Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość iwa28
scorpionka masz sliczne malenstwo prawie tak piekne jak moj syneczek ale musze dodac ze bardzo sa podobni i ta sam czupryna teraz szymon ma 10 miesiecy i pare wizyt u fryzjera wlosy wogole mu si enei wytarly nic a nic malo tego pierwszy raz musialam go obciac jak mial 3,5 miesiaca bo wchodzily mu do oczek twoja tez sie zapowiada na taka zarosnieta ;) tyle ze z dziewczynka prosciej bo mozna jej wlosy zapuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie doswiadczylam epiduralu, ale wierze w niego po waszych opowiesciach jak w zbawienie tez mialam na poczatku ciazy straszne migreny- z tego wzgledu mialam co miesiac wizyty u ginekologa w szpitalu. z czasem przeszly, chociaz ostatnio nawracaja - biore wtedy paracetamol i wyciskam mnostwo cytryn do picia ( nauczyl mnie tego kiedys pewien stary hindus i mnie to pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaska , iwa witajcie1 joaska musisz wejsc na gorze strony w preferencje i zastrzec nicka haslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa - dzieki za mile slowa ;) Dodalam nowe zdjecie swoją drogą na dole w stopce (jako pierwsze) Ide czytac co napisalyscie ostatnio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... widzę, że niewiele z Was \'znam\', pamiętam znaczy. Nowe dziewczyny, \"mlode pokolenie\" :D Mam na myśli dziewczyny jeszcze w ciąży. Rzadko już chyba bywają te, które tu pisaly wtedy gdy ja pisalam. Moja Iza ma niecałe 5 tygodni i odkąd sie urodzila mam za malo czasu na siedzenie na necie, wiec nie nadązam za tym co piszecie; stąd moje zdziwienie, że tak duzo tu osob, ktorych nie znam... tyle zmian na forum :) - nie często się osoby ze \'starej\' ekipy spotyka :) Jeśli mogę - pomogę - w sprawach ciązowych tu w Anglii, jak tylko bede mogla (czyt. miala czas) - odpowiem na pytania dotyczące opieki lekarskiej, porodu (cesarki - innych doswiadczen nie mam), itp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalen83- dzieki bardzo:) bole zaczely sie o 2.30 w nocy... tak konkretnie to okolo 8.00 - 9.00... bole parte trwaly godzinke i o 17.55 byl koniec ;) najczesciej podaja tutaj zastrzyk domiesniowy przynajmiej w naszej miejscowosci ale jest skuteczny tylko na okolo godzine :( to troszke za krotko jak na kilkugodzinne skurcze:( epdural to znieczulenie zewnatrzoponowe i tutaj niechetnie go podaja-nie mam pojecia czemu... zazwyczaj samemu trzeba prosic a raczej wyblagac... ja trafilam chyba na swietna polozna przy porodzie bo jeszcze nikt nie slyszal zeby ktoras sama zdecydowala o podaniu go .... i tak jak SKORPIONKA81- dziekowalam Bogu ze istnieje taki srodek przeciwbolowy i ze ktos go wymyslil i naprawde przynosi niesamowita ulge:) choc sa tez skutki uboczne o ktore sie wlasnie obawiam otoz pol plecow i bole glowy nawet do pol roku:( nie mam niestety narazie jak pokazac Wam zdjatek mojego skarba nie mam czasu (oprocz dwoch pociech mam tez ciocie ktora przyjechala z polski na tydzien) na zalozenie jakiegos fotobloga ale kolezanka obiecala zrobic to za mnie...mam jednie filmik to chociaz tyle na poczatek:) ;) http://video.google.com/videoplay?docid=8761298301487063796&q=natalie+dzien&total=1&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, dzieki za opis!! jeszcze raz gratuluje!!! maddalen, chodzilam na szpitalna do muzycznej :) skorpionka, witaj :) jak sie czujesz z malenstwem u boku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna jakie male cudne Cudo ! filmik jest nawet lepszy niz zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE!! MAM PYTANIE JESTEM W 4 TYGODNIU CIĄŻY,I CZUJE ŻE BĘDĘ PRZEZIĘBIONA CO MOGĘ BRAĆ ZA LEKI STRASZNIE BOLI MNIE GARDŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika25
hej dziewczyny!!! gratulacje dla Was i Waszych pociech!! :)) to fajnie,że opisujecie nam porody-zwłaszcza jak są one bez większego bólu ;) po tym jak się nasłuchałam w Polsce o porodach,to powiem Wam,że ogarnął mnie trochę strach... niemiłe położne,którym jak się nie da kasy,to traktują jak... Widzę,że są na forum dziewczyny z Łodzi?? Ja akurat jestem spod Łodzi,ale mimo wszystko jaki ten świat mały... :) Zmykam już spać,bo rano spotkanie z położną,jeszcze tylko 10 tyg i finał... pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie jest mieć dziecko! Nigdy nie przypuszczalam, że nawet najgorszy \'wkurw\' może minąć w ciągu sekundy jak tylko moja Kruszynka spojrzy na mnie i zrobi jedną ze swoich minek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vika25 - ja jestem z Łodzi :) Ja uciekam spac dziewczynki bo dzisiejszy dzien byl meczacy trosze i za duzo emocji. Skorpionka81 - sliczny dzidzius, gratulacje :) Dobrej nocki zycze ,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski te w dwu paku i te rozpakowane:) Serdeczne gratulacje dl tych ktore maja swoje malenstwa przy sobie.Umnie wszystko ok Aleksik rosnie jaka na drozdzach w czwartek konczy 12 tygodni i wazy prawie 6kg. To najgrzeczniejsze dziecko z calej mojej trojcy spi rewelacyjnie w nocy nie wiem co to wstawanie do dziecka, potrafi przespac 7-8 godzin bez karmienia. kolo 7 30 rano na spaniu go karmie i potrafi pospac nawet i do 10. od jakis 3 tygodni spi juz w lozeczku nie z mamusia. Niestety nie odzywam sie za czesto ale same rozumiecie ze trojka to zajob na pelnej lini ale nie jest tak zle, ALE ZAPEWNIAM WAS ZE STARAM SIE NABIEZACO CZYTAC CO SIE TU NA TOPIKU DZIEJE. W stopce mam linki ze zdjeciami gdzie nabiezaco wklejam nowe. Pozdrawiam cieplo wszystkie mamuski i ciezarowki i wszystkie dzieciaczki caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinelia i cammille- dziekuje bardzo :) justa1- niewiem jakie mozna brac leki:( ale moze jakies domowe sposoby by pomogly... mleko z miodem lub z czosnkiem, syropik z cebuli, ciepla herbatka moze wickvapurub (czy jak to tam sie pisze) wypocenie sie pod kolderka i tym podobne:) moze pomoze skorpionka81- swieta racja:) ;) chcialabym haslo na bloga czy to mozliwe? ja tez zmykam spac tzn jak sie uda bo cos malutka dzisiaj daje nam popalic i jak narazie nie bardzo jej sie spieszy do spania... chyba boli ja brzuszek biedniutka:( spokojnej nocy zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa28 z niba mi spadlas!!! mam do Ciebie pytanie czy moglabys w wolnej chwili opisac opieke i jak traktuja w szpitalu w Northampton. to moje piersze dziecko bedzie i w zwiazku z tym iz boje sie tego wszystkiego strasznie i nie mam zadnych doswiadczen w tych sprawach moglas dla pocieszenia albo i nie, albo choc pokierowac jak to tu jest?? wiem ze kazdy porod inny ale chociaz to bym chciala wiedziec. dzieki z gory joaska78 wejdz w preferencje i tam utworz swoj profil i zabezpiecz haslem i juz bedziesz czarna :) justa mozesz brac witamine C i wapno a na gardlo to moze herbate z miodziem. jak bylam u lekarza w Polsce to mi to zalecil no i paracetamol jakby jakas goraczka byla. zadnych lekow innych brac nie chce i to mi pomoglo na szczescie :):) nie dopuszczaj do goraczki!! maddalen nie martw sie wszystko sie ulozy, u mnie z wyprowadzka do tej pory nic nie wiem mialam sie wyprowadzac za dwa tyg i teraz cos sie placze ze jeszcze mamy tu byc miesiac i dwa tyg. czyli w polowie stycznia a ja po trzech tyg mam rodzic. nie chce tak i mam nadzieje ze wyniesiemy sie teraz. a co bedzie jak kurde urodze wczesniej i bede kisla na tym mieszkaniu albo z dzieckiem na rekach i z talerzami bede przenosic sie do innego domu i wiadomo zadomowianie sie, sprzatanie, urzadzanie. ja pierdziu chcialabym juz byc w nowym mieszkanku, najgorsze ze co jakies upatrze na necie to zabieraja mi sprzed nosa i zostaja coraz drozsze... :O najgorsze ze nasza agencje prowadzi ciapaty i tak nas chce zrobic w konia ze boje sie ze mu sie uda, ale juz ja tam pojde walczyc o swoje. ehh musialam sie wyzalic.... vika25 ja tez za 10 tyg ujrze moja Fasolke ktora tak skrupulatnie hoduje w mym lonie :) pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie, a szczególnie nowe forumianki: joanna, iwa, justa, lida, sara (mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam)Zapraszamy.🖐️ Czarna - fajny opis, wcale nie straszny, bywały straszniejsze na naszym forum. Osobiście bardzo boję się epiduralu :o .Chciałabym by jakiś mądry naukowiec wymyślił sposób na sprawdzenie bezbolesne \"granicy bólu\" kobiety przed porodem, wtedy bym wiedziała jaki pain relief jest mi potrzebny. To jedno z wielu dręczących mnie pytań przedporodowych, na które nie znam odpowiedzi.To moje pierwsze dzieciątko i nie potrafię przewidzieć jak się zachowam.Czy będę wyć, przeklinać, bić męża (biedactwo) lub coś jeszcze innego.:-P Felicity jak nie wysłałaś jeszcze tego listu to wyślę Ci swój na maila.Ten formularz Mat1 (czy coś takiego) dostałam w kopercie razem z informacjami na temat ciąży i benefitów od pracodawcy.Prosili o wypełnienie, ale ja nie wiem kiedy chcę iść na macierzyński, więc jeszcze czekam.Mam czas do po nowym roku. Muszę Wam napisać jaką gafę dziś strzeliłam. Miałam zacząć szkołę rodzenia, ale znów źle datę przeczytała, bo to jest jutro.Jestem taka zabiegana, że nawet zapomniałam jak się czyta.Na szczęście pani była miła. Powiedziała, że nie muszę jutro przychodzić. Chyba stres wyłazi każdym otworem mojego ciała i przez skórę też, bo porozmawiała ze mną przez godzinę i kazała mi \"być szczęśliwą\".Myślę,że jedyne co mogę zrobić to zmienić myślenie i \"kąt\" patrzenia na te wszystkie nawarstwiające się problemy.Bo ostatnio przestałam kompletnie dbać o siebie, płaczę bardzo często😭, to mi się wcześniej bardzo rzadko zdarzało. lida - nigdy nie miałam w życiu migreny a moja ciąża zrobiony test pozytywny, ZMĘCZENIE, i rosnący nieco brzuszek.Bardzo współczuję.Jak moja mama miała migreny (ale nie była w ciąży) i leki nie pomagały, to zakładał dość ciasną opaskę na głowę i kładła się spać.Pomagało jej to jakoś przetrwać.;-) Pozdrawiam i życzę miłej nocy.Mam kilka książeczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa.- ja też byłam przeziębiona na początku ciąży. Poszłam do lekarza, miałam gardło, nos i zatoki zawalone. Dał mi krople do nosa i taki preparat do psikania na gardło.po tygodniu wyzdrowiałam.Szczerze mówiąc nie wiem co pomogło, bo stosowałam też domowe sposoby: *miód z cytryną (przepis teściowej podyktowany przez telefon) wieczorem zalać łyżkę miodu przegotowaną chłodną wodą i przykryć, rano wcisnąć dużo cytryny - można też to pić profilaktycznie *witamina C 100 musująca - jak za dużo weźmiesz to wysikasz, ale nie przesadzaj, jedna maź dwie dziennie w krytycznych sytuacjach *(aha nagotowałam sobie żurku białego nawaliłam tam czosnku - inaczej go nie zjem a w zupie może być) Trzymaj się i wypoczywaj. Pozdrawiam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziebienie leczylam cala ciaze wyzej wymienionymi sposobami. z tym ze ja na przyklad uwielbiam czosnek na kanapce i jak moge sobie pozwolic zeby dwa dni nie wychodzic z domu do ludzi to tak sie wlasnie lecze a teraz nadchodzi dla nas chyba wlasnie sezon chorowania, a ze nie mozemy nic oprocz paracetamolu to domowe sposoby sa jedynym ratunkiem polecam pyszny miod z tesco- clover honey z nowej zelandii. smakuje zupelnie jak nasz polski, naturalny inny pyszny to miodek z asdy- lavender spanish honey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie pochwale ze z miasta Lodzi jestem a na Edwarda na Widzewie chodzilam do technikum poligraficznego Pozdrawiam Was serdecznie milej💤 nocy zycze 🌻 P.S Ja sie cos z tym gipsem ulozyc nie moge 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1
DZIEKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE,MYŚLE ŻE TE DOMOWE SPOSOBY SĄ NAJLEPSZE.KURCZE NIEŚPIE JUŻ OD 4.30 RANO MOJA 3 LETNIA CÓRCIA TEŻ SIĘ ROZCHOROWAŁA. ZACZEŁA CHODZIĆ DO PRZEDSZKOLA I CO JĄ WYLECZE TO CIĄGLE OD NOWA A LEKARZE PARACETAMOL GDYBY NIE LEKI Z POLSKI KTÓRE PRZYWOŻE ZAWSZE GDY JEDZIEMY NA URLOP TO NIE WIEM CO BYM ZROBIŁA.POZDRAWIAM PAPA WY PEWNIE SMACZNIE ŚPICIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa28
agnes co do szpitala w northampton to musze powiedziec ze ja bylam bardzo zadowolona mialam fajna polozna lekarki ktore potem badaly mojego synka tez byly w porzadku ale mysle ze z kazdego szpitala mozna byc zadowolonym jesli porod przebiega bez komplikacji tak jak bylo to u mnei poza tym ja moglam wyjsc juz na drugi dzien co tez zrobilam nie martw sie to tez bylo moje pierwsze dziekco i bardzo si emartwialm poza tym czlowiek byl tam sam bez rodziny i to dodatkowy stres co do porodu to podobno urodzilam szybko i tak sie rozciagnelam ze nawet nei szyli mnie z czego strasznei sie ucieszylam ;) proponowali mi gaz i moglam tez wziazc cos przeciwbolowego ale nei skorzystalam z niczego bo nei zdazylam polozna byla zaskoczyona ze tak szybko u mnei zaczela sie akcja porodowa i nei bylo juz sesnu cos mi podawac ale wytrzymaalm;) smialy sie potem ze tylko mi rodzic wiec nei amrtw sie na zapas i dbaj o siebei i malenstwo wszystko dobrze sie skonczy trzymam za ciebei kciuki pozdrawiamy z szymonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa28
agnes jeszcz ejedno wogole nei odczulam bym byla traktowana inaczej niz rodowite angielki po porodzie jak juz bylam w domu przychodzuily do mnei swietne polozne ktore sluzyly rada w kazdej chwili nawet w nocy nie raz mi sie to przydalo... moja siostra 3 miesiace temu rodzil tu w polsce i w porownaniu z opieka itd to anglia przewyzsza polske o cale lata wogole program socjalny anglii bardoz mi sie podoba owszem czasem maja dziwne podejsci e do ciazy itd ale poza tym sa o wiele bardziej rozwinieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2: jak mozesz to przeslij mi na maila ten list :) felicity001@o2.pl Tak ogolnie to tez jeszcze sie zastanawiam nad tym kiedy isc na macierzynski. Tak myslalam,zeby od poczatku kwietnia, a tak naprawde wzielabym jeszcze zalegly urlop i poszla od wielkanocy. No ale nie wiem jak sie bede czula i czy nie bedzie ciezko. W pierwszej ciazy czulam sie super do konca, ale wtedy nie pracowalam, wiec nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale się naszukałam tabelki :) Poprawiam tym razem, nie tydzień, a datę porodu. Przy sprzyjających wiatrach, dziecię naprawdę może mieć urodziny raz na cztery lata ;) NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE Szczęśliwe brzuchatki: anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....40.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......30....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......30.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...27.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka.....Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna gratuluję córci! Trochę człowiek nie czytał i proszę. Ciekawe czy mała poznała Cię w nowej fryzurze ;) Eh, widzę, że oprócz choróbsk, to i wątek mieszkaniowy gości. Agnes... ja to Cię rozumiem, choć jesteśmy w innej sytuacji. Mój mąż już miał podpisywać umowę na pokój, ale okazało się, że póki nie będziemy mieli drugiej pary, albo póki agent jej nie znajdzie, to owszem możemy zamieszkać ale na miesiąc. Jeśli po tym czasie nikt się nie znajdzie, to trzeba będzie się wyprowadzić... Szkoda mi męża, bo chodzi szuka i jeszcze tak w butelkę go chcą nabić. Tych dni do przyjazdu zostało coraz mniej, ale i nerwów więcej bo zostało mu półtorej tygodnia na znalezienie czegoś. Skończyłam czytać świetną książkę. To mój sposób na niespanie od 3.00 do 6.00 rano. A później lepiej nie było. Jak to dobrze, że nie pracuję, jak do tej pory 12godzin, nie wyobrażam sobie jak miałabym po takiej nocy dogadać się z klientem... Cieszę się, że tu tyle radości. Dzieci się rodzą, mamusie zachwycone. A i ostatnio widzę lepsze zdanie o opiece medycznej ;) Trzymajcie się dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wspolczuje chorob w ciazy!! ja tez chorowalam na samym poczatku i niestety bez antybiotyku sie nie obeszlo :o mam nadzieje ze nie zaszkodzilo to dziecku.... widze ze lodz gora :) szkoda tylko ze tutaj tak daleko od siebie mieszkamy :( ja na macierzynski poszlam 2.5tygodnia przed terminem i troche zaluje, bo moglam jeszcze jeden tydzien popracowac tak dobrze sie czuje. a mojej dzidzi w ogole sie nie spieszy..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1
WITAJCIE DZIEWCZYNY! DOSTAłAM SIE WKONCU DO LEKARZA.POSZLAM Z CORKA BO JEST CHORA I PRZY OKAZJI POWIEDZIALAM ZE JESTEM W CIAZY I PANI W RECEPCJI NIE CHCE UMOWIC MNIE NA WIZYTE.LEKARZ BYL BARDZO ZDZIWIONY ALE WSZYSTKO ZALATWIL CZEKAM TERAZ NA WEZWANIE DO SZPITALA NA USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie widać już ewidentnie oznaki niespania w nocy, bo oto co wyczytałam z wiadomości Justy: poszłam do lekarza z córką i dowiedziałam się, że jest w ciązy ;) Dobrego dnia... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×