Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

jaaaa.... ja odebrałam wszystko pozytywnie trafiłam na bardzo dobry szpital gdzie jest fantastyczna opieka.ja urodziłam mojego smyka 7.04 o godz.4;21 rano a w domku byłam juz o 18;30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, ja tez jeszcze nic nie mam :) dopiero chodze, ogladam i porownuje :) dla mnie najwiekszy problem to lozeczko i wozek, bo kosmetyki i ubranka mozna szybko kupic i nie sa drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Stefa co u Ciebie?Jak zdrowie???Jak Oleczek -zdrowy? zagladaj czesciej tutaj,i trzymaj sie kochaniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaletka- moze masz racje. Ja osobiscie tego nie widzialam czy maja zobacze jak bede rodzila:) Ale bliska znajoma ktora rodzila w moim szpitalu widziala taki zestaw i jej facet tez mowil ze mieli nozyczki i skalpel i jakies pierdoly (az mi ciarki przechodza ja o tym pomysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jesli nie mam ubezpieczenia ani nic to mnie przyjma do szpitala jak bede rodzic? chlopak to nie maz wiec nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa- musisz byc zapisana do przychodni i miec swojego lekarza rodzinnego wtedy nie powinni stwarzac i zadnych problemow. urodzic mozesz w kazdym szpitalu nie majac ubezpieczenie. Co do swiadczenia to jedynie twoj chlopak moze dostac bez problemu na dziecko Child Benefit. Do innych ty musisz juz miec nr ubezpieczenia NIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada ja sie ciesze ze niebyłam nacinana,bo pekło mi sie troszki a pozatym szybciej sie goi :-) a gdyby był taki zestaw obok mnie jAK RODZIŁAM TO BYM IM TAM ZEMDLAŁA. BRRR BRRR jak ja nienawidze szpitali.jak widac w kazdym szpitalu jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jaaaaaaaa...
urodzilam corke dwa lata temu w UK i wiem zeby dostawac pieniadze na dziecko musisz miec NIN.Jak pisalas Twoj chlopak pracuje moze on ma NIN?Jako ojciec dziecka moze po urodzeniu sie dziecka wystapic o trzy zasilki child benefit,child tax credit oraz working tax credit,mozna rowniez wystapic o mieszkanie socjalne lub o dofinansowanie.macie konto w banku?Tylko chcialam ostrzec Cie,ze ojciec mojego dziecka odszedl od nas,ale ja nadal biore pieniadze na dziecko bo to ja skladalam te wnioski a kasa nie jest taka mala zycze wszyskiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie dzisaj wszystko ok, brzusio na szczescie mi dzisiaj nie dokucza. Kolo 17 mialam kryzys maz wziol dzieciaki do parku a mi sie udalo przespac ze dwie godzimnki. Przy okazji zmieniam tydzien w tabelce coraz coraz blizej konca................. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 32........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....30.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....26...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 25....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...23...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan A wy gdzie wszystkie mamuski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! No a ja dopiero teraz się z Wami witam :) Dziękuję Wam za słowa otuchy ❤️ kochane jesteście :) Mada - to Twój mąż tak jak mój :) Tylko u mnie to taki problem, że to ja ta wredna cholera jestem :P Choć on oczywiście nie bez winy... No wczoraj to już się wyprowadzać chciałam :P Pogodziliśmy się jednak wczoraj i to jest najważniejsze, wybuczałam się trochę i przeszło :P No a dzisiaj wyobraźcie sobie, że mój Tomek tak mnie zaskoczył, że szok. Ja sobie zjadłam śniadanko i postanowiłam pójść do skrzynki zobaczyć, bo oczekuję przesyłki z Polski, wychodzę a tam moje kochanie z bukietem kwiatów idzie do domu (był w pracy, powinien być tam nadal do 15.30 a to była 10 ) !!!! Nawet nie macie pojęcia w jaki szok się wbiłam, a on mina morsa i mówi \"ale mi zepsułaś niespodziankę....nie zdążyłem nawet kwiatów z papieru wyciągnąć\" :P:P:P :D:D:D Wiedział, że mam ciężki dzień i mi smutno i specjalnie zwolnił się z pracy :) Zabrał mnie na zakupy (oczywiście kupiliśmy znowu kilka rzeczy dla malca), no a potem zrobił obiad i był dla mnie taki kochany :) I zamówiliśmy aparat na ebayu (taki o jakim marzę od jakiegoś czasu) i w ogóle cudowny dzień....❤️ Aparat i tak zamierzaliśmy kupić, bo jestem maniaczką zdjęć :P No i z uwagi na maleństwo - żeby utrwalać każdy uśmiech i każdy grymas na jego twarzy :) Oj....ależ słodko :) Teraz tylko czekać na dostawę wózka, no i aparatu :) Dziewczyny czy kupowałyście tutaj takie typowe śpiochy?? Jeśli tak to napiszcie mi gdzie, bo ja nie mogę nigdzie znaleźć. Jeszcze jedno - do doświadczonych mam - czy jeśli kupuję body (mam ich chyba z 15 sztuk :P) to oprócz tego koszulki i kaftaniki też powinnam kupować?? I jakie Wy ciuszki kupujecie dla malców?? Z przewagą długiego rękawa czy krótkiego?? Znalazłyście body z długim rękawem?? To by było na tyle. Dobranoc 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz piszę ja (mąż duili) wytrwały . pozdrawiam wszystkie Panie. troszkę ciężko na początku godzić pracę z nowymi obowiązkami tatusia. oooooo chyba Mały się budzi pora karmienia ;-)) śpi ciągle od kąpieli czyli od 7:30. wieczorem. Filipek dziś (wczoraj) był na ważeniu, po 3 tygodniach ma 4.36kg. a w środę idziemy z nim do GP. na kontrolę. pozdrawiam i gratulację dla nowych mamć :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znów wytrwały ( zapomniałem hasła i używam loginu żony :-))) ) do CAMILLEE: fajne łóżeczka są na wood green w sklepie Mothercare. jest tam jedno wystawowe białego koloru z opuszczaną frontową drabinką( mam identyczne choć kupione od znajomego- prawie nie używane)więc jest ciut ciut przykurzone ale kosztuje 100funtów. także niezłe koloru drewna jest do kupienia niedaleko mnie(Green Lane) (nówka) za 79 funtów.Tylko nie wiem czy z materacem? a pościel kupowaliśmy w Ikea tania i bardzo ładna. Pieluchy new born firmy huggis oraz chusteczki ( do pupy -beznadziejne , napisałbym, że są do dupy ale właśnie nie są) nie są zbyt dobre przynajmniej w naszym odczuciu. kupujemy inne. Pozdrawiam Wszyskie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska- chyba tutaj nie kupisz typowych spiochow:(Tez ich tu do tej pory nie widzialam. A pod body juz nic nie trzea zakladac. Oczywiscie jesli jest chlodno a masz body z krutkim rekawkiem to zawsze na wierzch jakas bluzeczke zakladasz:):) wytrwaly- no to synus rosnie szybciutko❤️to bardzo dobrze:D:D Co to pieluch huggis ja je raz czy 2 uzywalam w Polsce przy Oli i tez nie zdaly egzaminu. Olcia miala po nich podraznienie i praktycznie tylko Pampersy byly ok. A chusteczki to tez z pamperesa i z Lidla byly najlepsze- przynajmniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki i już nie brzuchatki. Kaska śpiochów tu niekupisz:-P,masz termin na wrzesnia wiec kupój sobie raczej body i pajacyki z przewaga długich rekawków.ja mam śpioch(tzn mały je nosi ;-) )y ale wygodniejsze sa przynajmniej dla mnie pajacyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pieluch to moj mały miał straszne odparzenie po pampersach i musiałam kupic inne kupiłam wiec huggisy i yły dla malca zdecydowanie lepsze .Zalezy od skory bobaska a teraz moze uzywac i tych i tamtych......cena jednakowa mi ani małemu nierobi to juz róznicy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Ja znowu rano mailam pobudke. Ola poszla spac o 20 i wstala raz przed 24-zglodniala- potem o 4- tatus ja dalej uspal, potem po 7 i juz nie chciala spac tylko czekala na bajki:):)Ale przynajmniej jeszcze godzinke grzecznie polezala w lozku . Jejciu, jak zaraz ma mnie tak 2je dzieci budzic co chywila do ja wogole nie bede spala:(:)Przynajmniej do przyjazdu moich rodzicow:):) kaletka- duzo tez, wlasnie, zalezy jaka dzidzia ma skore bo jednym mozna wszystkie pieluchy zakladac a drugim tylko jeden rodzaj:( Ale to jest spowodowane jakas substancja/ materialem dodawana do pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duila/wytrwaly, dzisiaj chyba pojade do mothercare popatrzec na lozeczka :) kaska, ale niespodzianka :) tylko pozazdroscic ;) ja kupilam body z dlugim rekawem i nogawkami poldlugimi w gap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sie przejasnilo ja dzis sie wyleguje jutro tez mam wolne pewnie skocze po sklepach.moze jakis nowy ciuszek? no i dom tez trzeba ogarnać.wlasnie sluchamy sobie z dzidziem muzyczki pokopuje troszke pewnie mu sie podoba hihi :-) wczoraj dowiezli nam lozeczko bo zakupilismy na ebayu ladne tylko bez materaca mysle ze 50 f.to dobra cena/w polsce za tą cenę ma sie już wszystko do łóżeczka.ale chyba do pol.juz nie pojade by kupowac tam lozeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Wytrwały 🌼 witaj znowu. Fajnie, że do nas zaglądasz i dzielisz się swoim doświadczeniem i odczuciami :) Dobre spostrzeżenie na temat chusteczek do a właściwie nie do d..py :P Pozdrowienia i całusy dla żonki Filipka. No ale chłopak rośnie :) A niedawno kopał mamunię w brzusiu :) Katelka, Mada dzięki za porady ❤️ fajnie, że zawsze można na Was liczyć 😘 Katelka - tylko tu jest problem - body z długim rękawem...spotkałam może w dwóch czy trzech sklepach, a ceny 😠 nie pytaj... No dobra, mówisz pajacyki - a co pod nie zakładasz?? Body i coś jeszcze?? Jakie kupuje się pierwsze pieluchy?? Te od 2-5 kg czy 3-6 kg???? Camilee - No niespodzianka była nieziemska i cały dzień upłynął cudownie :) Co do body... z półdługimi nogawkami?? To co to za body?? Możesz wkleić zdjęcie lub linka?? Może to ten romper (czy jakoś tak) o którym pisała kiedyś Skorpionka????? Karina - my po długich oględzinach łóżeczek i akcesoriów do nich doszliśmy do wniosku, że kupimy w Polsce. Też się nie wybieramy do Polski, ale wolę zapłacić około 50 f za kuriera - bo i tak mnie to wyjdzie taniej. No a łóżeczka i ta cała reszta są o niebo ładniejsze, większy wybór jest i ceny nie powalają na kolana. Tu za zwykłe łóżeczko z materacykiem musiałabym zapłacić około 100 f (najzwyklejsze - same szczebelki i najtańszy materac) a w Pl w tej cenie mam łóżeczko już z wyższej półki + caaaaały komplet do niego. Podam Ci linki tego co ja w przyszłym tygodniu będę zamawiać. Sama zobacz jakie ceny... http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=212101898 http://www.allegro.pl/item210633973_lozko_klups_radek_vii_sosna_szuflada_materacgk.html I co byłaś na basenie?? Ja się dziś wybieram po obiadku. Jak wrócę to zdam relacje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska- pieluchy najlepiej kupic 3-6 kg bo jak juz urodzisz to bedziesz wiedziala jaki juz wziasc rozmiar. Wtedy w razie czego mozna dokupic mniejszy rozmiar. A body z dlugim rekawkiem na pewno dostaniesz w mothercare- teraz tam maja obnizki 50% wiec na pewno kupisz tanio. A pod pajacyka mozesz zalozyc body lub koszulke ale to tez zalezy bo jak jest goraco to nie ma sensu przegrzewac maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda dopisuje wlasnie przed chwilka skonczylam przygotowania do grilla miesko i kurczaczek w olejowych zaprawach juz sie chlodzi w loduwce salatka gotowa no i moje ulubione cacyki. Tylko goscie dojda i zaczynamy.A jaka tam pogoda u was Mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- ale ci fajnie, tyle towarzystwa:D:D no i takie jedzonki z grila mniam, mniam. Pogoda u mnie ok, przynajmniej nie pada tylko wiatr wieje. A mi troche smutno:( dzisiaj weselicho mojego kuzyna, cala rodzinka sie bawi a ja tutaj:(:(:( Na dodatek czesc rodzinki zostaje u moich rodzicow na pare dni. Przy okazji zjadlabym sobie jakiegos dobrego torta:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj sredni synus wpad ostatnio w manie smarowania i masowania mi brzusia - Przechodze codziennie polgodzinny rytulal smarowania jak to on mowi dzidzusia kremikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia to masz bardzo pomocnego synka. Widac, ze dba o swoja mamusie:D:D Ale to tez dobre dla twojego brzuszka, taki masaz:D:D Ja do Londynu mam ok 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam z miasta oj troszke zmeczona do centrum musze isc z 20 min na piechote.faktycznie sa tansze te lozeczka zobacze moze sprzedam to co mam i tez zamowie z polski na basenie jeszcze nie bylam .a czy chodzisz na zwykle plywanie kaska czy na jakies specjalne zajecia dla ciezarnych?dziewczyny te w okolicach moich tygodni czy tez macie takie duze brzuszki jak ja?dajcie jakies fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....30.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....26...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 25....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...23...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×