Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anusia ten working tax credit moze pobierac twoj maz. O Child benefit mozesz wystapic pod koniec ciazy pozniej tylko dosylasz akt urodzenia dziecka ale to dostaja wszystkie dzieci niezaleznie od statusu materialnego- jakies 70 f miesiecznie. A Child tax credit to juz jest cos innego. Jak macie ten working tax c. to ChTC jest czescia WorkingTC ktora sie dostaje na dziecko i rodzine- jak nie pracujesz i wychowujesz malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia- ja napisalam, ze musisz pobierac jeden z kilku benefitow ale wymienilam tylko dwa. Do tego tez wchodza hausing benefit counsil benefit i te zwiazane z urlopem macierzynskim. Ogolnie aby dostac te 500f masz 3 miesiace o wystapienie o to. Tylko nie wiem czy w Job Center czy w innym miejscu skladasz o te 500f. Jak ktoras z dziewczyn bedzie wiedziala na pewno napisze:D:D:D Zapytaj tez moze na forum o Matkach Polkach to one beda wiedzialy na pewno co i jak:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisia
🌻 ❤️ 👄 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny... póki co to mi sie wydaje strasznie skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
Hej dziewczyny dzięki za odpowiedz odnośnie pakowania do szpitala, chyba muszę się troszkę przepakować. Byłam dzisiaj na scanie baba była taka niedelikatna że myślałam że coś złamała maluszkowi dla was usg też jest takie nieprzyjemne???właśnie odespałam wyprawę.kurcze ale zamięszania z tymi benefitami jutro koniecznie jadę do mojego hotelu kłócić się o P60 bo coś zwlekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie na Matkach Polkach odnosnie tej kwoty 500f i mamy odpowiedz od Ulus, wklejam ja ponizej❤️ ten druk na te 500 funtow bierze sie w JOB CENTER jest to druk SF100 nazywa sie SURE START MATERNITY GRAND!!! Na koncu tego druku jest strona ktora musi wypisac polozna lub lekarz i reszte wypisujesz sama!!!razem z drukiem dostajesz koperte z adresem wypelniasz i wysylasz i to wszystko!!! Ja zmykam spac, milej nocki zycze🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 u mnie jeszcze troche do maternity grand narazie dzis skladamy papiery do IR a jest taka sprawa ze maz jest na wychowawczym bezplatnym w Polsce i zastanwaiamy sie jak oni na to spojrza .... sinia - wiadomo ze jak czekasz na malenstwo kupujesz duzo niepotrzebnych rzeczy czas Ci to zreszta pokaze ale trudno sie powstrzymac ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Jeśli nie masz 25 lat to nie możesz pobierać WTC,ale jeśli twój mąz lub partner ma to złużcie razem. WTC nie ma nic wspólnego z SURE START i żeby dostać te 500F musisz pobierać CHILD BENEFIT tak jakj pisała Mada744. A więc jak się urodzi dzidzia musisz wypełnić papiery o CHILD BENEFIT,a póżniej o SURE START do 3 mieś po urodzeniu. :) To nic skomplikowanego dasz sobie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc spiochy. ja dzisiaj wczesnie musialam wstac bo bylam u GP zmierzyl mi brzuszek cisnienie spradzil mocz i tyle zajebista wizyta a jutro ide na USG zobaczyc mojego skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dodzwonilam sie do szpitala by umówic na wizyte i mam umówiona na 3 lipca to bedzie mój 13 tydzien nawet ten mój angielski nie taki zly chyba skoro sie dogadalam na szczescie bedziemy w Polsce wczesniej i zajrze do mojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
smiac mi sie chce z tych ich wizyt no ale coz musze chodzic wynaciskal mi brzuch i mnie teraz tylko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
i dzisiaj znowu piekna pogoda tylko co tu robic. nie wiem jak wam ale mi sie bardzo nudzi. co wy robicie zeby zabic czas bo ja juz nie mam pomyslu co robic.szkoda ze nie mam zadnej kolezanki ktora by mieszkala blisko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zajecie mala nie daje mi zycia choc i tak dzis jest laskawa ze daje mi pisac na kompie bo sa dni ze nie moge posiedziec. a gdzie mieszkasz kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja mieszkam na streatham pewnie nie wiesz gdzie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! jak bylo zimno i paskudnie to bylam zdrowa,teraz upal i slonce a ja przeziebiona-to cala ja ,wszystko na odwrot :P kiedys pytalam o badanie na test obciazenia glukoza, mozecie mi napisac jak sie to nazywa po ang? 4 .06mam spotkanie z polozna,i robie juz liste pytan ;) a moze mi podsuniecie jeszcze o co moge zapytac?bo np o wyniki badan musze bo nie znam ich a krew pobierali :( buziaczki dla kazdej z Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test na glukoze zwie sie Random Timed Glucose. wykonyuja go w 28 tc i robiony jest rownorzednie z full blood cunt i z anti bodies.czyli pelne badanie krwi i przeciwciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo za 2 tygodnie ide na nie i mam juz skierowanie na te badania i dlatego mogla ci pomuc bo normalnie t6o sama bym nie wiedziala:) No ale sie ciesze ze moglam pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie jutro mam wizyte u gp bo te aplikacje na maciezynski i wyprawke (500F) moze lekaz rodzinny wypelnic. dzwonilam do poloznej i ona skierowala mnie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy mozesz mi powiedziec czy kazdy moze dostac te wyprawke 500f czy tylko wybrane osoby i kiedy mozna sie o to starac i kiedy mozna isc na macierzynskie z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam u dermatologa z tymi plamkami nie wiedzieli co to jest w koncu zrobili mi badanie krwi na wirusy ale rozyczke raczej wykluczyli bo lekarz mowil ze po moich wczesniejszych badaniach krwi widzi ze mialam rozyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
Hej Poprawiam się w tabelce. Dzisiaj zaczynam 37 tc Okruch12....1/06....39...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dziewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynka....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......28....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....synek......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........synek..............? anka00........27/09......21........streatham......?.. ...Roksana/Kubus edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27......06.01.2008....6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
gosiaczek27 ty mieszkasz niedaleko mnie prawda???? bo ja mieszkam na streatham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
pomoze mi ktos z ta tabelka prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
Okruch12....1/06....39...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......28....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27......06.01.2008....6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dobrze wkleilam ta tabelke??? jak zle to poprawi ktoras???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
Okruch12....1/06....39...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08......29....london/richmond...synek.. .......Kacper? Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27......06.01.2008....6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×