Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

wlasnie wrocilam z zakupow nakupilam jedzenia na caly tydzien no i troszke slodyczy musze sie przyznac bo mi slinka leciala kiedy dzis rano non stop w reklamach filmach przesladowaly mnie pysznosci.zjadlam jedno ciacho i mam dosc oj chyba zaczynaja sie zachcianki.kupilam w lidlu tez kocyk dla niemowlaczka jesli macie tam u siebie lidl na pewno tez sa takie promocie i spioszki na 1 miesiac acha i 3 pary kaftaniczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam jeszcze ten kocyk i tak na prawde nie wiem ile tego kupowac ile spiochow czy kaftanikow na 1 czy 2 miesiace bo wiem ze szybko z tego wyrosnie i nie wiem co kupowac i w jakiej ilosci.chcemy tez kupic dobry aparat cyfrowy bo mielismy 2 ale poszly na gwarancje cos szczescia do aparatow nie mamy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzieczyny.... wpadlam na chwilke zeby Wam zyczyc wszystkiego naj naj naj z kokazji DNIA MATKI!!! dla mnie to pierwszy w zyciu :] Moje slonko rosnie jak na dorzdzach..... znalazlam tu gdzies na kafe ta ksiazke Jezyk Niemowlat... polecam strasznie bo mojemu skarbkowi to bardzo sluzy... niestety ma straszliwe kolki wieczorami... az mis erce peka jak on tak placze... :( moje biedactwo A jak tam mamusie na gorze tabelki ?? Okruszku??? kiedy to Twoje malenstwo bede mogla zobaczyc??? juz Ci tak nie wiele zostalo trzymaj sie!!! Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff mala spi , maz tez chrapie, posprzatalam, jakies jedzonko na jutro zrobilam i moge zasiac na chwile do kompa bo w ciagu dnia na dluzsza mete to niemozliwe.. migotka_bober wiec u mnie to wygladalo tak: moja ciaza byla prowadzona dopiero od 27 tygodnia bo wtedy przylecialam do Polski, wczesniej chodzilam tutaj do poloznej az do momentu kiedy po pierwsze zaczelam plamic a na pogotowiu nawet mnie nie zbadali a potem mialam bardzo czeste skurcze, powiedzialam o tym poloznej ale zignorowano mnie , wogole mam naprawde koszmarne przezycia ze sluzba zdrowia angielska a raczej jej brakiem i nic na to nie poradze, wiem tylko ze gdybym wtedy nie przyjechala do Polski nie wiem co by sie stalo z dzieckiem...w Polsce od razu do gina i okazalo sie ze mam bardzo wielkie niebezpieczne skurcze macicy i wiatka skracajaca sie szyjke , wiec od razu leki na podtrzymanie i lezenie do konca ciazy...urodzilam o czasie choc 3 tygodnie wczesniej przed terminem ale Malwinka byla zdrowiutka i wszytsko bylo w porzadku .....co do lekarzy i szpitala...do Przybycienia chodzilam troche lat temu i przyznam ze nie znam lepszego , a w ciazy do Gaciarza z ktorego tez bylam bardzo zadowolona, wogole jest teraz jednym chyba z najlepszych lekarzy w Tarnowie wiec bardzo polecam a rodzic pierwotnie mialam w Krakowie w Ujastku www.ujastek.pl gdzie kazda kobieta moze rodzic na kase chorych , ale maz byl tutaj , nie bardzo mial mnie kto transportowac a sama nie dalam rady nigdzie dalej sie ruszac no i urodzilam w Tarnowie na nowym ale odradzam gdyz jest tam najwiecej zakazen poporodowych! ja zlapalam tylko bakterir coli a jedna laska streptococusa , porod mialam szybki i latwy 3.5 godziny cala akcja choc ojj bolalo tak ze ufff w czasie porodu blagalam polozna o znieczulenie :) ale wtedy to juz nie bylo mozliwe...no i dyzur mial kras pff nawet nie bede pisala jego nazwiska wielka litera bo nie zasluguje..i fakt jest podowbo strasznym chamem , nasluchalam sie o nim w szpitalu bo przez niego trafilam tam znow 2 tygodnie po porodzie gdyz nie wyczyscil mnie po porodzie i zostaly mi resztki lozyska ktore juz gnily! a ja dostalam tak silnego zakazenia i ponad 39 stopni ze bylo ze mna bardzo zle....nie chce nawet tego wspominac ech , wiec osobiscie nie polecam ci wogole szpitala w Tarnowie ani starego ani nowego, podobno w Tuchowie jest teraz bardzo dobrze ale jesli masz mozliwosc rodzic w Ujastku to skorzystaj, kolezanka tam rodzila i byla bardzo zadowolona , zobacz sobie na stronke:) ok ja lece spac bo doslownie padam , moja mala naprawde daje mi popalic, pobudka o godzinie 5.30 i takie chodzenie i noszenie ja na rekach do wieczora, wiec czas mam jedynie wieczorami a wtedy juz nic mi sie totalnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Poprawiam sie w tabelce, bo w poniedzialek moge w ogole nie dac rady dostac sie do komputera. NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......34.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Dzieki dziewczyny za zyczenia, ale jakos moj dzieciaczek nie spieszy sie do wyjscia. Zachecam go jak moge:duzo chodze, w ogole jestem bardzo aktywna i nic. Od kilku dni bola mnie uda (tak bardzo wysoko, jakby pachwiny) i nie wiem, co mam o tym myslec. Nie sa to skurcze, tylko ciagly bol. Mamuski, mialyscie tak przed porodem? Aneczka, bardzo mi przykro z powodu tych kolek Matiego, ale mozesz sie pocieszac, ze to wlasciwie nie choroba i samo przejdzie po jakims czasie. Wazne, zeby nie mial zadnych infekcji i powazniejszych problemow ze zdrowkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko ❤️ Ale u mnie brzydka pogoda, od rana pada deszcz:P Wczoraj wieczorem bolaly mnie nerki:( na dodatek nie wiem jak moje wyniki wyszly bo moj maz zapomnial sie zapytac jak byl u GP- wlasnie tak mozna liczyc na facetow:(:( wiec dopiero bede wiedziala w poniedzialek. Na dodatek patrze dzisiaj przez okno a tam pranie od wczoraj wisi a deszcz leje- oczywiscie mezus tez zapomnial sciagnac- a 2 razy go prosilam-- ale jestem zla 😠 😠 Naprawde jak chce sie cos zrobic to tylko trzeba liczyc na siebie 😡 Nawet nie mozna isc na spacer przez ta wstretna pogode:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada, z facetami tak juz jest. Ja na mojego moge liczyc, ale czasami tez ma takie zagrania, ze rece opadaja. Chyba dlatego mowi sie, ze mezczyzni to wieczni chlopcy. Z drugiej strony, bez nich byloby strasznie, no i oni tez z nami maja przerabane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam u mnie tez leje caly dzien ale nie dalismy za wygrana poszlismy na miasto kupilismy aparat cyfrowy .potem kawka iciasteczka.kupilam tez ten krem na rozstepy.stosuje sie go tylko na na brzuszek czy na uda takze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) pada i chlodno jest ale ja ciesze sie :D bo mnie ten upal dwudniowy dobijal agata wspolczuje przezyc,,,nie ma tego zlego,,,,ciesze sie ze malutka zdrowa i masz ja przys sobie,znaczy podjelas dobra decyzje wyjezdzajac...:D dzis mija mi 20 tydzien :D od jutra poczatek 21tc, za tydzien ide na usg polowkowe, mam straszny stres,100 mysli na godzine,,,mam nadzieje ze z dzidzia bedzie ok i bede sie mogla za 5 miesiecy chwalic dzidziorem:D dzien mija nam leniwie dosc:) upieklam dwa placki z truskawkami na biszkopcie z galaretka:D zjedlismy na obiad domowe hot dogi i ogladamy filmiki :) jak juz placek stezeje to nastapi dalsza czesc obzarstwa :) milego wieczorku kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski. Umnie twez pogoda pod psem. Caly dzien przelenuchowalismy przed telewizorem z dziecakami. Obiad zostalz wczoraj wiec gotowanie tez mnie ominelo:) Straszne spanie mnie meczy. Czeka mnie ciezki tydzien jak pogoda sie nie zmieni- bo chlopaki dopiero wracaja do szkoly i przedszkolw w przyszly piatek, wiec caly tydzien jak by mieli przesiedziec w jednym budynku zsobo to moze doprowadzic do ciezkich wojen na smierc i zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam przyokazji w tabelce tydzien NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......34.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie tomna w przyszly poniedzialek powrot do nauki a nie w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kapieli wysarowana kremami na rozstepyhehe.czasem lubie tak poleniuchowac w szlafroczku kiedy pada deszcz.brzuchatki te ktore niedawno przechodzily 17 tydzien mialyscie juz brzuszek widoczny czy slabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz 27 tydzien wiec pora zmienic sie w tabelce:):):) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......34.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Kalcia- jestem ciekawa jak to bedzie z naszymi porodami bo dzieli nas tylko kilka dni hahah. A moze nasze malenstwa urodza sie w tym samym dniu ale byl by numer:D:D Karina- moj brzuchol byl malo widoczny w 17 za to teraz powieksza sie z dnia na dzien:D:D:D Jak tak dalej pojdzie to najpierw bedzie pol metra brzucha potem dopiero Ja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sia okaze kiedy zechca wyjsc. Jeszcze 13 tygodni albo 11 albo 15 .Ciagnie mi sie jakos ten czas,a dzisiaj to szczegolnie. Bry ten deszcz az mi ciarki przechodza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dziendobry ! dzis rownie wczesnie obudzil nas nasz Tygrys juz godzine temu pilam pierwsza kawke heh Tygrys walnal takie dwie koopy ( o 5 i 7 rano ) ze od razu widac na buzce ze czuje sie lepiej i nawet rozgadal sie ... mam nadzieje ze wasza noc minela bezproblemowo i ze choc troszke sie wyspalyscie narazie zmykam cos zjesc ( juz czas ) zycze milego dnia wroce mozepozniej bo nadal u nas leje wiec ze spaceru nici chyba ze zdarzy sie cud http//www.tygrysiatko.fotosik.pl/ zapraszam na stronke mojego Tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranga kolejny dzien w deszczy depresji sie mozna nabawic:) Kohannah -zrob cos z tym linkiem nie da sie go otworzyc probowalam nawet go wpisac na przegladarce i nic. Nie chce sie cos pokazac na ten twoj tygrysek:) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka kolejny dzien w deszczu- depresji sie mozna nabawic:) Kohannah -zrob cos z tym linkiem nie da sie go otworzyc probowalam nawet go wpisac na przegladarce i nic. Nie chce sie cos pokazac nam ten twoj tygrysek Pozdrowionka. Cos mi naprawde szkodzi ta pogoda bo ciagle jakies bzdury wypisuje:) http://www.photoblog.pl/kalcia64/ (dzieciaczki) http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php (Aleks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc dziewczynki ja tylko na chwilke zeby sie przywitac i przeczytac co tam pisalyscie. dzionek jest okropny a wiec co mi zostalo??? ide pod pierzynke i nie wychodze az do jutra. szczeze powiem ze juz mam dosc tej cholernej pogody wy powno tez. trzymajcie sie cieplutko wy i bobasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki. Ja niedawno wstalam bo przez ta pogode nie chce sie dupska z lozka wyciagnac:(. Ale musze sie szykowac isc kupic ziemniaki bo kumpela przywiozla mi ser bialy i oczywiscie musze zrobic pierogi:):) A ja tu juz mam takie 2 osoby co by juz chcialy zjesc te pierozki i musza czekac:D:D:D Zreszta obiecalam tez Oli , ze zrobimy ciasto z truskawkami wiec dzisiejszy dzien chyba spedze w kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zzzdroszcze wam tego jeszcze glogiego czasu kiedy mozecie sie powylegiwac w lozkach bo ja juz przed szosta z moja niunia wstaje i dopiero moge spokojnie usisc wieczorem kiedy zasypia a moj brzuszek w sumie do konca ciazy byl niezbyt wielki i raczej mi tylko on rosl a dzidzia wcale nie byla taka mala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie brzuszki U mnie pogoda też pod psem od wczoraj leje, dzis mąż miał wolne i wybraliśmy sie w góry,żeby pospacerować ale niestety sie nie udało bo jak dojechalismy na miejsce to sie tak rozlało,że nawet się nie dało wyjść z samochodu:-( szkoda bo juz pewnie się taka sytuacja sie nie powtórzy bo do porodu tuż tuż, czuje to po krzyzu, mam straszliwe ból nie mogę leżec, siedzieć, stać, chodzić i schylać się. Czy któras z mama moze mi powiedzieć co to oznacze? czy niebawem czeka mnie poród? Karina mi brzuszek zaczął rosnąć po 7miesiącu ciązy, w 17tyg to nikt nie wiedział,że jestem w ciąży. No ale każda kobieta jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Czesc kochane brzucholki!Wiesci ma nie zaciekawe.Moze zaczne od poczatku!Jestem pod opieka dwoch lekarzy,usg mam co tydzien.Po porodzie moje malenstwo czeka operacja.Wytlumacze wam najprosciej jak moge na co ta operacja,a wiec moja corcia ma jeden zoladek przedzielony na dwa,inaczej wam nie moge wyjasnic.W brzuszku jej nic nie grozi ,ale jak sie urodzi to bezdie jej ciezko.W piatek mam nastepny scan i spotkanie z moimi lekarzami i wtedy bede wiedziala czy donosze ciaze do konca czy beda mi wywolywac porod.Dzisiaj byla u mnie polozna,ktora podtrzymywala mnie na duchu jak tylko mogla,ale najgorsze jest to,ze zaraz przed oczami stoi mi malenstwo podlaczone pod rozne aparaty i lzy same mi sie cisna do oczu.Diewczyny nawet nie wiecie jak mi jest ciezko,a o moim chlopaku nic nie wspomne.W piatek mialam pobierane wody plodowe do badania same badanie nie bylo zbyt przyjemne z reszta ja malo co pamietam,bo caly czas mi w uszach brzmialy slowa lekarza o tej operacji.Wiecie co dziewczyny modlcie sie za wasze malenstwa zeby byly zdrowe,bo nie zycze kazdej z was,aby przezywala to co przezywam ja teraz.MI JEST NAPRAWDE BARDZO CIEZKO!W piatek bede juz wszystko wiedziala.Jak bede miala sile to wam napisze co i jak.Trzymajcie sie dziewczyny cieplutko wy i wasze malenstwa.I zycze kazdej zdrowego bobasa.ja tego szczescia nie mialam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtek wspolczuje kochana, mam nadzieje ze dzieki szybko wykrytej wadzie bo juz w brzuszku lekarze beda wiedziec jak pomoc malutkiemu szkrabowi,trzymam kciuki bo nie ma nic gorszego niz chore dziecko,zycze cie aby operacja przeszla bezproblemowo i dzidzior w pozniejszym zyciu nawet nie odczul ze cos mu dolegalo!!!!! buziaki laboszek ciekawe jakie nam wiesci jutro przyniesiesz 🌼 zdaj relacje jak najpredzej ile trwalo badanie jak dzidzior i wszystko inne :D ciekawe kogo nosisz pod serduszkiem :D boli mnie watroba od kilku dni,ale dzis bylo juz przegiecie bo moj mocz po nocy jest brazowy :( biegne jutro do GP jesli oleje sprawe to szpital ,jesli nadal nic to lece do pl, tyle sie naczytalam o cholestazie ze mi wiecej nic nie trzeba :( a moze ktoras z was slyszala o tym ,jak sie tutaj tym zajmuja?o jakie badania powinnam prosic itd? pzodrawiam i slodkich snow :) a to my w poprawionej tabelce: NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......34.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek...........14/10...21.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Iwtek to naprawde bardzo przykre ze twoj anioleczek jest chory ale dzieki bogu ze nasza medycyna jest tak cudowna ze potrafi wiele pokazac i naprawic w miare wczesnie.Czemu na ludzi spadaja takie nieszczecia.Wiem ze ci napewno bardzo ciezko ale powinnas byc wesola bo dzidzia odczuwa twoje zle samopoczucie i pamietaj o glaskaniu brzuszka bo malenstwa podobno to lubia i pozniej sa spokojniejsze po porodzie.Ja za 8 dni mam pierwszy skan i poki co tez jestem troche niespokojna bo nie wiem czy wszystko jest ok.Pozdrawiam cie berdzo serdecznie i uszy do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwitek- to bardzo smutne co napisalas, nawet nie wyobrazam sobie co musicie teraz z mezem przechodzic. Ale myslcie zawsze pozytywnie- mimo tej operacji waszego sloneczka wszystko bedzie dobrze. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Duzo zdrowka zycze waszemu malenstwu a wam duzo sily i optymizmu.🌼 Loboszek- pierogi zrobione i prawie ich juz nie ma. Staralam sie narobic ich na 2 dni ale moj maz to jakis nienajedzony i zjadl ich bardzo duzo. Za to jutro mniej dostanie hahahhaahh. Ciasta juz nie robilam bo mi tez Ola truskawki zjadla i z 1go pudeleczka nie mialam co robic.:D:D Dodam, ze moj maz znowu rzuca palenie i teraz mi ciagle jeczy , ze jest glodny:D:D:D kohannah- slodki ten twoj Tygrysek, ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtek nie martw sie, to taka wada co da sie ja zoperowac, zoperuja i dzidzia bedzie zdrowa zobaczysz a dzis maja takie techniki ze wszytsko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×