Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

mamoEli,a ten chleb pieklas w piekarniku,czy w tym takim specjalnym do pieczenia chleba?bo mam zepsuty piekarnik i zastanawialam sie nad tym,czy tu sa takie do chleba?moj syn wczoraj piekl w szkole pycha byl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala mam 15minut na piechotke przez park Kamila26 :D a czy przyspieszy to zobaczymy. moje kolezanki rodzily szybko i sprawnie po 3 filizankach dziennie.zadna z nich nie przechodzila :) ja mam troche inna metode. robie sobie wielki kubas i popijam w ciagu dnia. nie chce mi sie parzyc 3 filizanek herbaty. pod tym wzgledem jestem leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) ale mamo***Eli nas trochę wystrachałaś, my tu myślałyśmy i gdybałyśmy co z tobą a ty przyjemności sobie fundowałaś......hahahah:D ja wczoraj wieczorem kobitki to nic nie jadłam bo taką zgagę miałam, że nawet renni i mleko nie pomagało. ale jak już usnęłam to do rana spałam. kamila_black wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu🌻 widzę, że wszystkie mamy podobnie: polski majonez, ketchup i musztardka w lodówce musi być. kamila26 ty to twarda sztuka jesteś jak o ketchup walczysz z mężem.....hahaha. może jemu trzeba kupić drugi do pracy to nie będzie ci twojego zabierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym praniem dywanow jakos nieudowodnilas lenistwa!!! to nieupieke se chlebka,mam piekarnik elektryczny i jak ostatnio pieklam na 180stopni to zjaralo sie ciasto(wczesniaj nie),pozniaj dalam na 150 tez sie spalilo,a pozniej pizze na 130i zjaralo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli podsunęłabyś przepis na taki "normalny" chleb :) ... my często z mężem kupujemy polski chleb o ile taki akurat jest w tesco, ten angielski mi nie wchodzi...fujjj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobilam sobie checi na chlebek!!! noi na wlasne mieszkanko,a tu place komus na darmo!!!papiery leza trzeba sie za nie wziasc!!!mamoEli a z HA mozna pisac o dom?ja bym chciala jakis skromny z ogrodkiem...no i z ha szybciej mozna dostac,i wykupic podobno po ilus tam latach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ale tu gwarno z rana. Chwale sie nowym laptopem, stad brak polskich znakow w moich postach, bo mamy jeszcze windows vista (slubny T pracuje nad zmiana na XP).Laptop zostal nam dany free razem z nowym telefonem, bo T skonczyla sie umowa abonamentowa i przedluzyl. MamoEli - tak sobie myslalam, co by nie zadzwonic, ale z drugiej strony, jakbys rodzila, to nie chcialam przeszkadzac.Nastepnym razem nie bede miala skrupulow. Mamuska-to kontrowersyjna sprawa z tym oszukiwaniem, mnie sie nie podoba Twoj pomysl.Moze sprobuj poprosic o wieksza pomoc finansowa od panstwa, tak jak dziewczyny radza, albo rozejrzyj sie za praca, chociaz na kilka godzin. Oj brzuchatki - wspolczuje zgagi.Uroki ciazy :D Co do antykoncepcji: przez x lat uzywalam tabletek.Potem przez rok staran byl kalendarzyk i metoda termiczna.W szpitalu po porodzie namawiala mnie polozna na tabletki dla karmiacych cycem (bardzo mala dawka hormonow), zebym nie wrocila do nich za 9 miesiecy ;) A tabletki anty daja za darmo, ja dostalam zestwaw na caly rok. dziewczyny mamusie, czy cwiczycie miesnie kegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszyny do pieczenia chleba dostaniesz praktycznie wszedzie Anecia:) ja akurat mam dobry piekarnik wiec maszyna bylaby zbednym wydatkiem. dziendoberek Aniapud! a no tez o tym przeczytalam dzis rano :D:D:D oleniga smakuje jak zwykle ziolka, bardzo przyjemnie i lagodnie, a kupilam ja w sklepie z artykulami eko. podejzewam ze ma ja rowniez holland&baret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 cwicze i dodatkowo zastanawiam sie nad rozpoczeciem masazu, tylko nie bardzo dam rade sama :D Z mezem wiadomo na czym sie to skonczy... moge rzeczywiscie terminu nie dochodzic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam ochote na ten moj sernik i tylko czaje sie kolo tej lodowki!!!bylam juz tam 3 razy ale strach przed zgaga powstrzymuje mnie od zjedzenia tego przepysznego serniczka z galaretka i z owocami a dopiero co zjadlam renni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nic nie cwicze bo sie boje!!:-(ja tez bym chciala pocwiczyc!!!Ale najpierw poczekam na swoje badanie do 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cwicze miesnie kegla,a co do masazu to ja tez wole nie prosic meza wiadomo...zreszta jeszcze siegam,ale mam zamiar smarowac oliwa z oliwek,chociaz z adasiem starczyly wycwiczone miesnie!moj maz sie smieje,ze teraz z 3cim to nic mi nie grozi!wredzioch!!!kamilko26 ja tez uwielbiam serniczka na zimno z galaretka mniammniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamola26 cwiczenie miesni metoda kegla to zaciskania tak jak bys siusiu trzymala na 8 do 10 sekund tak trzymac,zaraz znajde strone tam pisze dokladnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja to ci proponuje porozsyłać nam po kawałeczku, my spróbujemy z wielką chęcią i powiemy ci czy miałyśmy zgagę po nim :D to oczywiście żart, ale narobiłaś mi smaka na taki serniczek z galaretką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 juz Cie widze krazaca przy lodowce :D:D:D narobilas mi ochoty i moze dzis zrobie śmietanowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa rozne warianty tego cwiczenia oprocz trzymania przez 10 sekund mozna tez tak - Pamiętaj o Keglu. Ćwiczenia Kegla polegają na napinaniu mięśni wokół pochwy i cewki moczowej. Aby je zlokalizować, zatrzymaj strumień moczu w czasie siusiania. Zorientujesz się wtedy, które mięśnie przy tym pracują. I to je właśnie powinnaś ćwiczyć. Ćwiczenia Kegla mają dużo wariantów - można mięśnie zaciskać i tak je trzymać przez kilka sekund albo można zaciskać i rozluźniać najszybciej jak się da. Ważne, by ćwiczyć regularnie aż do porodu, kilkadziesiąt razy w ciągu dnia i w różnych pozycjach. Najlepiej zacznij rano, zanim wstaniesz z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie przestancie bo ja w sobote torta dla meza robie i kurcze zaraz zrobie juz dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!i sama zjem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasem ćwiczę mięśnie Kegla... ale często o nich zapominam...muszę poćwiczyć póki mam jeszcze trochę czasu...;) zjadłabym takiego sernika :) ... nawet kosztem zgagi...mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam zapytac,a wy dziewczyny pracowalyscie w ciazy i teraz jestescie na chorobowym?bo kolezanka jest w 17 tc i robi jej sie slabo w pracy jak duzo stoi i zastanawia sie czy dadza jej tu chorobowe... przed chwila padalo a teraz slonko wyszlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny róbcie serniczki,smietanowce co tylko sobie chcecie naprawde poprawia humor widok takiego serniczka!!!:-) Ale jest jedno ale, bo jak was dopadnie zgaga to juz po dobrym humorze !!😭 Moja Nikola wlasnie je i sie mnie pyta co sie tak patrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zaraz ja z pokoju pogonisz,albo pozresz wzrokiem!!!wspolczuje ci ja nie widze a slinka mi leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a czy takie cwiczenie to wskazane tez dla mnie?bo wiesz ja mam problem z szyjka macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem kamilko poczytam to ci napisze,ale wiem,ze dzieki nim porod jest latwiejszy,i nie tna krocza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie znalazlam to Najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych kobiet to: * joga * ćwiczenia w wodzie, pływanie * fitness ( niektóre kluby mają oferty dla kobiet ciężarnych ) * ćwiczenia Kegla * spacerowanie * także seks w ciąży jest doskonała formą ćwiczeń fizycznych ( należy poradzić się lekarza ) Bezwzględne przeciwskazania: * ciąża zagrożona * cukrzyca * krwawienia * nadciśnienie tętnicze * niewydolność ciśnieniowo-szyjkowa * wielowodzie, małowodzie * ciężkie postacie gestozy ciążowej * niedokrwistość * ciąża wielopłodowa * choroby serca * choroby nerek * infekcje i przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej juz nie moge znalezc,ja mialam do 12 tc zagrozona,ale robie je od 12tc,z Adasiem tez je robilam pomimo zagrozenia,ale je sie robi wlasnie od 12tc,nie wiem jak z twoim problemem,moze zapytaj poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba sie kwalifikuje do przeciwskazan :-( ale dzieki za informacje Anecia.Dla chodzacego pecha chyba nie ma takich cwiczen ktore bylyby bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia1702 proponowałabym, żeby Twoja znajoma poszła do GP i poprosiła o zwolnienie na tydzień albo dwa, niech sobie odpocznie... ja byłam moze z raz na takim zwolnieniu.... to z przemęczenia pewnie... ale od 1 sierpnia zdecydowalam się rozpocząć macierzyńskie bo już ledwo stałam, w sumie to mogłam jeszcze pokombinować z jakimś zwolnieniem...tylko ja tak nie umię :(... Ona jest dopiero w 17 tygodniu więc niech próbuje ze zwolnieniem, szkoda zdrowia... Anecia nie katuj się kobieto... i nas przy okazji..zjedz to CIACHO! :) Kamila26 Ty lepiej nie rób tego ćwiczenia... z resztą, jedną dzidzię już masz to drugą też urodzisz... nawet bez tych ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam napisać do Kamili26 o tym ciachu...a napisałam do Aneci... pomieszało mnie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×