Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czy w szpitalu dostaje sie koszule nocna tą do rodzenia czy musze sobie kupic a jak tak to jak ona sie nazywa i gdzie ja moge kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam sobie koszulę nocną (nawet 2), byle jakie - zwykle, takie jak do spania są. Pewnie gdybym nie miala nic, to by mi cos dali, ale wolałam wziąć sobie swoje. Ciekawe kiedy sie przyda. ;) do terminu - 7 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam liste rzeczy , ktore powinnam zabrac do szpitala dla siebie i dziecka (po polsku) i tam bylo napisane koszula do porodu,dwie czyste koszule na czas pobytu w szpitalu.Nie wiem co mieli na mysli piszac \"koszula do porodu\" ale ja spakowalam dwie koszule nocne takie rozpinane przez cala dlugosc,zeby bylo pozniej lepiej karmic. U mnie narazie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuulka
Dzieki za odpowiedz o tym urlopie kochane jestescie:) Jesli chodzi o koszule to ja tez kupilam sobie 2.Jedna do porodu a druga po.Ta po porodzie mam rozpinana tak zeby latwo wyjac cycusia:)Polozna powiedziala mi ze mozna rodzic w swojej ale jesli nie mam to daja taka wiecie z pupa na wiezchu zawiazywana na plecach:) A i kolezanka doradzila mi zeby wziac do szpitala obcinaczke do paznokci dla dzidzi taka malutka bo czasami jest tak ze maluszki maja strasznie dlugie paznokietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka juz pewnie z dzidziusiem skorpionka niedlugo sie przyda.wczoraj w nocy czytalam Twoj blog, fajniutki- ze tez masz sile tyle pisac.a jakie sliczne ubranka skompletowalas dzidzi ten urlop ojcowski to tak malo platny, ze moj sie nawet nie wybiera.zreszta moja mama ma ferie w szkole zaraz po moim porodzie wiec obiecala ze przyjedzie, ale tylko na dwa tyg moze , bo mam 12 letnia siostre, ktora nie zostanie bez niej dluzej, a musi chodzic do szkoly. no mam tu jeszcze w londynie tesciowke, ale Ona mi wystarczy na weekend bo troche sie nie kochamy, ja za bardzo pyskata , a Ona jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie kupilyscie te koszule rozpinane na calej dlugosci, ja nie moge znalezc, a w mothercare sa takie paskudy ze strach i jeszcze tylko z 3 guzikami u gory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie teraz zastanawiam kurcze przecież mam rodzić w wodzie to jak na golasa?????Boże!mam zamiar kupić koszlę niby do porodu choc nie wiem jak do wanny...i piżamki na potem.myśle tez o rozmiarach śpioszków spakowałam jedne na 56 a drugie na 62 i tak samo body.w sobote idziemy ogladac blok porodowy tzn pewnie te oddzialy i sale gdzie ma byc ta wanna.chce zobaczyc bo nie daj Boże bedzie tam strasznie to niechce.czy wasza polozna bedzie lub byla z wami podczas porodu ?bo moja mowi ze jej nie bedzie dopiero do domu przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daja koszuli po co wam rozpinane?? W Primarku sa kolorowe po 2f ja mialam dwie ale jedna sie przydala :) koszule daja tylko w przypadku cesarki albo proznociagu :( aha i lepiej isc do szpitala z niepomalowanymi paznokciami w razie jakiejs komplikacji nie wiem czemu mnie jak robili proznociag to kazali zdjac kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny mi znajoma mowila ze najlepiej do porodu wziasc dluga i obszerna podkoszulke i koszule na potem i ja tak zrobie. Chodzi tu o to ze nie ma mozliwosci i ochoty bawic sie z zawijajaca sie koszula (dluga jest poprostu nie wygodna). Polozna tez mi o tym mowila zeby nie brac do porodu dlugiej. Kiedys pisalyscie o tym malym urzadzanku zamiast gruszki - BABY NOSE-CLEAR (ktos mowil ze trzeba go zamawiac z polski albo z ebaya) wczoraj kupilam go w TESCO!!!!!! cena to 6.99L Bardzo fajne urzadzonka z filtrem ze glutki nie przedostaja sie do rurki. POLECAM pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do porodu w wodzie - ja też mam zamiar i z tego co widzialam na filmikach na YouTube z porodami w basenach, to kobiety tam są albo nago, albo w samym biustonoszu. Ja bede w biustonoszu - glupio by mi bylo tak calkiem nago chodzic :-0 Z tego basenu sie wychodzi co jakis czas by pospacerowac, lub isc na łóżko, wiec wole miec cos jednak na sobie. W tym celu kupilam se specjalnie byle jaki szlafroczek. Wyjde z wody i zaloze go na cialo. Będę sie pewniej czuła. :) A koszule - to sobie kupilam na wszelki wypadek, gdyby sie okazalo, że wszystkie baseny są zajęte i muszę rodzic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko jak bedziesz rodzic to bedzie ci wszystko jedno czy na golasa czy nie :) mnie rozbieralo dwoch Murzynow :( tez myslalam ze bedzie mi wstyd czy cos ale tak naprawde to bylo mi wszystko jedno co zrobia ze mna byleby wyciagneli malutka bez zadnych komplikacji Widze ze urodzisz synka wiec powiem ci ze kobitka w szpitalu bardzo sie zdziwila ze bede miala dziewczynke bo porody twarzyczkowe dotycza w duzej mierze chlopcow niech cie to nie przeraza bo to nie jest twarda regula Poza tym dziewczyny ja juz jestem po 5 tygodni i teraz z perspektywy czasu wiem ze nie mozna wbijac do glowy sobie takich rzecz jak \'\'o matko na golasa\" albo \'\'czy aby napewno sie ogolilam sie dobrze\" jak bedziecie zaprzatac sobie glowy takimi rzeczami to nie bedziecie mogly skupic sie na samym porodzie Wiem ze sie wymadrzam ale ja juz to przeszlam i wiem jak to jest Odwagi nie taki diabel straszny ...........:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze jedno generalnie to polozna ani lekarz nie siedza caly czas na sali wiekszosc czasu spedzacie same z partnerem wiec nie ma sie czego wstydzic A koszule nie dlugie tylko do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz rodzic , to bedzie ci wszystko jedno, aby tylko urodzic, nie mysli sie wtedy jak sie wyglada, ani czy polozna widzi cie nago czy nie, tam oprocz was nikogo wiecej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie czytasz takie bzdury
Ania G jestes pewna ze rozumiesz co mowi do Ciebie polozna? Ciekawam gdzie wyczytujesz wszystkie te bzdury o ktorych piszesz? Wyprobowalas to urzadzenie do czyszczenia nosa na sobie ze wiesz ze gile nie przedostaja sie do rurki? Gratuluje wpakuj pozniej dziecku do nosa ta sama koncowke z Twoimi gilami Jak wyobrazasz sobie wziasc podkoszulke do szpitala i lazic z gola dupa po sali? Jak chodzisz do ginekologa to w spodniach??? Na salach jest goraco wiec proponuje jednak usunac klaki z pod pach bo sie spocisz i bedzie brzydko smierdziec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie czytasz takie bzdury
O purpurowa paskuda witaj again madralinski grubasie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tez zakupilam w primarku 3 te dlugie luzne koszulki dwa rozmiary wieksze,i nawet gora latwo mi piers wyjmowac, chodzi mi o to czy nie przyzcepia sie ze nie jest rozpinana. sprawdze w matalanie, tez tu gdzies jest to podjade ktoregos dnia nie zadzwonili ze szpitala to nic zlego w tej mojej krwi, dzieki bogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dzieki bardzo,ale powiedz jeszcze skad mam wziasc te blue form landrod ja ma??czy oni mi wysla??/i na jaki adres mam wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z zakupow.kupilam sobie ładne piżamki juz na potem po porodzie bo lepiej mi bedzie nawet i karmic.majtki rozmiar 14 mam nadzieje ze beda dobre na obolale ciałko hihi wkladki laktacyjne takie do prania i podpaski.kupilam tez 1 newborn pieluszki kurcze tylko niewiem jakie kosmetyki dla dzidzi.kupilam narazie tylko oliwke johnson. niewiem jaki krem na odparzenia i spirytus 70% do pępuszka gdzie moge kupic i jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny otóż u mnie pojawił się nowy problem. C odla mnie oczywiste, nie okazało się takim dla mojego męża. Ja bardzo chciałabym, by moja mama przyjechała pomóc nam, gdy dziecię się urodzi. A tu okazało się, że mój małżonek ma na to całkiem inne zdanie. Dla niego to mamina nadgorliwość i zamach na samodzielność naszego małżeństwa. No włos mi na głowie stanął. Oczywiście ta sprawa jest to dogadania, bo ja sobie nie wyobrażam nawet tego, jak powiedzieć mojej mamie - wiesz, jednak nie przyjeżdżaj, mój mąż sobie tego nie życzy (a relacja między nimi jest bardzo dobra). No, musiałam się wyżalić. Mam nadzieję, że ój ślubny mi wybaczy. Naprawdę, bardzo mnie zaskoczyła jego postawa. Jutro będziemy o tym rozmawiać. Boże daj mi mądrość w tej rozmowie... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem rozwiązał się sam - mama być może nie będzie mogła przyjechać (ze zwględu na pracę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 26
DZIEWCZYNKI MAM ZASZCZYT POINFORMOWAĆ WAS , ŻE JOVKA DZIŚ URODZIŁA PRZEŚLICZNĄ CÓRECZKĘ O WADZE 3200. SZCZĘŚLIWEWJ MAMUSI I JEJ POCIESZCE SKŁADAM WIELKIE GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje dla JOVKI!! dzielna z ciebie kobitka pozdrawiam i wracaj do nas szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka i coronia Gratulacje !!!! Ja mam zamiar kupic zwykly polski spirytus w polskim sklepie, takiego szczeniaczka, i rozrobic z woda, tak jak to robia dziewczyny w Polsce. 2:1 Anka dzieki za info o koszulach, nie moglam zadnej oprocz mothercare znalezc, poza tym one sa naprawde paskudne i jak nie musze to tego nie zaloze. Moja babcia nosi takie koszule. nawet chciala mi przyslac hi hi, ale grzecznie odmowilam ja sie meza nie pytalam czy moja mama moze przyjechac, jego mamusia wpada czasem na weekend i on mnie przygotowuje na to dwa tygodnie wczesniej, wiec slowa nie pisnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×