Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Wita nocna zmiana. Zostawić Was na \'moment\' a już ponad 4 strony do czytania. Borówka - mam bardzo podobne zdanie na temat antykoncepcji, i tutaj lekarka poleciła mi kapturki (cap) dla kobiet (stosuje się jak gumeczki, ale są wielorazowego użytku i za darmo, bo NHS płaci0.Idź do GP i poproś.Ustalą jaki masz rozmiar i dadzą. Fajny był ten czas, kiedy staraliśmy sie o Czarka.Zero \'izolacji\' i totalny luz - brakuje mi tego ;) Ja miałam ubranko do chrztu z Polandu, ale widziałam tutaj kilka fajnych, szczególnie dla dziewczynek (mamy tu kilka sklepów z rzeczami dla niemowląt + bazar).Poza tym spróbuj na ebay, chyba tam też coś widziałam. Co do councilowych domów - nie mam nic do powiedzenia - pomagam czasem znajomym, ale nie mam co dodawać, bo temat wyczerpany. mamaEli nam się rozpakowuje!!!!:D??????????? pozdrawiam i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwe Brzuchatki: Agnieszka1981...25.09.2008.....34...Londyn......synek... ..........? Oleniga............27.09.2008.....38...Cambridge.....chy ba Mikołaj?! mama Eli...........02.10.2008.....38.....WGC........???.......... ....? ?? Asanna.............11.11.2008.....29......Wood Green.......corcia......? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3...............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.......27.10.2008.....31....Redditch....synek ....Maksymilian aniapud............29.10.2008.....32.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....32....St Albans..........?..............? kamila_black.....04.11.2008...32......Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....33......Londyn....corc ia.............? lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool...co reczka.....Zuzia? Krakersik81.......22.11.2008.....30....Menchester...córk a......Zuzia Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r...29....Cheshunt.......??? ??.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? iwwa***............14.12.2008.....27....londyn.......... .corcia...........? Kamila26...........18.01.2009.....22....Inverness....... ? ...............? anecia1702.......19.03.2009.....15......Melton........ .....?.............? Mi83...............24.03.2009.....15......Leicester.... .......?............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no anecia1702 teraz jestes na właściwym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Mam do was krótkie pytanko- czy podajecie maluszkom wit d3?? Mój synek ma 3 miesiące, teraz rozpoczyna się jesień a wiadomo jak tutaj z nasłonecznieniem i myślę czy podawać mu 1 kropelke dziennie. Mam dylemat czy podawać czy nie. Napiszcie jak to wygląda u Was. Dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co chyba mama Eli naprawde sie rozpakowuje tyle czasu jej nie ma i jeszcze skonczyla pisac na tym skurczu ktory ja zlapal.Miejmy nadzieje ze wszystko ok! a ja wlasnie skonczylam robic serniczek na zimno z galaretka z tym ze jeszcze czekam bo wlozylam go do lodowki. Wiecie ze tej muchy nie zlapalam , gdzies sie chowa i co chwile wylatuje aby mnie wkurzyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka- ja kupiłam Adasiowi ubranko do chrztu przez internet- mają naprawdę fajne i dobre gatunkowo ciuchy... vertbaudet- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Tez mysle ze MamaEli sie rozpakowuje a moze juz po wszystkim :) Zobaczymy czy jutro rano bedzie.... Trzymamy kciuki. A ja znowu spac nie moge uuuuuuaaaa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna- tutaj lekarze o wit. d3 nic nie mówia, uwazają, ze jest duzo słonca:-P jeśli karmisz piersia to mozesz podawac9 niektórzy daja dopoki się ciemiaczko nie zarośnie, zazwyczaj do 1. rz, a potem w mcach zimowych) .. ja przestalam dawac jak zaczęlam karmic mieszankami bo tam jest d3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83 Niestety od 2 tygodni już nie karmię piersia, ale pamiętam że córeczce podawałam nawet jak przeszłam na karmienie mieszanką, ale to było w Polsce na zalecenie lekarza choć mała małej szybko zarastało ciemiączko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no wiesz ja nie podają bo z wit. d3 lepiej uważać i nie przedobrzyć.. chyba musiałabyś zobaczyć jaka jest dzienna zalecana dawką, policzyć ile dzidzia dostaje, i powinno Ci wyjsc czy rzeczywiscie potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. no ale moj synek ma juz 9mcy i zjada duzo więcej niz tylko mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam taką inf. Jeśli dziecko jest karmione wyłącznie piersią, trzeba mu podawać tę witaminę dodatkowo. Jeśli jest karmione mlekiem modyfikowanym - otrzymuje witaminę wraz z nim. Zaczynamy bardzo wcześnie: jeśli mama podczas ciąży sama przyjmowała witaminę D (należy zacząć w drugim trymestrze i przyjmować 400 jednostek dziennie) i nadal bierze ją w okresie karmienia, suplementację u maluszka można zacząć w trzecim tygodniu życia. Jeśli jednak mama witaminy D nie brała, dziecku zaczynamy ją podawać już w siódmej dobie. Wyjątkiem są dzieci karmione (lub dokarmiane) mlekiem modyfikowanym. Najlepiej jednak w czasie wizyty w poradni zapytać pediatry o zalecaną dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
A ja znowu spac nie moge,jakos brzuch mnie dziwnie boli:( oleniga...chyba tez pojechala do wylengarni:)bo jakos jej nie widac:) dziewczyny trzymam kciuki za Was i wasze jeszcze nie narodzone szkraby i na te narodzone tez. kasialud napisz mi jak dlugo bylas w szpitalu po porodzie?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a i jeszcze to.. moze teraz rozwiejesz swe wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
agnieszka1981...a TY jeszcze sie nie pakujesz do szpitala?jak ja Ci zazdroszcze tez bym juz z Wami chciala rodzic we wrzesniu Tobie zostaly juz 2,5 dni do terminu jak fajnie.A jak sie czujesz myslisz ,ze urodzisz w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Krakersik czuje sie niezle tylko ze hcodze juz ledwo. Zawszde mowilam ze urodze wczesniej ale sie chyba nie zapowiada heh. Nie zazdrosc niedlugo sama bedziesz na naszym miejscu :) Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
...a do szpitala spakowana jestem dawno dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje dziewczynki i witam nowe ja tylko na chwile bo zaraz idziemy spac. Moja psiapsiolka jutro jedzie a dzis jeszcze mi sie wyplakala bo miala dolek, wiec bywam tu jak w odwiedzinach, jutro juz bede na biezaco obiecuje. Weszlam zeby zobaczyc czy mama Eli przyszla, ale chyba macie racje... ROZPAKOWUJE SIE MATKA POLKA alez to emocjonujace.. a slowo cialem sie stalo. Normalnie wierze, chyba ze po prostu jest komp padl, albo ... ee, rodzi Oleniga moze tez, bo ona czesto bywala wieczorem. Tyle ze ona prosila o skurcze bo NIC nie miala. Kurcze ciekawe. Ja odwiedzalam dzis znajoma z prawie 3 mies brzdacem i powiedziala mi cos ciekawego, jak pozbyli sie placzu dziecka i budzenia co 1,5 godz, ale napisze jutro wiecej o tym, zeby nie meczyc pozna pora. Ja wlasnie koncze swietowac 1 rocznice slubu koscielnego i gdybym miala welon pewnie bylyby oczepiny hehe :) Moj bobus daje mi po watrobie.. ide zaraz lulu dobranoc wszystkim i do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik, ja mialam cesarke..Kuba urodzil sie w nocy z piatku na sobote a w poniedzialek po poludniu juz bylam w domu. Chociaz gdybym chciala moglabym zostac dobe dluzej ale dla mnie wylazenie na szpitalne lozko bylo takim koszmarem ze juz mialam dosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieweczki... ja jeszcze w dwupaku...:) Wczoraj nie dość, że zmogło mnie bardzo wcześnie, to w nocy budziłam się wiele razy bo mnie jakoś dziwnie brzuch szczypał, musiałam też zjeść banana bo mały się obudził ... no i strasznie bolała mnie głowa więc zjadłam paracetamol... oj ciężka ta noc była... jeszcze jakieś pierdoły mi się ostatnio śpią... ale ten brzuch to mnie jeszcze tak nie bolał jak tej nocy...:( a ciekawe co z mamą***Eli... może faktycznie te jej wszystkie \"wygibasy\" doprowadziły do rozpakowania... zobaczymy :) No ale Agnieszka1981 to już powinna być zwarta i gotowa :) Kamila26 ...sernik na zimno z galaretką...hmmm...miodzio :)... wcale się nie dziwię ze mucha nie ma zamiaru się wyprowadzić ;) Kamila_black wszystkiego naj... z okazji rocznicy ślubu :) 🌼 Witam nowe forumowiczki :D ja to chyba pójdę jeszcze do wyrka, coś ostatnimi dniami za bardzo zmęczona jestem... tylko nie wiem czym...chyba czekaniem ;) miłego poranka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze ktos ma podobne zdanie jak ja na tem antykoncepcji. Monika2 jeszcze bardziej Cie lubie:) . Tez myslalam o tych kapturkach, ale mam wrażenie ze to nie jest wygodne, zakladac cos takiego i wyjmowac ...jakos nie podoba mi sie to bardzo.Myslalam też o chemicznych srodkach, byloby calkiem dobrze gdyby milay choc troche wieksza skuteczność (94%) - zalecane jest by byly stosowane razem z gumkami albo pigulkami np. Ciężka sprawa :/ Mamo Eli trzymam moooocno kciuki za Was, no komp to Ci raczej nie padł...co? Sprtawdze te ubranka tam gdzie piszecie, kurcze czasu malutko, niecale 2 tyg, byleby zdązyły dojść na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!ja juz na nogach bo moj kochany maz obudzil mnie z informacja ze zabiera mi do pracy moj Polski Ketchup i to caly(MOJ KETCHUP KTORY SOBIE KUPILAM W POLSKIM SKLEPIE!!!!).Nie byloby w tym nic dziwnego tylko ze ja jestem w Polskim sklepie raz na dwa tygodnie.A ja uwielbiam Ketchup!!!!:-D Walczylam o niego dzielnie:-D skonczylo sie na tym ze zabral musztarde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj serniczek wyszedl pyszny :-D ale w nocy mialam taaaaakkkkkąąąąą zgage ze myslalam ze mi gardlo wypali!!!:-( ja z tą zgaga to juz przegiecie nigdy takiej zgagi nie mialam jak teraz mam w tej ciazy nawet w poprzedniej ciazy nie mialam tak mocnej zgagi!!:-( ide dzisiaj jeszcze raz do lekarza z corka i bede walczyc o antybjotyk !!kilka dni temu jeszcze przed tym szpitalem bylam z nia juz u GP ale oczywiscie nic nie przepisal i dlatego znow choroba nie wyleczona caly czas powraca a dziecko sie meczy!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! nie komp minie padl :D niestety jednak nie rozpakowalam sie od wczoraj. nadal w dwupaku. po prostu bylam u znajomych i troche pozno wrocilam :D poza tym bylam tez sciac wlosy, jak juz wczesniej wspominalam :) dzieki za troske, ale ja chyba jednak dochodze do terminu bo te skurcze niby mocne ale nic z nich nie wynika. takie tam straszaki. dzis w nocy znow mialam kilka takich i co? i wstalam, i po skurczach :) a jak Wam minela nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i patrzcie poszla sobie do znajomych:-D a my tu juz czkamy na wiadomosc co sie urodzilo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Kamila26? jak smiala!? My tu myslimy ze drze sie na porodowce a ona herbatke u znajomych popija!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×