Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Ja tez jestem i zaczynam swoj cholerny, czterdziesty pierwszy tydzien! Wiecie, co ? Taka przenoszona ciaza uczy cierpliwosci, bo juz jest mi wszystko jedno.Co by nie bylo, dzidzius bedzie z nami najpozniej w nastepna niedziele, wiec teraz juz czekam ze spokojem. NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21....Swindon..dziewczynka....Nat asza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez jestem i zaczynam swoj cholerny, czterdziesty pierwszy tydzien! Wiecie, co ? Taka przenoszona ciaza uczy cierpliwosci, bo juz jest mi wszystko jedno.Co by nie bylo, dzidzius bedzie z nami najpozniej w nastepna niedziele, wiec teraz juz czekam ze spokojem. NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21....Swindon..dziewczynka....Nat asza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze po tym co dzisiaj zaszlo to co do angielskiej sluzby zdrowia to brak mi slow. Moj maz dzisiaj dostal jakiegos bardzo silnego bolu glowy do ktorego dolaczylo potem brak czucia w calej prawej stronie ciala , nie umial ruszac reka i doslownie mowiac belkotal bo pol twarzy tez mu zdretwialo. takie objawy mial dwa razy w zyciu ale jakies 7 lat temu i do tej pory byla cisza, robili mu badania w polsce i stwierdzono ze to ponoc na tle nerwicowym , mial robic jeszcze inne ale jak to wiekrzosc meszczyzn olal to. Ale wracajac do sedna sprawy ojciec ze znajomym zabrali go do szpitala, przesiedzial tam dobre 5 godzin. Zaledwiw pobrali mu krew popytali jakie sa objawy i, podali mu jakies srodki przeciw bolowe po czym grzecznie wyprosili ze szpitala twierdzac ze wszystko jest ok i ze do jutra mu przejdzie i moze isc normalnie do pracy. Do tej pory zwija sie i placze z bolu bo tak go glowa napieprza odretwienie fakt coflo sie ale co teraz dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stety mnie nie bylo bo nie byl sesu zebym jechala jako 3 osoba. ten znajomy dosc dobrze mowi po angielsku ale nie wie czemu sie nie odezwal.ja jak bym byla to znajac siebie to bym geba klepala. nie wie co teras chyba jutro pujdziemy do przychodni ale czy to cos da moze znowu mnie splawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale moj malzonek juz sie lepiej czuje to mysli o pujsciu do pracy. bo na L 4 to guwniana kase placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pal licho z ta kasa i l -4 ale jak go tak lapnie to jeszcze mu tak zostanie- on to czase mysli ze chyba bedzie wiecznie mlody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzisiaj milo minal mi dzionek. Bylismy w odwiedzinach u rodzinki i niedawno wrocilismy. Od razu poprawiam tydzien. NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21....Swindon..dziewczynka....Nat asza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Klacia- z tym co napisalas to nie ma zartow i tak jak napisala Loboszek niech twoj maz jutro smiga do przychodni i niech prosi o jakies szczegolowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki!!!!!!!!!Piękny dzięn mamy dzisiaj choć ja w takie dni jak dzisiaj nie najlpeiej się czuję, czy któraś z was wie czy można siedzieć na słońcu i delikatnie sie opoalać będąć w tak zaawansowanej ciąży? czy może to w jakiś sposób zaszkodzić dziecku? Dziś idę do mojej midwife ciekawa jestem jak tam moja dzidzia czy już się odwróciła jeśli nadal nie to w piątek czeka mnie wizyta w szpitalu u jakiegoś specjalisty który będzie ze mną rozmawiał na ten temat, tak mi to tłumaczyła położna. Poprawiam się w tabelce NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester...dziewczynka......Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10.....22....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Miłego pięknego dnia zyczę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mówię dzień dobry wszystkim mamusiom!!!! U nas wczoraj pierwszy dzień taaaki słoneczny, żar z nieba...a wieczorkiem już zaczęło padać. No i dziś za oknami buro i ponuro choć ciepło. Z tą pogodą tutaj się nie nadąży. No ale w sumie wczoraj był pierwszy dzień aż takiego upału i duchoty a mi nogi napuchły jak bańki, kostek nie było widać. Nie bolało mnie nic przy tym więc jeszcze ok. Boję się jednak pomyśleć co to będzie później...np. w sierpniu :-O W każdym bądź razie buziaki w brzuszki i do \"napisania\" ;) Kalcia - zdrówko tylko jedno!!! Wiesz jak z facetami - trzeba ich za rączki prowadzać. Dla mnie to brzmi groźnie, skojarzyło mi się z jakimś paraliżem...Niech mąż tego nie bagatelizuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester...dziewczynka.. ....Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10.....22....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober....15/10...22...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip czesc kochane!!! bylo z rana sloneczko teraz cos sie podejrzanie ciemno zrobilo,nawet wole taka pogode.... dzis mam polowkowe usg,jestem cala w nerwach... buziaczki i milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka_bober no to powodzonka. Trzymam kciuki :) I nie denerwuj się tak - będzie dobrze. Zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) witam sie w poniedzialkowy poranek :) ide czytac zaleglosci, bo troche nastukalyscie przez sobote i niedziele :) u mnie byla wczoraj polozna, ale napisze pozniej, jak sie dokope do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki. Kalcia, zmus meza zeby poszedl do lekarza. Tak, jak napisala Laboszek, przeciez on wcale nie musi isc na zwolnienie. Niech sobie wezmie dzien wolnego i pojdzie do lekarza. Moze powinniscie wykorzystac ten dzien na relaks, pojechac gdzies dalej i pozwiedzac ...? Dziewczyny, jak tak dzisiaj spojrzalam na tabelke, to troche sie zdziwilam. Jeszcze tak niedawno wszystkie bylyscie na poczatku ciazy, a teraz 28, 30, 35 tydzien. Jak ten czas leci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to doczlapalam sie do konca :) przepraszam jesli kogos pomine, ale nie paietam wszystkiego co napisalyscie :) na poczatku witam nowe przyszle mamusie i malenstwa :) sinia gratuluje synka :) skorpionka, szkoda zze ci nie powiedzieli tylu rzeczy, ja bym sie pytala :) jak bylam na pierwszym to tylko bylo pytanie za pytaniem, a doktor mowil ze jeszcze niesprawdzil albo nie nie wprowadzil do komputera ;) potwierdzili plec? laboszku wspolczuje tych pszczol, ja bym szybko ud=ciekla z tego placyku ;) arvena, dobrze ze krwawienie sie skonczylo... wybierasz sie jeszcze do lekarza? jesli chodzi o cytologie to polozna sie mnie pytala czy mialam robiona, ale powiedzialam ze nie, wiec zrobia mi po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia, i co z twoim mezem? lepiej juz? moze pwoinien wziac z 3 dni wolnego i odpoczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki 🌼 🌼 Anusia23- jasne, ze mozna posiediec troche na slonku ale bez przesady oczywiscie. Przeciez to naturalna witamina D sie wtedy wytwarza. Tylko zaloz cos na glowe:):) Co do tej metody, o ktorej masz rozmawiac ze specjalista - to jak dobrze pamietam chodzi o to obracanie- ja bym sie na twoim miejscu nie zgadzala. Ale to twoj wybor. Ja na najblizszej wizycie chce powiedziec juz poloznej , ze wrazie jakis komplikacji to jedynie zgadzam sie na cesarke- i tak bedzie musiala to wpisac w karte. Zadne wyciaganie prozniowe, kleszczowe itp nawet nie wchodzi w rachube. Wiem , ze to moze dziwne ale uwazam , ze te metody nie sa za rewelacyjne. migotka_bober- powodzenia na USG, pozniej napisz jak bylo:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia - rzeczywiscie, szkoda słów na tych lekarzy angielskich. Dla nich zawsze wszystko jest o.k., a jak nie jest to najlepiej przepisać Ibuprofen (koleś mi kiedys na recepcie zapisał!!) i na pewno wszystko przejdzie jak ręką odjął. Ja nie wiem czego u nich na medycynie uczą. Może warto sie zastanowić na pojsciem tutaj na studia, na medycynę. Bo chyba łatwo sie nauczyć, jakie są leki przeciwbólowe, jak sie pobiera krew i mierzy puls 😠 Sorry, że taki sarkazm przeze mnie przemawia - ale wkurza mnie to po prostu. 😡 U mnie dziś ostatni dzień urlopu - jutro znowu do pracy. Minęło jak z bicza trzasnął. :-0 Cały weekend poświęciłam na siedzeniu na Allegro i Ebayu celem zrobienia najważniejszych zakupów dla dzieciątka :D ❤️ Mąż mi powiedzial, że mogę robić zakupy dopiero po połówkowym usg, wiec wzięłam to sobie do serca i oszło pełną parą. Kupilismy jak dotąd fotelik samochodowy, łóżeczko i 2 komplety pościeli. :) Uwielbiam to robić ;) A Wy? Od kiedy i z jakąś częstotliwością robiłyscie / robicie zakupy? Też jestescie/bylyscie takie napalone? Chyba nie tak jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki:) Moj maz lepiej ,jeszcze go glowa pobolewa- ciagne go do lekarze ale sie wykreca.( do jutra mu przejdzie wiec po co chodzic po lekarzach- to jego glupia gadka) A co do wyprawki to ja tak od 12 tc zaczelam robic zakupy praktycznie to zostalom mi kupic pieluszki i kosmetyki dla dzidz i bede miec wszystko no i jeszcze proszek zeby poprac ciuszki dla dzieciatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troche ubranek po Oli i troche dostalam od znajomych wiec na pierwsze 2 mies ubranek mam sporo:):) No chyba , ze dzidzia urodzi sie wielka to bede musiala myslec o kupnie wiekszych- ale nie sadze. Lozeczko tez mam po Olci ale co do wozka to kupimy jak sie maluszek urodzi- wczoraj fajny widzialam na car bootsie ale ja wole kupic jak juz urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- ja taki szal kupowania mialam ze pierwszym razem, ubranka, zabawki, itp. Teraz sie ograniczam. Ala nie mowie, ze czasami mnie tak nie korci aby cos kupic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mam pytanie 🌼 =======>>>>>> Czy znacie jakieś bezpieczne sposoby przelewu pieniędzy na polskie konto online? Wiem, że dużo jest takich firm, które za jakąś opłatą robią przelewy do Polski. Nie wiem jednak której zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka=- nie mam pojecia, nigdy tego nie robilam. Jedynie przez poczte money gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysylam pieniadze przez firme lcc wplaty dokonuje w barclays. idziesz do banku wplacasz kase na ich konto- biezesz karteczka z potwierdzeniem wplaty i z ich numerem brancz. dzwonisz na bezplatny numer i podajesz imie , nazwisko osoby do ktorej je wysylasz ,dokladny numer konta tej osoby i nazwe banku,w ciagu 48 h kasa jest w polsce koszt nie zaleznie od kwoty to 3 f. Wysylam przeznich kase juz ponad od roku. a i jak raz podasz dane tej osoby to zostaje zachowana w ich bazie danych wiec tylko potem podajesz imie i nazwisko osoby do ktorej wysylasz. Dokaldna nazwa LCC Trans- Sending. numer telefonu ( international Easy Phone)08000195030 zanim wyslasz kase to musisz zadzwonic do nich na ten numer i zarejestrowac sie ( podac swoje dane). najpierw jak dzwonisz na info linie jest w jezyku angielskim i trzeba wybierac opcej i potem wybrac jezyk w jaki chcesz zlozyc zamowienie. podaje ci dwa numery konta BARCLEYS - SORT CODE 200605 A/N 10392731 i NATWEST SORT CODE 60 09 23 A/N 47986492.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz podac imie nazwisko i dokladny adres osoby do ktorej idzie kasa i tak jak pisalam nr. konta i nazwe banku.a tu ich link www.lcctransenvio.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za info :D A czy są jakies wymogi co do mojego konta w Polsce? Mam konto w Inteligo w Polsce - czy oni muszą spelniac jakies warunki? Czy to musi konto dewizowe, czy cos w tym stylu; czy może nie ma różnicy gdzie i co to za konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
migotka_bober koniecznie daj zanc po polowkowym co i jak ....no i jak wrazenia oczywiscie..jak twoja skora swedzi??????????moja jak ch....a....biorac pod uwage tutejsza sluzbe zdrowia nie ufam im i za jakies 10 dni bede kazala sobi epowtorzyc badania ..no bo ile mozna sie drapac :-(... kalcia wez mezulka do lekarza na sile ja tez tak mialam i sie okazalo ze mialam porazenie 7 nerwu twarzowego (paraliz) poprostu mnie przewialo i musialam chodzic na stymulacje pradami...nie mowie ze to musi byc to ale lepiej tego nie zostawiajcie potem mozecie zalowac lepiej sprawdzic...w moim przypadku dwu tygodniowa stymulacja pomogla i wszystko wrocilo do normy...:-) pozdrowionka dla wszystkich mamusiek i brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od poludnia moja rozrabiaka spi a ja tez zaraz sie zdrzemne choc spac mi sie nie chce przyda mi sie odpoczynek .. od wczoraj ogarnela nas magia wystawiania przedmiotów na allegro przed wyjazdem chcemy jeszcze zorientowac sie co mozemy opchnac ... jesli chcecie podam Wam moje linki do aukcji : http://www.allegro.pl/item202523812_thomas_zegar_scienny_stan_bdb_bcm_.html http://www.allegro.pl/item202530301_telefon_zabawka_od_1_zl_bcm_.html http://www.allegro.pl/item202537474_ciuchcia_z_klockami_stan_bdb_bcm_.html http://www.allegro.pl/item202540253_odkurzacz_dzieciecy_maly_pomocnik_mamy_bcm_.html te cztery sa mojego meza i teraz moje ale to dopiero poczatek:) http://www.allegro.pl/item202649438_dwupak_koszulek_tu_0_3_m_ca_nowe_okazja_.html http://www.allegro.pl/item202656914_dwupak_koszulek_6_9_m_cy_firmy_tu_nowe_.html Ogólnie czuje sie nie zaciekawie mam mdlosci i bóle brzucha, brzuszek juz troche odstaje :) co bedzie za niespodzianka gdy rodzice sie dowiedza :) Moze uznacie mnie za jakas dziwna ale nie za bardzo chce mi sie jechac do Polski - wiem ze to wiaze sie z nerwami i tyle ... ale chce isc do lekarza i z mala do alergologa zostajemy do srody 20 czerwca nieudalo nam sie przebukowac biletów na 23 :( ale moze to i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada 744 - dziękuję za poradę dlatego pytałam bo koleżanka mi mówiła ze absolutnie nie wolno siedzieć na słońcu bo można dostać krwotoku i stracić dziecko. A co do wizyty w szpitalu to ja tez absolutnie nie zgadzam się na odwracanie mówiłam to położnej, podobno nba tej wizycie lekarz ma mnie zbadać, zrobic usg i mamy się umawiac na cesarkę.Zobaczymy co mi dzisiaj powie moze moja dzidzia się odwróciła? coć nic nie czułam a to podobno sie czuję. Jak wrócę to napisze co się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia, radzilabym brac meza za frak i leciec do lekarza, tylko pytanie czy oni beda chcieli go zbadac :( wczoraj odwiedzila mnie polozna. jest swietna, starsza babeczka, ale bardzo poukladana :) odpowiedziala mi na wszystkie pytania, jestem z niej bardzo zadowolona. w razie czego mam dzwonic i sie umawiac na wizyte. za dwa lub trzy tygodnie mam isc do szpitala i maja zbadac moje serce. dawno temu mialam operacje na serce i tertaz beda badac wplyw ciazy, i zdecyduja czy cesarka niejest konieczna. oczywiscie slyszalm bicie serduszka naszego Smyka :D dzisiaj powiedzialam o ciazy w pracy bo wiedziala tylko szefowa :) wszystkie mnie wysciskaly :D i okazalo sie ze jedna z kobiet byla polozna przez 10 lat!! w razie pytan wiem do kogo sie udac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×