek z tego wychodzi albo doktor stwierdza ktorys tam stopien lozyska i znowu zmartwienie, czy to dobrze, albo co to znaczy, ze dziecko ma za krotkie kosci. Rozumiesz o co mi chodzi? Takie sianie niepokoju. Nie podoba mi sie to. Na tym topiku byla dziewczyna, ktorej wydawalo sie ze przeprowadzenie ciazy w Polsce bedzie bezpieczniejsze dla niej i dla dziecka, poleciala do POlski a tam na koniec nie wyczyscili jej macicy i gnila od srodka. Tyle co przeczytalam o niej. Dobrze ze juz jest ok. shirin - odwazna jestes ze zalozylas rodzine z iranczykiem. Tyle roznic miedzy Wami. Moj partner to Anglik. Napisz, jakie jest generalnie podejscie tamtych mezczyzn do kobiet i jak sobie z tym radzisz? A jak dajesz sobie rade z tymi ich miesiecznymi postami (ramadan?). Siobhan - forum nam sie raz rozwija a raz zwija, sama nie wiem skad te fale :-). Powiedz szczerze, jest cos w tych zartach o Szkotach czy to wszystko wyssane z palca? ewa - Hannah jest super! Dobrej nocki Wam wszystkim zycze, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam znow!! Zuzanna,,co do Maxella,,to naprawde mielismy dylemat,,to ladne i to ladne,,bo jest jeszcze Maxwell, ( slyszalam w Big Brother ang, ) ale potem gdzies uslyszalam Maxell i bardziej mi sie spodobalo,,,no ale w koncu i tak jest Alex ;) A co do tych USG,to kazdy tam se patrzy po swojemu,,mnie osobiscie odpowiadalo ze wszystko wiem co sie dzieje z malym,,na szczescie,,odpukac wszystko bylo dobrze.Nigdy nie bylo zadnych obaw pod jakims wzgledem,,teraz i tak nie mialabym wyboru i musialabym sie godzic na taktyke prowadzeenia ciazy tutaj,juz tutaj zostaniemy raczej na zawsze,,,Choc nigdy nie wiadomo co nas w zyciu czeka ;) Wesola_Ewa,,,co do Hannah,,,to jeszcze tylko mi tak przyszlo do glowy,ze tak czy siak dla Was i tak to bedzie Wasza mala Hanusia,,,ale lepiej dla niej bedzie jesli bedzie z \"h\" na koncu ;) Ok,,koncze,,kolorowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina13
Czesc Mieszkam w londynie i jestem w 7 miesiacu ciazy i chcialbym sie cos dowiedziec na temat prywatnych klinik lub szpitali polozniczych,z dobrym personelem ,poniewaz kadra pracujacach w panstwowych szpitalach jest godna pozalowania.jesli znacie jakiesz adresy prosze wyslac na moj e-mail .z gory dziekuje za pomoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor brzuchatki, widze, a raczej czytam ze czujecie sie wszystkie dobrze! Witam tez nowe 2w1 - ja co prawda juz 1+1 ale lubie tu bywac :) Mama dzisiaj odleciala 😭 jakos trudno mi sie przyzwyczaic, okazala sie przewspaniala pomoca! Ktoras z was mowila o witaminach w ciazy. Ja bardzo polecam witaminy Zita West, sama je bralam i nigdy nie doswiadczylam slabosci ani ciazowej mdlosci. A co do rodzenia w prywatnej klinice paulina13, to najlepsza w Londynie jest ta na Great Portland Street - moj GP polecal ale wybralam NHS. Dowiedz sie u twojego GP jesli sa inne w twojej dzielnicy - rodzenie \'prywatnie\' kosztuje ok. 5tys. Powodzenia 🌻 Szanta, ty juz -5!!! duze 😘 w sam pepeczek! I dla wszystkich brzuchatek duze 😘 😘, spijcie dobrze! p.s sztefka, w koncu kupilam choinke ale nie w argosie tylko w charity shop za 2.50! hihi, teraz tylko bombki ale mysle ze jutro wieczorem juz bedzie stac i swiecic nam ladnie! Swiatecznie sie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wesola ewa ja tez jestem za hannah ; chociaz tutaj jest i pisownia hanna jako przyjeta wiec jaka wybierzesz to bedzie dobrze:) w koncu maja tu i indyjskie imiona i inne i najwyzej sie speluje jak maja problem:) niech sie ucza:) zuzanna he moj szkot jest przeciwnie niz w zartach i wszyscy co znam rowniez; ja mysle ze to angole zlosliwie to wymyslili -tu takie same animozje jak my i ruscy albo my i niemcy heheh:)))) stad kawaly:) poza tym z tych ludzi co znam to angole wiecej ogladaja pena z kazdej strony niz szkoci:)wiem co mowie mieszkalam w szkocji przez prawie rok:))) my tez kupilismy dzisiaj choinke,byla chwila strachu bo w b7Q tylko zostaly juz niedobitki z opadajacymi iglami wiec pojechalismy do farmshopu; bedzie dzisiaj ubierana wieczorem i zrobi sie swiatecznie:) najwyzszy czas bo w piatek lecimy juz do polski to troche sie nia w domku nacieszyc trzeba:) mama E szkoda ze Mama wyjechala mi zawsze smutno jak rodzice wyjezdzaja ale coz tak juz jest:) fajnie sie potem czeka na nastepna wizyte:) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Czesc! Siobhan :-) - trzeba bylo kupic choinke jak sie sezon zaczynal , a nie czekac jak prawdziwa szkotka na przeceny :-). Teraz rzeczywiscie wybor marny. No. Madzik, co u Ciebie? Mama E - szkoda ze Twoja mama wyjechala teraz, wlasnie na swieta. Czy Ty moze lecisz do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
aaa.....czesc Paulina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanna nie czekalam na przeceny:) po prostuy nie znosze calej komercji i choinki miesiac przed swiatami:) zaplacilam normalna cene za choinke i jest sliczna:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!Pare dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.bardzo sie z tego ciesze ale niestety bede samotna mamusia w zwiazku z tym mam pytanie.czy orietujecie sie moze gdzie moge zglosic sie o pomoc.mieszkam na razie ze znajomymi i bede musiala sie wyprowadzic a jako samotnej bedzie mi ciezko gdyz nie zarabiam milonow tutaj.A no i jeszcze jedno pytanko.kiedy najlepiej powiedziec pracodawcy o ciazy.Pracuje tylko temporary i boje sie ze jak teraz powiem to mnie zwolni.Bardzo dziekuje za pomoc pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, zadomowione i nowe :) u nas odliczanie trwa, ale przygotowania ida jak po grudzie, popralismy biale ciuszki i pieluchy, wcale nie widac zeby przygotowana stera sie zmniejszyla :[ Jutro pewnie sesja prasowania, no i miejmy nadzieje pogoda pozwoli na suszenie kolorowych, bo na kaloryferach sie nie pomieszcza... Co do wozkow - osobiscie odradzam sciaganie z Polski, w naszym przypadku okazalo sie to byc calkowitym niewypalem, nie wiem czy zawinila kiepska marka (choc tu bardzo popularna i wcale nie malo zaplacilismy), czy fakt ze z Polski - w kazdym razie szybko zaczal sie rozpadac. Dokupiony z drugiej reki tej samej firmy, produkowany w UK wyglada duuuuzo solidniej, no i ma juz ze dwa lata jak nic i wszystkie czesci w komplecie... Ciacho - wspolczuje trudnej sytuacji, nie mam szczerze mowiac pojecia gdzie sie mozesz zglosic z takim problemem, mysle ze telefon do citizen advice bureau moze pomoc, przynajmniej jakies namiary Ci podadza...A co do pracy - zwolnic Cie z powodu ciazy im nie wolno, wrecz odwrotnie, nie beda mogli cie zwolnic nawet gdyby chcieli zanim wygasnie umowa wlasnie dlatego ze jestes w ciazy. Nie wiem od jak dawna pracujesz, ale jesli od kilku miesiecy, to powinny przyslugiwac Ci wszystkie przywileje ze Statutory Maternity Pay wlacznie, o ile bedziesz pracowac do 16 tyg przed EDD. Aaaa, Zuzanna - przypomnialo mi sie, do torby do szpitala w Polsce polecaja wziac sobie tantum rosa, do pielegnacji okolic intymnych po porodzie, nie wiem czy tu da sie dostac, ale w bootsie widzialam np takie wkladki zelowe, do schladzania, wydaje mi sie ze to moze byc niezly pomysl. Dobrej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ciacho wspolczuje sytuacji ale dasz rade:))))na pewno sa jakies dodatki dla samotnych matek mysle ze to citizen advice bureau jest dobrym pomyslem szanta odradzasz wozek z pl? ja wlasnie sobie tak myslalam zrobic ale musze jeszcze rozeznanie zrobic bo z drugiej strony ciagnac wozek tutaj to bez bagazu chyba trzeba by jechac albo samochodem. moze w ogole byc nie warto. no ale ja mam czas dopiero 6tc :) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie tu troche bo mi jakos wszystko ostatnio pod gorke; kochanemu nie poszlo w pracy wiec (akurat na swieta :-() bedzie ciezko. Nie chce sie uzalac a tym bardziej Wam smucic wiec....STOP. Zuzanna, milo ze pytasz 🌻. Ogolnie nic ciekawego :-). Zaczelam chodzic jak maly pingwinek :D. Czyzby to wina wagi - NIEMOZLIWE :D??? Nie wazylam sie ostatnio ale do +18 moglam dobic, ale ciacha sobie nie odmowie, no bo co kurka wodna!! Czuje sie \"deko\" ciezko i trudno mnie gdzies wyciagnac. Na szczescie juz niedlugo... Witam wszystkie nowe brzuchatki ;-) .Super ze jestescie!!! Alex, Maxell, Hannah, Maya - sliczne imiona!!! 🌻 Szanta a Wy juz za TRZY dni bedziecie tulic Wasza Ksiezniczke!!! Jaaaaaaaa. Ale zazdroszcze!!! ❤️ Mamo Ewelinki nie placz, jestem pewna ze babcia jeszcze Was odwiedzi :-). Pomoc wlasnej mamy jest na pewno nieoceniona. Nie wiem jak ja dam rade ale juz zapowiedzialam ze jak cos (tfu tfu) to albo babcia do nas albo my do babci. Ciacho dasz rade. Dokladnie sie nie orietuje ale na pewno cos bedzie Ci przyslugiwac jako samotnej matce. Tylko to dopiero po urodzeniu maluszka. Nie wiem jak dlugo pracowalas w Anglii. Jezeli przez rok albo dluzej to mozesz sie starac o pare benefitow. Najlepiej, tak jak dziewczyny pisaly, udac sie do citizen advisora. Ja jestem umowiona na srode z jednym - tez w sprawie benefitow. Jezeli pracujesz temporary dla jakiejs agencji (nie bezposrednio dla firmy) to odradzam wczesne powiadamianie o ciazy. Jezeli mozesz (a warunki pracy nie zagrazajaj ciazy) to wstrzymaj sie. Ja powiedzialam jak tylko sie dowiedzialam i zostalam zwolniona tego samego tygodnia. Oczywiscie mozesz z nimi pozniej walczyc, bo nie maja prawa zwolnic ciezarnej, ale nie ma gwarancji ze z nimi wygrasz. Uciekam bo pozno juz. Przepraszam jezeli kogos pominelam :-(. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 ja tylko na chwilke bo dzisiaj dzien pelny pracy :o dzieki dziewczyny za wspolczucia, no mama byla wielka pomoca, no coz, przed jej przyjazdem jakos sobie radzilismy to i teraz tez, czlowiek szybko sie przyzwyczaja do dobrego! I tak dobrze ze sie z mama nie klucilysmy, sama nie wiem jak to zrobilysmy ;) Zuzanna, w tym roku Lukasz Evelyn i ja zpedzamy swieta tutaj, moja rodzina we Wloszech i Lukasza w Gdansku.... od przyszlego roku bedziemy sie rozjezdzac :D Szanta i Brzuchatki - tantum rosa tutaj nie widzialam ale taka sama uzytecznosc ma tree tea oil, polecam. No to spadam - jutro mam intervew i musze sie troszke przygotowac! pa pa kochane! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuski :) przez calanoc za moim oknem wyje kot, zakladam ze przychodzi w konkury do innego kota mieszkajacego u nas :) A co do mego meza. Moj maz nie zachowuje sie jak muzulmanin, od 2 lat nie widzialam zeby sie modlil. Ramadanu tez nie robil. Sam jest za tym, aby kupic choinke i swietowac Boze Narodzenie. Gdy sie go pytaja czy jest muzulmaninem, to odpowiada ze part time. A stosunek do kobiet, nigdy nie czulam sie kobieta tak jak teraz z nim. Nie chce nic zapeszac, ale mam nadzieje,ze w przyszlosci nic sie nie zmieni. Za kilka godzin ide do poloznej, wreszcie!!!! Czy malenstwa mamus, ktore sa w ciazy pchaja sie juz ku wywieszce \"wyjscie\". Bo moj maly tak sie pcha,ze mnie wszytsko boli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziweczyny, Dawno nie pisalam ale czytam Was regularnie. Prosze pomozcie mi w jednej sprawie. Potrzebuje list dla mojej firmy przewozowej, ze moge leciec w srode do Polski a moj GP jest nieosiagalny, mimo, ze juz tydzien temu mial mi taki list wystawc. Wlasciwie wizzar twierdzi, ze do 28 tygodnia ciazy nie potrzebuja takiego zaswiadczenia (ja jestem teraz w 24) ale zastrzegaja sobie tzw wzrokowa ocene i wtedy, trzeba im udowdnic jakos ktory to tydzien, bo mnie nie wpuszcza do samolotu. Wiecie moze chociaz jak takie zaswiadczenie wyglada, bo moze chociaz sama wydrukuje i bede molestowac jakiegos innego lekarza, zeby mi podpisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Czesc dziewczeta! Siobhan - dobrze ze znasz sie na zartach :-) Czesc ciacho! - samotne matki w UK sa bardzo popularne. Wiem, ze samotne Brytyjki na start dostaja mieszkanie, pieniadze na zagospodarownie (kilka tys funtow) i comiesieczna pomoc panstwa. Doszlo do tego, ze mlode dziewczyny zamiast sie uczyc wola zajsc w ciaze, ku oburzeniu reszty placacego podatki spoleczenstwa. Sek w tym, ze nie wiem, ile czasu trzeba tu byc badz pracowac aby to wszystko dostac. Oprocz miejsc ktore poradzily Ci Szanta i Madzik - o porade/pomoc spytaj tez w Twoim lokalnym Jobcentre Plus. Czy spodziewasz sie, ze po wygasnieciu umowy tymczasowej dostaniesz umowe na stale? Ile jeszcze musialabys czekac? Jesli taka szansa istnieje, wstrzymaj sie z informowaniem pracodawcy do chwili zmiany umowy na stale. Madzik - ale przykra sprawa z Matem. Macie plan awaryjny? Ta pingwinowatosc bierze sie z duzego ciezaru ktory nosimy przed soba. Zauwazylam, ze oprocz tego ze sie kolysze podaczas chodzenia, to stawiam tez szerzej nogi dla zachowania balansu. Moze to i smiesznie wyglada, ale mi jest wygodniej:-). Do dzisiaj przytylam 16kg. Mama E- z zaskoczeniem przeczytalam imie Twojej corci w wersji angielskiej - pierwszy raz go uzylas - bardzo ladnie brzmi :-). A jaki odpowiednik ma Lukasz? Napisz koniecznie jak tam interviev - widze ze goroaco u Ciebie od samego poniedzialku. Shirin - Twoj maz jest bardzo elastyczny widze. Pewnie robi to dla Ciebie bo nie sadze zeby podobalo sie to jego pobratymcom. Napisz pozniej, na ile wg poloznej obnizyla sie glowka malenstwa - pewnie stad wrazenie, ze sie pcha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Szanta - ale super pomysl - takie chlodzonko sie na pewno przyda! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Flowerska - przyatakuj polozna w Twoim GP i popros o MAT B a jesli tego dnia jej nie ma jedz do szpitala gdzie normalnie nasz robiony skan i tam popros polozna o Mat B - wytlumacz ze sprawa jest pilna- to jest dokument ktory normalnie przedstawiasz pracodawcy, napisany jest tam tylko termin porodu a nie tydzien ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
....... nie zapomnij zabrac ze soba zeszytu ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki zuzanka Wlasnie tak mam zamiar zrobic. Skoro wizzair chce zaswiadczenie od 28 tyg to niech mi udowadniaja, ze tyle juz mam hehe. MAT B1 juz mam, wiec w razie czego niech licza. Ksiazka juz spakowana. I w ogoile mam nadzieje, ze wszystko pojdzie bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Shirin - teraz sie dopatrzylam, ze masz 28tc anie 38. Takze glowka nie moze byc jeszcze zajeta. Ale sie pospieszylajm :-) Agaga - tak cicho siedzisz - czyzbys piekla juz ciasta na zamowienie? Pochwal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Flowerska - no to nic wiecej juz nie potrzebujuesz, Mat B wystarczy, i kalkulator dla pzrewoznika :-). Bezpiecznego lotu Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×