Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

ania grimsby, wszystkiego najlepszego!!! pochwal sie fotkami :) i gratuluje chlopca!! s_daga, czekam na zdjecia wozka, bo ja nie moge sie zdecydowac...... :o anka00 dobrze ze z dzidziusiem wszystko ok :) przynajmniej jestes spokojna!! kaska0110, widze ze mialas nieciekawy dzien!! ale wszystko sie wyasni lada dzien!! :) ja tez czekam na przesylke z polski i cos nie dochodzi.... pochwalisz sie zdjeciem wozka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00- na 165-166 masz maila arveny:D kaska- nam ostatnio paczka szla 2 tyg z Polski a kumplowi prwaie 2,5tyg:( Wiec na pewno wam dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki dziewczyny za dobre słowa :) Camilee - jak tylko dojdzie to na pewno zrobię zdjęcia i jakoś Wam pokażę...jeszcze nie wiem jak, ale coś wymyślę :P Mada no to mnie pocieszyłaś z tą przesyłką...obyś miała rację. Anka - a kiedy myślicie wziąść ślub?? Ania G - napisz nam coś więcej jak było...:) uwielbiam takie klimaty :) Duila :) Fajnie że do nas zaglądasz, i że znajdujesz chwilkę dla nas ❤️ Hihihi...to Cię mąż wykolegował :P ;) A tak serio to fajnie, że chce się z nami dzielić swoją \"stroną medalu\" :) Kurcze ale ten czas leci, a jeszcze niedawno byłaś taka gruba jak ja ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- tam tylko wypisujesz druk ze zgoda na paszport mozesz tez wypisac o PESEL i 6 min na pewno starczy- ale jak to jest w rzeczywistosci to bys musiala zapytac sie na Matkach Polkach:D:D Teraz juz mowie papapap, do jurta😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefk
Hej Anka ja brałam tu ślub cywilny rawie 2 tygodnie temu! Naprawdę polecam...praktycznie zero formalności, szybko sprawnie i uroczyście........fotki na www.sztefka.fotosik.pl Jesli masz jakies pytania to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. Witam się tylko z Wami w ten ponury (znowu) dzień... Oby był lepszy od wczorajszego!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sztefciu :) Śliczne fotki Olka i Wasze ślubne. Wyglądałaś rewelacyjnie :) Co do bloga, to nie jest on mój :) To \"wspólny\" blog dziewczyn z forum wrześniówek. Hasło - przeciw pomarańczom :) Nie wiem czy będzie Cię on interesował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry mamusie!!! dzionek zapowiada sie badrzo brzydki oby tylko nie padalo.... mada dzieki za podanie mi stronek o tym slubie kasiu napewno jak juz malenstwo sie urodzi tak moze na wiosne jeszcze nie wiemy sztefka fajne zdjecia a twoj synus taki kochaniutki wycaluj go ode mnie a co do slubu to gdzie ty musialas isc bo ja nawet nie wiem gdzie mam sie ruszyc i slub byl po angielsku czy po polsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
sztefka a gdzie ty mieszkasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, ania g wszytskiego naj, naj 🌻 ania ja tu bralam slub cywilny:D trzeba isc do swojego lokalnego register office, wypelnic papierki - ty i maz, podpisac oswiadczenie ze nie masz innego meza wg prawa itp, pozniej oni to sprawdzaja, jak sprawdza placisz za slub i ustalaja ci termin, najlepiej jak oboje mowicie dosc ok po angielsku:D swiadkowie sa tez w obowiazku rozumiec j angielski w mowie i pismie:) co za pogoda no...brrr..juz jutro wyniki badan, ale sie boje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko a jakie masz wyniki badań ? ja mam 3 sierpnia pobranie na triple test...zobaczymy mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok kochane mam do Was takie pytanko odnosnie child tax creditu po jakim czasie on sie nalezy gdzies kiedys slyszalam ze po roku czy to prawda? bo ja teraz bylam na rozmowie o nin w piateczek i maja przyslac mi papiery w ciagu dwóch tygodni...ale ja tu jestem z mezem od stycznia a on jest od października .. orientujecie sie moze Sztefko nie moglam znaleśc Twoich zdjec slubnych a chetnie bym je obejrzala... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleilam juz pare zdjec w mojim fotoblog jutro wkleje wiecej a tych naj fajniejszych nie moge zciagnac bo cos mi komp szwankuje bo jacys szpaciciele ckaja paluszki tamgdzie nie trza kazdy robi na swoja modle a potem nic juz nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak brzuszki🌼 🌼 asiulek27- musisz miec przepracowany rol ale oni to licza od chwili dostania Home Office. Pozniej skladasz papiery o WTC tam jest tez o ChTC- na decyzje czekasz ok 3 mies:D Kalcia ladne fotki, brzusio fajnie okraglutki. Mojej Olci podobaja sie twoi chlopcy:)❤️ ❤️ U mnie w miescie dzisiaj i jutro wielkie zamieszanie - mamy Yorkshire Show- autobusy poopozniane, korki na drogach blee, dzisiaj nawet nigdzie nie wychodze. Jestem ciekawa jak to jutro bedzie z dotarciem do przedszkola- chyba z pol godziny wczesniej trzeba bedzie wyjsc na autobus:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kubus jest w jej wieku w grudniu skonczy 4 latka.Szkoda ze mieszkacie tak daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - no mój maz home office ma od poczatku ale calego roku nie ma przepracowanego ... i co teraz...tak skladalismy o wtc i ctc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- szkoda:) asiulek27- ale warto wyslac te dokumenty bo to bardziej chodzi o ten rok w WTC . Moze na poczatku dostaniesz tylko sam ChTC a pozniej reszte:) Moze podejdz do Job Center ale ja na twoim miejscu bym wyslala papiery i czekala na odpowiedz. Tym bardziej , ze jak macie razem NiN to nie powinni stwarzac problemu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada tzn my juz zlozylismy wlasnie wyslali mnie na rozmowe o Nin mialam w piatek ale sie zastanawialam jak to sie ma do tego że mój maz roku nie ma przeprowadzonego zlozylismy na te dodatki 3 m-ce temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, mam wyniki hemoglobiny, moje i meza, boje sie jak nie wiem:O ja mam prawdopodobnie nietypowa hemoglobine, aby wszystko bylo ok z dzidziulkiem maz musi miec typowa jak 90% ludnosci - mam nadzieje ze tak jest, musi!! twoj test na pewno wyjdzie po twojej mysli:) powodzonka:) jak juz zlozylas dokumenty to spokojnie czekaj, moze warto poradzic sie jakiegos polskiego biura? w coolturze jest mnostwo ogloszen na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje znajome czekaly ok 6 m-cy wiec moze nie powinnam krecic nosem ale tak pytam dostaly w momencie gdy ich mezowie przepracowali pelen rok. Narazie nie brali od nas rzadnych dokumentów czy beda chcieli jakies?? payslipy czy p45 czy p60 ?? mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok z Waszymi hemoglobinami ale co wtedy by bylo gdyby nie bylo ok konflikt serologiczny czy to nie ta bajka co ? czy to juz glebiej wnikaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27- to jak masz juz umowione spotkanie na NIN to wszystko ok. Nie zapomnij zabrac wszystkich wymaganych dokumentow jak paszport, umowa z adresem zamieszkania, jakis dok np z banku z twoim adresem jesli nie ma cie na umowie najmu. Ale pewnie dostalas taka kartke z Job Center to na niej jest wszystko napisane co trzeba zabrac na to spotkanie- bo to bardzo wazne. Jesli nie dostaniesz od razu WTC to napewno przyznaja wam ChTC bo juz macie dziecko. Decyzja po tym spotkaniu powinna przyjsc do miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek nawet nie chce o tym myslec, polozna nie chciala nam powiedziec ( 😭😭😭 )... musi ktores z nas byc w tym 90% prawda, ja sie raczej nie lapie, wiec cala nadzieja w nim! to jest powazniejsza sprawa niz konflikt, tu chodzi o komorki ktore sa odpowiedzialne za przenoszenie tlenu po organizmie...dziecko dziedziczy je po polowie od rodzicow i zeby bylo ok jedna z polowek musi byc hemoglobinka typu AA, Matko Boska spraw aby moj maz mial taka...dluga i poplatana to historia obiecuje napisac jutro dokladniej, jak bedzie juz po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M- a skad u ciebie takie wyniki z ta hemoglobina. Pierwszy raz slysze, ze moze cos takiego wystapic:(:(CZy w waszej rodzinie juz wczesniej zdazaly sie takie przypadki?? Czy to jest bardzo niebezpieczne dla ciebie i dzidzi???? Zycze aby wszystko bylo ok i aby twoj mezus mial te 90% ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja! dzwonilam do szitala stwierdzilam ze jak beda mieli wyniki jutro to moga one byc juz dzis! i tak sie stalo! oplacalo sie wisiec na telefonie przez 30 min, odebrala ta babka ktora mnie i meza na badania skierowala (na ogol to jej sekretarka tam siedzi), trzesacym sie glosem wydukalam o co chodzi, a ona do mnie ze wlasnie przyszly wyniki i ze wszystko ok!!! i ze juz pisze do mnie list..:D:D:D:D dziekuje Ci Panie Boze, Matko Boska, wszystkim ktorzy sie modlili za nas i nasza dzidzie 🌻 moje kochane malenstwo❤️❤️❤️ mam nadzieje ze teraz juz wszystko pojdzie gladko... dziewczyny kamien z serca...ide sie przejsc bo nie usiedze.. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada nie mam pojecia skad to, u mnie w rodzinie pierwsze slyszeli, u meza tez, ja myslalam ze to w zwiazku z cukrem ale absolutnie niee, nie zapytalam nawet kto jakie mial wyniki, po tym jak mi powiedziala ta babeczka ze wszystko ok lzy mi stanely i to bylo tyle podziekowalam i zaraz zaczelam dzwonic, do meza do rodzicow, tesciow..uffff ale sie balam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M- ciesze, ze wyniki sa pozytywne i ze z wami wszystko ok❤️ ❤️ ❤️ Pewnie w tym liscie ci napisza wszystkie informacje co i jak i przyjdzie do 2-3 dni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
hej dziewczynki gdzie wy wszystkie jestescie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja jestem i cwicze zajoba a wy?oto reka moja glaszcze twoja dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×