Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość mala korekta
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....35.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 22...Szczecin/Northampton.córeczka.Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corcia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale tu czytania z jednego dnia:) Moja przyjaciółka też już nie może się doczekać, zaczął się jej 36.tydzień. Mimo, że mi jeszcze do tego daleko, to ciężko mi zrozumieć niecierpliwość. Podejrzewam, jak brzuch jest już ogromny, to ciężk o zrobić cokolwiek, nawet w nocy przewrócić się z boku na bok. Ja już teraz mam takie myśli jak ta nasza dzidzia wygląda i nie mogę doczekać się porodu(!). Mam od razu do Was pytanie, oficjalnie połóg trwa 6.tygodni, jest to też czas abstynencji współżyciowej. I teraz czy jest jakoś odgórnie przypisany termin wizyty u ginekolologa po porodzie, który rzuci swym fachowym okiem, czy już wszystko się ładnie zagoiło. Czy też to sama kobitka musi się dopytywać i umawiać na wizytę w celu badania? Pozdrawiam i tabelkę uzupełniam. Dziś zaczął się u mnie 23.tydzień. A brzuch wyobraźcie sobie w ciągu trzech tygodni urósł mi aż o 8.cm - żabi skok :) NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....35.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 23...Szczecin/Northampton...córeczka...Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Czesc dziewczynki! Szybkie pytanie, czy ktoras z Was wybiera sie na Baby Show w ten weekend na Earls Courcie w Londynie? Moze ktoras byla na czyms podobnym i moze podzielic sie wrazeniami? Zaczynam sie powaznie zastanawiac czy czasem tam nie zajrzec... Buziaki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartu rosa
witam przepraszam ze wchodze tu nie proszona ale chciałam was tylko o cos zapytac Czy po przegranej wyborów przez PIs a wygranej PO wrócicie do kraju? Prosze was o odpowiedz to dla mnie b. wazne by to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Dot76-wybacz, zupelnie zapomnialam odpisac na Twoje pytanie, taka jestem ostatnio zawalona robota! We wtorek przeprowadzamy sie juz do nowego domku a znajduje sie on na tym osiedlu takich domkow rzedowych co jest na przeciwko szpitala. Jakby tak spojrzec ze szpitala na wprost to jest kawalej parku z rampami do jazdy na desce etc, i ja bede mieszkala pare minut w glab po prawej stronie :-) Hehe, ale opis :-) A teraz prosze Was dziewczynki napiszcie mi czy jest sens targac sie jutro na te targi dzieciowe na Earls Court? Moze ktoras sie wybiera i moglabym sie podpiac albo gdzies jakos umowic? Zawsze w kupie razniej a nie mam z kim isc bo moj narzeczony szybko dom szykuje pod nasza przeprowadzke a kolezanka ciezarowka chora kuruje sie z przeziebienia czy innego paskudztwa ;-/ Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
tartu rosa-nie wiem czy ktokolwiek uzaleznia swoj powrot do Polski od tego jakie ugrupowanie bedzie przy wladzy bo jesli PO wygra i da dupy to po co wracac? Zeby madrzejsze geby w TV ogladac? Niech naprostuja Polsce to pomyslimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Izabela i Laboszek - wpolczuje Wam dziewczynki bo to jak czekanie na prezent pod choinke-wiesz, ze jest juz blisko ale jeszcze kaza Ci czekac :-) Denerwujace. Wierze jednak, ze to wszystko po to by poszlo szybciutko i zdrowo dla Was i Waszych maluszkow! Cierpliwosci i wytrwalosci zycze zatem! No i oczywiscie byscie nie musialy czekac dlugo na rozpakowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scierwo z ciebie ania i babel
Niech naprostuja Polsce to pomyslimy Słucham?mamy naprostowac polske a wtedy ty wrócisz?A siedz tam gdzie jestes i nie wracaj Tylko Tusk po was płacze po to by przekonac wyborców do swych cudów wiadomo nie od dzis ze na emigracje wyjezdzaja ludzie ktorzy maja w dupie dobro kraju a liczy sie dla nich tylko ich tyłek i to ile moga wyzebrac od obcego panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Do autora postu powyzszego: milego dnia zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tak o polityce????????? pomyliłaś fora!!! wez zejdz bo nie mam ochoty czytać tych politycznych bzdur.po czy pis mam to gdzieś i tak w tym kraju nic sie nie zmieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek co chwile sprawdzam czy ty już i widzę ze nadal jestes cierpliwosci ci zycze mam nadzieje ze ja nie bede musiala tak dlugo czekac bo na pewno nie jest to przyjemne ja staram sie nie liczyc dni a wszyscy wokol mnie robia to za mnie nie chce tak bo wtedy sie dluzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... U mnie bez zmian.Taka ladna pogoda,jak wczoraj.Dzieki dziewczyny za slowa otuchy,co do naszego czekania na malenstwo. Laboszek,jak juz napuchlas to na pewno to jest tuz tuz.... Szkoda tylko,ze jakies paskuctwa sie do Ciebie przyczepily tzn.bol glowy i gardla. Ty przynajmniej chodzisz co pare dni do szpitala i sie upewniasz,ze wszystko ok. a ja sama musze kontrolowac ruchy dziecka,i gdy tylko moja dzidzia nie rusza sie dluzej niz 15 min to juz sie zaczynam martwic.Pozdrawiam goraco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNI. DAWNO SIE NIE ODZYWALAM ALE CZYTAM WSZYSTKO...:) JA JESZCZE MAM TYLKO TYDZIEN DO TERMINU I TEZ NIE ZAPOWIADA SIE ZE MOGLABYM URODZIC ZA CHWILE. PONOC TO NIE ZAWSZE TAK JEST ZE SIE TO CZUJE ...MOZE NAGLE PRZYJDZIE CHWILA ZE FONTANNA MI POLECI JAK NP. BEDE WIESZAŁA PRANIE W OGRODZIE LUB BEDE NA ZAKUPACH I WTEDY SZYBCIOREM SIE WSZYSTKO ZACZNIE. WIEM, ZE JESTESCIE ZNIECIERPLIWIONE STRASZNIE. JA JUZ POPADAM W MAŁAA DEPRESJE BO WSZYSTKO JUZ URZADZONE...CIUSZKI POPRANE, POPRASOWANE,POUKŁADANE, WALIZKA SPAKOWANA DO SZPITALA CZEKA OD MIESIACA HEHE.KURDE...JA SAMA W DOMU, MĄZ 11 GODZ W PRACY...DEPRECHA NA CAŁEGO. MIALABYM ZAJECIE JAK DZIDZIA JUZ BY BYŁA. NIE PRZESYPIAM JUZ NOCY. DZIS NP.ZASNELAM O GODZ 6 NAD RANEM I SPAŁAM DO OK 9-TEJ...NIE WIEM DLACZEGO SIE TAK DZIEJE...BRZUCHOL MI W SUMIE TAK NIE PRZESZKADZA JUZ BO WIEM JAK GO UŁOZYC WIEC DLACZEGO NIE SPIE? WCZORAJ CHODZIŁAM PO MIESCIE 3 GODZ I WROCILAM BARDZO ZMECZONA...POWINNAM ZASNAC JAK NIEMOWLE...LEZE TAK W ŁÓZKU I MYSLE SOEBIE ZE JAK DZIECKO BY BYŁO TO BYM NA NIE SOBIE CHOC POPATRZALA A TU NIE MA NA CO I NIE MA CO ZE SOBA ZROBIC W NOCY...CZYTAC KSIAZEK NIE CHCE BO MAZ PRZY SWIETLE SPAC NIE MOZE..KURDE...PRZERABANE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAŁE SZCZESCIE ZE POGODA DOPISUJE...IDE NA OGRODEK, ROZLOZE SOBIE LEZAK I BEDE CZYTAŁA...MAM NADZIEJE ZE TEN DZIEN MINIE MI SZYBKO I TAK JEDEN PO DRUGIM AZ DO PORODU BO JUZ SIE DOCZEKAC NIE MOGE...:) POZDRAWIAM WSZYSTKIE NIECIERPLIWE HEHEH:) I CIERPLIWE, KTORE POTRAFIĄ CIESZYC SIE CHWILA PRZED PORODEM:) PS. JESLI JEST JAKAKOLWIEK KOLEZANKA Z KALISZA WLKP...DAJCIE ZNAC!!!!PPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - dzisiaj powinien być Wielki Dzień, a jest..... dzień jak codzień. :( Dzień, na który czekalam 9 miesięcy. Dzień, o którym myślę kazdego dnia od zeszlej zimy. Wiem - troche dramatyzuję - przeciez bylo wiadomo ze nie urodze w terminie, bo nikt prawie tak rodzi, ale cóż... żywiłam sie cieniem nadziei, ze moze jednak. :( Nic sie jednak nie dzieje. Dzisiaj mam polozną i chyba sie u niej popłaczę, zmuszając by wyslala mnie na wywołanie :(:(:(:( A na dodatek, pierwsze co zobaczylam po wejsciu na forum to topik o przenoszonej ciązy i urodzonym martwym dziecku. Pociąć się można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oczekujace starajcie sie nie myslec o tym.to przyjdzie w odpowiednim czasie proponuje relaksik z ksiazka w ręku dzidzia wyjdzie kiedy bedzie jej pora.wiem ze latwo mi mowic zobaczymy co ja zrobie za tydzien kiedy dzidzia nie bedzie chciala wyjsc hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie przyzwyczailam do mysli,ze poczekam sobie do wywolania. Wiem,ze najpozniej za 5 dni bede miala moja corcie w ramionach. Po prostu juz sie nie moge doczekac...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - te, co sie znają na tych chorych angielskich zasadach. Czy prawdą jest to, że wywołuje się poród po 2 tygodniach dopiero. Bo to mi wlasnie utknelo w pamięci po ostatniej wizycie u polożnej. Wiadomo - jesli cos sie niedobrego dzieje - to pewnie wywolają wczesniej (ale co musi sie dziać?), a jesli nic sie nie dzieje, to czy po 2 tygodniach dopiero?? :-0 Co mam naściemniać położnej, żeby wysłała mnie na wywołanie jak najszybciej, bo mnie cholera zaraz weźmie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka uspokuj sie :-) jeszcze troszke! naciesz sie wolnoscią już niedługo zatęsknisz za chwilką spokoju :-$ wiem ze szlak trafia ale dajcie im troszke czasu one jeszcze chcą sobie tam posiedzieć :-+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 26
Dziewczyny oczekujące na poród.... nie przejmujcie się , ja wiem , że pod koniec to już tylko się czeka na jaki kolwiek objaw zbliżającego się porodu. Wiem coś na ten temat , bo sama w dniu terminu zaczełam wyć mężowi , że już dłużej nie dam rady , tymbardziej , że żle znosiłam tę ciążę. Myśle , że to wszystko tkwi w naszych psychikach, bo np. jak z Klarą chodziłam w ciąży to nawet nie czułam się jak bym była w tym stanie i nawet nie zwracałam uwagi na zbliżający się termin i taki oto nie zwracaniem uwagi na poród urodziłam dzień przed terminem :) Natomiast z Maksem , to była zupełnie inna bajka....bo od początku żle się czułam i pod koniec , każdy ruch sprawiał mi kłopot, poza tym tyłam w oczach , co spowalniało moje ruchy i wogle wszystko. A najgorsze to było to , że kiedy kogoś znajomego spotkałam , to tylko się pytali "a ty jeszcze chodzisz z tym brzuchem?????" , tak to było dobijające zwłaszcza , że miałam dwa terminy porodu ; pierwszy to 22.09 a drugi 28.09 i z każdym jednym dniem miałam nadzieje, że to już to . Maks urodził się 29.09 w momęcie kiedy ja już sobie odpuściłam i zwątpiłam we wszystko ... Węc dziewczynki doskonale was rozumiem i podziwiam wytrzymałość waszą. Trzymajcie się cieplutko i życzę wam terminowych rozwiążań. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki 🌻 Jak czesto Wasze dzidziejedzo? Bo moja tylkoby jadla i jadla. A wczoraj omały włos nie wrócilabym do szpitala - z dzidzi zrobił sie chinczyk i kazali mi jechac na test bilirubinowy. Na szczęscie po dwóch godzinacg wórcilysmy do domku. A jeszcze pytanko - czy na stary dowód wpuszcza do Anglii? Bo jak nie to moja lumpela do mnie nie dojedzie - a bidula se zapomniala zenie ma paszportu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jovka witam cie i chce ci niestety rozczarowac ale na stary dowod to jednak niemozna juz przejechac tylko juz na ten nowy europejski. pozdrawiam cie goraco i twoja slodka dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na swoją stopke i wedle prawidel logiki matematycznej wypadaloby urodzic kolejną dzidzie za dwa lata, w pazdzierniku :) :D :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagro
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....35.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 23...Szczecin/Northampton...córeczka...Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah Czesc dziewczyny te w dwupaku i te juz pojedyncze:), serdecznie was pozdrawiam, weszlam zeby sie uaktualnic , ale sledze was i jestem prawie na bierzaco, mam pytanie, jak w uk wyglada sprawa ze szczepieniami i czy wogole jakies sa wykonywane po urodzeniu dziecka czy beda pozniej ?, jestem skolowana, a wogole jak na szczepienia sie mowi po angielsku? A ogolnie jeszcze nie kupuje wozka ale juz niedlugo trzeba sie powaznie rozgladac , czy polecacie jakies konkretne, mieszkam w malej miejscowosci i ogolnie to mam najblizej do argosu wiec moze macie jakies faworyty z tego sklepu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 101
Wtam Was wszystkie dziewuszki te w dwupaku i jak oczywiscie te szczesciary ktore maja juz swoje pociechy:)) no i urodzila moja kolezanka a miala termin kilka dni po mnie, zostawila mnie teraz sama z tym oczekwaniem , chodzeniem po sklepach i zalatwianiem wszelkich spraw - razem jakos sprawniej nam to wychodzilo :))) Wazne ze u nich wszystko wporzadku i ze ma to juz a soba bo nie powiem porod mila dlugi, bolesny i meczacy :))) jovka- to rzeczywiscie kolezanka ma problem i z miesiac poczeka na nowy dowod bo na stary to napewno jej nie puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, no to ja mam problem, bo to ja ją zapraszalam, żeby mi pomogla przy dzieciach :( kurde, jak zwykle, jqak cos to na jovkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 101
cholerka to rzeczywiscie problem a wlasnie teraz by ci sie przydala pomoc a tu teraz jeszcze musisz czekac az zrobi dowod. Do mnie ma przyjechac ciocia naszczescie byla niedawno za granica wiec pewnie ma paszport lub nowy dowod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×