Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość Zuzanna30
czesc! ...tak, wiek emerytalny pod wieloma wzgledami bylby bardziej odpowiedni na rodzicielstwo - tylko ktoby biegal za maluchem :-)? Siobhan - no to musisz poczekac kilka tyg, ale za to jak luksusowo cie potraktowali - polozna przychodzi do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na pytanie już ktoś gdzieś odpowiedział, ale zapytam mimo to. Powiedzcie kiedy zapisalyscie się do jakiegoś lekarza ginekologa? Zanim zaszlyscie w ciążę, czy dopiero gdy poszlyscie pierwszy raz sprawdzić, czy jestescie w ciąży? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) jestem tutaj nowa , termin mam na 11 marca . bedzie chlopak (jesli studentka dobrze wypatrzyla ;)). mieszkam w Londynie niedaleko heathrow z przyszlym mezem, Iranczykiem. Widze, ze tutaj panuje temat swiat, u mnie jakos nieciekawie w tym roku, bo tata innej religii (co prawda nie ma nic przeciwko swietom, ale nie uda mu sie wziasc wolnego w pracy, dlatego tro wyglada jakos nieciekawie). Za rok juz bedzie maly, wiec beda swieta na 100% U mnie juz 27 tydzien. Do tej pory mialam 4 usg, bo niby lozysko przykrywalo ujscie do macicy (znowu studentka robila scan). Juz jest dobrze. Mam jedno pytanie czy mam mozliwosc miec jeszcze usg, czy juz raczej nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Shrin - podejrzewam ze jak mialas takie problemy na poczatku, to na wszelki wypadek skieruja Cie na skan pod koniec trzeciego trymestru. Jak nie wpadnie im to do glowy, to zacznij nekac polozna/lekarza, nie powinni stawiac oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Shirin! Skorpionka, lekarz ginekolog nie prowadzi ciazy w UK. Zapisz sie do najblizszej przychodni do GP -lekarz ogolny- a oni wyznacza Ci polozna ktora sie Toba zajmie. Ja zapisalam sie do GP dopiero kiedy test wyszedl pozytywny, wczesniej nie mialam takiej potrzeby. Wczoraj mialam gorszy dzien (naprawiony przez kochane topikowe dziewczyny :-) )ale tez uwazam, ze opieka podczas ciazy jest tutaj ok, nie ma zbednej ingerencji. Jak podczytalam raz jeden z tematow ciezarnych w Polsce to oczy mi wyszly: Leki na podtrzymanie przez cala ciaze, jakies krazki zakladane na szyjke macicy, a na koncu okazywalo sie ze ciaza przenoszona i wywolanie oksytocyna, boshe!!! Ciesze sie ze mnie to ominelo. Zuzanna to Twoj szkrab o 1/5 dalej :-) ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta znalazlam przewijak nakladany na wanne. Pewnie jest juz za pozno ale podam linka: http://www2.vertbaudet.co.uk/cgi-bin/Vertbaudet.storefront/45801545001d5a32278e0a0b003705a5/UserTemplate/53?qry=beaba%20stabilange%20changing%20mat]&actioned=yes&LowCount=1&maxfound=1&scope=/search_catalog/vertbaudet/&sid=45801545001d5a32278e0a0b003705a5&oqry=beaba%20stabilange%20changing%20mat&sort=r O mamo!!! Nie zauwazylam ze on taki dlugi :D :D :D Nie za bardzo go widac na tym zdjeciu ale ja mam go w gazecie i jest pokazane ze moze byc nakladany na wanne, lozeczko lub szafke. Wymiary: 77x64.5x13 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze cos nie tak z tym linkiem. Trzeba go skopiowac i wkleic do wyszukiwarki, wtedy dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - wielkie dzieki, wcale nie za pozno :) Cos mi sie przegladarka rozlazla i ani skopiowac ani przejsc na ten link :( Masz moze item number? No i sie doczekalam, maly chory w domu, ja sie nie moge ruszac, tak mnie spojenie lonowe boli, a przed nami takie dwa upojne dni, ech....az chce sie zyc...W dodatku zadzial mi sie gdzies olbas oil, no i nie moge mu inhalacji zrobic :( ide szukac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
cześć kochane babsztyle :-)) dzięki wszystkim za info co do zapisu do lekarza witaj Shirin,Siobhan robi się nas więcej i super!dziewczyny przed terminem jak się czujecie? mnie zostało niewiele ale pewnie więcej niż Tobie Szanta,czy Zuzanna,i jakoś dziwnie ze mną,brzuch mam jakoś bardzo nisko,dziwne bóle (wszystkiego co w okolicy wyjścia :-)) nie wiem czy to normalne bo już zapomniałam jak to było :-) Moje starsze dzieciaki już nie mogą się doczekać kiedy będzie braciszek ,ja jakoś się nie spieszę,bo jak wspominam porody to mnie ciarki przechodzą :-(( Nie wiem czy tu też tak trzymają z bólami,bo ja drugi dziecko 36 godzin z bołami spędziłam,kiedy traciłam przytomność mój facet wrzeszczał,,zeby zrobić cc,a położna kazała spokojnie czekać na poród naturalny bo jestem młoda,finał był taki,że popękałam jak tylko się dało,a mała miała złamany obojczyk i ja spędzony potem tydzień w szpitalu,jestem ciekawa,czy tu też panuje taki "sadyzm" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
Czesc dziewczyny, troche mnie tutaj nie bylo, ale juz wszystko przeczytalam i jestem z Wami na biezaco. U mnie nic nowego, czekam na moja coreczke - zostal juz niecaly miesiac i zaczelam juz odliczac dni. Chcialabym miec porod juz za soba :) :) :) Pozdrawiam goraco i witam nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
A tak na marginesie. Nie wiem jak u was, ale u mnie ta strona na necie jest jaks rozlazla i niemoge doczytac do konca wszystkiego, co napisalyscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaga - o matenko, alez Cie wymeczyli sadysci!!!!!! Nie wiem jak tu jest, ale slyszalam ze czekaja dosc dlugo :( Z tym ze jesli to bedzie trwalo, to moze zalapiesz sie na porzadne znieczulenie...Ale zycze Ci zeby tym razem poszlo blyskawicznie! ewa - mnie sie tez rozlazlo jak pieron, nie wiem czemu :( Mnie tez wszystko boli, spojenie jak cholera, jak wstaje z krzesla to mam gwiazdki przed oczami, jestem dziko szczesliwa ze jeszcze tylko tydzien, bo z perspektywa np miesiaca w takim stanie chyba nie bylabym najszczesliwsza...No i niestety nie wiem, jak to bedzie z prezentami, odkladalam, odkladalam, i nie kupilam, a teraz polazenie po sklepach odpada :( Ale za to zaczynam torbe pakowac :) gora ciuszkow do poprania, nie wiem gdzie mi sie to uda wysuszyc??? Bo z prasowaniem to poczekam chyba az moja mam przyjedzie :p Dobrej nocy zycze, i slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Szanta, a co za dwa ciezkie dni Cie czekaja? Odnosnie prezentow poratuj sie e-bay :-) Agaga - skoro masz takie zle wspomnienia z wczesniejszych porodow, obydwa byly takie dlugie i bolesne, to chociaz ja osobiscie nie jestem zwollenniczka epiduralu, moze powinns o tym pomyslec. Ulzy w bolu a w razie wstrzymania akcji porodu, po prostu zrobia Ci CC, fakt ze zanim zdecyduja beda czekac kilka godzin na postepy w rozwarciu ale przynajmnie nie bedziesz cierpiec. Jesli zgadzasz sie co do tego ze mna, podczas spotkan z polozna mow otwarcie o epiduralu, niech zapisze to w zeszycie ciazy (dopiero to dostaniesz) w planie porodu. I sprawa bedzie jasna. 36 godzin w bolu - katastrofa ! Ja dzisiaj juz znikam, dobranoc dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
ja wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co pisałyście,wiecie co chyba wspomnę o tym znieczuleniu,bo wierzcie mi ,ze panikuję jakbym to miała robić pierwszy raz,ale naprawdę nie życzę nikomu tego co przeszłam.Spadam już do ciepłego łóżeczka :-) dobranocka kolorowych snów --jak mówią moje bąbęlki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona paskudnie szeroka i niewygodna do czytania. Ciekawe co sie stalo - mam nadzieje ze to nie link, ktory wkleilam :-). Przewijak nawet fajnie wyglada. Nie wiem tylko czy cena Ci sie Szanta sie podoba ;-) . To \"maly\" koszmar przezylas Agaga :-(. Ja tez przylacze sie do obolalych. Dzisiaj pierwszy raz poczulam co to znaczy kiedy boli w krzyzu - malenki sie rozpycha nie ma co. Kolorowych snow zycze. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Agaga, jak bylam w poprzedniej ciazy to przy opowiadaniach o porodzie ktorymi raczyli mnie wszyscy zyczliwi zwrocilo moja uwage jedno - Polki mowily, ze przy drugim i kolejnym dziecku baly sie dziesiec razy bardziej, bo juz wiedzialy co je czeka, a Angielki, ze przed pierwszym porodem byly najbardziej przerazone, bo potem to juz wiedzialy co je czeka... Wiec to chyba punkt dla wyspiarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tylko na momencik zaraz znikam spac a jutro na caly dzien do londynu jade szanta masz racje trzeba sie przestawic juz przywykam i jakos przetrwam te pare tygodni:)) dostalam caly folderek do poczytania i wypelnienia hehe masz racje w pl to moze za duzo tych badan skanow itp no ale jak sie placi to cos musza robic; ja poprzednia ciaze w pl to mialam prywatnego lekarza a potem tuz przez porodem planowana cesarka okazalo sie ze przestal pracowac w szpitalu hehe scedowal mnie na kolege. szpital pozal sie boze kazali nam posciel samym zmienia i na drugi dzien z lozka wstawac po cesarce. fatalnie. mnie sie szyjka nie otworzyla gdybym nie przycisnela lekarza i nie sprawdzil to krew by zostala w macicy i gnila zamiast odplynac. potem mi otworzyli manualnie buuu:( nie mam milych wspomnien; bylam tydzien z mala a do karmienia pielegniarki jak sie dzwonilo mowily ze dziecko spi - karmily glukoza babsztyle...potem ja wstalam to sie okazalo jak bylo -dzieci placza a panie kawka i ploty. ale sie rozpisalam dzieki za info o fitnessie poinformuje moje instruktorki i zobaczymy; plywanie musowo chodze z cora i plywany 3 razy w tygodniu i pewnie bede robic blt a potem pilates i moze zaczne joge:)) oki trzymajcie sie dziewczyny wszystkie cieplutko do piatku aha jestem z canterbury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka 2006
czesc wszystkim. dawno sie nie odzywalam...no wiem jestem juz w 18 tyg i mialam juz 5 razy usg robione....nawet sie wyklucilam o usg szyjki macicy! :) mam do was pytanie o srodki znieczulajace w czasie porodu inne nic to podawane gdzies w okolice kregoslupa bo tego nie chce...czy ktoras z was brala gaz np? albo co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka - wspolczuje migreny :( straszne cholerstwo, mnie tez sie przyplatalo, na szczescie - tfu tfu odpukac- jednorazowo w tej ciazy. Mam nadzieje ze juz Ci nie wroci... A jak inne brzuchatki? Gdzie sie podzialyscie? Wichrzysko was wywialo? Czy wszystkie sie przygtowujecie do Swiat? U mnie wlasnie byla health visitor, na wizyte zapoznawcza,. calkiem o tym zapomnialam, dobrze ze mie przytrzymalo przy kompie, bo wyszlabym na zakupy :p A i tak w duzym pokoju sajgon, bo prabie, suszenie, zakupy z bootsa, pelna rewelacja - ale przynajmniej widac ze sie unetnsywnie przygotowuje do powitania malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Hello :-) Czarno dzis za oknem caly dzien. Az trudno sie zmobilizowac zeby sie ruszyc. Marianka - i co? Co powiedzieli lekarze na Twoje twardnienia brzucha? Balas sie ze mozesz miec niewydoslnosc szyjki, jak pamietam, - sprawdzili? A gaz nie znieczula, tylko zobojetnia na bol :-) Szanta - jak taka wizyta wyglada? Co babke interesowalo? Powinna sie zapowiedziec wczesniej - tak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Tak HV zapowiedziala sie telefonicznie, umowila na pasujacy mi termin, przyszla, przyniosla ksiazeczke zdrowia dziecka i ksiazke Birth to 5 years - z tej samej serii co preganancy, omowila jak wyglada opieka nad matka i dzieckiem (najpierw polozna, potem ona, przez rok), omowila co jest w ksiazeczce zdrowia, szczepionki, ktore sie podaje, ponarzekalysmy na glupote zaprzestania szczepienia p/w gruzlicy, powiedziala jakie badania robia noworodkom (sluchu, bioderek pediatra, a potem GP w 8 tygodniu, dopiero jak GP widzi problem to kieruje na USG (standard tutaj :)) podala wszystki mozliwe kontakty - parental support groups, breast feeding groups etc -zreszta wszystko jest w ksiazeczce zdrowia no i w zasadzie tyle. Trwalo z godzine, ale moze to dlaetgo ze dobrze sie nam rozmawialo (mimo totalnego sajgonu w pokoju :( ) i jeszcze przez polowe czasu upewniala sie jak z Mieszkiem, kiedy jego widzial health visitor, gdzie sa jego papiery, jakie wizyty mu przysluguja itp. Ogolnie pozytywnie, choc jakichs super rewelacji sie nie dowiedzialam - na ale w koncu to drugie dziecko, przy Mieszku pewnie sluchalabym z zapartym tchem :) Ponownie stwierdzam, ze uwazam ze opieka nad dziecmi tutaj jest naprawde super! I potwoerdzaja to tez inne zapoznane mamy z Polski, takze tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jak opowiedzilam tutejszemu ginekologowi w szpitalu o mojej pierwszej ciazy to mnie wkurzyl na maxa...mowie mu ze w 20 ty mialam zagrozenie przedwczesnym porodem, skurcze i szyjke 2,5cm...ze wyladowalam w szpitalu na 2 tyg i dostawalam dozylnie cos a potem fenoterol i do domu lezec do konca ciazy. i ze mialam usg szyjki co 2 tyg zeby sprawdzac czy sie nie skraca do porodu...a on mi na to: ten lek co pani dawli to tak na prawde nie dziala...leznie w takiej sytuacji jest gorsze niz by pani miala biegac bo nie ma dowodow ze pomaga a jedynie skrzepy si emoga w nogach zrobic...ja myslalam ze go zatluke normalnie. wyszlo na to ze polscy lekarze to jelopy a on sie zna! no ale ja sie mowiac wprost z nim poklucilam...powiedzilam ze wiem ze sa roznice w leczeniu miedzy krajami ale nie dam sobie wcisnac takich rzeczy. i nadal twierdze ze trzeba mi mierzyc szyjke bo na 99% znowu nie wytrzyma.przyszedl inny lekarz ktory walnal ten sam monolog ale mi zalatwil w koncu to usg:) teraz bede znowu w styczniu walczyc.najsmieszniejsze ze mi je robila babka z rosji i nie kumala w czym problem bo to zqajmuje 2 sekundy ...a ja wiem w czym problem...bo mi sam lekarz powiedzial..jakby odkryli z emi sie szyjka skraca to by musiali zaczac dzialac! a jak sie go zapytalam jak on wpasc na to ze mi sie skaraca jak mi jej badac nie chce to mi wypalil ze to nie jest polityka szpitala! i dodal najlepsze: a jak ma pani poronic to i tak pani poroni!! i to sie nazywa lekarz! gratuluje wyboru zawodu! mowie wam...ciezko z nimi czasami ale ja tam walcze o swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaz
Dzien dobry!! Przypadkowo nakrylam ta stronke;) spodobala mi sie,,, Witam,,ja moze nie jestem juz ciezarna,,ale bylam w LOndynie,dokladnie na Ealingu i tam rodzilam,,Mam slicznego synusia Alexa,,czytalam cos tutaj o Ealingu pisalyscie,,ponoc ten szpital nie ma dobrej opini,,ale ja bylam bardzo zadowolona. Lekarze byli bardzo mili,pielegniarki tez. Mialam cesarke,jak juz rodzilam,,maly nagle zle sie obrocil,,decydowaly sekundy,,dusil sie,,ale lekarze szybko zareagowali,,,Wszystko skonczylo sie dobrze. Dostalam epidural,,pomogl super,,naprawde rewelacyjny srodek,,,gorzej bylo pozniej,,mialam straszne skutki tego specyfiku,,ale wole o tym nie pisac bo moge Was przestraszyc :( Obecnie jestem w Irlandii Polnocnej,( dalej Wielka Brytania) no i tak plynie dzien za dniem.... Maly ma juz 16 miesiecy,rosnie jak na drozdzach i broi ,ze ho ho :)) Ok,,koncze moje wywody,,,mam nadzieje,ze moge tu z Wami poklikac od czasu do czasu,,,milo powspominac ciaze w Londynie ;) Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie,,!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski i 2w1 :) ja dzis nie mam dobrego humoru. od rana rycze na sama mysl pojscia do pracy.jest mi okropnie ciezko,mam problemy z oddychaniem i maly caly czas naciska mi na \"wyjscie\". Moja szefowa to babsztyl etc(nie bede uzywac wyrazow,bo cenzura). Mam pytanie do dziewczyn z Londynu, czy znacie jakiegos lekarza,ktory by mi wypisal zwolniennie z pracy. Dodam,ze warunki w jakich pracuje sa bardzo stresujace (heathrow). jak macie jakies namiary dajcie mi znac. Ja wracam do ogladania \"ostrego dyzuru\" Usciski dla Was Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
itajcie ponownie kochane kobietki! ja dalej nie wiem ktory to tydzien,wg mnie 3 ale lekarz oczywiscie oprocz zmierzenia cisnienia i zwazenia mnie nie zrobil nic.Defakto samam musialam sie zapytac o jakies witaminy czy ewentualnie co mam brac choc wiedzialam ze przeziez kwas foliowy jest jednym z waznych.Ach no wlasnie ,slyszalas o kwasie foliowym??co za durny stary pierdziel,chyba my wszystkie razem wiemy wiecej niz oni.Tragedia.Nadal czekam na kontakt z midwife,poniewaz prosilam o zostawienie wiadomosci na sekretarce jednak bez skutecznie,oni chyba tez nie lubia rozmawiac z maszynami.Zobaczymy co dzis,ma byc w przychodni o 12.30.Jednakze interesuje mnie ten lekarz polski ginekolog z londynu,FLYFLY czy moglabys podac blizsze inormacje np.nazwisko,adres,telefon juz mam,cena za wizyte usg,o ile posiadasz takie informacje. Dziekuje serdecznie z gory tymczasem musze spadac do przychodni,buziaki kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaz
OK,:( widze ze nawet nie zauwazylyscie ze cos do was kliknelam :( Przykro moi ,ze nie zauwazacie nowych osob :( Zegnam wiec i powodzenia zycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka dziekuje za inf i jedno wiecej pytanko ile on kasuje? Izuniaz ja tez jestem nowa :) witam :) nie ma po co sie denerwowac bo przeciez nie o to chodzi, no nie 🌼 Ja lece do pracy, mam nadzieje,ze zadne samoloty nie beda poopozniane, bo wtedy ciezko bedzie w pracy :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Czesc kobitki! Izuniaz :-) - dopiero sie pojawilas i juz chcesz znikac? Daj nam szanse :-). Marianka tez jest z polnocnej Irlandii - na razie narzeka. Wspomoz ja jesli mozesz. Moj synek tez bedzie mial na imie Alex :-) Szanta - dzieki za informacje. Swojej HV pewnie moge sie spodziewac zaraz po wielkim dniu. Dobrze ze nie zostawiaja czlowieka samego. Shirin - ktory to u Ciebie tydzien? Czemu bedeaz w ciazy pracujesz w stresujacych jak to ujelas warunkach? Nie mozesz tego zmienic? Marianka - i co wykazalo USG - nie napisalas - szyjka w porzadku czy skrocona? U mnie w 26tc miala 2cm, zamknieta i to jest prawidlowo, nie zalicza sie do skroconej. Dzisiaj zaczynam 39tc. Nic sie nie wydarzylo. A mialam "lazaca" prace az do konca 36tc. Acha - tez stawial mi sie mocno brzuch juz od 23-24tc. Taka anatomia. Ale pilnuj sie oczywiscie, tylko bezstresowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dzis dzien z malym w domu, bardzo przyjemnie, i tyyyle mi sie udalo zrobic :) Nie ma jak maly czlowiek zeby duzego od kompa odciagnac i zmobilizowac do aktywnosci :) Izunia - witaj tez :) tu nie tylko kobiety z Londynu, ale z calej Anglii i okolic sa, a drugi topik to matki polki w GB - nie wiem czy juz go odkrylas? Marianka - no teksty pod tytulem jak ma pani poronic to rzeczywiscie przesada, tzn oni tu maja takie podejscie, ale w pierwszym trymestrze, na zasadzie - lepiej nie poprawiac natury - pozniej zdecydowanie nie! Chyba ze ten szpital do ktorego trafilas to jakis ewenement... Ivonka - 3 tydzien ciazy to jeszcze bardzo, bardzo wczesnie, uzbroj sie w cierpliwosc i poczekaj troszke, na pewno skontaktuje sie z Toba polozna, wyznacza Ci date USG, zaloza karte ciazy. Wiem, jak czlowiek jest podekscytowany, zwlaszcza jak to jest pierwsza ciaza, no ale co wiecej oprocz brania kwasu foliowego i pozytywnego nastawienia mozna zrobic? Shirin- tak jak pisala Zuzanna - jak masz stresujace warunki pracy to maja obowiazek cie przeniesc do innych, i zolzowatosc przelozonej musi sie z tym pogodzic, czy chce czy nie! Zglos sie do occupational health, u ciebie w dziale (nie wiem czy jest jedno na heathrow czy np na kazdy terminal osobno), na pewno Ci doradza, co mozesz i powinnas uzyskac w danej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×