Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dzien dobry brzucholki!!!! dzien nie za ladny ale na zakupy w sam raz ja dzisiaj wstalam tak wczesnie bo dzisiaj sie wybieram na zakupki dla dzidzi juz sie nie moge doczekac tylko tam gdzie jade to nie ma az takiego wyboru no ale jade zobaczyc a noc cos bedzie fajnego dziewczynki a teraz mam pytanie moze glupie ale juz nie wiem co robic bo mam takie fajne rybaczki czarne i ubrudzilam je maslem i zostala plama duza widoczna moze ktoras z was wie czym by ja ususac bo ja juz probowalam i vanishem i plynem do naczyn i nic dalej jest a to sa moje najulubiensze spodnie jak ktoras wie to napiszcie prosze z gory dziekuje a teraz ide zjesc sniadanko umyje glowe i jade na sklepy. pozniej wpadne to napisze co kupilam. to do popoludnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Co za pogoda...wolę nie komentować 😠 No a ja od rana dalej czekam na przesyłki. Paczkę koleżanka mi odebrała rano - tylko nie wiem czy to ta z Polski, ale raczej tak. Dostanę ją po 17. Wózek ma przyjść dzisiaj, wiecie że koleś wysłał sam wózek z nosidłem a fotelika nie??? Nie mam pojęcia dlaczego ale napisał w e-mailu, że miał problemy i dzisiaj po 16 sam nam przywiezie fotelik z bazą do niego....Chore to...mógł np. zaoszczędzić na wysyłce skoro i tak tu jedzie...no ale szkoda gadać. No i dziś ostatni dzień jak czekam na aparat. Jak dziś nie przyjdzie to po pierwsze się wścieknę, a po drugie to wystosuję do nich takiego e-maila, że mnie popamiętają 😠 Tak na margionesie to chciałam Wam jeszcze napisać, że nie przyjęli mnie do dentysty ani na nhs ani prywatnie...super co?? Dopiero za 5 tygodni mogą mnie przyjąć....Czasami się zastanawiam co ja robię w tym debilnym miejscu... Sorki, że się tak tutaj rzucam, ale musiałam to z siebie wyrzucić... Anka - ja wszelkie plamy wywabiam vanishem, jak nie schodzi to znowu psikam vanishem i znów piorę i tak kilka razy. Jak nie schodzi mimo to, to żegnam się z moim ciuszkiem :P Udanych zakupków dzisiaj :) Kalcia - bardzo ładne zdjęcie. Podoba mi się Twój uśmiech :) Tylko mam pytanko, czy Ty czasem wcześniej nie byłaś blondynką??? Mada - a ja dalej czekam cierpliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nie denerwuj sie napewno wszystko przyjdzie zadzwon i zapytaj co jest z twoimi rzeczami. a do dentysty to niby czemu cie nie przyjeli???? a jakiego vanisha uzywasz??? takiego w proszku czy w plynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - no właśnie dziś dałam im ostateczny termin, jak to co miało przyjść nie poprzychodzi to wtedy będę działać. W głowie mi się to nie mieści. Tyle lat zamawiałam u nas na allegro i jeszcze coś takiego mi się nie zdarzyło a tu w ogóle wszystko mają w dupie!!! Nawet na pierwszego informacyjnego e-maila mi nie odpisali 😠 Co do dentysty to nie wiem właśnie jak to załatwić, bo nie za bardzo znam język, a tam gdzie byłam przyjmuje dwóch polskich dentystów, dlatego chciałam tam...ważne to jest dla mnie bo nawet jak o jakieś znieczulenie zapyta czy cos takiego, albo o jakies leki to nie będę wiedziała czy to dzidzi nie zaszkodzi :( Na szczęście tylko mnie ćmi ten ząb, ale chciałam mieć to już z głowy....zobaczymy - jeszcze myślę co tu zrobić. Vanisha używam w płynie, w takiej butelce z dozownikiem, bezpośrednio na plamę pryskam i na ogół się wszystko ładnie spiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie czy ktoras z was miala juz wywolywany porod w lonynie jestem juz po terminie i prawdopodobnie bede miala wywolywany ale jak to sie odbywa tutaj bardzo sie denerwuje bo to moj pierwszy dzidzius tak bardzo sie boje porodu ale juz bym chciala zobaczyc swojego malszka juz jest taki duzy ze zadko sie rusza a ja sie zaraz denerwuje ze cos jest nie tak zreszta mam dziwne bole od jakis 3 tygodni w dole brzucha jak by ktos mi szpilki wbijal jak cos wiecie odpiszcie tak bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M- ciesze sie ze wszytko ok z wynikami... kurcze mala cos nie chce spac niby spiaca ale sie ciagle kreci musze chodzic do niej i ja usypiac... Kiki 26 mysle że troszke za duze body nie beda drażnic pepka ...a co do cieploty hmm mysle ze jak jest body pajacyk nie jest źle zalezy jakie masz cieple okrycie choc teraz nie jest za cieplo... chyba ze body i ubierzesz spodenki jakis sweterek .... mówie o wyjsciu na dwór ale w domu body i pajacyk starczy chyba ze mozesz zalozyc cienkie skapetki jesli u Ciebie jest chlodno...co do skarpet ja nie kupowalam takich frotowych bo zawsze malej spadaly z nózek camille- moze troche meczace to ogladanie wózeczkow ale jakie slodkie musisz przyznac ...co do łozeczek mysle że najlepsze najprostrze nie ma reguly ja mam tu z obsuwanym bokiem ale chyba to sie przyda przy drugim malenstwie bo malej napewno nie... katelka 25 fajny ten Twój chloptas zastanawiam sie jak to by było miec chlopaczka choc chyba chcialabym dziewczynke ... anka00 aniu wiesz jesli to swieza plama to ja zawsze na tłuszcz biore puder dzieciecy i sypie na plame i musi swoje odlezec... az wchlonie...ale jesli starsza hmmm niewiem Kaśka tez czekam na przesyłke od mojej mamy...:)a jak uzasadniali ze cie nie przyjeli do dentysty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw tabelka: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? Ania Grimsby...11/11.....22....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan Dzis rano w \"Pytaniu na śniadanie\" mówili o ubieraniu takich maleńkich dzieciaczków i babka jedna powiedziala, że trzeba trzymać sie nastepującej zasady: że jak nam jest ciepło, to niemowlęciu jest gorąco. Jak nam jest zimno, to jemu jest w sam raz. Więc nie mozna sugerowac sie za bardzo tym, jak jest NAM w mieszkaniu czy na dworze i nie ubierac w za duzo ciuszkow dziecka, co jest najczestszym błędem popelnianym przez młode mamy ;) Dziś mam studniówkę! :D:D Idę czytać, co napisalyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski w ten\" piekny sloneczny dzionek\"- zart. Od wczoraj czuje sie jak by mi ktos tylek skopal -czuje sie jak zolwica bo tak mi wszystko powoli idzie a to nie w mojej naturze -wiec ciogle sie wnerwiam sama na siebie!!!!!!!!!!!!!! Ciesze sie ze wiekszosc zakupow mam juz po za soba bo jak bym miala je teraz robic to bym chyba nie wyrobila sie do porodu przy moim tempie:) Magda co do tego wywolywania to nie mam pojecia jak to tu w Uk wyglada.A ile mamsz juz po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek - mają bardzo dużo pacjentów 😠 Szkoda gadać... Skorpionka - studniówkowe serdeczności 🌼 Camillee - jaki wózeczek sobie upatrzyłaś?? Mada - hop hoooop...gdzie jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyyba mieszkam na inej wyspie niz wy, bo u nas od piatku swieci slonce :) kaska, powiedz czy ta paczka z pl dotarla, bo ja na swoja czekam juz 2 tygodnie :o boje sie ze gdzies zaginela..... mam nadzieje ze do dentysty szybko cie przyjma, albo zab przestanie bolec ;) anka00, udanych zakupow :) asiulek27, mysle ze pazdziernik to bedzie dobry miesiac na lot :) ogladanie wozkow to slodka sprawa, ale ja juz chyba potrzebuje przerwy od tego :) ja chyba zaczne odliczac dni do mojego usg, ktore jest juz w poniedzialek :) zabacze czy z dzieckiem jest wszystko w porzadku :) no i brzuszek zaczyna mi wyskakiwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee - szczęściaro - słonkoooo, ja też chcę 😭 :P Co do paczki, to dziś mi odebrała koleżanka, ale nie wiem czy to ta z Polski. Okazało się, że jakaś przyszła na mój stary adres a moja mama nie pamięta już sama na jaki wysłała. No ale coś przyszło. Dam Ci znać po 18. No ale z tego co wiem to w PL strajkują poczty i może się to przedłużyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam sie w tabelce : :D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? Ania Grimsby...11/11.....22....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan Czesc kochane! Mnie sie taka pogoda podoba bo nie jest goraco :P Bylam chora na grype-wogole to jeszcze mam resztki choroby-kaszel i katar,,,masakra tak mnie wzielo,nie wiem kiedy wylecze calkowicie Malutki mnie sterusuje bo przez dwa dni go prawie nie czulam ,i mialam juz jechac do szpitala...caly czas sie martwie czy mu tam dobrze,nie robie dopplera ani nic i czlowiek sie tylko denerwuje Skorpionka Zdrowko z Okazji Studniowki :D Milego dzionka kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - zdrowiej nam szybciutko!!! Co do ruchów dzidziulka - rusza się w ogóle?? Bo jeśli nie to śmigaj do lekarza, ale jeśli mniej się rusza, to może po prostu ma \"słabszy\" dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska no odpukac po tych dwoch dniach sie zaczal ruszac i niech tak zostanie :D ale co sie strachu najadlam to moje tymbardziej ze wczesniej tak brykal ze myslalam ze mi z brzucha wyskoczy a potem nic,,,wyobraz sobie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem jak nie bedziesz czula ruchow to sprobuj po ruszac brzusiem ponaciskac albo zjesc cos slodkiego lub napicsie czegos bardzi zimnego. Ja jak nie czuje malenstwa to sama starm sie je pomeczyc i najczesciej udaje mi sie przebodzic spiacego leniuszka............:) Wklejilam do fhotoblogu znowu pare zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka, mozesz podac mi twojego maila albo gg, to sie odezwe w sprawie wozka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ja na samym poczatku obstawiałam na dziewuszke a tu opsss... choptaś ,i tak sie cieszyłam bo najwazniejsze było dla mnie oby dzidzi było ZDROWE jak dla kazdej mamci :-) . No a ja jestem coraz szczesliwsza bo Kubuś bodzi sie coraz rzadziej na jedzenie,praktycznie przesypia mi całe dnie tylko budzi sie na jedzonko.a jak sie obudzi i niechce pozniej zasnac to sobie lezy coraz wiecej gada i bawi sie zabawkami .Mam szczescie ze jest tak grzecznym bobaskiem (odpukac w niemalowane) MIGOTKA _BOBER zdrowiej kochaniutka :-). Camillee oddaj choc ciutke tego Waszegon słoneczka ;-) Skorpionka oby zleciała ta setka w zdrowku, spokoju i duzo odpoczywaj([przynajmniej sie staraj) A co do ubierania szkrabów to masz racje tez ogladałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille najec na Sztefke i jak zatwierdzisz to wyswietli jej dane jakie zapisala w pseldo tam ma podany numer gg i adres emeil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak zachwaliłam Kube ale ma tez czasami swoje chumorki ale jak da popalic to na całego.Dzis byłam go zwazyc i wazy juz ten grubasek 6220gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ciotka jaki on tam grubasek jest akurat taki w sam raz. takie fajne bobo..........le..le...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj grubasku a widziałs jego brzych bez ubranka??? to grubasek podobny ma brusio do twojego kala- blllee hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia dzieki za rady,tak sobie robie nadzieje ze nastenego razu nie bedzie :P bo osiwieje :D ja zarlam slodkie wtedy specjalnie,wypilam kawe ktorej nigdy nie pijam ani nie pijalam itp...czego to sie czlowiek nie zlapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - racja, oby to się nie powtarzało. No ale pamiętaj, że te nasze maluchy mają czasami lenia :) U mnie też się kiedyś tak zdarzyło i pomogło po...lodach :) Kalcia - podobają mi się te Twoje urwisy... No i w końcu obejrzałam wszystkie foty.... i jednak miałam rację - byłaś blondynką :) A już myślałam, że coś mi sie pochrzaniło :P Mada - czekam i czekam ;) Co tak długo Cię dziś nie było??? Wiecie co?? Właśnie przyszedł mój wózek, i nie wiem co robić. Facet po 16 dowiezie fotelik. Sprawa wygląda tak, że w opisie było napisane - że doskonały stan itp. a wózek jest tak zaśmierdziały i brudny, że szok....nawet w koszu na zakupy jakieś buteleczki po soczkach nie wyciągnięte. Śpiworek do spacerówki jest tak upieprzony i poplamiony, że nie wiem czy to w ogóle zejdzie...Rozumiecie to?????? Masakra. Macie jakies pomysły?? Ja sobie pomyślałam, że powiem żeby mi zwrócił część kasy. A jak nie to niech zwraca całość i mi to stąd zabiera 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich wlosow to ciezko zamna nadazyc. Czekam az mi ten kolor wyblaknie i powoli chce wrocic do jasniejszych a naturalny moj kolor to bardzo ciemny braz.Teraz zrobilam sobie przerwe w rozjasnianiu czy w pasemkach zeby dac odpoczac wloska podczas ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×