Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

kurcze, camillee, to mnie zastrzelilas tym pytaniem :D nigdy nie liczylam :P najgorsze byly pierwsze 3 dni, potem krwawienie stopniowo sie zmniejsza ale przygotuj sie ze na poczatku to tak co 2-3 godz bedziesiz biegac do toalety a to moje Male Szczescie spi sobie na moim brzuch w nalepsze a mnie zaraz pecherz peknie :O a ssanie cyca sni jej sie bo widze jak ustami rusza i slysze takie pomlaskiwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam wlasnie fotelika samochodowego :/ trudny wybor. nie wiem czy sie nie zdecyduje na fotelik z gondolka w jednym. tzn ze dziecko moze jechac na lezaco i siedzaco w samochodzie.... wiem ze ktoras z dziewczyn wstawiala tutaj jakies zdjecia czegos takiego, ale nie pamietam jaki to byl fotelik :( ja mysle nad takim: http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.quickonthenet.com/2007/19086/pix/gallery/Matrixcup.jpg&imgrefurl=http://www.carseatinfo.co.uk/index.cfm%3Fsid%3D19086%26pid%3D292367%26item%3D24237&h=384&w=400&sz=28&hl=en&start=5&um=1&tbnid=MRmv4joYNP2THM:&tbnh=119&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Djane%2Bmatrix%2Bcar%2Bseat%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Den%26rls%3DHPEA,HPEA:2006-30,HPEA:en%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko z tym bouncerem to pewnie masz racje ,bo ja sie tamta mala opiekowalm odkad miala 3 miesiace,jej mama mowila ze wczesniej caly czas ja tam trzymala jak cos robila,ale sama mam doswiadczenie dopierood 3miesiaca wiec nie wiem. a wiec w chuscie dzidzi powinno byc najlepiej piszcie piszcie co brac, ja dzielnie dokladam do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko, dzieki ;) ide do mojego malego lazienkowego basenu/ wanny ;) moze jeszcze zajrze po relaksujacej kapieli ;) malz juz dawno spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko jeszcze nie bylas w kibelku bidulko!!!!! camille a jaki masz wozek, bedzie fotelik sie dobrze w niego wpasowywal, czy to nieistotne??/ ziarnko toprawda ze nie wypuszcza ze szpitala bez fotelika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba link sie zle wkleil: http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.quickonthenet.com/2007/19086/pix/gallery/Matrixcup.jpg&imgrefurl=http://www.carseatinfo.co.uk/index.cfm%3Fsid%3D19086%26pid%3D292367%26item%3D24237&h=384&w=400&sz=28&hl=en&start=5&um=1&tbnid=MRmv4joYNP2THM:&tbnh=119&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Djane%2Bmatrix%2Bcar%2Bseat%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Den%26rls%3DHPEA pod obrazkiem mozna obejrzec animacje jak oba foteliki wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, wozek mam dwu, nie trzyfunkcyjny, dlatego musze dokupixc osobno fotelik. na spacer bedzie normalny wozek z gondolka, a na szybko do slepu fotelik. a dopoki dziecko jest male to wolalabym je wozic na lezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, tak to prawda ze ze szpitala nie wypuszcza bez fotelika. widzialam na oddziale ulotki o wypozyczeniu takiego fotelika za 25 funtow, my mielismy swoj ale jak ktos nie ma auta to bezsensu kupowac na jeden raz. a w kibelku juz bylam ;) odlozylam Julke, oczywiscie sie obudzila ale byla tak zaspana ze zdazylam tez zabki umyc :P a po poludniu jak spala to mylam wlosy :P mowi wam, teraz to wszystko robi sie na raty ;) uciekam spac bo rano nieprzytomna bede a jak Mala sie szybciej wyspi ode mnie to nie ma zmiluj... zycze wszystkim dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Pewno nasza Justyna wejdzie niedługo,ale chcialam powiedzieć, że już urodziła Adrianka! Więc zmieniam Cię Justyna w tabelce,jak coś pokrecilam, to oczywiscie poprawisz 🌻 No i gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Gosia24Leicester.03/10....40....Leicester....córka...... Madzia lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.............?.. Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka .......OLIWIA jovka.............12/10......39.....Londyn.....córcia.. ...........Hannah migotka_bober..15/10.....39...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......39....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....37....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus...galimatias ????? czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....33.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........09/10........4400....London..... synek......Adrian Witamy 😘 Witamy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj dziewczyny, byłam do tyłu ze cztery strony. Teraz już nadrobiła. :) Karinella - dzięki Tobie wiem, co to ten tajemniczy bouncer :) Rzeczywiście przydatny - raczej nie od razu, ale od 3.go miesiąca bardzo ułatwia opiekę. Widziałam u mojej koleżanki, dwumamusi. Ziarnko piasku - ta chusta do noszenia dziecka to naprawdę ekstar sprawa, pierwszy raz ją widziałam, jak jeszcze pracowałam i przyszła w niej klientka do salonu. Wygląda to fajnie, a jest bardzo praktyczne. Dziecko zapłacze, kobitka odchyla bluzkę, czy płaszcz i dzidzi ma już mleczko :) Poza tym przy piersi pewno śpi o wiele spokojniej niż w wózku. Lubię nosić torbę przez ramię i na biodrze. Ale wiem, że po pewnym czasie zaczyna boleć bark i trzeba torbę zmieniać. Czy tak jest i przy noszeniu tej torby? Dziewczyny, które używałayście - dajcie znać. Torba ma odciążać kręgosłup, albo o barku nie pisze się. Karinella - chusta jest lepsza niż nosidełko zwłaszcza dla dzidziucha noworodka. Dla niego kręgosłup w pozycji pionowej to nienaturalna pozycja - ma za słaby. Dlatego lepsza jest pozycja kołyskowa (embrionalna) - a chusta leciutko ale pewnie podtrzymuje kręgosłupik. Ania Grimsby - jak Ty słodko z brzusiem wyglądasz:) Ty wiesz, że ja nie wiem bliżej gdzie to Northampton. Chciałabym, by było blisko. Agnes 23 może Ty wiesz, wszak jesteś w Northampton. Bardzo się cieszę, nie masz pojęcia! Z tego, że tam jesteś. A ciekawam coś studiowała w Szczecinie. A z Gorzowa pochodzi mąż mojej koleżanki co to ma inną intuciję niż ja odnośnie płci mojej dzidzi. :) Nela 21 - jedziemy na podobnym wózku. Też Anglia jawi mi się jako ogromna i nieokiełznana. Ale teraz jest już lżej. Siedzę trochę nad angolskim. A najbardziej przemawia do mnie tęsknota za mężem. Dłużej niż te 3.miesiące nie dam rady. Dlatego cieszę się, że będziemy wreszcie razem (wyjazd w planach - początek grudnia). A Ty kiedy jedziesz? Bardzo Was serdecznie pozdrawiam. Fajnie znaleźć takie dziewczyny! Teraz u nas remont, trzymam się od niego z daleka, by dziecku nie zaszkodziło. Ale kabel od internetu odłączamy, to może mnie nie być nawet i tydzień. Będę miała później co czytać. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela21
witaj ssania!!lece juz w sobote i bardzo sie boje bo roznie ludzie gadaja.Dopiero wczoraj znalazlam to forum i dzieki wam jest mi latwiej ten lek zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sasania tez sie ciesze ze tu bedziesz. na dobra sprawe to jedyne dziewczyny jakie znam z tego miasta to dziewczyna mojego kolegi i kolejna dziewczyna mojego kolegi. tyle... :( a tak to siedze z facetami ;) siostre mam w Wellingborough to jest chyba 11 mil i sie jedzie 40 min autobusem.... hmmm to do Luton chyba jest ze 20 a nie wiecej jak pisalam. sama nie wiem bo zawsze samochodem do Luton jezdze i to zajmuje od 45-60 minut. pozdrawiam a kiedy przylatujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widze w grudniu przylatujesz. ja w Szczecinie studiowalam Transport na Politechnice na Mechanicznym Wydziale ze specjalizacja Inzynieria ruchu drogowego. wyjechalam po inzynierze do Anglii zarobic i wrocic ale w zwiazku z brakiem zabezpieczania sie z moim facetem siedzi mi dzidzi male w brzuszku i juz sobie nie zrobie w najbizszym czasie magistra :( ale to nic dzidzia bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela21
wie ktoras z mam do ktorego tygodnia ciazy wpuszczaja na poklad samolotu?bo znowu mi nagadali ze tylko do 5 miesiaca a ja juz jestem w 6!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela ja jestem w 6-tym m-cu i lece 10 listopada do Pl a wracam 24. z tego co mi mowili na lotnisku z easyjet to kiedy juz minie 26 albo 28 tydzien musze miec zaswiadczenie od lekarza ze moge latac. z wizzaira do 36 tyg mozna latac. chyba z easyjet tez ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie lecialam easyjetem, bo centralwingsem, ale myslę, ze wszystko zalezy od tego, kto przepuszcza przez bramki. Ja lecialam do Polski w 29 tyg. - wracalam w 30 i mimo tego ze mialam zaswiadczenie od lekarza, nikt ode mnie go nie wołał. Lepiej jednak mieć. Już nie moge wytrzymać. 9 dni do terminu, a u mnie ani widu ani slychu jakichkolwiek oznak zblizającego sie porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek... ja taka madralinska pisze o tym zaswiadczeniu ale dopiero bede szla za dwa tyg po nie do midwife. jak ono wyglada ona na kartce to zapisze czy co?? i chyba nie robia o to problemow prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to dobrze ze napisalas. ale bez sens ze tylko od GP ja to na oczy go nawet nie widzialam. albo jej... i pewnie na wizyte trzeba sie umowic itd... i potrwa mi to dwa tyg ja pierdziu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiesz dlaczego bo nawet jak sie rejestrowalam i powiedzialam ze moge stracic dziecko i ze mialam USG dzien wczesniej zrobione ktore to wykazalo to zapiasala mnie na dwa i pol tyg pozniej. nie interesowalo ja ze moge poronic a co dopiero jakas pieczatka. sama nie wiem. ale bede dzwonic tam jutro i sie umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie robie pranie ręczne w wannie bo pralka sie zepsula.zaraz ma przyjsc ktos zprzychodni chyba moja midwife chyba sie opamietala ze mialam miec wizyte 2 tyg.temu a odeslali mnie z kwitkiem napisze potem co co sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak to jest z wizytami domowymi wlasnie?? kiedy przychodza ?? czy wlasnie wtedy jak odwolaja jakas wizyte?? czy w pozniejszym stadium ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojecia bo mialam w zielonej karcie napisane 11 tydzien i 36 wizyta domowa .ale w 36 tyg.nikogo nie bylo .zadzwonilam do przychodni a oni ze midwife na full pacjentek i dopiero za tydzien i to mialo byc na jutro ale wczoraj ktos zadzwonil i powiedzial ze o 1 ktos przyjdzie do mnie na wizyte dokladnie nie uslyszalam czy midwife czy kto inny.to sie okaze.nie wiem tez czy jutro mam tam isc.narazie czekam juz jest spozniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to w Anglii bywa..... niestety. moze ja w ogole nie bede miala... najgrsze jest ze ja sie chyba przeprowadze mam nadzieje niedlugo i czy wtedy bede musiala zmienic przychodnie? juz raz zmienialam ale to w innym miescie bylo. i nie wiem wlasnie jak to jest jak bede w tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×