Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Olu, jedna pani, Polka, ma takia stronke - chyba sie nie obrazi ze ja \'rozdaje\' ;) http://mojewypieki.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?292264 wyglada pysznie! Ja zamowilam makowca z Sowy, bardzo smaczny, ale tak mi sie mazy zeby dostac troche daru gotowania i pieczenia :) moze w przyszlym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Czesc dziewczyny! Wspaniala wiadomosc - Szanta wydala dzis na swiat sliczna Maye!!!!!! Szanta - gratuluje Wam serdecznie, wszelkiej pomyslnosci dla malutkiej i Mieszkowej wyrozumialosci dla nowych czasow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mayo!!!! Szczesliwego i pelnego milosci zycia!!!!!! ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ 😘😘😘 😘😘😘 😘😘😘 😘😘 ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ 😘😘😘 😘😘😘 😘😘😘 😘😘 ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ 😘😘😘 😘😘😘 😘😘😘 😘😘 ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ 😘😘😘 😘😘😘 😘😘😘 😘😘 ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ a dla Super Szanty - WELL DONE!!!! 😘 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zuzanna, dzieki za wiadomosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
Czesc Dziewczyny ! Dolaczam sie do gratulacji dla Szanty !!! Szanta, wszystkiego najlepszego z okazji urodzenia coreczki :) :) :) :) :) szybkiego powrotu do domu i spedzenia swiat w powiekszonym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@ Szanta Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Szanty witaj Majeczko i zdrowo rosnij:) Mam nadzieje ze Mieszko dumny i szczesliwy ze ma juz siostrzyczke:) Mama E dzieki za stronke z makowcem, co prawda na swieta w PL bede i mama piecze swoj najpyszniejszy w swiecie ale przyda sie na pozniej:) Pozdrawiam wszystkich i wesolych zdrowych swiat!takich cieplych prawdziwie polskich z karpiem i pysznym jedzonkiem. Jutro lece nie moge sie juz doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1983r
:):):):)gratulacje dla nowej mamusi i jej dzidz:):):) mamaE-----dzieku za przepisik,spisalam i bedziemy modzic cos w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola i Madzik Okna juz wstawione; nie bylo zle bo tylko kuchnio-jadalnia i utility room. Chlopaki zrobili wczoraj w pol dnia i dzisiaj pol dnia wykonczenie:) zamkiete mialam drzwi wszedzie , ogrzewanie na 28 stopni i nie bylo zle. za to teraz slicznie i na pewno bedzie cieplej :))) glupio teraz wyglada gora i front no ale to musi poczekac:) mam sliczne brazowe okienka i frech doors do ogrodu:) fajny prezent swiateczny:))) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu co do litosci to my sami sobie winni za pozno te okna zamowilismy:) i tak wyszlo ze tuz przed swietami..chcieli to przelozyc na styczen ale sie nie zgodzilam:)) nie moglam sie doczekac:))) ide prasowac bo mam cala gore a wieczorem pakowac sie trzeba:))) pa i jeszcze raz zdrowych i wesolych:) pewnie i tak tu jeszcze zajrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan, dobrego lotu! Mam nadzieje nie odlatujecie z Heathrow :) przywiez przepis na makowiec twojej mamy!!!! I Wesolych i w milosci Swiat wam zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta 🌻 🌻 🌻 GRATULACJE!!! ❤️ Zycze Wam wszystkiego dobrego, duzo zdrowka przede wszystkim!!! Siobhan milego lotu i jeszcze raz Wesolych Swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1983r
siobhan----myslalam ze to wasi landlordowie okna wymieniali,my jesczez wynajmujemy i raczej swojego nie bedziemy puki co kupowac wiec tak mierze wszystkich swoja miara;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka26
Czesc dziewczyny. Szanta - gratulacje !!!! Zycze duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E dzieki:0 postaram sie przywiezc przepis a jak zapomne to sie dowiem przez tel.:) Ola no niestety landlord nam nie wymieni bo to nasz dome musimy sami:) duzo roboty mamy bo dom byl wczesniej wynajmowany wiele lat i ci co wynajmowali nie za bardzo o niego dbali:) ale juz wyglada prawie super (po roku ponad:))) sztefka to ja podaje swoja date - poczatek sierpnia 2007:) po USG doprecyzuje:))) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i wesolych jeszcze raz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E na szczescie nie! z gatwick..ale i tak sie boje..ale nic odlecimy na pewno:) trzymajcie kciuki; pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!! Trzymam kciuki za Siobhan i ich odlot. Wczoraj Bocian mi nie dostarczyl zywnosci bo dostawca mial wypadek :( ponoc tylko samochod ucierpial. No ale choinka juz stoi, ale tak prawde mowiac to jakos tych swiat jeszcze nie czuje. Moze jutro jakos, jak zaczniemy wszystko przygotowywac :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to aj juz sie oplatkiem polamie: Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Was aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Dla wszystkich Kochanych Brzuchatek od Asi i Evelyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Czesc dziewuszki! MamaE - piekne zyczenia, dziekuje :-) Siobhan - bezpiecznego lotu - my wymienialismy okna w calym domu na poczatku grudnia zeszlego roku - takze znam caly ten bol! Agaga - mam nadzieje ze u Ciebie wszystko OK! Dzisiaj zaczelam 40tc. Widze juz zmiany przygotowujace do porodu. Niby jestem gotowa, ale jakas taka mala treme mam. No zobaczymy kiedy moj Alex zdecyduje sie zmienic srodowisko :-) - jego tata jest oczywiscie bardzo chetny przyspieszyc synka - wzial paternity zaraz po Nowym Roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna trzymam kciuki za Was i Wasze malenstwo! A moze Alex zdecyduje urodzic sie w przyszlym roku ;-)? Nigdy nie wiadomo... A po czym czujesz ze to juz niedlugo? Wczoraj w nocy obudzil mnie pare razy bol brzuszka - nie wiem czy dotrzymam do terminu. Zycze wszystkim wesolych, spokojnych, zdrowych i pelnych magii Swiat Bozego Narodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna, no to akcja trzymania kciukow nadal trwa! Tak jedna po drugiej rodzicie? hihihi Trema bardzo mobilizujaco dziala, wszystko dobrze pojdzie! Ale jak bedziemy wiedziec co i jak? W stopce jest moj e-mail, daj numer komorki i ja ci odesle moj. co? Ktos musi na warcie stac i zawiadomic kobitki :) Czekam na Bociana!!!!! A taka spiaca jestem, ponoc po polnocy ma zawitac! Sztefka, piekne zyczenia, dzieki. Madzik - trzymaj sie, tylko bez stresu, dzidzio wie kiedy ma przyjsc ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1983r
hej dziewczynki:)przed swietami to tyle przygotowania ze nawet nie ma czasu zeby posiedziec przed kompem:( wczoraj zrobilam juz te makowce z przepisu,dwa wygladaja perfekcyjnie a jeden pekl i jest taki"do uzytku domowego"ale moi chlopcy mowia ze mniam mniam,karpiki tez zakonczyly swoj zywot i sa wlasnie gotowane do galarety,moj maz po dlugicgh namowach uznal ze nie wrzuci ich pod kola pedziacego samochodu(smierc w wypadku samochodowym) ani nie wyrzuci z drugiego pietra(katastrofa lotnicza)tylko poprostu ogluszy i wypatroszy,chwala mu za to,leniwcowi jednemu:)no nic dziewczynki,ja wracam pitrasic do kuchni a wam wszystkim zycze na te swieta pomyslnosci,spelnienia marzen i wszystkiego naj naj,i oczywiscie pomyslnego rozwiazania(jak ja sie nie moge doczekac ,a tu jeszcze tyle czasu do 19)pozdrwaiam was serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
Kochane Dziewczyny! Troche jest roboty przed swietami, ale same tez cos o tym wiecie. :) :) Dlatego korzystajac, ze teraz mam chwilke, to zycze Wam wszystkim: Zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia !!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Czesc poznym popoludniem! Masz racje MamaE - trema mobilizuje ze hej! Po wczorajszej nocy dostalam takiego przyspieszenia w porzadkowaniu domu i dopakowywaniu torby ze sama sie zdziwilam :-) Madzik - pytasz jakie mam objawy - od poniedzialku np mam kilka razy dziennie przeszywajacy bol w plecach - jak prad - miednica sie przygotowuje, skurcze od kilku dni sa lekko bolesne, mam zwiekszone uplawy i kilka innych rzeczy ale bardzo intymnych :-). Dzisiaj w nocy od 2 do 4 bolalo mnie podbrzusze, bol przychodzil falami, juz myslalam ze sie zaczelo :-). A dzisiaj mnie mdli. Z tego co piszesz, u Ciebie tez przygotowania na calego :-) Ola - fajna masz atmosfere w domu! Ale co tu sie dziwic, skoro taka gospodyni z Ciebie :-). I tak bede tu zagladac w swieta (no chyba ze nie bede :-)), ale dla dziewczyn ktore beda calkowicie pochloniete swietowaniem i wiecej tu nie zajrza - zycze Wam Drogie moje Rodzinnych, Wspanialych, Radosnych Swiat, takich na ktore sie czeka caly rok i wspomina przez caly nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
MamaE - nie boj sie, wszystko pod kontrola - jak sie zacznie dam znac, a wszystkie namiary na mnie ma Szanta, ktora planowo jutro wraca do domku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gratuluje ciąży ja jestem w 10 tym tygodniu,wg obliczeń..ale usg mam w styczniu to może się to jeszcze zmieni..jak się czujesz??ja mam tylko takie mdłości,ale nie są bardzo uciążliwe.. Mieszkam w londynie a ty?? pozdrawiam i życzę wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. WESOLYCH ŚWIĄT MAMUŚKI i MALUCHY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - bardzo bardzo dziekuje za gratulacje :) My juz od wczoraj wieczorem w domku, pelen stres, co to sie stalo, jak my sobie poradzimy, ale na szczescie Babcia na strazy, maz tez przy boku, wiec wszystko dobrze :) Mieszko zachwycony Maya (troche mu sie myli z narzeczona Julka, w przyszlym tygodniu bedzie porownywal, zobaczymy jak to przezyje):D Poki co tylko dzidzius i dzidzius :D Maya malenka - 3.15 kg, ale taka filigranowa kruszynka, cesarka idealnie zgodnie z planem, bardzo bardzo profesjonalnie i milo, Wojtek przecinal pepowine :) A ja skin to skin contact zaraz p wyjechaniu z sali i przystawianie do piersi tez :D a mala ssa jak ssak urodzony :D I - calkowite zaskoczenie - brak boli PO cesarce - znakomite srodki przeciwbolowe, wspolgrajace z karmieniem, po kilku godzinach chodzilam (jak tylko ustapilo znieczulenie), i uwierzylam ze sa babki ktore wychodza na drugi dzien :D Czego i Wam zycze - zwlaszcza Zuzanna i Madzik, trzymajcie sie dziewczyny dzielnie, zaczekajcie na \"po swietach\", w koncu wigilia przyjemniejsza pod wlasna choinka :) I przechodzac do sedna dzisiejszego posta: Zdrowych, spokojnych, rodzinnych, radosnych i pelnych milosci Swiat - czy to na ziemi ojczystej czy obcej - zyczy Wam wszystkim Szanta z rodzinka juz ciut wieksza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta, swieta i... po swietach. Ja nadal 2 w 1 i czekam... Szanta 🌻 jeszcze raz gratuluje!!! Nic tylko pozazdroscic - wszystko zgodnie z planem, wszyscy szczesliwi i zdrowi! Ucaluj mocno Maye i Mieszka! Sama pozytywna energia, super - az sie zyc chce!!! ❤️ Ciekawe jak Zuzanna... 🌻 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×