Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Czesc Sztefka!! Trudna sytuacja przyznam szczerze, nie wiem gdzie mieszkasz, ale czy nie mozecie sie postarac o chate z councilu, wiem ze to by byl dodatkowy wydatek, bo jednak tam chate sie dostaje raczej nie ladna ze tak to ujme, ale zawsze to juz by byla wasza, i o wiele za mniejsza kase, wiem, bo moja kolezanka dostala chate 2 pokoje sypialne living, duza kuchania i w sam raz lazienka, i wydali na remont 5000 funtow, zdaje sobie sprawe ze to od cholery kasy, ale moze warto by bylo pomyslec o tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha sztefka kolezanka placi 300 funtow miesiecznie plus council, no ale to w Nottingham, no miasto nie jest male, ale z jakiego Ty miasta jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety juska u nas w londynie nie ma szans na takie mieszkanie,to musi byc naprawde cud,i niestety wszystko 3 razy drozsze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka- taka sytuacje powinniscie jak najszybciej zglosic do councilu- na pewno cos na to poradza. Tym bardziej , ze macie male dziecko:) A postepowanie szefowj powinnas tez zglosic do urzedu ktory zajmuje sie takimi sprawami. Ale jesli juz masz prawnika na pewno wam w tym pomoze:) ivonka79- musisz podejsc do apteki i sie zapytac o takie czopki lub idz do GP lub powiedz poloznej:) Ja niestety nie wiem jak sie takie cos nazywa . Po angielsku hemoroidy to hemorrhoids a czopki to pegs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mada ja wiem ten problem mam juz od zawsze,stosowalam juz wczesniej kupione tu w aptece czopki ale to bylo przed ciaza.Jutro mam wizyte to zapytam poloznej,tak chcialam zapytac moze ktoras tez cierpi na te przypadlosc i moze cos stosuje buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefci ta sprawe poeinnas zglosic do Job Center i to jak najszybciej. Wiem ze nawet u nich mozesz zasiegnac porady a oprucz tego mozesz zglosic szefowej postepowanie mysle ze szybciutko tym sie oni zajma niedajborze cos znajda u niej nie zgodnego z prawem to dowala jej kare .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sztefcia, nie wiedzialam ze mieszkasz w Londynie,a tam rzeczywiscie wszystko graniczy z cudem, ale jesli masz male dziecko, zgadzam sie z koleznka ze powinnas to zglosic do councilu, musze ci w jakis sposob pomoc, bo tak nie moze byc:( Naprawde sytuacja nie nalezy do latwych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka pozwolilam sobie zajrzec na Twoj bloog, i bardzo mi sie podoba, zastanwaim sie czy ja bym umiala takopisac wszystko co czuje co mysle, jak moje zycie wyglada do tej pory kiedy mieszkam w \\anglii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdjatka Twojego Olcia tez sa przecudne, mozesz byc dumna:))Gratulacje z okazji odkrycia dwoch zabkow:)):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynkijestem w szpitalu z powodu cisnienia i podejrzenia preeclampsii czekam na lekarza prawdopodobnie beda wywolywac mi jutro porod boje sie jak niewiem co aaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sztefciu widzisz w tym samym czasie napisz mi kochana jak to wyglada bo umieram tu ze strachu dobrze ze moj kochany maz mi internet wykupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga- wiec ty jednak pierwsza bedziesz:):):)Ale nie martw sie kobitko. Ja zamin Ole urodzilam bylam 2 dni w szpitalu. po pierwszym dniu wywolywania nic sie nie dzialao. Ale na 2gi juz wiedzialam, ze urodze- po podwojnej dawce oxytocyny.- za to porod poszedl szybko i nie bylo strasznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kobitki wylaczam sie jak dam rade to jeszcze jutro klikne buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam lulu😴 😴 😴 Do jutra kobitki:) S_daga- trzymaj sie. Jak cos to mocno przyj:D:D:D:D i daj znac):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga kochana trzymam kciuki mocno zacisniete aby poszlo szybciutko i bez komplikacji!!! zebys jak najszybciej tulila swoja kruszynke!! czekamy tu na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga trzymam jutro kciuki zeby bylo szybko i bezbolesnie. Pieknej zdowej corci. WRACAJ DO NAS SZYBKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan zmieniam tydzien w tabelce jak ja to lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s daga trzymam kciuki napewno eszystko będzie dobrze, pójdzie szybko i bezboleśnie,U mnie też tak było szybko i niespodziewanie tylko że ja miałam cesarkę.Ale najważniejsze ze jutro będziesz już tulić swoją mała kruszynkę. Ozezwij się jak będzie po.Trzymamy razem z Julcią kciuki pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkam i czekam az mi dadza te prochy, predzej sama ze strachu urodze zanim m i zaczna wywolywac :-(ciekawe po co mnie tu na noc zostawili??? ble nienawidze szpitali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć s_daga! Trzymam za Was kciuki. Nie martw się wszystko będzie w porządku. I niedługo spotkasz się twarzą w twarz ze swoim maleństwem. Pozdrawiam i myślę o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Daga 🌼 No to się pośpieszyłaś :) Trzymam kciuki za Ciebie i synusia!!! Dacie radę. Już niedługo się zobaczycie, a to jest najważniejsze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki s_daga a dlaczego jesteś w szpitalu przeciez według tabelki masz połowę sierpnia ??? nie jestem w temacie ale trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród 😘 doczytałam już a co to ta gestoza ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie... zaraz wybieram sie do poloznej na pierwsza wizyte ... kurcze jak tak slucham o tych szybkich porodach ciarki mi przechodza chyba bardziej sie teraz boje niz wczesniej przy pierwszej ciazy... s_ daga trzymaj sie ...🌻 mam nadzieje ze bedzie szybko i w miare bezbolesnie ... i bedziesz mogla cieszyc sie z malenstwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane znalazla coś na temat tej gestozy 🌼 Daga trzymaj się cieplutko 🌼wszystko będzie dobrze, jesteś w szpitau , napewno masz właściwą opiekę. Życzę wytrwałości i samych miłych przezyć :) Gestoza (zatrucie ciążowe) Gestoza (EPH-gestoza, zatrucie ciążowe) to występujący w drugiej połowie ciąży (po 20 tygodniu), głównie u pierwiastek, zespół objawów chorobowych wyrażający się nadciśnieniem tętniczym, białkomoczem i obrzękami. Przyczyny gestozy nie są do końca wyjaśnione. Zatrucie ciążowe przebiega w dwóch etapach: 1. Stan przedrzucawkowy - oznacza rozwój nadciśnienia tętniczego z białkomoczem, obrzękami lub tylko ostatnimi dwoma objawami. Objawy: Nadciśnienie tętnicze: W przypadku kobiet w ciąży niebezpieczne jest ciśnienie od 140/90 mmHg wzwyż. Powinno to być potwierdzone dwoma niezależnymi pomiarami w 6-godzinnym lub dłuższym odstępie. Ponadto o niebezpieczeństwie gestozy może świadczyć zwiększenie się ciśnienia względem dotychczasowej systematycznej obserwacji (niezbędnej u każdej ciężarnej) skurczowego o 30 mmHg lub rozkurczowego o 15 mmHg. O zagrożeniu dla dziecka i matki może świadczyć również szybkość narastania ciśnienia tętniczego. Białkomocz (zbyt duża obecność białka w moczu) - pojawia się dość póˇno: Niebezpieczny poziom to powyżej 0,5 g/l białka w moczu. Bardziej dokładną ocenę daje obliczenie ilości białka wydalonego z moczem, np. w ciągu doby. O gestozie może świadczyć ilość powyżej 0,3 g wydalonego białka w ciągu doby. Obrzęki - pojawiają dość wcześnie: U kobiet ciężarnych tzw. puchnięcie nóg nie jest patologią, jeśli ustępuje po nocnym wypoczynku. Niepokojące są obrzęki uogólnione, są obecne rano, po przespanej nocy i oprócz kończyn dolnych obejmują kończyny górne, twarz, brzuch. Istnieje duża zależność między przyrostem masy ciała i powstawaniem obrzęków. Dlatego ważne jest regularne śledzenie masy ciała w czasie ciąży. Generalnie przyrost masy ciała nie powinien przekraczać pół kilograma w ciągu tygodnia, a w ostatnich tygodniach ciąży masa ciała nie powinna się zwiększać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeds1977aga powiedz mi gdzie są takie dinozaury - mój synek chybaby zwariował jak by je zobaczył. Ma na ich punkcie bzika :D a córeczka śliczna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witem❤️ ❤️ Ale dzisiaj mialam sen:) ze rodze. Ty Klacia tez mi sie snilas:):):) Razem w szpitalu czekalysmy na nasze porody. Jak sie obudzilam to sie zastanawialam aby to sie czasami juz nie zaczelo. Bo chyba z wrazenia zaczal mnie bolec brzuch:D:D i te skurcze z ok 30 min trwaly. Chyba zaczynam za duzo myslec o porodzie:D:D:D s_daga- ty juz pewnie jestes w trakcie:):) Jeszcze raz trzymaj sie cieplutko❤️❤️ i daj szybko znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u poloznej - brzuszek faktycznie sie obnizyl, dzidzia juz jest obrucona. Polozna zmienila mi termin z scanu ktory mialam robiony w 12 tc ale wtedy mi powiedzieli ze termin jest na 31sierpnia a z jej wyliczen wyszlo na 1 wrzesnia. Szkoda gadac zostawiam wiec termin na31 sierpnia bo to dzien roznicy wiec nie ma sens tego zmieniac. Pytalam o ephidural. to stwierdzila ze po co mi jak dwa poprzednie porody przezylam bez tego.Najleprze ze zapomniala mi zbadac cisnienie:( jak by mogli to by mi kazali rodzic w domu bo jestem wielorodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wsciekla dzwonie dzisiaj do tej polskiej kilnika i umawiam sie na usg. A brzuch to mi tak zbadala ze nawet nie poczulam . Wiec nie wiem na jakiej podstawie wyczula ze jest obrucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×