Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kamila idź gdzies prywatnie na ten scan... ja dostałabym szału na Twoim miejscu... oni są niepowazni😠...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no zapomnialam,ze te dupki cie nie chca zapisac na skan!!! A moj maz smial sie i mowi,ze on nie mysli o tym czy chlopak czy dziewczynka!!!Jak dowiedzialam sie ze 2gi chlopak to mowilam,ze to przez to,ze moj maz zre tyle jajek po 8-10 jajecznica na bekonie,patelni mu ledwo na to starcza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze rzeczywiscie jesli jestes w stanie zrobic gdzies prywatnie to idz,bo to taki wazny skan!Dziwni sa ja mieszkam w melton,a moge zrobic w leicester,oakham,nottingham,i tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezły spust ma Twój mąż!..:) taka jajura :D...wow... jajecznicy z tylu jaj to ja razem z męzem nie zjem...;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialam sobie jak kuzynka byla w ciazy i wiedziala ze bedzie miala drugiego syna a jej 5 letnia corka zapytala "Czy nie mozna wlozyc jeszcze jednego do brzucha zeby ona miala tez siostre"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia z tymi jajkami to chyba cos jest,bo mojej siostry maz codziennie jada po 10 jajek na bekonie juz kilka lat no i ja zawsze sie dziwilam ze mu to nie zbrzydlo.Moja siostra ma tez dwoch chlopakow.Cos w tych jajkach musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten scan czekam tylko do konca miesiaca jak mi polozna zalatwi tak jak ja o to prosilam to bedzie dobrze ,jesli nie umawiam sie do Aberdeen na 2D LUB 3D zalezy ile bedzie kosztowac bo ceny sa bardzo wysokie.Najtansze jest 2D kosztuje chyba120funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 jajek dziennie to zabójstwo!...:( tyle to nawet tygodniowy limit nie przewiduje... podziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajny pomysl,to ja moge sie starac juz bo w koncu mam dwie macice!!!albo poczekam bo jeszcze niewiadomo co bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde on zre te jajka codziennie.Ja juz bym chyba po tylu jajkach nawet nie spojrzala na jajecznice,ile razy go pytalam ja on to moze jesc codziennie ale on odpowiada ze mu smakuja jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ominelam post o tym co codziennie je wcina hehe!!! Moj twierdzi,ze to spala bo silownia,bo pilka...a ja sie smieje i mowie mu ze wiem gdzie to spalanie mu idzie!!! Kamila26 drogie sa te skany prywatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila black mi gdzies linka na skany dawala te 3d,ale tez 90f plus inne koszty,to pewnie wyjdzie 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wlaczylam ale akurat reklamy.Mi tu jeszcze ani razu pradu nie wylaczyli!Jest teraz program o torri spelling czy jak to tam sie pisze,ona wlasnie w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie skonczył sie juz ten program o maluszkach... o smoczkach mówili i sie wyłączyło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejus caly czas glodna jestem juz nie wiem co bym zjadla!!!Zaraz skocze na wage czy cos przytylo mi sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam poczte i czarno na bialym pisze ze mam spotkanie z lekarzem 29 wrzesnia ale o scanie nic nie pisza,moze ten lekarz mnie przeskanuje na wizycie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jest, kuchnia i living juz prawie skonczony. nie zle jak na 9 miesiac ciazy i dodatkowe nieprzewidziane okolicznosci :) jak zaczelam zagladac po katach to jeszcze pol kuchni sprzatnelam nadplanowo :D zostaly jeszcze sypialnie i lustra ;) moj maz tez jajeczny choc nie az tak. za to nabialu duzo je. kolezanki sie smieja ze to dlatego musialam rodzic 4 kg dziecko :D:D:D . ja za to im mowie ze bylo dobrze zrobione a pozniej dorabiane :P :D ide dalej robic bo mi zaraz ochota przejdzie jak sie przed kompem rozsiade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam się położyć... ale chyba nic z tego bo mały harce w brzuchu wyprawia... może jednak spróbuję bo nie mam na nic ani mocy ani ochoty :( , później zrobię obiadek..., a taki piękny dzień za oknem... narazie dzieweczki ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli ale cie wzięło na porządki, to nie wiosna żeby robić generalne sprzątanie, zamiast odpoczywać w ostatnich \" tygodniach wolności\". tylko przez to sprzątanie nie rozpakuj się nam za szybko:) oleniga może spacerek dobrze by zrobił maluchowi i by się uspokoił, a po spacerku lepiej się śpi:) ja uciekam na jakiś spacerek może trochę słonko mi buzię opali bo blada jestem jak córka młynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE moj maz nie moze sie tego darabiania doczekac,mowi,ze na spiaca mnie.....!!!ja jakos sie boje teraz wczesniej nie balam sie! MamoEli daj mi troche checi na sprzatanie,bo ja tylko odkurzam,kurze i podlogi myje,a zakamarki jakos pomijam i widze,ze pajeczyny juz sie pojawiaja!Wy tez macie tu tyle pajeczyn bo ja co sprzatne to zaraz znowu,a ostatnio to jakies 3tyg temu... Slonko super swieci jak adasko wstanie to tez sie z nim wybiore na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila to pogadasz z lekarzem o tym skanie!powiedz,ze sie martwisz,kurcze ja jak powiedzialam o problemach wczesniejszych to od razu mnie zapisali!Znieczulice maja jakas czy co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ja mu nawrzucam ale dopiero po badaniu bo jak mu nawciskam wczesniej to mnie jeszcze nie zbada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super! wazne jest zeby czuc ze nie tylko Tobie zalezy na tej ciazy :) ja czasem ma tekie wrazenie, ale w sumie ciaza skonczy sie za (mam nadzieje) dwa tygodnie wiec mam to juz gdzies. teraz oby tylko szczesliwie donosic i urodzic. a juz wiesz co bedzie tym razem czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×