Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

i jeszcze pytanko :) czym sie kierujecie przy woborze lozeczka dla dziecka? macie jakies ciekawe upatrzone? ja kompletnie nie wiem jakie wybrac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam od poczatku łóżeczko z szufladą, więc szukalam wlasnei takiego. Poza tym - warto by miał podnoszone dno, 3 stopniowe. Reszta - w sumie wszędzie taka sama. Ma wyglądać stabilnie i porządnie :) Tym sie wlasnie kierowałam przy zakupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada jak tam sie czujesz? mnie dale pobolewa brzucho. mam nadzieje ze jeszcze ze te 5 tygodni moje dzidzi wytrzyma bo nie chjciala bym urodzic wczesniaka.Kupilam juz pidzamki do szpitala wlasnie siedze i robie liste do szpitala dzisaj juz czesciowo sie spakuje:) Przezorny zawsze ubezpieczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka, dziekuje. ale jak na zwyklym zdjeciu z katalogu moge zobaczyc czy lozeczko ma 3 poziomy? masz jakies zdjecia godnych uwagi lozeczk? dziekuje :) kalcia, masz jeszcze 8 tygodni :) ale ja tez bym chciala wczesniej przygotowac torbe do szpitala. mozna zawsze jakis drobiazg dolozyc, a w ostatniej chwili wole sie nie pakowac, bo bym zapomniala o wiekszosci waznych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowalam łóżeczko na Allegro, a tam wszedzie jest opisane jakie ma funckję. Zobacz przykladowe: http://www.allegro.pl/item209000758_lozeczko_kamil_sosna_szuflada_materac_gryko_kok.html http://www.allegro.pl/item209043294_hurto_lozeczko_radek_ii_klups_szuflada_materac.html Acha - no i gdy kupowalam, chcialam by mialo juz od razu materac. Wychodzi wtedy taniej. Mozna kupic lozeczka tansze od tych co ci dalam, ale bez szuflady, a ona bedzie naprawde potrzebna (mozna trzymac tam posciel, pieluchy, wiele rzeczy sie zmieści!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPIONKA i przywiozlas to lozeczko do uk? bo ja chcialam uniknac kupowania w polsce, bo pozniej jest problem z transportem. widzialam ze w pl sa duzo tansze takie lozeczka.... dziekuje batdzo za pokazanie:) troche mi sie rozjasnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee- wiem ze to jeszcze duzo czasu ale nigdy nie wadomo co sie moze stac. osiemtygodni do terminu a po ukonczenu 37 tygodnia nie wiadomo co strzeli dziecku i moze zechce wyjsc wczesniej.Katelka np urodzla malego 38 tc i 3 lub 4 dniu.Aprzy mojim bardzo............. aktywnym trybie zycia tym raze tez moze sie tak stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- mnie przestalo bolec. Ale te skurcze to takie dziwne:) i wkurzajace. Polozylam sie kolo 12 bo bylam niewyspana przez ta wczesna pobudke (a polozylam sie po 23) Do tego Olcia sie wtulila we mnie i pospalysmy sobie 2 godzinki:D:D az czlowiekowi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cammille - wszystko oprócz ciuszków kupuję w Polsce. Począwszy od wózka, łóżeczka, poprzez wanienkę, fotelik, a skończywszy na kosmetykach. Na Allegro kilkakrotnie taniej niż w Anglii, nawet na Ebayu. (Wysyłka idzie do rodziców, więc oni nam to skladują wszystko u siebie, póki nie przyjedziemy). ;) A jedziemy w sierpniu do Polski samochodem i wtedy wszystko weźmiemy. Mąż twierdzi, że wszytko sie zmieści; ale jesli nie - wyslemy kurierem; z tego co pamiętam, to wysylka paczki do 20 kilo kosztuje 20 funtów. Nawet jak wyjdzie trochę więcej - i tak taniej wyjdzie, niż byśmy kupowali to wszystko tutaj. :) Lecę teraz do pracy, życzę wszystkim spokojnego dnia i żwawego kopania Maluszków ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia64 nakopie Ci jutro do 4liter NIEKRACZ!!! Kwoko jedna. a to prawda camlle ja urodziłam malego w 38tc i 4 dniu. a w dniu kiedy to sie zaczeło jeszcze bylismy na długim spacerze i skakałam po aucie myjac go ja małpa. A wieczorkiem dopadły mnie bóle.... to było fajne ;-) A pozatym co u WAS kobietki,jak wasze samopoczucia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia, ja popieram wczesniejsze pakowanie :) pewnie jeszcze kilka razy dolozysz cos do torby :) ja tez w 7 miesiacu bede juz spakowana :) skorpionka, zdziwilas mnie troche tymi polskimi zakupami :) ja tez tak myslalam na poczatku i chcialam kupic wozek i wanienke na allegro, ale wozek z fotelikiem tutaj mam bardzo dobry upatrzony, a wanienka jest tansza o 40zl, do tego musze dodac przesylke, wiec duzej roznicy nie ma :) jedynie bym sie zastanawiala nad malymi rzeczami. tez jedziemy w sierpniu samochodem, ale nie chce wracac taka obladowana, bo i tak chce wziac jakies rzczey dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam no ja juz po usg to dziwne ale nie bylo zadnej pomylki poprostu mialam zaplanowane to usg 3 tygodnie temu tez mialam i myslalam ze cos nie tak bylo ale nie wszystko ok.ymierzyli mi dzidziusia rośnie jak na drożdzach.i kamien spadl mi z serca :-) camillee ty jedziesz do polski autem? w sierpniu?bo ja tez sie wybieralam ale chyba nici z tego to bedzie ciaza zaawansowana troche i sie boje.a ty w jakich okolicach mieszkasz bo ja w podkarpackim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina, ja jade do centrum pl :) rozmawialam z moja gin i powiedziala ze nie widzi przeciwskazan na podroz autem. powiedziala zeby nie prowadzic tylko odpoczywac, a najlepiej rozlozyc nogi na tylnym siedzeniu :) i tak jechac relaksujac sie :) my bedziemy jeszcze spac w polowie drogi, wiec nie bedziemy az tak bardzo zmeczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jedziemy juz 25 lipca i wracamy 10 sierpnia, wiec tak naprawde to bedzie poczaatk sierpnia a ja bede na poczatku 6 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mada744 !!!!!! tak ja tez mam od paru dni dziwne bole w podbrzuszu szczegolnie po jednej lewej stronie, nie wiem czy to sa te skurcze czy cos innego ale cos boli, szczegolnie jak chodze, wiec dluzsze spacery sprawiaja mi klopot i to nawet nie ze wzgledu na ciezar bo go tak naprawde nei odczuwam przytylam 10 kg do tej pory ,... ale ze wzgl na bol.. poza tym jak bylam w ostatnia sobote prywatnie na usg to lekarz powiedzial ze waga i wymiary dzidziusia sa dwa tyg do przodu wiec kto wie ...tak bym juz chciala...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem w 5 tygodniu , dowiedzielismy sie dopiero 4 dni temu bylam juz na testach krwi bo bylo ryzyko ze jest to ciaza pozamaciczna , ale wszystko jest ok i tak juz chyba pozostanie .Powiedziano mi dzis ze za ok 8-10 bni bede miala pierwszy scan , jestem strasznie ciekawa co tam nam sie pokaze :)Mieszkam w okolicy Stoke on Trent i zastanawiam sie czy jest tu jakas porzadna klinika , bo juz 3 razy chcialam sie zarejestrowac do GP i za kazdym razem te baby mnie odsylaly z kwitkiem .Ostatnio babka mi kazala przyjsc po 14.00 , przyszlam dzis o 14.20 a inna baba mi mowi ze mam przyjsc przed 14.00 jutro :O Wkurza mnie to juz , tym bardziej ze jutro nie moge bo ide do pracy a dzis dostalam dzien wolny na okazje badan i zapisania sie do tego GP :O Jestem zla na ta nich . Mam chwilami takie mysli zeby sie spakowac i wracac do Polski , nie czuje sie najlepiej z ta mysla ze mam tutaj urodzic dzieciatko , nie ufam tutejszej sluzbie zdrowia , nie wiem czemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny nie wiem jak wasze brzuszki ale moj znowu dzisiaj jest twardy to jest takie glupie uczucie nie wiem moze jestem juz przewrazliwiona na tym punkcie ale bylo by to mozliwe ze dziecko jest tak ulozone ze brzuszek jest taki nadety????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00- ty sie za bardzo przejmujesz:P zawsze w zaawansowanej ciazy brzuszek twardnieje to tzw stawianie sie macicy(skurcze) Ale jesli sie boisz ,ze cos jest nie tak to powinnas powiedziec to poloznej. czasami tez sie dzidzia smiesznie ulozy. Ja np teraz czuje jak maluszek lezy po lewej stronie i mam brzuch bardziej wydedy z lewej:) Wiecie co mam wrazenie , ze mi brzuchol lekko opadl:) Ale z Ola tez tak chyba mialam prawie 2 mies przed porodem wiec moze teraz mam tak samo:):) tylko dokladnie nie pamietam jak to bylo bo jednk brzuchol wtedy mialam troche inny:) s_daga- to faktycznie jak z usg ci wychodzi, ze dzidzia wieksza to i moze jestes juz wyzej w ciazy i szybciej zobaczysz malenstwo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada a ty urodzilas Olcie przed terminem. Kiedyds tam pisalysmy na ten temat ale nie pamietam dawno dawno to bylo.............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Olcia urodzila sie 5 dni po terminie po drugim dniu kroplowki z oksytocyna. Wedlug usg wychodzil mi termin na poczatek kwietnia bo Olcia byla duza a taki normalny na 16 kwietnia ale dla \"bezpieczenstwa \" poszlam po tym 16 do szpitala i 20go dostalam 1kroplowe i nic na drugi dzien mialam wieksza dawke i szybko poszlo:D:D Ale tym razem moze byc inaczej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- stronki nie dzialaja:( Teraz to bedziesz miala wesolo w domku. Do mnie przyjada dopiero we wrzesniu. W sobote moj kuzyn slub bierze i cala rodzinka bedzie sie bawila na weselichu:):) oczywiscie oprocz mnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak siorka wroci(13 wrzesnia) to przylatuje moja mama 20 wrzesnia i zostaje do pierwszego pazdziernika. Wjaki ty jestes wieku tak zapytam z ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25lat:) A moi rodzice przylatuja 19 wrzesnia a wracaja 3 pazdziernika- to prawie jak u ciebie:):):) A ta stronka sie odpala tylko trzeba wejsc www.edziecko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ty mlodsza odemnie ja mam 27:( hi hi nie bo po rozmowie to wnoskowalamze masz tak kolo 30. taka doswiadczona kobitka:) Nudzi mi sie normalnie ciagna mi sie te tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ty pierwsza mi tyle dajesz hahahaha. Nawet moje dziecko pytane ile mama ma lat mowi 27 ale skad to wziela nie mam pojecia:):):) zreszta swojego wieku tez nie mowi ze ma 3 latka tylko daje zawsze wiecej i sie smieje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze my we dwie to nocne marki. Najczesciej jedna z nas wobecnym czsie zamyka forum, albo miedzy soba piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×