Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Anusia dziekuje pieknie za zyczenia! dziewczyny strasznie sie martwie.bylam u poloznej i powiedziala ze jak na 32 tydzien mam bardzo male dziecko.a brzucho mam wielkie. mam 28 cm, to jest ponizej tej najnizszej kreski na wykresie.dopiero za tydzien mam wizyte u lekarza, a polozna powiedziala ze wysle mnie na nastepny skan dopiero za dwa tygodnie. czy ktoras z Was moze tak miala. czy lepiej jak pojade do szpitala i zmusze ich do zrobienia mi skanu juz dzisiaj lub jutro ? dzidzia sie duzo rusza, ja nie pije i nigdy nie palilam zalamalam sie, myslalam ze mam wielkie dziecko ze wzgledu na ten brzuch a ty okazuje sie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella ❤️ duży brzuszke nie oznacza dużego dziecka, możesz miec dużo płynu owodniowego. Ania G... śliczny :) Mówię tacie zobacz jaki \'duży\' a teb patrzy w okno i mówi - nic nie płynie. :) (Widzimy statki z okna mieszkania, które płyną Odrą). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciężaróweczki i mamusie Karinella mi także położna powiedziała że mam za małe dziecko i zaleciła dodatkowy skan. W międzyczasie byłam w polsce więc poszłam na usg i do lekarza, który stwierdził że nie wie gdzie jest problem bo niby widać że dziecko małe ale rozwija się harmonijnie oraz ma jeszcze trochę czasu. Są dzieci które nadrabiają w ostatnim miesiącu albo taka ich uroda. W anglii też zrobiłam zalecone usg i wszystko było ok. Dodam że Filip jak się urodził to ważył 3755 straaaasznie malutki:) aż byłam w szoku. U ciebie też napewno wszystko będzie dobrze. Dodam że byłam gdzieś w podobnym tygodniu ciąży co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedzi. ja mam duzo plynu, juz mi 4 tyg temu lekarz to powiedzial. Duila mnie polozna chce wyslac na skan dopiero za dwa tygodnie,ale jutro ide do szpitala i poprosze o skan, a jak nie , to zrobie prywatnie, bo naprawde sie boje. u mnie nad morzem przeszedl dosc silny sztorm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BREDZIA TELFORD
CZEŚĆ DZIEWCZYNY CZY KTÓRAS Z WAS JECHAŁA DO LONDYNU POCIĄGIEM DO KONSULATU PO PASZPORT - CHODZI O TO GDZIE WYSIĄŚĆ NA JAKIEŚ STACJI ŻEBY BYŁO NAJBLIŻEJ ?????? pppllliiiisssssss POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella ja usg też nie miałam \"od ręki\" tylko musiałam czekać i wiem doskonale co to znaczy żyć w niepewności.Mam nadzieję że wszystko będzie ok. A jak ci się uda zrobić wcześniej to super. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie i gratuluje nowym mamusim oczywiscie!!!! Chwile nie zagladalam do Was i nazbieralo sie zaleglosci. Sasania: z tego co wiem to musisz miec przetlumaczony akt urodzenia dziecka jak idziesz do urzedu w Polsce. Moja mama dopytala juz, zreszta pracowala w urzedzie gminy cale zycie wiec wie. Laboszek: wczoraj pisalas, ze do malej twojej ciagle przychodza to inne polozne co Cie wkurza strasznie. Wyobraz sobie, ze ja dzisiaj tez jak sieczkarnia chodze po wizycie u poloznej, a rozeszlo sie o...termin porodu. Za kazdym razem tez widze kogos innego a wizyta ta polega na odfajkowaniu tylko i tyle! Kiedy bylam poprzednim razem powiedzialam do poloznej, ze zle mam termin wyliczony (o tydzien do tylu) ale zignorowala to mowiac, ze tydzien w przod czy do tylu... Dzisiaj od nowa mowie o tym , a kobieta oczy wywalila na mnie i okazalo sie, ze mam termin nie na 2.02, ale na 24.01. Dobrze, juz nie rozchodzi mi sie o termin rodzenia, ale co z dalszymi badaniami np. krwi na glukoze czy anty D ktore musze wziasc w konkretnym tygoniu ciazy a konkretnie powinnam zrobic to w tym tygodniu a ide dopiero w przyszlym? Po wizycie sprawdzilam co wpisala: zamiast 28+ jest 27+. I po co mowila mi o tym wszystkim jak daty dalej nie zmieniala? Czy z wami tez tak bawia sie w ciuciu babke jak ze mna?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno mnie nie bylo, gdyz bylam u siostry ktora neta nie ma :( w sobote lece do Polski a tak mi sie nie chce..... :O jak ja na pare minut wyjde z domu i za chwile spuchnieta jestem i wszystko mnie boli szczegolnie stopy i podbrzusze a co dopiero taki wyjazd.... ale coz poznac tesciowa czas :P a bilety dwa miesiace temu rezerwowane byly pozdrawiam gratuluje i trzymam kciuki za kolejne przyszle mamusie Sasania a to maz teraz przylatuje do Ciebie? ja myslalam ze Ty do niego masz przyleciec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zagraniczne przyszle mamusie:) Ja z takim pytankiem? Jak dlugo czeka sie na paszport dla dzidzi po urodzeniu?Bo rozumiem ,ze wczesniej bez aktu urodzenia to nie ma z czym isc bo to nie pryspieszy wyrobienia paszportu? agnes 23 w ktorym jestes tc? Dziewczynki ja czekam na pierwsza wizyte w szpitalu u ginekologa, powiedzcie jak to wszystko wyglada jak mam sie przygotowac psychicznie?Obawiam sie troszke... 11 grudnia i tak lece do polski bo musze na jakis czas... Jestem w 22tc i mialam lekarza prowadzacego w polsce dlatego teraz ide tutaj do lekarza bo musze... Nie wiem jakie badania tu robia i w ogole...Plissss napiszcie jak to wyglada w Londynie...:) A moze ktoras cierpi na nadmiar czasu i mialaby sie ochote spotkac na spacerki wspolne...? Dajcie znac...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Richmond dziewczynki:) Dziekuje agnes 23 :) aha nie obawiasz sie lotu samolotem ? bo ja lece 11 grudnia i jakos tak nie swojo sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maddalen ja juz bede leciec 5 raz wiec jakos sie juz oswoilam. raz lecialam jk bylam w 7 tyg pozniej jak bylam w 20 jakos i teraz znow. wiec to moj 5-ty lot bedzie... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i u mnie i u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 23 rozumiem... Ja lecialam w 17 tc i teraz bede leciec w 26 tc. A powiedz, nie potrzebowalas zaswiadczenia od lekarza, ze mozesz leciec w ciazy, ze nie ma zadnych przeciwskazan bo slyszalam, ze nie zawsze chca wpuszczac na poklad... Ja dobrze znioslam lot i mysle, ze i tym razem nie powinno byc zadnych problemow:) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wczesniej nie p0otrzebowalam zaswiadczenia zadnego a teraz w zwiazku z tym ze to juz 27 tydz to bede musiala miec i mam... ale ja niestety padlam ofiara jakiegos beznadziejnego lekarza GP ktory nie widzial mnie na oczy, zaswiadczenie wystawil miesiac przed lotem na podstawie wynikow badan sprzed dwoch miesiecy i skasowal mnie za to 25 f!!!!!!!!!!!!!!! ale z tego co wiem to tylko ja takie super szczescie mialam :O bo to sie wystawia pare dni przed lotem i jest zupelnie za darmo :) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zadna sie dzisiaj nie rozdwoila? ;) #jutro ide ostatni dzien do pracy :) z jednej strony sie ciesze a z drugiej troche zaluje, ale raczej sie nie zanudze ;) mam pytanie: relation to brim 2-3/5, jak to sie ma czasowo do porodu?? wiem ze niektore dziewczyny majac 3/5 na ten dzien czekaja kilka tygodni, a jak to wyglada 2/5?? czy porod mzoe wystapic w ciagu tygodnia? a mzoe nawet3?? pytam bo moja polozna ostatnio stwierdzila ze u mnie wlasnie jest 2-3/5, teraz nie wiem co o tym myslec, bo nie wiem czy to jest blizej 2 czy 3, ale na wszelki wypadek wole sie przygotowac psychicznie ;) moze nie bedzie mi dane byc na samej gorze naszej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tydzien :) nie moge uwierzyc ze tak malo mi zostalo :D karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......27.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...25...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dalam rady czekac, pojechalam na antenatal, zrobili mi KTG i jutro rano o 8 mam skan, bo lekarz powiedziala ze faktycznie male dziecko i ze trzeba zrobic dwa scany porownawcze w odstepie 2 tygodni.Powiedzialam ze w takim razie ja wole porownac 32 tc do 34, a nie 34 do 36 i ze nie dam rady dwa tygodnie czekac bo zwariuje. nie zostalam na nocke w szpitalu, bo nie bardzo chcialam tam urodziny spedzac. a potem i tak przeplakalam caly wieczor w domu. teraz juz pewnie do rana nie zasne pozdrawiam wszystkich. Karina pewnie urodzila, bo miala miec 8 wywolywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zmieniam sie w tabelce :-) Szczesliwe Brzuchatki: karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......27.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...25...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...14.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram....tutaj bardzo dziwnie oceniaja wielkosc dziecka. U mnie przy Oli mowili,ze max to bedzie 2,7kg - a Ola miala o 1kg wiecej !! Wiec pomylki sie czesto zdarzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki i rozpaczkowaczki ;) Agnes, mąż przylatuje po mnie. Pójdziemy tu na ostatnią wizytę u lekarza, odwiedzimy wspólnie jednych i drugich rodziców, może uda się też znajomych, którzy urodzili w poniedziałek, i mają na dzwiach mieszkania zakaz odwiedzania :) A po tym wybieramy się w długą trasę autokarem. Myślałam o samolocie, ale lekarz, do którego mam zaufanie polecił mi, że mniejsze niebezpieczeństwo dla dziecka to podróż autokarem. Te 17godzin, choć niewygodne i pewnie okropnie męczące jakoś przeboleję, wszak chodzi odobro dzieciny. Wiem, że zdania na temat lotu kobiet w ciąży są podzielone, ale wierzę, że ten lekarz do którego chodzę chce jak najlepiej dla mnie i dla dziecka. Nic mi się dziś nie chce. Niesamowitych motywacji potrzebuję do tego nawet, by się umyć, czy zrobić śniadanie. Tu ewidentnie odczuwam brak męża, on to potrafi mnie zmotywować. A dziś jeszcze muszę wyjść z domu załatwiać sprawy na mieście. No nic jedyne to, że sobie pomarudzić mogę. Ściskam, i zmieniam się w tabelce, bo kolejn ytydzień mi się zaczyna. :) Ania Grimsby jak się czujesz? Przy szyjce to pewnie gojenie potrwa dłużej, prawda? A dziewczyny napiszcie mi jeszcze co oznacza ten tajemniczy skrót relation to brim, to skrócenie szyjki macicy? Szczesliwe Brzuchatki: karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......27.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka....Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...14.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie brzuchatki i te juz \"po\";) karina mam nadzieje ze po wczorajszym wywolaniu juz tulisz swoje malenstwo i tego Ci zycze ;) dora tez cos sie nie odzywa...czyzby tez juz byla szczesliwa mamusia? no to w sumie kolej na mie teraz :) swoja droga ciekawa jestem kiedy to nastapi oczywiscie jak kazda nie moge sie juz doczekac ;) mam dzisiaj wizyte u midwife ciekawa jestem co mi powie:) mam przy okazji pytanko jak brzmi po angielsku masaz szyjki i wywolanie porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane!mam pytanie czy wy bylyscie z maluszkami jak skonczyli 8 tyg na sprawdzeniu u gp??dostaliscie wezwanie czy same poszlyscie?/wiem ze i 1-sze szczepienie powinno byc .moj misu za 4 dni bedzie mial 8 tyg a wezwania nie widac,nie wiem czy mam isc sama go zapisac czy jak tu jest??dziewczynki napiszcie prosze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze ,ze grono szczesliwych mamus sukcesywnie sie powiększa:)Gratuluje! Ja juz sie nie moge doczekac...Widze ze proporcje miedzy dwiema tabelkami sie powiększaja hehe i tak teraz patrze ze jak nie pojawi sie wiecej mamus ciezarnych to za kilka miesiecy bede same szczesliwe mamusie:) w moim przypadku midwife mowiła,ze mam duze dziecko ...natomist w Pl lekarz stwierdzil,ze jest w normie...wiec nie wiem komu wierzyc.ale wole naszym polskim lekarzom:) Ages to ładnie cie lekarz naciągnął na 25 f! szok ! ok zycze powodzenia następnym w kolejce mamom i uciekam:) Szczesliwe Brzuchatki: karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny...........28/01.......28.........Stratford ..........synek/Tristan agnes23............09.02......27.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka.. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...14.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny malo sie udzielam ale staram sie czytac co piszecie na biezaco. Duze GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUS . Ja wczoraj bylam na scanie i musze sie pochwalic ze moi chlopcy ladnie rosna jeden wazy 2500 a drugi 2600, jak na blizniaki to sporo , ciaza przebiega prawidlowo wiec niema sie czym martwic,ulozeni sa nadal glowkowo wiec raczej czeka mnie porod naturalny czego sie troche boje , ciekawe tylko jakie wyniki beda bo mialam anemie i bralam zelazo. Ale jest ciezko brzuch wielki i wszystko juz mnie boli jak chodze to mam wrazenie ze mi krocze rozerwie , o schyleniu sie to niema mowy a jak usiade to ciezko sie podniesc, w nocy koszmar niewiem jak lezec. Musze jeszcze troche wytrzymac ,do 37 tygodnia a potem moge rodzic , jutro sie zacznie 35 wiec malo mi zostalo . Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie cieżaróweczkie i mamusie Dawidek piękny chłopczyk wszystkie maluszki są śłiczne ❤️ 👄 to dla Dawidka od mojej Julci My jutro mamy gości w niedziele chrzcimy naszą Julcie mieliśy to zrobić w polsce ale w zwiażku z tym że nie jedziemy do Polski na świeta zrobimy to tu nie ma na co czekać już ma prawie 5 miesięcy. A co do badania dziecka to u mnie jest tak że badają dokładnie dziecko przy pierwszym szczepieniu w 8 tygodniu a my w 6tygodniu musimy iść na sprawdzenie po porodowe mi np nie przysłali żadnbego powiadomienia a koleżance tak, poszłam do przychodni i powiedziałam że przyszłam na poste natal check, a na szczepienie przysyłają powiadomioenie do domu tak około tydzień przed. Ciekawa jestem co z Kariną czy juz tuli swoje maleństwo czy któraś coś wie? Pozdrawiamy idziemy na spacerek bo pogoda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Wszystkie przyszle mamusie i obecne mamusie :) Ja dzisiaj strasznie slabo sie czuje, i jakas napuchnieta, glowa boli, oczy rowniez. Mialam juz takie stany ale nadal nie wiem czy to normalne... W ogole tez mi jakos smutno... Powiedzcie mi kiedy sie robi badanie na glukoze i nie robilam badania na toksoplazmoze, wiec czy powinnam zrobic? Aha i jak dlugo czeka sie na paszport dla malenstwa? Taka pogoda a ja tak tragicznie sie czuje... Jezeli pozwolicie to wpisze sie na liste oczekujacych mam Pozdrawiam :) zmieniam tydzien nie moge uwierzyc ze tak malo mi zostalo karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......27.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...25...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....22....Łódż/Londyn......córeczka...Julia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×